zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Big Fish Games



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Agnieszka^
Agnieszka^


Boardowy PoKeMoN
::: 12 :::
wiek: 37
Cześć, chciałabym prosić kogoś o pomoc bo nie bez przyczyny nazywacie się borgi, mam taka grę Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles i niestety jest to wersja beta, ma jeden błąd którego nie da się pominąć, na drugim pietrze domu, w którym rozgrywa się akcja gry jest obraz na którym muszę użyć materializacji żeby mi ten facio z obrazu oddal klucz, ale ten obraz wydaje się nie interaktywny. Na wszystkie rzeczy interaktywne na które naceluje się kursorem maja podpisy a ten obraz jest jakby częścią tła i nie działa .Jak ściągnęłam oryginalnego triala z BigFishGames.com to błąd jest dalej i wygląda podobnie lecz do tego cały obraz jest jakby za mglą i nic nie widać , oprócz paska inventory na dole oraz kursora. Czy jest jakaś szansa żeby coś z tym zrobić, albo jakoś to pominąć ,czy naprawić, czy cokolwiek?Gra jest już dość długo na necie i nie mogę znaleźć wersji poprawnej, może ktoś by pomógł znaleźć wersje poprawna.


............................................
Sob Lis 27, 2010 2:33 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Agnieszka^ napisał:
Cześć, chciałabym prosić kogoś o pomoc bo nie bez przyczyny nazywacie się borgi, mam taka grę Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles i niestety jest to wersja beta, ma jeden błąd którego nie da się pominąć, na drugim pietrze domu, w którym rozgrywa się akcja gry jest obraz na którym muszę użyć materializacji żeby mi ten facio z obrazu oddal klucz, ale ten obraz wydaje się nie interaktywny. Na wszystkie rzeczy interaktywne na które naceluje się kursorem maja podpisy a ten obraz jest jakby częścią tła i nie działa .Jak ściągnęłam oryginalnego triala z BigFishGames.com to błąd jest dalej i wygląda podobnie lecz do tego cały obraz jest jakby za mglą i nic nie widać , oprócz paska inventory na dole oraz kursora. Czy jest jakaś szansa żeby coś z tym zrobić, albo jakoś to pominąć ,czy naprawić, czy cokolwiek?Gra jest już dość długo na necie i nie mogę znaleźć wersji poprawnej, może ktoś by pomógł znaleźć wersje poprawna.


A moze tak ma byc, skoro w zadnej wersji nie dziala?


............................................
Sob Lis 27, 2010 6:58 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Agnieszka^
Agnieszka^


Boardowy PoKeMoN
::: 12 :::
wiek: 37
tak nie ma być bo admini na bfg piszą ze tak jest w wersji beta


............................................
Sob Lis 27, 2010 7:27 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
No to to jest beta, wiec dalej przejsc juz nie mozesz, masz tylko "kawalek" gry udostepniony. Poczekaj na pelna.


............................................
Sob Lis 27, 2010 8:10 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004