zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Anarchia wraca



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety, polaczenie serwerow nie dalo zadnych korzysci. Ludzie, ktorzy glosno krzyczeli: "Bedziemy znowu grac razem" okazali sie mocni jedynie w gebach.

Dlatego Opiekunowie, Head Admini wraz ze Sztabem podjeli jednomyslnie decyzje o powrocie Anarchii. Dlaczego akurat Anarchii? Bo byl to ostatni serwer, ktory prosperowal naprawde swietnie. Zaczal juz sie ladnie rozkrecac, niestety na drodze stanely mu niskie osiagi maszyny na Pif-Pafie.

Z mapcycle'a wylatuja mapy standardowe, zostanie przywrocony anarchijny mapcykl. Powraca stara nazwa. Unimatrixowcy maja swoj serwer, wiec poszkodowani nie beda. Zreszta oni sie juz dawno wyniesli z Collective'a na maszyne Vodki. Niestety z tego jednak co obserwuje, takze slabo im idzie frekwencja. Czyzby zatem CS sie skonczyl definitywnie?

Serwer zostanie zrobiony prawdopodobnie jutro, a jak dobrze pojdzie jeszcze dzisiaj wieczorem. Generalnie mapcycle moge zrobic juz teraz, z duperelami typu plansza i nazwa musicie poczekac kilka godzin.

Jednoczesnie informuje, ze jest to OSTATNIA PROBA sciagniecia ludzi na serwer. Jesli przez dwa miesiace serwer bedzie dalej zdychal, oddamy go Shootersowi. Niech go dadza komus, kto lepiej wykorzysta te konto, my widac nie potrafimy sie cieszyc z frajerskiego serwera. Ewentualnie postawimy sobie na nim 16-slotowy serwer L4D2. My Survivorsi z pewnoscia go docenimy i u nas nie bedzie obrastal kurzem.

I jeszcze jedno. Ja bede rozkrecal Anarchie, jak rozkrecalem zdychajacy United. czy ktos przyjdzie? Nie wiem. prosze jednak nie skladac tutaj pustych obietnic, dosc juz sie naczytalem pompatycznych i nadetych zapewnien z waszej strony. Prosze takze nie tlumaczyc swojej nieobecnosci jakimis sesjami i egzaminami, bo tylko mnie tym smieszycie. Moglby ktos powiedziec, ze przez caly rok macie sesje, bo serwery zdychaja juz od roku. Zreszta jakos nie wydaje mi sie, aby 100% graczy w CS-a to sami studenci. Zatem prosze mi nie zasmiecac topiku pierdoleniem o waszym braku czasu, to mnie nie interesuje wcale.

To na tyle.
Do zobaczenia w celowniku.
Statystyki nie zostana zrestartowane.
Chce zobaczyc czy serwer wstanie i na ile wstanie.
Adminy zostaja anarchijni, reszta wypad.

Dziekuje za uwage.


............................................
Czw Lut 18, 2010 9:46 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Karbulot napisał:
Czyzby zatem CS sie skonczyl definitywnie?


Napisałeś to na podstawie dwóch mimo wszystko Borgowych serwerów ?

Karbi ja Ci to już dawno temu pisałem i między innymi dlatego przestałem grywać na AH chyba wiesz że tam zaczynałem grać, pamiętam masy ludzi na serwerach, były wręcz oblegane i trzeba było czekać dobre 20 minut żeby mozna było wbić na serwer... nie pamiętasz już akcji kiedy zbanowani gracze załozyli własny serwer ? hehe dziwne że był on również swego czasu, kiedy był, oblegany i często gęsto pełny... to chyba o czymś świadczy..

To gra jak każda inna i jeśli nie dba sie o graczy i nie zachęca ich do gry na serwerze i wali sie teksty "nie podoba sie to spierdalaj" albo "to nasze podwórko" to taki gracz po prostu idzie na inny serwer i tyle..

Ja na Uni u Vódki chciałem grać ale po rozdaniu adminów i atmosferze gdzie wszyscy na serwerze sie wyzywają i dla wszystkich to normalne bo wszyscy sei znają odechciało mi sie tam grać a CS nie umarł bo nadal są serwery które sa pełne.


............................................
Czw Lut 18, 2010 11:35 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
Niestety więcej ludzi grywało na uni ostatnio niż na UC
Staram się jak mogę zwoływać ludzi na serwer i gdy już się to uda to nie wiedzieć czemu mimo grywalnej mapy po ok godzinie znów pustoszeje.
Sam mam przegrane na UC ponad 60 godzin czyli top 2 aktywności ale muszę przyznać że gro tego czasu grałem z max 4-6 ludzi na serwerze ...


............................................
Czw Lut 18, 2010 12:30 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Calineczka napisał:
Karbulot napisał:
Czyzby zatem CS sie skonczyl definitywnie?

Napisałeś to na podstawie dwóch mimo wszystko Borgowych serwerów ?

Nie. Napisalem to na podstawie swoich friendsow. Kiedys co nie wszedlem na Steama, to 20-30 osob bylo zielonych i cielo w CS-a. teraz widze 2-3 osoby, ktore graja w CS-a, reszta albo jest niebieska, albo nawet nie ma odpalonego Steama.

Calineczka napisał:
nie pamiętasz już akcji kiedy zbanowani gracze załozyli własny serwer ?

Tak pamietam. Zbanowani za lamanie zasad map, celowe rozjezdzanie kolegow, chamstwo i pyskowki, zalozyli swoj serwer, ktory tez sie nazywal Anarchia. Co ciekawe, tam sie wylapywalo bany za o wiele mniejsze przewinienia.

Rozumiem, ze wykorzystujesz topik, aby po raz kolejny "dosrać" BORG. Skoro tak, to musisz znalesc lepsze argumenty, bo to co piszesz kupy sie nie trzyma.


............................................
Czw Lut 18, 2010 2:02 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Ludzie nie grają w cs'a, bo stara gwardia nie gra. Magia serwerów polegała na tym, że grałeś Ty Karbulot i te inne lamy. Można było wejść i się pośmiać, pogadać i pożartować. Ja szczerze mówiąc tylko dlatego przychodziłem na serwery, gra mnie prawie wcale nie interesowała. Nie żebym dupę lizał, ale tak właśnie jest


............................................
Czw Lut 18, 2010 2:15 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Nie chce dosrać Borg, po prostu chce żebyś spojrzał inaczej na pustki serwerowe, jasne że jest tak też jak piszę Emiliano, wchodzisz na serwer to zaraz zlezą sie wszystkie dupowłazy, tak było zawsze, moim zdaniem własnie nie zadbaliscie żeby serwer mógł sam życ.

Jasne też że wiekszość z zbanowanych było słuszne ja tego nie podważam, ale na własnym przykładzie mogę powiedzieć że dostanie bana za beknięcie do mikrofonu było dla mnie śmieszne i wiesz ja beknę dostane bana na 2 godziny a pozniej patrze wchodzi admin beknie i nic.

Chce tylko powiedzieć że tu nie chodzi o to jakie mapy i moda ma serwer.


............................................
Czw Lut 18, 2010 3:08 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Od kilku dni zagladam na serwer.
Ale nikt nie chce przychodzic.
Karbowłazy juz mnie nie kochaja

A co do bekania, to za takie rzeczy sie na AH nie wylatywalo. Przynajmniej ja nie wywalalem. Wiem dobrze, bo sam bekam i pierdze w mikrofon (w celu przedmuchania membranki ofkoz ). Ale sa admini, ktorzy tego nie lubia. Wiec lepiej sobie odpuscic. Po co kusic los?

Rozumiem, ze sa osoby, ktore uwazaja ze jak nie wolno bekac, to jest hujowo. Rozumiem tez, ze w zyciu osobistym bekaja w szkole, pracy, kinie, autobusie, tramwaju. I nikt sie o to nie dopierdala, bo w koncu nigdzie nie pisze, ze bekanie jest zabronione.


............................................
Czw Lut 18, 2010 3:09 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


qki
qki


Chief Warrant Officer
::: 672 :::
STEAM_0:1:10962675

Zawaliliście to swoim l4d'em więc nie narzekajcie, że jest jak jest.


............................................
Czw Lut 18, 2010 3:45 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Tak Calineczka, bekanie, pierdzenie jest dla Ciebie najważniejszym powodem odejściem ludzi z serwerów, czyli tzw bany z pupy. Bład - nie ma już tamtej ekipy - to podstawowy problem !!! Mnie już nie kręci CS - po 6 latach gry wystarczy, a spotykać się z ludźmi czy rozmawiać to ja mogę na TS, niestety.
Pozdro


............................................
Czw Lut 18, 2010 3:49 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


LuCaTheOnE
LuCaTheOnE


Senior Petty Officer
::: 137 :::
STEAM_0:1:13948884
wiek: 34
Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać AH.

Mam nadzieje ,że będzie z kim pograć bo puki co trzeba było mieć niezłego farta żeby trafi na ludzi(granie solo szybko się nudzi:P).


............................................
Czw Lut 18, 2010 4:14 pm


•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
qki napisał:
Zawaliliście to swoim l4d'em więc nie narzekajcie, że jest jak jest.

W Left 4 Deada grywaja systematycznie nastepujace osoby:

Ja, Debesciak, szewc, JaSiu, Ojciec Dyrektor, Qj, Czlaper, Maker, MEC i Piotrass. Z wymienionych tutaj, ani Debesciak, ani szewc, ani Ojciec, ani MEC nie grywaja na Anarchii. Ewentualnie wpadaja tam cholernie sporadycznie. Sporadycznie grywa Piotrass, Maker i JaSiu. Nie sadze aby z powodu braku Jasia na Anarchii serwer padl na pysk. Nie powiecie mi tez chyba, ze brak mnie, Kujota czy Czlapera spowodowal, ze wszyscy gracze naszych serwerow sobie odeszli w sina dal?

A propos narzekania. Ciebie qki nigdy nie widuje rozkrecajacego serwery BORG. Ty zachodzisz dopiero, jak jest pelen serwer ludzi.

Jeszcze jakies glupie tlumaczenie?


............................................
Czw Lut 18, 2010 5:25 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


qki
qki


Chief Warrant Officer
::: 672 :::
STEAM_0:1:10962675

No i jeszcze czasami ajt, roonie, human bodajże, duszek i pewnie jeszcze paru by się znalazło. Zawsze wieczorem kwitło życie na serwerach. Jak wy sobie urządzaliście wieczorki z l4d to później się rozchodzili ludzie na inne serwery. Pamiętam, że na serwerze jak było z 15 osób to poszedłeś z 3-4 osobami na l4d, sekundę później następne 4 osoby nie wiadomo gdzie i tak z 7- 8 osób pozostało. To trochę mała frajda była jak można sobie pograć na serwie z 20 osobami. Najlepsze, że tak w koło macieju codziennie. Poza tym mam adresy multum serwerów polskich gdzie zawsze jest max osób, więc wątpię nagle, że tyle osób przestało się interesować cs'em.


............................................
Czw Lut 18, 2010 6:06 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


kedrigen
call 911


Lieutenant
::: 1566 :::
STEAM_0:1:268445
wiek: 34
Karbulot napisał:
qki napisał:
Zawaliliście to swoim l4d'em więc nie narzekajcie, że jest jak jest.

W Left 4 Deada grywaja systematycznie nastepujace osoby:

Ja, Debesciak, szewc, JaSiu, Ojciec Dyrektor, Qj, Czlaper, Maker, MEC i Piotrass. Z wymienionych tutaj, ani Debesciak, ani szewc, ani Ojciec, ani MEC nie grywaja na Anarchii. Ewentualnie wpadaja tam cholernie sporadycznie. Sporadycznie grywa Piotrass, Maker i JaSiu. Nie sadze aby z powodu braku Jasia na Anarchii serwer padl na pysk. Nie powiecie mi tez chyba, ze brak mnie, Kujota czy Czlapera spowodowal, ze wszyscy gracze naszych serwerow sobie odeszli w sina dal?

A propos narzekania. Ciebie qki nigdy nie widuje rozkrecajacego serwery BORG. Ty zachodzisz dopiero, jak jest pelen serwer ludzi.

Jeszcze jakies glupie tlumaczenie?


a ja ?


............................................
Czw Lut 18, 2010 6:19 pm


•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Human


Lieutenant
::: 1516 :::
STEAM_0:1:16698869
wiek: 32
qki, chyba z miesiąc nie grałem w l4d. Na united też (może raz od miesiąca byłem), na uni wchodzę sporadycznie. Jak mnie nie ma to nie na rzecz l4d, bo grałem w przeciągu kilku miesięcy raptem 3 razy. Karbulot ci potwierdzi.

Pozdrawiam.


............................................
Czw Lut 18, 2010 6:23 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


robic


Administrator
::: 3635 :::
STEAM_0:1:1020143
wiek: 59
Fajnie i pieknie to bedzie wygladalo.
Mam nadzieje ze to sie uda i ze bedzie Super.
Powodzenia


............................................
Czw Lut 18, 2010 6:29 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004