zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Pomysły na odnowienie anarachii!



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

eRka
kica


Master Class Officer
::: 175 :::
wiek: 32
Cześć! Troche nudno jak Anarchia stoi 24/7 pusta Przesiadywanie na serverze i czekanie na graczy mozna nazwaz syzyfową pracą! Więc może przenieś anarachie na platforme Steam/NonSteam? Bo jak widać było już wiele starań, które nie przynosiły skutku więc może to pomoże? To jest tylko taki pomysł.


............................................
Pon Mar 29, 2010 8:55 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
Nigdy nie bylem za NONSteamem, wkurwiaja mnei te dzieciaki... Ale moze to nie jest zly pomysl, na powiedzmy to 3 miesiace dac non-steama, moze sie zapelni moze nie, pozniej dac miesiac ogloszenia ze serwer przenosi sie na platforme steam.... Da tak rade?


............................................
Pon Mar 29, 2010 10:14 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jak zrobimy serwer NS, to od razu mozemy sie z nim pozegnac. Myslicie, ze Shooters bedzie nam sponsorowal serwer dla piratow?


............................................
Pon Mar 29, 2010 10:30 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
ej lepiej zrobić serwer bez VAC - dopiero będzie jazda


............................................
Pon Mar 29, 2010 11:17 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Karbulot napisał:
Jak zrobimy serwer NS, to od razu mozemy sie z nim pozegnac. Myslicie, ze Shooters bedzie nam sponsorowal serwer dla piratow?


Powiem tak serwerownie maja wyjebane czy stawiasz serwer steam/nonsteam płacisz my mamy kase a ty masz serwer i tak działa polityka serwerowni... problem jest inny mamy go za darmo i jeszcze piracić go chcemy ... to już było by nie ładne z naszej strony.

Pozatym stawiałem że odrazu Erke zjebią (jak to niektórzy robią) a w szczególności że karbi lub sztab się nie zgodzi.


............................................
Wto Mar 30, 2010 12:04 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Wodzu
[anarchy|sq] Wodzu


Ensign
::: 928 :::
STEAM_0:1:23466318
wiek: 37
i do mappacka wstawić komplet haxów działających to już w ogolę anarchia odżyje..

Potrzeba nowej krwi by AH się podniosła,wielu bywalców ah przeniosło się gdzie indziej a wydaje mi się że problemy z serwerami i ciągłe zmiany ip itd itd spowodowały to,

Potrzeba nowych ludzi no ale jak już kiedyś mówiłem borg i wszystko z nim związane, nie jest atrakcją dla przeciętnego gracza bo nic go nie przyciąga tu.

Zmiana polityki i to radykalnie może jeszcze uratować taką anarchie ale bez tego to raczej przyzwyczajał bym się do pustek serwerowych


............................................
Wto Mar 30, 2010 12:05 am


•  Anarchy Squad
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


kiniu


Chief Junior Grade
::: 426 :::
STEAM_0:1:9483690
wiek: 33
wodzu napisał:
i do mappacka wstawić komplet haxów działających to już w ogolę anarchia odżyje..

Potrzeba nowej krwi by AH się podniosła,wielu bywalców ah przeniosło się gdzie indziej a wydaje mi się że problemy z serwerami i ciągłe zmiany ip itd itd spowodowały to,

Potrzeba nowych ludzi no ale jak już kiedyś mówiłem borg i wszystko z nim związane, nie jest atrakcją dla przeciętnego gracza bo nic go nie przyciąga tu.

Zmiana polityki i to radykalnie może jeszcze uratować taką anarchie ale bez tego to raczej przyzwyczajał bym się do pustek serwerowych

tak zgadza sie, popieram


............................................
Wto Mar 30, 2010 12:11 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Ogólnie to panowie powiem wam tak anarchia straciła dawny klimat...

Kiedyś na anarchi było kupe śmiechu, zabawy, i muzyczki były puszczane to była dobra anarchia niestety potem coś pykło nie tak...

Nie mówie tutaj nickami ale poleciało dużo banów... Ludzie sfochowali się na ten serwer i nie ma już takiej świetności jak kiedyś.

Można podjąć kolejną próbę reanimacji serwera... Że pełna mobilizacja, nie Left 4 Dead, nie World of Warcraft, nie CS:Source, nie Team Fortress 2, czy granie w 1.6 na innych serwerach. Tylko pełna mobilizacja i gramy do późnych godzin wieczornych...

Odpalamy swoje HLSS'y i puszczamy muzyczki... Zapraszamy ludzi z friendsów i próbujemy ożywić ten serwer.

Można to spróbować zrobić za nie długo w od środy jest już wolne dla tych co się jeszcze edukują więc można spróbować coś takiego zrobić...


............................................
Wto Mar 30, 2010 12:11 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
wiesz samo przyciągnięcie znajomych na serwer to nie problem bo wchodze na chwile i za chwile jest nas 4-8 osob i gramy tylko ludzie szybko rezygnuja mimo ze na serwerze jest dyskusja, dobra grywalna mapa a mimo to ktoś przyjdzie pogra pół godziny i dziękuje a na to ciężko coś poradzić niestety ...


............................................
Wto Mar 30, 2010 8:29 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja sie mobilizowac na frajer nie zamierzam. Dosc sie ostatnimi czasami nawchodzilem na serwer i nasciagalem ludzi. Jak mam na sile ciagnac ludzi, ktorzy notabene graja tylko wtedy, kiedy ja jestem na serwerze, to mnie to serdecznie pierdoli. Dwa dni temu poszedlem wieczorem grac i po godzinie wyszedlem. Nie chcialo mi sie grac nonstop we czterech.

Z Lefta nie zamierzam rezygnowac, ani sobie zyl wypruwac przesiadujac na pustym serwerze. Skoro nie ma graczy, to znaczy ze macie gre na Anarchii w dupie i tyle. Dlaczego niby mam ludzi zmuszac do grania na tym serwerze? Wspolna mobilizacja? Granie? I to mowi osoba, ktora przez trzy miesiace spedzila na serwerze raptem trzy godziny. Rzeczywiscie znakomity przyklad. Juz wiedze te tlumy sciaganjace na serwer w slusznej sprawie.

Ja na Anarchie polozylem lache. Nie zamierzam podnosic zdychajacego serwera. Bedziecie grac to dobrze. Nie bedziecie, to pies z wami tancowal. Ostatnio probuje z szewcem zrobic inne rzeczy, ale was nie zadowowala zaden serwer. Ani CS, ani Source, ani L4D nic. To po co sie zarzynac? Dla kogo? Dla was? LOL.

Nie mowiac juz o tym, ze wielu anarchijnych widuje systematycznie jak sobie hasaja na Unimatrixie.


............................................
Wto Mar 30, 2010 8:38 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
czyżby można powiedzieć że społeczeństwo zaczyna mniej przesiadywać przed komputerami ?
zdecydowanie za dużo jest dyskusji a za mało czynów.
Wielu z tych którzy rozprawiają o tym co by tu zrobić nie widuje osobiście prawie wcale na serwerze (!). Wybaczcie mi ale z tych którzy nawet w tym wątku się wypowiedzieli widuje tylko amiego.
nie chcę wytykać palcami ale to trochę hipokryzja ze strony niektórych.


............................................
Wto Mar 30, 2010 8:59 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Shaft napisał:
czyżby można powiedzieć że społeczeństwo zaczyna mniej przesiadywać przed komputerami ?

Wejdz sobie w kazdy dowolny wieczor do podgladu grup: "Gracze serwerow The BORG Collective", czy "Czlonkowie The BORG Collective" lub "Milosnicy serwera Anarchy Hive". Zobacz, ilu ludzi gra, ilu jest online a ilu offline. Oczywiscie niektorzy sie moze ukrywaja, ale to dosc rzadki przypadek.

Shaft napisał:
zdecydowanie za dużo jest dyskusji a za mało czynów.
Wielu z tych którzy rozprawiają o tym co by tu zrobić nie widuje osobiście prawie wcale na serwerze (!). Wybaczcie mi ale z tych którzy nawet w tym wątku się wypowiedzieli widuje tylko amiego.
nie chcę wytykać palcami ale to trochę hipokryzja ze strony niektórych.

AMI przesiedzial na serwerze 16 godzin od czasu ostatniego resa statystyk. Ja przykladowo przegralem dwa razy dluzej od niego, wodzu tez prawie tyle co ja, podobnie jak eRka. Nadal uwazasz, ze widujesz tam tylko Amiego?


............................................
Wto Mar 30, 2010 9:28 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
akurat Ciebie karbi nie brałem pod uwagę
chodziło mi o innych "kłapaczy" jak to kiedyś określiłeś

napisałem tak dlatego że grywam o różnych porach ale amiego widuje własnie wtedy. wodzu grywał kiedyś setkami godzin a teraz widze tylko tf2, erki przez tydzień raz widziałem jak nas było 12


............................................
Wto Mar 30, 2010 9:42 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 32
Ja jak widze kogoś na AH to wbijam aby chociaż chwile pograć w dobrym towarzystwie bo potem ludzie wyłażą .Najczesciej widze shafta i yelona którzy rozkrecaja serwer potem wbija magik czesem liteon,ami.Ale i tak maksymalnie 1h i serw pusty.Dużo osób przezucilo sie na inne serwery jak padł aster


............................................
Wto Mar 30, 2010 10:50 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
:: LINK ::

I tyle w tym temacie.
Juz mam kurwa dosyc obwiniania nas za wszystko. Zobacz sobie kurwa ktorzy gracze olali ten serwer. Zobacz ile te kurwa wielkie gwiazdy anarchi co to niby przyciagaly ludzi na serwer maja rozegranych godzin na tym serwerze. Zobacz sobie ilu z nas sie jednak staralo zeby cos z tego serwera bylo i kto tak naprawde jest tymi "nas". Ile juz kurwa te statystyki dzialaja? 6 miesiecy? Chuj z tym - dlugo. I szef sztabu tego serwera obwinia dookola wszystkich, a na serwerze przesiedzial 29 godzin!!! Fajnie ze l4d sie wam podoba, krzyz na droge. Ale prawda jest taka, ze spodobal sie niestety zbyt wielu z WAS, a ruszenie dupy zeby siasc nad pusta anarachia juz mniej wiec przestancie kurwa winic ludzi ktorzy tam graja czasami przez 2 godziny we 2 osoby, bo to ani nie jest fajne ani przyjemne, za to ze serwer jest pusty i pierdolic ze kurwa kazdy z nas gada a nikt nic nie robi. Zastanowcie sie kurwa lepiej kto sie zalicza do tej grupy "nikt". Jakich w jakis sposob powiazanych ze soba kwiatkow jest tam na samym dole najwiecej i dlaczego. Wnioski wyjda same.

Jak juz tak bardzo trzeba na kogos zjebac bo sie nie ma innego wyjasnienia to prosze uscislic konkretna grupe ktora sie chce opierdolic i winic a nie kurwa zjebac wszystko na ogol graczy. Bo ja sie kurwa osobiscie zaliczam do ogolu graczy tak jak i shaft i malik i magik i parenascie osob nizej i nie uwazam zeby ktorakolwiek z nas gowno robila i polozyla lache na ten serwer.
Tyle.

btw.
:: LINK ::
Czlonkow - 32 !!! [sic!] troche kurwa malo to raz
Czas online - 274:53:36 !!! - razem z dzemdobry po zsumowaniu mamy we DWOJKE prawie kurwa tyle samo!!! to dwa

Skoro jak to powiedziales "na anarchie polozyles lache" to moze czas przekazac ten serwer ludziom, ktorzy tej lachy na niej nie polozyli? Z tego co wiem serwery maja/mialy swoich opiekunow? A taki opiekun, ktory na swoj serwer polozyl lache chyba nie jest idealem opiekuna dla tego serwera?
Skoro chcemy cos zrobic to nam dajcie do tego narzedzia, a nie zarzucac nam ze pierdolimy i nic nie robimy bo jak juz wyzej pokazalem - nie jest tak. Ogarniemy sie, zdecydujemy co zmienic, co wypierdolic, co jak ustawic, co dodac itd. Moze to wcale nie anarchia jest dobra droga? Kto to wie... Wszystko kwestia ustalen wsrod ludzi ktorzy juz kilkadziesiat/kilkaset godzin w tej pustce przesiedzieli...

A nie jakies pakty z obcymi ludzmi, ktorzy na dobra sprawe gowno pomogli i zrobili zamiast najpierw zaufac swoim od kurwa kilku lat sprawdzonym i to im przekazac palaczke i moze oni (I wcale nie mowie tutaj akurat konkretnie o sobie) dadza rade cos z tym fantem zrobic i ruszyc ten pusty karton?
"Statystyki nie klamia" - jak to ktos ladnie powiedzial. MY potrafilismy i nadal potrafimy? sie zmobilizowac, WY - jak niestety widac bardzo wyraznie - nie.
Teraz skonczylem.



Ostatnio zmieniony przez Yelon dnia Wto Mar 30, 2010 1:36 pm, w całości zmieniany 3 razy

............................................
Wto Mar 30, 2010 12:36 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004