zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Pomysły na odnowienie anarachii!



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Flamaster
Jankeska Róża


Chief Warrant Officer
::: 530 :::
STEAM_0:0:24126367
wiek: 32
Tak się wtrącę Yelon, ale po pierwsze, zauważ, że nie wszyscy są tam zapisani, po drugie co to za sens jest, kłócić się między sobą o to, kto ile gra. Zamiast powiększać ilość graczy, to tylko przybędzie ilość skłóconych użytkowników BORG`a, a po co to nam?


............................................
Wto Mar 30, 2010 1:17 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pierdolisz Yelon jak potluczony. Myslisz, ze jak ty i piec innych osob pograliscie duzo godzin, to cos to zmienia? Ja z kolei slyszalem inna historyjke i to od niejednej osoby. A brzmi ona tak: "Jak Yelon na serwerze siedza razem z Blackiem, to ja zwykle wychodze z gry, bo wkurwia mnie jak sobie podpowiadaja na TS-ie".

Co cie kurwa moze obchodzic, ze ja gram w L4D? Czy ja kurwa robie ci wyrzuty, ze grasz w C&C 3 i 4? Moja sprawa w co gram i nikt mnie kurwa z tego rozliczal nie bedzie.

Taki teraz kozak jestes, bo masz przegrane te kilkadziesiat godzin wiecej od i nnych? Ciekawe czy utrzymujesz te frekwencje przez caly czas, czy tylko przez ostatni okres? Bo ja pamietam czasy, kiedy grywalem na Anarchii dwa czy trzy lata temu i jakos sobie nie przypominam, zebys tam bywal czesto tak jak ja. A teraz wpadles pare razy wiecej i nagle wydaje ci sie, ze taki kurwa jestes rozkreczacz? Nie mowiac juz o tym, ze nie raz jak wlazlem na serwer to siedziales na spekcie. No jasne, najlepiej odpalic CS-a, wlezc na serwer, potem na spekta i pojsc na kolacje, a przegrane godziny niech sie same nabijaja.

I jeszcze jedno. Masz pretensje, ze polozylem lache na serwer? No pewnie. A niby dlaczego mam nie polozyc? Kurwa na rozne sposoby staralem sie wskrzesic serwer, az w koncu dalem sobie z tym spokoj, bo ilez mozna poswiecac temu czasu. Wiec mi tu kurwa nie pierdol, bo nie wiesz ile czasu poswiecilem temu serwerowi. I bylo tego o wieeele wiecej niz twoje zafajdane 120 godzin.


............................................
Wto Mar 30, 2010 1:34 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Britney
exeq


Lieutenant Junior Grade
::: 1234 :::
STEAM_0:1:707651
wiek: 42
Flamaster napisał:
...po pierwsze, zauważ, że nie wszyscy są tam zapisani ...



No tak, nie wszyscy się zapisali do automatycznych statystyk Hahaha
A może jednak dla tego, że w ogóle nie weszli na serwer od ponad pół roku, czy ile tam te statystyki są...


............................................
Wto Mar 30, 2010 1:53 pm


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Qj


Lieutenant
::: 1992 :::
wiek: 36
Britney napisał:
Flamaster napisał:
...po pierwsze, zauważ, że nie wszyscy są tam zapisani ...



No tak, nie wszyscy się zapisali do automatycznych statystyk Hahaha
A może jednak dla tego, że w ogóle nie weszli na serwer od ponad pół roku, czy ile tam te statystyki są...


jak nie wiesz jak te statystyki naliczaja to sie nie wypowiadaj bo akurat flamaster ma racje.


............................................
Wto Mar 30, 2010 2:34 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Karbulot napisał:
Pierdolisz Yelon jak potluczony. Myslisz, ze jak ty i piec innych osob pograliscie duzo godzin, to cos to zmienia? Ja z kolei slyszalem inna historyjke i to od niejednej osoby. A brzmi ona tak: "Jak Yelon na serwerze siedza razem z Blackiem, to ja zwykle wychodze z gry, bo wkurwia mnie jak sobie podpowiadaja na TS-ie".

Co cie kurwa moze obchodzic, ze ja gram w L4D? Czy ja kurwa robie ci wyrzuty, ze grasz w C&C 3 i 4? Moja sprawa w co gram i nikt mnie kurwa z tego rozliczal nie bedzie.

Taki teraz kozak jestes, bo masz przegrane te kilkadziesiat godzin wiecej od i nnych? Ciekawe czy utrzymujesz te frekwencje przez caly czas, czy tylko przez ostatni okres? Bo ja pamietam czasy, kiedy grywalem na Anarchii dwa czy trzy lata temu i jakos sobie nie przypominam, zebys tam bywal czesto tak jak ja. A teraz wpadles pare razy wiecej i nagle wydaje ci sie, ze taki kurwa jestes rozkreczacz? Nie mowiac juz o tym, ze nie raz jak wlazlem na serwer to siedziales na spekcie. No jasne, najlepiej odpalic CS-a, wlezc na serwer, potem na spekta i pojsc na kolacje, a przegrane godziny niech sie same nabijaja.

I jeszcze jedno. Masz pretensje, ze polozylem lache na serwer? No pewnie. A niby dlaczego mam nie polozyc? Kurwa na rozne sposoby staralem sie wskrzesic serwer, az w koncu dalem sobie z tym spokoj, bo ilez mozna poswiecac temu czasu. Wiec mi tu kurwa nie pierdol, bo nie wiesz ile czasu poswiecilem temu serwerowi. I bylo tego o wieeele wiecej niz twoje zafajdane 120 godzin.


1. Nie 5 a 30? I tak kurwa, zmienia wyobraz sobie. Bo gdyby mobilizacja byla wieksza o kolejne kilkadziesiat osob to bylo by juz po problemie ktory zwalasz na wszystkich dookola.

2. Jak zwykle twoje standardowe - "ja mam swoje zrodla" , "nie bede mowil od kogo to wiem ale wiem swoje" itd itd... Ujawnij te osoby. Albo nie, niech same sie ujawnia. Czego sie boja? Czekam z niecierpliwoscia.
Na dobra sprawe to to jest gowno prawda bo wlasnie kurwa zawsze jak sie tylko da, zeby uniknac takiego pierdolenia gramy wszyscy w jednym teamie i juz nie ma takich debilnych podejrzen wiec niestety nie trafione.
A tak w ogole nie wiem ile sobie w zasadzie mozna tak na dobra sprawe podpowiedziec na takich mapach jakie sa na anarchi? Co ja mam kurwa do podpowiedzenia na takim iceworldzie?! Moze sie czasami niektorym myli poprostu to ze np. ja grajac wiecznie na voice_enable 0 slysze wlasciwie wszystko to co oni maja zagluszone gadaniem swoim czy tez wszystkich innych osob na serwerze?
Albo moze im sie wydaje ze skoro sie w ogole nie odzywamy to napewno napierdalamy jak jacys idioci na tym tsie i tylko gadamy sobie gdzie kto stoi? Jak juz mowilem - wlasnie dlatego gramy w jednej druzynie i jest po klopocie. A ze ktos wychodzi bo dostaje przez sciane raz drugi czy trzeci bo go slychac czy cos to juz nie jest moja wina?
Z drugiej strony zauwaz sobie ze black czy exeq maja do chuja ciezkiego ponad dwa razy mniej godzin odemnie co daje ponad dwa razy mniej rzekomego podpowiadania sobie na jakims zjebanym tsie co rozumiem przez to ze wiecej czasu jednak przegralem na tym serwerze sam a nie w ich towarzystwie. Dodatkowo nawet myslalem kiedys o tym ze byc moze moje towarzystwo nikogo na serwer nie przyciaga wiec zaczalem czasem grac na fejku, ba!, gralem nawet wiele razy na Twoim nicku - sam mi zreszta pozwoliles ale w sumie gowno to pomoglo bo raz ze ludzie nie sa glupi a dwa czasami jedna osoba nie wazne kim by byla tlumow na serwer soba nie sciagnie - sam to juz zreszta zauwazyles i mowiles juz o tym gdzies na forum ze kiedys wlazles na serwer i siedziales z godzine i przewinelo sie moze z 4 graczy i powiedziales ze pierdolisz i wyszedles. Wlasnie o to chodzi. O taka postawe. To nas rozni - ty powiedziales ze pierdolisz i wyszedles a my - siedzimy tam w te 5-6 osob.

3. Ja w tym przypadku gram duzo mniej w cnc3 czy 4 niz wy w l4d akurat o takiej godzinie o ktorej serwerowi przydaloby sie wlasnie najwiecej graczy. Czasem moznaby sobie jednak odpuscic i tam kurwa wejsc. Ale nie o to chodzi. Co mnie kurwa moze to obchodzic? A to ze kurwa tak, robisz nam kurwa wyrzuty ze gramy w co innego, nas opierdalasz ze gramy gdzie indziej czy w co innego, ze serwer mamy w dupie, a sam kurwa co robisz? Wlasnie o to mi chodzi. O opierdalanie ogolu graczy. Nikt cie z tego nie bedzie rozliczal to dlaczego kurwa ty rozliczasz z tego nas?
Jak mnie ma mnie obchodzic to ze sobie grasz w l4d to niech ciebie przestanie obchodzic ze ludzie graja gdzie indziej albo w co innego. Proste.

4. Ale o czym ty pierdolisz?! Czy my kurwa mamy teraz 2 czy 3 lata temu?!!?? co to ma kurwa tutaj do rzeczy ze ja gram teraz w chuj a wtedy malo? TERAZ MAMY KURWA PROBLEM Z TYM ZE JEST PUSTO!!! TERAZ mamy TERAZNIEJSZOSC !!! TEN PROBLEM KTORY JEST DOTKNAL TEN SERWER TERAZ !!! Co ma do rzeczy to ze wtedy gralem malo??? Wtedy kurwa nie bylo pusto.
Nawet mi nie probuj zarzucic takiego gowna jakie mi zarzucasz.
"Ciekawe czy utrzymujesz te frekwencje przez caly czas, czy tylko przez ostatni okres?"
Przez kurwa ostatni jebany okres odkad wam sie wszystko spierdolilo, serwery poszly w chuj, a ludzie razem z nimi go utrzymuje i to jeszcze uwazasz za zle? Po chuj ci bylaby moja grywalnosc na serwerze 2 czy 3 lata temu o ktorych wspomniales? Byl wtedy problem z tym ze nikt tu kurwa nie chce grac?
"A teraz wpadles pare razy wiecej i nagle wydaje ci sie, ze taki kurwa jestes rozkreczacz?"
Pare razy wiecej? Czy ty sobie kurwa jaja ze mnie robisz czy naprawde masz ten serwer gleboko w dupie?
"Nie mowiac juz o tym, ze nie raz jak wlazlem na serwer to siedziales na spekcie. No jasne, najlepiej odpalic CS-a, wlezc na serwer, potem na spekta i pojsc na kolacje, a przegrane godziny niech sie same nabijaja."
Wlasnie o tym gownie mowilem. Co to kurwa sa za zarzuty?! Nawet nie probuj mi takiego kitu wciskac - prosze w tym momencie o wypowiedzenie sie shafta albo magika albo tych innych ktorzy wiekszosc czasu ze mna na serwerze przsiedzieli bo to co ty piszesz to sa kurwa kompletne brednie. Uwazasz ze kurwa w takim wypadku kiedy bym na tym spekcie napierdolil te jebane 7,500 fragow???!!! Sam bym sobie dodal????
Tak samo jak wchodzilem na serwer sam to kurwa gdzie mialem czekac na innych graczy?? Albo jak wlasnie szedlem zjesc pierdolona kolacje o ktorej mowisz, a na serwerze bylo w tym momencie
5 czy 6 osob to jak myslisz, lepiej bylo kurwa isc na spekta i zjesc czy wyjsc z serwera i niech dla kazdego potencjalnego nowego gracza ktory chce wejsc pokazuje sie w informacjach o serwerze ze tutaj jest jednak tylko 3-4 graczy czy jednak stwarzac pozory ze jest kurwa 5-6???? Sztuczny tlum tez kurwa przyciaga graczy i chyba dobrze o tym wiecie skoro planowaliscie dodac jakies zjebane boty z waszymi nickami ktore mialy siedziec wlasnie na spekcie!!!

5. Na rozne sposoby starales sie rozkrecic sewer ale zaden z nich nie byl zwiazany ze zwiekszeniam aktywnosci zarowno swojej jak i innych kwiatkow.
"Wiec mi tu kurwa nie pierdol, bo nie wiesz ile czasu poswiecilem temu serwerowi. I bylo tego o wieeele wiecej niz twoje zafajdane 120 godzin."
Alez ja bardzo dobrze wiem ile czasu poswieciles temu serwerowi. Znam ten serwer i jego losy od samiutkich jego poczatkow i bardzo dobrze o tym wiesz wiec nie wiem dlaczego piszesz ze nie wiem ile czasu poswieciles temu serwerowi. Bardzo dobrze wiem. Szkoda tylko ze kiedy przyszedl czas przenosin, przyszedl czas ze zmienilo sie ip, przyszedl czas ze sie serwer wyludnil, przyszedl czas ze odechcialo sie wchodzic na niego jak jest pusty i czekac na ludzi to lepiej jest jednak opierdalac mnie i wszystkich innych dookola ktorzy tam graja jak jest pusto ze mam zafajdane 120 godzin ktore sa liczone dokladnie od czasu jak sie wszystko spierdolilo a samemu miec 30 i odwolywac sie do tego ze duzo sie zrobilo dla serwera dopoki sie wszystko nie zjebalo. Opierdalasz mnie za to ze mam zafajdane 120 godzin? Dlaczego nie opierdalasz ludzi ktorych nalezy opierdolic? DLaczego opierdalasz WSZYSTKICH?
Powtarzam, jakim prawem mowisz zafajdane 120 godzin skoro to jest wlasnie rozegrane w tym czasie kiedy ten serwer potrzebuje wsrod graczy tych godzin jak najwiecej.
Mamy terazniejszosc. Teraz sie zjebalo. Teraz sa problemy. Latwo jest mowic - 2 czy 3 lata temu zrobilem w chuj a ty wtedy nie zrobiles nic. No i fajnie. Ja to szanuje. Szkoda tylko ze kurwa wtedy nie bylo takiego problemu jak jest teraz.

I jeszcze szczerze ci powiem: odechciewa mi sie jak czytam to co ty zarzucasz i co piszesz.
Mowisz ze na wiele sposobow probowales wskrzesic serwer. A co kurwa z moim pomyslem o ktorym ci mowilem? Zeby wypierdolic wszystkie nieaktywne adminy i zrobic cos takiego ze beda rozdawane adminy najaktywniejszym graczom ktorzy tam duzo czasu spedzaja i beda potrafili to jakos wykorzystac? Zmienic mape na bardziej ciagnaca ludzi czy zrobic cokolwiek innego do czego admin potrzebny. Bo na chuj admin komus kto w ogole tam nie gra? Napisac o tym na forum ogloszenie i zobaczylbys jak bardzo by tym wszystkim zagrozonym utrata wladzy frekfencja podskoczyla, jakie by bylo pospolite ruszenie. Nie tylko wsrod tych zagrozonych ale oczywiscie moze i nawet bardziej wsrod tych ktorzy by o tego marnego admina walczyli duzo tam grajac. I nie mowie ze tak bylo by napewno. Ale jest to kurwa jakis pomysl. Jakas proba ratowania tego serwera. I co? I olales ten pomysl cieplym moczem.
I jak masz zamiar napisac znowu taka bzdure ze taki jestem cfany bo od razu sie zabiezpieczylem przed utrata admina swoimi "zafajdanymi 120 godzinami" a teraz cwaniakuje zeby go zabrac wszystkim malo aktywnym to od razu wyprzedze napisanie takiej glupoty - gowno prawda. Prosze bardzo, mozna mi go zabrac i nie bedzie zadnych podejrzen ani zarzucania mi czegos takiego. Mam to w dupie szczerze mowiac, byleby zaczelo cos sie dziac i nikt mi nie zarzucal tego o czym wlasnie napisalem.



Ostatnio zmieniony przez Yelon dnia Wto Mar 30, 2010 3:15 pm, w całości zmieniany 6 razy

............................................
Wto Mar 30, 2010 2:41 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


eRka
kica


Master Class Officer
::: 175 :::
wiek: 32
Chyba niepotrzebnie temat założyłem... same kłótnie... To nie jest potrzebane, bo to nie pomoże odbudować dawnej świetności anarchii. Ja postaram teraz więcej wchodzić na anarchie. I nie obwiniajcie się kto ile grał itd. bo to nie ma sesu. Jednym słowem ŻYCIE! Nie ma czasu a gre, inne sprawy osobiste, każdy gra ile może i czy mu sie chce! Przecież nie zmusimy nikogo GRAJ W CS!!! No bez przesady.

PS. Widzimy się na Anarachii


............................................
Wto Mar 30, 2010 2:45 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Britney
exeq


Lieutenant Junior Grade
::: 1234 :::
STEAM_0:1:707651
wiek: 42
Qj napisał:
Britney napisał:
Flamaster napisał:
...po pierwsze, zauważ, że nie wszyscy są tam zapisani ...



No tak, nie wszyscy się zapisali do automatycznych statystyk Hahaha
A może jednak dla tego, że w ogóle nie weszli na serwer od ponad pół roku, czy ile tam te statystyki są...


jak nie wiesz jak te statystyki naliczaja to sie nie wypowiadaj bo akurat flamaster ma racje.


Hahaha no dobra znawco, to mnie oświeć może skoro Ty wiesz... bo ja się tam nie zapisywałem i ZONK - jestem w statystykach o lol masakra jak ja to zrobiłem.


............................................
Wto Mar 30, 2010 3:10 pm


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mir
[anarchy|sq]


Chief Warrant Officer
::: 646 :::
STEAM_0:1:10688811
wiek: 32
już kilka razy mówiłem, przede wszystkim reklama...
gówniarz stawia serwa na gównianym hoscie, ale umie wrzucić ip na różne badziewne fora cs'owe... i ma fulla na serwie
serwer można reklamować, w miejscach gdzie mapperzy się udzielają, zrobić jakiś konkurs na mape...(moze i głupi pomysł, ale ja po zrobieniu swojej mapy chciałbym zeby grali na niej ludzie)
dodatkowo jakiś bot na #search.pl i wystarczy.
Ludzie z borg i koło borg maja to do siebie, że nie są nołlajfami, dlatego potrzebna jest świeża krew.


............................................
Wto Mar 30, 2010 4:14 pm


•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
Nie obraźcie się, ale wypowiedź Mira jest jedyną sensowną w całym tym temacie.

A jak Yelon chcesz dostęp do trzewi serwera to ja nie mam nic przeciwko, ale i tak mam guzik do gadania. Jedyne co możesz w takiej sytuacji zrobić to zwrócić się do sztabu ( który się dalej opierdziela - musiałem )


............................................
Wto Mar 30, 2010 4:24 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Nie mowie ze to mam byc ja. Zrobcie glosowanie nad sensownymi kandydatami. Ja tylko dalem pomysl


............................................
Wto Mar 30, 2010 4:31 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Yelon, szkoda ze nie widzisz jednej podstawowej rzeczy. Ze od dluzszego czasu probuje rozkrecic serwer. Wydaje ci sie, ze ja nic nie robilem, co widac po moim stazu 29 godzin, co mi zarzuciles w pierwszym swoim poscie. W takim razie z laski swojej przejrzyj topiki z pierwszej strony i zobacz, na ile rozmaitych sposobow mobilizowalem ludzi. Zakladalem grupy, obmyslalem mapcycle, BF Mod i dziesiatki roznych pomyslow. Juz dawno zdalem sobie sprawe, ze samo wejscie na serwer i bycie tam w celach reklamacyjnych nic nie da. Myslisz, ze jak ja wejde na Anarchie i zaczne wysylac invity, to nagle serwer sie zapelni? No to zobacz sobie, odpal wieczorem te chociazby grupe :: LINK :: i zobacz, ilu ludzi w ogole jest online, juz nie mowiac o tym, ilu aktualnie grywa w CS-a. Kogo kurwa zatem mam wolac? Jak nawet kogos zawolam, to posiedzi dwie mapy i wyjdzie.

Ty Yelon zyjesz jakimis marzeniami. Wydaje ci sie, ze ja nic nie robie dla serwera, ze wystarczy aby pare osob weszlo na serwer i nagle sie pojawia ludzie. Duzo osob tutaj pierdoli, ale czemu kurwa nikt mi nigdy nie zaproponowal pomocy? Dlaczego nikt nie podsunal pomyslu? Jak serwer zdycha, od razu kurwa wszystkie oczy na mnie. A to moja wina, ze ludzie nie grywaja w CS-a? Na sile mam ich przypuszac? Robie co moge i probowalem roznych sposobow, niestety bez skutku. Fajnie jest siedziec z boku i sobie kurwa krytykowac. Rozliczacie mnie za to, co ja zrobilem dla Anarchii. A co kurwa wy zrobiliscie dla Anarchii?

A pomoc, prawa reka przy prowadzeniu serwera bardzo by mi sie przydala. Tylko jakos nikt tego nie zaoferowal, pewnie. lepiej sobie pojezdzic po Karbulocie.


............................................
Wto Mar 30, 2010 5:17 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Na druga polowe Twojego posta jest odpowiedz w drugiej polowie mojego dlugiego posta ;p
Reszta przedyskutowana na tsie - pokoj.

Odnosnie pomyslow, prosze bardzo. Juz od jakiegos czasu spisalem pare pomyslow. Moze glupie, moze nie, moze abstrakcyjne ale zawsze to jakies pomysly:
1. Jakis profil i reklama na facebooku - TAK nawet na facebooku
2. Bardzo zagadkowo i ciekawie opisany serwer zeby sam opis zachecal do wejscia na niego
3. Reklama we wszystkich mozliwych miejscach i forach! git gaming, cs.pl, Nawet kurwa na slupach ogloszeniowych!
4. Zachecic ambitniejszych tym ze mamy koncert zyczen, napisac jakos ze U NAS ZA KAZDYM RAZEM TO NAJLEPSZY GRACZ WYBIERA KOLEJNA GRANA MAPE!!!
5. Handicap w koncerci ustawic na powiedzmy 5 - na dobra sprawe jak ktos przyszedl tylko po to zeby wywalczyc swoja mape to wygra poprzednia, wybierze swoja, zagra ja, zobaczy ze nie ma juz szans zdobyc 25 fragow zeby wybrac nastepna i sobie pojdzie. Jak bedzie na 5 to zawsze to jakas motywacja i szansa ze nastepna tez wybierze.
6. ptb - sprawa do przedyskutowania ale moim zdaniem czesto wiekszosc osob wychodzi dlatego ze na mapie typu aim_headshot czy innym takim lepsi wjebia sie razem do jednej druzyny i napierdalaja po glowach tych drugich. Wkurwiaja sie tylko ze sklady sa nierowne i wychodza.
7. Cos zrobic z tymi adminami bo z tego ze nas jest 50? a grywa 10 to nic dobrego nie ma...
8. Czekam na wiecej propozycji, glupich nie ma


............................................
Wto Mar 30, 2010 5:40 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


qki
qki


Chief Warrant Officer
::: 672 :::
STEAM_0:1:10962675

Zagadka:
Czemu serwer nowo co założonego serweru biohazard codziennie ma bardzo dobro frekwencje, a anarchia pomimo tego, że istnieje dłużej tak niską. (Biohazard nie jest jakimś zajebistym modem w szczególności na 18 osób.) Więc albo zwalacie winę na siebie, albo wymyślicie gryplan, albo pozostanie tak jak jest.


............................................
Wto Mar 30, 2010 7:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 32
qki napisał:
Zagadka:
Czemu serwer nowo co założonego serweru biohazard codziennie ma bardzo dobro frekwencje, a anarchia pomimo tego, że istnieje dłużej tak niską. (Biohazard nie jest jakimś zajebistym modem w szczególności na 18 osób.) Więc albo zwalacie winę na siebie, albo wymyślicie gryplan, albo pozostanie tak jak jest.


Jest prawdopodobnie cały czas full dlatego tylko że jest Non Steam/Steam tylko dlatego

Pzdr.


............................................
Wto Mar 30, 2010 8:25 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
ajt napisał:
Nie obraźcie się, ale wypowiedź Mira jest jedyną sensowną w całym tym temacie.

A jak Yelon chcesz dostęp do trzewi serwera to ja nie mam nic przeciwko, ale i tak mam guzik do gadania. Jedyne co możesz w takiej sytuacji zrobić to zwrócić się do sztabu ( który się dalej opierdziela - musiałem )


Powiem WAM TYLKO RAZ, ODPIERDOLCIE SIE OD SZTABU. Anarchia jest pod jurysdykcja Karbulota. AQ poza tym ajt mam jakies dziwne wrazenie, ze boli cie to, ze nie dostales sie do Sztabu i teraz na kazdym kroku lejesz wode jaki to Sztab jest chujowy. Jesli chcesz to moge Ci odstapic swoje miejsce. Zobaczymy jaki Ty bedziesz...kreatywny a ja bede na kazdym kroku ocenial Twoje poczynania. To jak zamieniamy sie?

Dodano 4 minut temu:

I jeszcze jedno, paietajcie, ze nie wszyscy uwielabiali kiedys anarchie i nie beda uwielbiac teraz a ze jedyna alternatya jest Anarchia to ludzie sobie odpuszczali. Jak na serwerze byly standardowe mapy to pojawialy sie "stare" BORGi a teraz? Mapy sa tylko anarchijne i gracze sobie olali serwer. A to, ze ludzie powoli ale skutecznie olewaja \cs-a to juz inna bajka.

Dodano 1 minut temu:

P.S. moje prywatne mysli. Serwer l4d mial i ma wplyw na frekwencje na anarchii.


............................................
Wto Mar 30, 2010 8:40 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004