zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

W co grac?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Siergiej napisał:
Trzeba zobaczyć na dzień dzisiejszy ile ludzi ma CS:Source a ile Lefta no i w co ludzie beda bardziej chcieli grać, bo niestety lefta albo sie pokocha albo znienawidzi szczególnie po naszych początkach gdzie dużo ludzi zaprzestało grać poprzez krzyki, wyzwiska na TS'ie...

Nie zamierzam poruszac ponownie niekonczacej sie dyskusji. No coz, do teamowego grania w lefta nie kazdy sie nadaje. Ale rozgrywka 8vs8 to zupelnie inna para kaloszy. Przede wszystkim przy 8 graczach lamce latwiej sie przepchcnac. Druga sprawa, na takim serwerze graloby sie systemem mapowym a nie kampanijmym, a co za tym idzie przegrana mapa to nic strasznego, bo po zaladowaniu nastepnej licznik bije od nowa. Zreszta gralismy juz 8vs8, zabawa byla przednia i bez punktow. Zreszta widac tylko staty polowy teamu, bo tyle jest "slotow" pod tabem, zatem problemu nie ma. A jedynke Lefta ma naprawde duzo osob, ktorzy nie grywaja systematycznie, a pograliby system mapowy. Jedyna wieksza wada - brak mozliwosci sciagania map poprzez serwer. Zatem, jesli chcielibysmy grac niestandardy, trzebaby sciagac mappacki.

Czlaper napisał:
Zreszta az boje sie myslec co staloby sie z tak zmodyfikowanym serverem po kolejnej wspanialej aktualizacji tej gry. Do tej pory ciagna sie bledy z aktualizacji sprzed, hmmm.... dwoch tygodni?

Tak, ale zwroc uwage, ze mowimy o jedynce lefta. A jedynka nie jest aktualizowana, tylko przy okazji wydawania tych slynnych DLC, czyli ostatnio Sacrifice, a poprzednio ponad pol roku temu Passing. Valve na szczescie (dla jedynki) psuje stale dwojke, z jedynka nie ma takich sensacji.

Ja chyba zaloze sonde, w celu rozeznania ilu ludzi ma jaka gre. Nie, w jaka chce grac, ale jaka ma.


............................................
Wto Paź 19, 2010 10:23 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
wrócę z pracy - zrobię jakąs darmową ankietę wielokrotnego wyboru, kto co ma.
pamiętam jak było BUM wielkie na HLa2, wtedy ja poleciałem do empika po source-a, wtedy sporo osób mimo to grało w tego dethmecza, więc i sporo sourca mieć będzie, tak samo z TF2, IMO TF2~Source, jeśli chodzi o rozrywkę dla małej jak i dla wielkiej ilości gracy, obie gry są grywalne podobnie, jednak w TF2 jest poza strzelaniem kilka fajnych urozmaiceń, jak np klasy postaci i umiejętności (spy rulez;p).

ceny kluczy mają sens, gdy wiele osób ma to zakupić, myślę że proste badanie trzeba zrobić, tego właśnie rynku borgowego

Dodano 57 sekund temu:

ps - sondy to ze dwie
jedna - kto co ma aktualnie
inna, która będzie mieć opcje typu:
l4d - mam,
l4d - nie mam, nie kupię,
l4d - nie mam, kupię,
tak samo w przypadku pozostałych gier, trzeba znaleźć złoty środek


............................................
Wto Paź 19, 2010 11:02 am


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
Karbulot załóż sondę.


............................................
Wto Paź 19, 2010 1:33 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Calineczka napisał:
A o Battlefield: Bad Company 2 myśleliście ? Mecu zakładaj jakiś serwer, nie wiem tylko jak on teraz funkcjonuje, gra ze znajomymi w ta grę to przednia zabawa.



............................................
Wto Paź 19, 2010 2:07 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


............................................
Wto Paź 19, 2010 2:35 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


............................................
Wto Paź 19, 2010 3:05 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


JNR
wtf?


Lieutenant
::: 1531 :::
STEAM_0:0:3095080
wiek: 30
T-Time napisał:
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


Niestety nie masz racji, za 45 zł zakupisz już oryginalny klucz na allegro do battlefield bad company 2.
Osobiście tak zrobiłem
A co do kompa.. wydaje mi się, że każdy ma przynajmniej już dual core i śmigać powinno.


............................................
Wto Paź 19, 2010 3:15 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan XaNaX
•  Cytrynka18
•  Juniors only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
JNR napisał:
T-Time napisał:
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


Niestety nie masz racji, za 45 zł zakupisz już oryginalny klucz na allegro do battlefield bad company 2.
Osobiście tak zrobiłem
A co do kompa.. wydaje mi się, że każdy ma przynajmniej już dual core i śmigać powinno.


Może tak jest, ale zdarzali się też ludzie, którzy grali w pracy a tam nie koniecznie mają dual-core. Faktycznie, masz racje można już kupic za ~45 zl klucz. Ale nie wiem czy jest sens, chociażby dlatego, że za niecaly miesiac wychodzi CoD: Black Ops, który podobno będzie świetny, będzie mieć dedyki. Moim zdaniem, jeżeli chodiz o "nowe" gry FPS z serii CoD, MoH czy Battlefield, myślę ze jezeli juz to ludzie beda wolec kupic nowego coda. No ale to juz takie gdybanie jest.


............................................
Wto Paź 19, 2010 3:42 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
T-Time napisał:
JNR napisał:
T-Time napisał:
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


Niestety nie masz racji, za 45 zł zakupisz już oryginalny klucz na allegro do battlefield bad company 2.
Osobiście tak zrobiłem
A co do kompa.. wydaje mi się, że każdy ma przynajmniej już dual core i śmigać powinno.


Może tak jest, ale zdarzali się też ludzie, którzy grali w pracy a tam nie koniecznie mają dual-core. Faktycznie, masz racje można już kupic za ~45 zl klucz. Ale nie wiem czy jest sens, chociażby dlatego, że za niecaly miesiac wychodzi CoD: Black Ops, który podobno będzie świetny, będzie mieć dedyki. Moim zdaniem, jeżeli chodiz o "nowe" gry FPS z serii CoD, MoH czy Battlefield, myślę ze jezeli juz to ludzie beda wolec kupic nowego coda. No ale to juz takie gdybanie jest.


aha... czyli wykupisz dedyka do CoD'a od Twórców tej gry? bo tylko taka będzie możliwość z tego co zostało w świecie napisane - BC2 daje poza tym o wiele większą możliwość rozrywki niż wszystkie CoD'y razem wzięte


............................................
Wto Paź 19, 2010 3:55 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
T-Time napisał:

Może tak jest, ale zdarzali się też ludzie, którzy grali w pracy a tam nie koniecznie mają dual-core.[...]

to nie będą grać w pracy, tylko będą pracować...

przestańcie robić problem tam gdzie go nie ma... wybieramy grę w sondzie i tyle...


............................................
Wto Paź 19, 2010 4:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


kedrigen
call 911


Lieutenant
::: 1566 :::
STEAM_0:1:268445
wiek: 34
T-Time napisał:
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


:: LINK ::

47zl...


............................................
Wto Paź 19, 2010 4:11 pm


•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
MEC napisał:
T-Time napisał:
JNR napisał:
T-Time napisał:
szewc^ napisał:
MEC już zakładał serwer do Bad Company 2 i nic z tego nie wyszło


Po za tym BC2 to nie koszt 30-40 zl, a ciut większy... No i na BC2 trzeba miec dobrego kompa raczej, na L4D czy TF2 już takiej maszyny nie trzeba mieć.


Niestety nie masz racji, za 45 zł zakupisz już oryginalny klucz na allegro do battlefield bad company 2.
Osobiście tak zrobiłem
A co do kompa.. wydaje mi się, że każdy ma przynajmniej już dual core i śmigać powinno.


Może tak jest, ale zdarzali się też ludzie, którzy grali w pracy a tam nie koniecznie mają dual-core. Faktycznie, masz racje można już kupic za ~45 zl klucz. Ale nie wiem czy jest sens, chociażby dlatego, że za niecaly miesiac wychodzi CoD: Black Ops, który podobno będzie świetny, będzie mieć dedyki. Moim zdaniem, jeżeli chodiz o "nowe" gry FPS z serii CoD, MoH czy Battlefield, myślę ze jezeli juz to ludzie beda wolec kupic nowego coda. No ale to juz takie gdybanie jest.


aha... czyli wykupisz dedyka do CoD'a od Twórców tej gry? bo tylko taka będzie możliwość z tego co zostało w świecie napisane - BC2 daje poza tym o wiele większą możliwość rozrywki niż wszystkie CoD'y razem wzięte


Z tego co pamietam w MW1 tez byly tylko dedyki od tworcow gry. Potem dopiero wprowadzili mozliwosc stawnia dedykow samemu, więc mysle ze problem bedzie rozwiazany. Zreszta mowie, to tylko gdybanie i wcale nie mysle zeby nowy cod byl zyla zlota, ktora sciagnie graczy borg z powrotem. Ale mowie osobiscie o sobie. Zamiast kupowac BC2, wolalbym kupic nowego CoD (nie oznacza ze wcale to zrobie). Ja osobiście, nie kto inny wiec nic nie sugeruje, wyrazam swoja opinie.


............................................
Wto Paź 19, 2010 4:11 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Szopen_hauer
Mejoza


Lieutenant Commander
::: 2188 :::
STEAM_0:0:12877712
wiek: 33
może ja parę słów napiszę o ewentualnym serwerze tf2...
Mocno optuję właśnie za tą grą, aczkolwiek nie ukrywam, że przeciwwskazań jest wiele.
Chociażby alltalk. Jak już ktoś napisał tf2 jest wybitnie drużynowy, więc nie ma opcji żeby do siebie klepać między teamami (chyba że ktoś wyczaruje jakiś mod, żeby móc gadać i do teamu, i do całości).
Żeby dobrze się grało w tfa na serwerze musi być parę ładnych graczy, raczej nie wchodzi w grę granie trzech na trzech. To akurat nie jest problem, bo jak już ktoś napisał, popyt na serwery jest ogromny, te polskie pękają w szwach i przy odpowiedniej reklamie nie będzie problemu z ilością ludzi. Ale tu rodzi się problem polityki Borg. Jesteśmy hermetyczni. Grałem w csa na naszych serwerach dwa lata z kawałkiem i chociaż grało na nich dużo osób spoza forum, to jednak rotacja nie była duża. Nie zdarzało się raczej żeby z dnia na dzień na serwie były zupełnie inne osoby. w przypadku dobrze rozreklamowanego serwera tf2 będziemy musieli (tak myślę) znosić wielu męczących gnojków (a w necie takich przecież nie brakuje), którzy regulaminu łamać nie będą, więc ewentualny ban byłby z dupy. A po iluś takich stracilibyśmy na popularności i graczy znów byłoby za mało.
Wóz albo przewóz

Chociaż, można na to spojrzeć z zupełnie innej strony. Na takim serwerze można by poznać kupę nowych ludzi spoza kręgów csowych i zdobyć świeży narybek na forum. Taki mały renaissance Borga


............................................
Wto Paź 19, 2010 5:18 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Mimo, iz najwiecej ludzi posiada L4D, pomysl z ta gra nie wypalil. Nie wzialem przy sondzie pewnej sprawy, ktora mi Czlaper wyjasnil na TS-ie. Otoz wiele pluginow na Scorpionie, administrator pisze sam. I niestety nie chce tego udostepnic innym. Dlatego nie da sie postawic takiego serwera, korzystajac z pluginow powszechnie dostepnych.

Jednak fakt iz az 28 graczy posiada te gre zainspirowal mnie, aby cos szerzej napisac na ten temat.

Skoro az tylu graczy posiada tego Lefta, czemu sie nie zorganizujecie w jakis sposob? Przeciez BORG posiada serwewr do jedynki Lefta, ktory zwykle stoi pusty. Na TS-ie tez sa miejsca. Dlaczego zatem nie umawiacie sie i nie gracie? Przeciez wystarczy, ze kazdy chetny do Lefta zajdzie wieczorem na TS-a, a jak zbierzecie osmiu mozecie smialo grac na Twilighcie 1.

Siergiej placze, ze wielu gra w Lefta zrazila, bo nie przyjmowalismy go do swojej grupy i tak dalej. A owszem, jak najbardziej. Ale Siergiej nie wzial pod uwage, ze po obnizkach cen na Lefta, wielu ludzi zaopatrzylo sie w te gre. I co zrobili? Nie majac elementarnego pojecia o grze, nie przegrawszy na dobra sprawe ani jednej mapy pchali sie na TS-a i dziwili, ze nikt nie chce z nimi grac. No ja bardzo przepraszam, ale nikt u nas nie bedzie was uczyl gry. Nim my zaczelismy grac versusy, przeszlismy kazda kampanie po kilkanascie razy. Mamy swoje taktyki, opanowanie, czaimy gre i kiedy ktos zielony pcha sie do gry czuje sie skrzywdzony, jak go odrzucamy. A u nas gra sie ostro, i zaden team nie chce poczatkujacych graczy, po to aby zamiast grac objasniac im co i jak.

Ponawiam pytanie. Dlaczego nie stworzycie wlasnej grupy graczy? Zapanowalo powszechne przekonanie, ze jak ktos ma Lefta, to albo do nas, albo wcale. A dlaczego do nas? To juz wlasnej grupy stworzyc nie potraficie? Niektorzy z was grywaja w Lefta. Ale grywajac w Lefta z przypadkowymi ludzmi tez sie dobrze grac nie nauczycie. To znaczy grac moze i tak, ale na pewno nie wspolpracy. Grywalem juz z przygodnymi ludzmi. Tam jest za duzo FFA. Zielony gracz kisi apteczke, nie da czrwonemu, bo to JEGO apteczka, po co ma sie dzielic? Ktos padnie? Lezy, inni biegna dalej - a niech zdycha. Zero gry zespolowej. Pojawi sie Tank i panika. Jedni biegna do przodu, inni sie cofaja i jeszcze inni stoja jak barany. Czasem zdarzy sie ogarniety team, jednak gra wyglada zupelnie inaczej, kazdy gra inna technike. To tak, jakby wziac kilku graczy z roznych druzyn pilki noznej i wrzucic razem na boisku. Osobno sa dobrzy, ale razem bez treningi nie wypracuja dobrej gry.

Wspolna gra tych samych ludzi nauczy was wspolpracy, zaczniecie wyrabiac taktyki, tworzyc tak zwane "synchra". I na tym to polega. Serwer stoi i mozecie na nim grywac. Graczy jest sporo. Wiec czemu nie zachodzicie na TS-a i sie nie organizujecie?


............................................
Sro Paź 20, 2010 7:47 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004