zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

W co grac?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ostatnio poruszamy na TS-ie w kilka osob (ja, Czlaper, Szewc i ostatnio ajt) sprawe serwerow BORG. Konkretnie chodzi o to, czy jest sens postawienia jakiegos jednego serwera, abysmy znowu mogli sie spotykac, tak jak dawniej.

Najwiekszym probleme nie sa sprawy finansowe, ale jaka gre wybrac. Jaka gra by przyciagnela ludzi. Wiadome jest, ze musi to byc gra opierajaca sie na zblizonych zasadach do CS-a. A zatem gra, gdzie mozna grac i w czterech (chociaz to jest nieciekawie) a takze w 16-tu. Odpadaja zatem wszelkie gry, gdzie jest wymagana odpowiednia ilosc graczy. Odpadaja takze takie, w ktorych jakas fabula sie zaczyna i konczy. Odpadaja takze gry nowe, ktore sa drogie i nie kazdego stac, a takze takie o kosmicznych wymaganiach sprzetowych.

CS 1.6 odpada. Ta gra umarla. I prosze nie poruszac tutaj tematyki 1.6, ze ludzie nadal w to grywaja i ze jest popularna. W naszych szeregach popularna juz nie jest, koniec kropka. Nawet Unimatrix swieci pustkami ostatnio. Sobotni wieczor, godzina 21 i 3 osoby na nuke'u.

Najlepszym wyjsciem bylby CS:S i jakis ciekawy mod do tego. Niestety ta gra nadal jest dosc droga, na Steamie kosztuje 15 euro. Nawet jesli bysmy sie chciali skusic na jeden z wariantow, czyli CS Promode czy tez CS:S Beta, to one takze bazuja na silniku CS:S, zatem ta gra jest wymagana. Opcja jaka poruszalem ostatnia, zeby zrobic serwer S-NS odpada. CS:S jest updateowany srednio 2-3 razy w tygodniu, opcja NS zatem odpada.

Wiec co? Moze L4D1 na 16 slotow? Tak jak jest na Skorpionie? Testowalismy cos takiego, niestety wtedy sie nie udalo. Mody chodzily zle, bo serwer byl na Windowsie. Czlaper mowi, ze potrafilby zrobic doskonaly serwer pod L2D1 na 16 slotow, gdzie sie gra mapami a nie kampaniami. Ale czy byloby tylu chetnych?

ajt rzucil propozycja Army Man 3. Dzisiaj bedziemy testowac, zobaczymy jak to wyglada.


............................................
Pon Paź 18, 2010 8:46 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
ile kosztuje l4d, a ile kosztuje CS:S ?

Dodano 57 sekund temu:

nie jest czasem l4d droższy?

Dodano 52 sekund temu:

pytam, bo ja osobiście mam awersję do tej gry i nie podtrzymam zaitneresowania, z tym, że nie dla mnie ma gra byc wybierana, tylko dla większości


............................................
Pon Paź 18, 2010 9:19 am


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Left 4 Dead 2 CUT (z cenzurą) - 32zł
Left 4 Dead 2 UNCUT (bez cenzury)- 40-43 zł
Counter Strike Source + DOD:Source - 41-44

Dodano 23 sekund temu:

mowa oczywiscie o steam keyach


............................................
Pon Paź 18, 2010 11:18 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
SIERGIEJ, ALE TUTAJ MOWA O l4D 1

sorka za capsa


............................................
Pon Paź 18, 2010 11:30 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
A może w tego TF2?


............................................
Pon Paź 18, 2010 11:30 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jak widac, cenowo wychodzi podobnie. A jak wezmiemy pod uwage, ze CS:S istnieje na rynku juz 6 lat, a L4D1 tylko dwa, to mozemy smialo powiedziec, ze Lefcik ma znizki bardziej rozwojowe.

Ale oczywiscie wszystko moze sie zmienic, w kazdej chwili Valve moze wprowadzic super obnizke na Source'a, i cala kalkulacje diabli wzieli.

Tutaj jest swoiste bledne kolo. Wielu z was by zakupilo takiego CS:S, gdyby mieli pewnosc, ze serwer wypali. Nikt nie kupi gry, aby lezala odlogiem bo okaze sie, ze serwer sie nie przyjmie. Ale z drugiej strony, aby serwer wypalil potrzeba jest duza frekwencja, a co za tym idzie wymusza ona aby jak najwiecej ludzi miala CS:S. No a to wymaga zakupu wymienionej gry. Jak widzicie to jest bledne kolo, isny wezel gordyjski. A jak dodamy do tego, ze nie da sie postawic serwera dla S+NS, bo pierwsza najblizsza aktualizacja i NonSteamowcu beda musieli instalowac nowa wersje gry. Oczywiscie mozna postawic serwer tylko NS i odciac go od aktualizacji, za wszyscy by soebie zainstalowali tylko piraty. Ale... No wlasnie, co z tymi, ktorzy maja oryginaly? Beda instalowac piraty? Watpie. Ja na pewno nie bede instalowal pirata, mam oryginal i piratem smiecic nie bede na dysku.

Nie mowiac juz o tym, ze pewni ludzie nie trawia CS:S:
"Bo tam heady z dupy wychodza".

Jak sami widzicie, tutaj jest bardzo duzy problem. I cholera wie, w jaki sposob go mozna rozwiazac. Gdyby nagle 50 osob na forum powiedziala: "Pierdole, zaryzykuje i kupie tego CS:S" - problem bylby z glowy. Ale czy zaryzukuja? Moze dwie-trzy osoby bardziej "kasiaste" na pewno. A co z reszta? Jeden patrzy na drugiego i wcale sie im nie dziwie. Malo kto kupi gre w ciemno.

Podobnie jest zreszta z Leftem.


............................................
Pon Paź 18, 2010 11:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
zawsze można pożyczyć konto (jeżeli ma się od kogo ofc). W moim przypadku jak kiedyś była próba cs:s tak właśnie było i dostałem login z hasłem od brata dziewczyny.


............................................
Pon Paź 18, 2010 1:10 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
Mi osobiście brakuje właśnie takich Borgowych spotkań wieczorami
Lubiłem z Wami grywać i chętnie bym do tego wrócił
Osobiście ciągle gram w CSa i to dosyć regularnie ale chyba jestem już to odosobnionym przypadkiem - no może jest nas najwyżej kilku a szkoda bo ta grę ma chyba każdy kto jest na forum tylko kwestia czy chce grać.

Jeśli pomysł z Leftem czy CS:S wypali to chętnie zakupię grę tylko jak właśnie Karbi wspomniał że ciężko to robić w ciemno bo tak na prawdę po co mi ona jak nie do wspólnej gry.


............................................
Pon Paź 18, 2010 1:36 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Trzeba zobaczyć na dzień dzisiejszy ile ludzi ma CS:Source a ile Lefta no i w co ludzie beda bardziej chcieli grać, bo niestety lefta albo sie pokocha albo znienawidzi szczególnie po naszych początkach gdzie dużo ludzi zaprzestało grać poprzez krzyki, wyzwiska na TS'ie... osobiście bardziej bym pograł w CS'a nawet i tego source tylko mówie jaka szansa ze ludzie od nowa zaczną grywać w to .. i przedewszystkim że znajdą sie jacyś nowi którzy będą chcieli grywać na naszym serwerze.


............................................
Pon Paź 18, 2010 1:44 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
Karbulot napisał:
(...)
ajt rzucil propozycja Army Man 3. Dzisiaj bedziemy testowac, zobaczymy jak to wyglada.


To może jeszcze ja dopowiem. Gra jest darmowa http://store.steampowered.com/app/13140/ i zajmuje na dysku ok. 4,5 GB, więc jeśli chcecie dzisiaj ją potestować z nami to zacznijcie lepiej już ściągać.

Drugą opcją jest F.E.A.R Combat, który również jest darmowy. Jest to element multiplayer z gry F.E.A.R ( First Encounter Assault Recon ) wyciągniety z pełnej wersji tej gry i udostepniony za darmo.


............................................
Pon Paź 18, 2010 1:59 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
W sumie ja tez wole grac w CS:S. W Lefta gramy wieczorami, nie musze dodatkowo grywac jeszcze FFA w te gre.


............................................
Pon Paź 18, 2010 2:15 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Zreszta left na 16 slotow to jest taka troche gra na sile. Nie byla tworzona z mysla o takim trybie gry i to wszystko jest takie troche naciagane. Zreszta az boje sie myslec co staloby sie z tak zmodyfikowanym serverem po kolejnej wspanialej aktualizacji tej gry. Do tej pory ciagna sie bledy z aktualizacji sprzed, hmmm.... dwoch tygodni? A przeciez server przez pierwsze pare dni w ogole nie nadawal sie do uzytku mimo, ze tak na dobra sprawe jest goly i wesoly (te 4 pluginy na krzyz mozna pominac).


............................................
Pon Paź 18, 2010 3:07 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
America's army moze chwycic, zwlaszcza ze sporo fanów gier bad company i mw. Tylko czy oni dadzą się zwerbować? ; ) Ponadto jest darmowa, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby znaleźć jakiś serwer narazie i tam pograć popatrzeć ile osób od nas wchodzi itd.


............................................
Pon Paź 18, 2010 3:53 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
TF2 w ogóle odpada ?


Pzdr.


............................................
Pon Paź 18, 2010 4:19 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
TF2 jest fajny, ale jest z nim dokładnie ten sam problem co z CS:S... przekonaj kilka osób żeby kupiły tą grę - łatwo powiedzieć nie? Jeśli będzie serwer i kilku ludzi będzie na nim grało to nawet wtedy ciężko będzie przekonać ludzi do jej zakupu. Czasu dużo minęło i ludzie znaleźli sobie inne rozrywki. Zwrócić ich uwagę i przekonać do zakupu jakieś gry kiedy mają inne nie będzie łatwo.


............................................
Pon Paź 18, 2010 4:44 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004