zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

W co grac?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
a mnie AMA3 wywala steam'a jakis bezsens


............................................
Pon Paź 18, 2010 4:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
Americas Army 3 to nawet dobra alternatywa - gra wymaga dokładnie tego samego co CS, lecz możliwości jest o wiele więcej.
Dawno nie grałem, ale jakby co to chyba mam na dysku


............................................
Pon Paź 18, 2010 5:01 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
Pograłem chwilę w AA3 i jak dla mnie jest strasznie mizerne. Może za bardzo się rozbestwiłem ale w zasadzie grafika jest według mnie gorsza niż w CS1.6 może i bogatsza o różne duperele i detale, ale gorsza.

Jak ktoś byłby chętny na F.E.A.R Combat to daję linki.
Rejestracja
Download
Jak będziecie grać to zawołajcie mnie przez steam.


............................................
Pon Paź 18, 2010 5:47 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
AA3 osunąłem po 10 minutach.


............................................
Pon Paź 18, 2010 5:54 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
ja jeszcze pamietam pierwsze AA. Dla mnie bylo zbyt hardkorowe. Nie wiem jak najnowsza wersja, ale jesli podobnie to ja dziekuje.


............................................
Pon Paź 18, 2010 6:18 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
Darmowe gry sux, niestety ale taka prawda jest. TF2 byl by jedna z najlepszych alternatyw no ale niestety, trzeba będzie kupić orange boxa, ceny zaczynają się od 30 zł za pudelko z grą + przesylka, oraz 35 za klucz

:: LINK ::

Z TF2 jest taka sprawa, że na polskiej scenie istnieją bodajże 4 servery TF2 FFA (max-play, ster, headcrab, neostrada). Wydaje się mało, ale każdy z tych serverów pęka w szwach, ludzie wykupują na nich dodatkowe sloty bo ludzie nie mają gdzie grać. Na popularnym serverze TF2 MaX-Play aby w godzinach wieczornych dostać się na darmowego slota trzeba czekac ~20 minut. Kolejny server FFA na pewno by odciążył tamte servery i mysle, że zapełniłby nowy. Tyle, że server musialby miec przynajmniej 24 sloty bo tak gra się najlepiej, dodatkowo odpowiednie konfiguracje, które by się wdrażało po prostu potem. Jeżeli na tą opcje przystałaby władza BORG to proponuję najpierw pooglądać filmiki z gameplay'a z tf2, żeby być przekonanym czy na prawde warto w tą gre wlasnie zainwestowac. No ale wlasnie problemem jest kasa no niestety. Ja rozumiem ten problem, bo sam nie mam kasy, żeby teraz wydawać na gry takie jak chociażby lefty. Ja chociażby całkowicie porzucilem CS'a wlasnie dla TF2, po prostu gra jest zrobiona z jajem i ciężko się nudzi.


............................................
Pon Paź 18, 2010 7:30 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
TF 2 ma plusy ale i minusy, jest to typowa gra team play, nie ma indywidualnych rozgrywek, ciężko gra się w pojedynkę. Zgrany zespół rozwala wszystkich.

Serwerów Cs i CS:S jest na pęczki, niektóre stoją puste, a nie które pękają w szwach. Nie znam lekarstwa na ten stan. Osobiście odpuściłem sobie cs - znudził się. Gram w L4d 1 i 2 oraz TF2.

Pozdro


............................................
Pon Paź 18, 2010 7:40 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
sleep napisał:
TF 2 ma plusy ale i minusy, jest to typowa gra team play, nie ma indywidualnych rozgrywek, ciężko gra się w pojedynkę. Zgrany zespół rozwala wszystkich.


Jeżeli tak sie dzieje, ze drugi team dostaje momentalnie w dupe np kiedy dopchają wozek do konca albo zajmą wszystkie punkty to admin robie scrambble albo gracze votują na chacie !Scr i druzyny momentalnie są przemieszane. No i wlasnie ten TP tworzy atmosfere, bo chyba chodzi o to zeby miec fun i grać bawiąc się przy tym dobrze z innymi, niz w pojedynke


............................................
Pon Paź 18, 2010 7:52 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
TF2 ma zajebistą rozgrywkę, jeżeli są dwa ogarnięte teamy to można grać i grać, a i tak się nie wypełni celów misji.

sleep, Heavy, i miss U <3. Medic ...


Pzdr.


............................................
Pon Paź 18, 2010 8:09 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


darkas


Lieutenant Junior Grade
::: 1330 :::
STEAM_0:1:14583491
wiek: 32
e tam w sumie mi to obojetne jaki serwer powstanie L4D 1 i 2 + TF2 mam rozsiane po 2 kontach (ostatnio po pijaku jak kupilem l4d2 to zamiast u siebie to u kolegi na koncie wrzucilem ) ja bym byl za TF2 zabawa dla zdecydowanie wiekszej ilosci osob niz w l4d (max 8, w inne smieszne mody typu 8vs8 raczej bym sie nie bawil...)


............................................
Wto Paź 19, 2010 12:05 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
A o Battlefield: Bad Company 2 myśleliście ? Mecu zakładaj jakiś serwer, nie wiem tylko jak on teraz funkcjonuje, gra ze znajomymi w ta grę to przednia zabawa.

Parę razy grałem z Darkasem i dwoma moimi znajomymi i w czwórkę grało się zajebiście a co by było gdyby na serwerze byli praktycznie sam znajomi ?

I lepiej sobie odpowiedzieć na pytanie czy macie czas na grę, bo wydaję mi się że CS Borg upadł nie dlatego że komuś znudziła się gra, bo to jak by nie było, nie ona przyciągała graczy na ten serwer, jeśli z czasem u was krucho to żadna zmiana gry tego nie zmieni, wiele osób tutaj pisało że się uczą i pochłania ich życie codzienne, a teraz sprawdźcie ile wypowiada sie tutaj osób nt. reaktywacji serwerów(jakichkolwiek) Tu nie może sie wypowiedzieć i zadeklarować 10 czy 15 osób, bo nikt nie trafi z taką ilością by w tylu grac dziennie, to musi być spore grono osób.

Takie jest oczywiście moje zdanie, żeby nie było że znowu sie wtrącam i kogoś pouczam nie


............................................
Wto Paź 19, 2010 8:26 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Calineczka napisał:
I lepiej sobie odpowiedzieć na pytanie czy macie czas na grę, bo wydaję mi się że CS Borg upadł nie dlatego że komuś znudziła się gra, bo to jak by nie było, nie ona przyciągała graczy na ten serwer, jeśli z czasem u was krucho to żadna zmiana gry tego nie zmieni, wiele osób tutaj pisało że się uczą i pochłania ich życie codzienne, a teraz sprawdźcie ile wypowiada sie tutaj osób nt. reaktywacji serwerów(jakichkolwiek) Tu nie może sie wypowiedzieć i zadeklarować 10 czy 15 osób, bo nikt nie trafi z taką ilością by w tylu grac dziennie, to musi być spore grono osób.

Ja okresowo zagladam na steamowe grupy, BORG i gracze serwerow The BORG Collective. Szczegolnie do tej drugiej nalezy 273 czlonkow - :: LINK :: . To bardzo duzo. Jednakowoz mimo tak duzej grupy, nie zauwazylem, aby byly tam pospolite ruszenia. Nigdy nie widzialem wiecej, niz piec osob grajacych w tym samym czasie w CS-a. A ci co grali, to kazy na innym serwerze. Dlatego na podtawie tych danych wiem, ze gra w CS-a sie juz dla nas skonczyla i ludziom albo zbrzydla, albo nie maja czasu. Oczywiscie jest pewna grupa, ktora deklaruje ze gra na innych serwerach to juz nie ten sam klimat i nie ci sami ludzie. Ze albo moga grac na BORG albo wcale. Ale przeciez te osoby moga pojsc na Unimatrix. Serwer zaprzyjazniony z BORG. Dlaczego tam nie chodza? No, chyba ze nie lubia Wara (tak jak ja). Ale prob wskrzeszenia serwerow bylo u nas tyle, ze mieliscie wiele razy okazje aby pokazac, ze wam na serwerze w BORG zalezy. Tymczasem przy kazdej probie wskrzeszenia kolejnego serwera manifestowaliscie z zapalem swoja chec udzialu na forum, niestety na serwery zachodzil malo kto. Nie zamierzam Wam naturalnie tego wytykac, ale to kolejny dowod, ze CS sie nie cieszy u nas dalszym powodzeniem.


............................................
Wto Paź 19, 2010 9:21 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
sleep napisał:
TF 2 ma plusy ale i minusy, jest to typowa gra team play, nie ma indywidualnych rozgrywek, ciężko gra się w pojedynkę. Zgrany zespół rozwala wszystkich.


I potrzeba minimum po 6 osób w teamie żeby gra miała sens.
Gra jest przednia, ale trzeba na początku zapłacić te 15€ (polecam grę z cenzurą, cenzura jest wyjątkowo udana w tej grze ).
Sam w sobie serwer miałby potencjał ale wymagało by to rozkręcenia w formie przynajmniej 10 osób wieczorem przez około dwa tygodnie -> wtedy dodatkowo z friendsów można pościągać śmietankę maxplayową a później to zacznie się już samo nakręcać

Ale tutaj jest kolejny minus. Gra wymaga konkretnej maszyny dla klienta...
A jeśli dla klienta to i pewnie serwer musiałby być z wyższej półki na te 24 sloty.

Jeśli o mnie chodzi to chętnie poświęcę 2 tygodnie po 2h wieczorkiem (a jak będzie fajnie to i więcej) na rozkręcenie.


............................................
Wto Paź 19, 2010 10:02 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Znaczy się z tym upadkiem serwerów to na prawdę przedziwna sprawa, serwery pękają w szwach, na serwerach Uni i AH praktycznie o każdej porze spory tłum, nagle serwery padają na ok miesiąc i wszystko zdechło raz dwa. Dla mnie to przedziwna sprawa.

Jak by nie było nowych/młodych graczy nie macie, a takich przyciągała chociażby Anarchia, my młodsi jak Ibisz nie będziemy, czas leci, czasy liceum/gimnazjum się skończyły i każdy teraz jest w pogoni za hajsem, ja obecnie nie mogę się zadeklarować że będę na serwerze codziennie czy nawet co drugi dzień, chodzi tu o pracę, studia no i chce też trochę pożyć, w tym miesiącu odpadam bo mam no mega Sajgon ale od listopada,grudnia mogę śmiało grać od godzin ok 18-19, no i zależy też to jaką grę wybieracie prawda.


............................................
Wto Paź 19, 2010 10:11 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004