zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Wieszający się CS



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

TroskliwyMiś


Class Petty Officer
::: 54 :::
wiek: 32
Otóż na moment aż znów spokojnie będę mógł odpalić CS-a czekałem trochę długo, jakieś półtora miesiąca. Mówiąc spokojnie mam na myśli, że nie będę miał problemów z połączeniem (bo ze teleporty w grze, nie jeden z was mnie zbeształ) i zawracaniem sobie dupy maturą. Więc matury zdane, kabel kupiony, nowa mycha jest, dziś odpalam CS-a wbijam na serwer i co?... gra się po prostu zawiesza przy ładowaniu. Przed chwilą próbowałem połaczyć sie jeszcze raz dostałem kicka z powodu braku miejsc i... kolejna zwiecha. Nie wiem co mam z tym zrobić, proszę o pomoc. Dodam, że nie chciałbym robić reinstalki. CS zawiesza się przy każdej próbie połączenia.


............................................
Sob Maj 29, 2010 2:06 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
TroskliwyMiś napisał:
Otóż na moment aż znów spokojnie będę mógł odpalić CS-a czekałem trochę długo, jakieś półtora miesiąca. Mówiąc spokojnie mam na myśli, że nie będę miał problemów z połączeniem (bo ze teleporty w grze, nie jeden z was mnie zbeształ) i zawracaniem sobie dupy maturą. Więc matury zdane, kabel kupiony, nowa mycha jest, dziś odpalam CS-a wbijam na serwer i co?... gra się po prostu zawiesza przy ładowaniu. Przed chwilą próbowałem połaczyć sie jeszcze raz dostałem kicka z powodu braku miejsc i... kolejna zwiecha. Nie wiem co mam z tym zrobić, proszę o pomoc. Dodam, że nie chciałbym robić reinstalki. CS zawiesza się przy każdej próbie połączenia.


Ja mam wlasnie podobnie, tyle, ze po jakims czasie gdy gram...


............................................
Sob Maj 29, 2010 2:18 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Human


Lieutenant
::: 1516 :::
STEAM_0:1:16698869
wiek: 32
Wyłącz w ustawieniach karty graficznej AA i te inne wodotryski.


............................................
Sob Maj 29, 2010 2:27 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TroskliwyMiś


Class Petty Officer
::: 54 :::
wiek: 32
no więc tak wkurzylem sie postanowilem zreinstalowac CSa, w momencie kiedy klikam INSTALUJ wyskakuje mi komunikat, że serwery Steam są teraz zbyt zajęte żeby zająć się moją sprawą i żebym spróbował za kilka minut. Kilka minut....czekam już pół dnia i naprawdę przestaje mnie to bawić ;/. Odpaliłem inne konto Steam i to samo. Gdzie leży przyczyna?

Dodano 8 minut temu:

ok juz dziala jesli ktoś bedzie mial ten sam problem to: trzeba usunąć z folderu Steam plik ClientRegistry.blob zrestartować steam, dać mu się zaktualizować i gitarka.


............................................
Sob Maj 29, 2010 6:22 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
TroskliwyMiś napisał:
no więc tak wkurzylem sie postanowilem zreinstalowac CSa, w momencie kiedy klikam INSTALUJ wyskakuje mi komunikat, że serwery Steam są teraz zbyt zajęte żeby zająć się moją sprawą i żebym spróbował za kilka minut. Kilka minut....czekam już pół dnia i naprawdę przestaje mnie to bawić ;/. Odpaliłem inne konto Steam i to samo. Gdzie leży przyczyna?

Dodano 8 minut temu:

ok juz dziala jesli ktoś bedzie mial ten sam problem to: trzeba usunąć z folderu Steam plik ClientRegistry.blob zrestartować steam, dać mu się zaktualizować i gitarka.


Lub wejsc w opcje i zmienic region pobierania.


............................................
Sob Maj 29, 2010 7:24 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004