zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

autka za 6-7 tysi



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

BuzeK
c18 | Lafirynda


Captain
::: 3210 :::
STEAM_0:0:26617015
wiek: 35
Emiliano napisał:
Shaft napisał:
są propozycje ale strasznie słabo sprecyzowane wymagania
mamy milion aut do wyboru w tym przedziale
od młodszych do staruszków
od diesela do gazu
od malego do dużego
itp itd

sprecyzuj coś czego byś oczekiwał, co Ci się podoba, jakie ma byś w eksploatacji itp
bo w tej chwili mogę polecić 100 modeli i co będziesz wiedział co wybrać ?


NO cóż, najlepiej to w gazie, bo najtaniej Chodzi o to żeby auto mało paliło i było tanie w eksploatacji Części do niego powinny też być tanie i łatwo dostępne. Najbardziej mi się podobają małe auta, które coś mają pod maską

Lanos za taką kasę może fajny ale słyszałem, że ma strefę zgniotu w bagażniku Podobno strasznie niebezpieczne samochody.

Pozdrawiam



No głupot się nasłuchałeś strefa zgniotu w tym przedziale cenowym przy jebnięciu 100 km/h i tak znajduję się za twoimi plecami także nie ma co się przejmować


............................................
Pon Kwi 05, 2010 10:09 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
To wiadomo. Ale jak przyjebaliśmy astrą rocznik 93 w matiza i na astrze była rysa na zderzaku, a matiz miał cały bok wgnieciony przy prędkości ~30 km/h to zwątpiłem w tę markę


............................................
Pon Kwi 05, 2010 10:20 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


BuzeK
c18 | Lafirynda


Captain
::: 3210 :::
STEAM_0:0:26617015
wiek: 35
Matizem sam jeździłem swego czasu i sam miałem bok rozwalony ehhe koleś we mnie pier*** cały bok miałem zniszczony Ale Lanos to inna bajka...
No dobra trochę inna : P : ) .

Chociaż to samo mógł bym powiedzieć o nowej Audi A4 2009 w którą uderzyłem przez przypadek lekko przy ok 10 km/h cały błotnik rozwaliłem... także to nie ma reguły


............................................
Pon Kwi 05, 2010 10:24 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


e4gl3
e4gl3


Class Petty Officer
::: 37 :::
STEAM_0:0:12519949
wiek: 47
Podłącze się do tego ogłoszenia jeśli można oczywiście
2 tyg temu zdałem prawko wiec i auto czas kupić.
Mam budżet w wysokości 15000 pln a auta jakie mnie interesują to Seat Toledo 2, Volkswagen Passat Kombi TDI ewentualnie Opel Vectra.
Ze względu na mój wiek szukam auta rodzinnego a nie do lansu, duża przestrzeń w miarę możliwości mało awaryjny, 5-cio drzwiowy :)Ma zapakować Kobitkę, syna, teściową i tobołki.
Może ktoś z was ma znajomego który chce sprzedać taka markę.
Żeby zawęzić krąg poszukiwań najlepiej jak by auto było z Mazowieckiego lub Łódzkiego województwa.
Z góry dzięki za wszystkie rady.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Kwi 05, 2010 10:52 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Emiliano napisał:
To wiadomo. Ale jak przyjebaliśmy astrą rocznik 93 w matiza i na astrze była rysa na zderzaku, a matiz miał cały bok wgnieciony przy prędkości ~30 km/h to zwątpiłem w tę markę


to nie jest tak... Sam sie kiedys dziwilem, jak bmw przylozylo przodem w tyl jakiegos starego opla i przod bmw nie wygladal wesolo, a opel praktycznie nie potrzebowal wizyty u blacharza, a dlaczego? Bo samochody tak sa konstruowane, zeby byly bezpieczne - przod gniecie sie by przyjac sile uderzeniowa silnik chowa sie pod nogami, a tyl jest twardy ze wzgl bezp


............................................
Pon Kwi 05, 2010 10:57 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
golf 2 miałem takiego , przestał mi się podobać dwa dni po zakupie , nie dlatego ze się psuł ,po prostu przestałem go lubić Co z tego wynika ?? ano nie szanowałem go nie oszczędzałem wszystko na max , palenie gumy gaz na każdym biegu do odcięcia , hamulec do dechy drift na ręcznym i nie dałem rady tego małego niemieckiego skurwysynka zarznąć jeździ teraz nim mój szwagier
części taniocha , opony 13 jakieś 90zł za sztukę nówki części zawieszenia taniocha zresztą malo co tam jest w zawieszeniu .Fantastycznie trzyma się drogi , na zakrętach jak przyklejony , ale komfort jazdy jak na desce do prasowania czuć kazdy kamyczek


............................................
Pon Kwi 05, 2010 2:27 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
Może debe miałeś czegoś za mało w zawieszeniu


............................................
Pon Kwi 05, 2010 8:48 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Deska
Szelest.DSK


Captain
::: 3489 :::
STEAM_0:0:6298995
wiek: 39
al!eneq napisał:
-=Bart=- napisał:
Deska napisał:
Jak dobrze poszukasz kupisz mazde 323f BA

dobrze gada
:: LINK ::
jak na poczatek to full wypas...

PS
albo jakis Trabancik wyczesany


+ oplaty wyjdzie ponad 8, mazda fajna ale eksloatacja chyba wychodzi drogo, a zwroccie uwage, ze chlopak nie zarabia na siebie ; ) - znam to z autopsji ; P


Fakt, faktem że części troche droższe niż w innych markach ale za to jakość ich jest taka że jak sie o auto dba to raczej nie trzeba w nie inwestować góry mamony.
Ja osobiście kupiłem Mazde 323f 1.5 (90KM) z 95 r. i jestem cholernie zadowolony. Ma klime, el. szyby, szyber, wspomaganie kierownicy, alusy jedyne czego brakuje to ABS ale jak sie umie jeździć bez to w sumie po cholere ABS , 5 drziwiowe, mnóstwo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów z przodu i z tyłu którzy nie muszą gnieść nóg , ma dzieloną tylną kanape co przydało mi sie przy choćby głupim wyjeździe w góry na deche. Ogólnie auto jest wypas i chuj yeah
Koszty jakie na dzień dzisiejszy poniosłem to ok. 50zł za nowe świece, ok. 100zł za nowe kable zapłonowe (stare były pewnie od nowości i były sparciałe i popękane), sworzeń szt. 1 za 50zł, a tak to tylko leje i śmigam nie moge złego słowa powiedzieć o tym aucie, a przyjemność z jazdy nim jest wielka no o +1 do lansu bo jak na 15letnie auto wyposażenie jak i ogólna sylwetka nadwozia jest moim zdaniem dojść mocno wyprzedzająca czasy swojej świetności (95r) i nie jedno nowe auto by mogło sie przy mojej Madzi schować do garażu i nie pokazywać na drogach


............................................
Wto Kwi 06, 2010 6:43 am


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004