zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 8 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
Alex dodaj jeszcze gry typu
MMORPG. Jak stał Aster dużo grałem w Lineage 2, a inni WOW'a. Dodaj do tego, że ludzie pokupowali sobie konsole, dodaj do tego nowsze gry itp itp itd.

Pewnie Tupolew się rozbił dlatego, że w piątek wieczorem Karbulot zepsuł Tanka na finałówce, a Debeściak tak się śmiał, że wypuścił z siebie tyle powietrza, co spowodowało, że mgła się przeniosła nad płytę lotniska z pól oddalonych o parę kilometrów.

Co ma piernik do wiatraka?


............................................
Czw Lut 10, 2011 7:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
No niestety większość dyskusji tutaj tak się kończy, tyle razy kota ogonem się obróci, że w pewnym momencie nie wiadomo, czego temat dotyczy... pewnie, jasiu, zauważyłeś?


............................................
Czw Lut 10, 2011 7:50 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Alex, zwalasz wine na Lefta. A jak sam z nami kiedys grywales w lefta, to jakos nie przeszkadzlo Ci to.

Zreszta nie rozumiem jednego. Mnie doprawdy nie interesuje, jak bylo kiedys. Nie napisalem topiku zeby roztrzasac przyczyny, dlaczego upadl kazdy serwer, czy z powodu odejscia wybitnych dron typu Bolo czy Dex. Bo roztrzasanie tego, co bylo kiedys i rozdrapywanie historii nic nie zmieni.

Mnie interesuje czas terazniejszy. Bo teraz jest wazne, a nie wspomnienia z przeszlosci. A na dzien terazniejszy jest tak, ze znienawidzona przez was ekipa z Lefta niestety jest jedynymi graczami na serwerach BORG. Dzielimy czas na i Lefta i na TF-a i na CSS-a. A was niestety tutaj nie ma. Nie widze Alex, zebys byl aktywna drona na naszych serwerach. A wymądrzasz się kurwa za pieciu i rozliczasz nas jakbys co najmniej jakims prezesem tutaj byl. I taka jest prawda. I doprawdy nie czuje sie ani w jednym procencie winny. Ani ja, ani inni z obecnie aktywnych dron.

Macie pretensje, ze o osmiej idziemy na Lefta? Wy przychodzicie o osmej i nagle pretensje, ze my wychodzimy. A czemu nie przychodzicie o szostej? My siedzimy na TF-ie od szostej. Rownie dobrze mozemy mies pretensje, ze nie przychodzicie. Wy sie dopiero zlazicie, jak rozkrecilismy serwer, a kiedy wychodzimy bo tak czy siak jestesmy juz wypompowani, to pretensje ze co? Ze olewamy i idziemy na Lefta? A co was kurwa to obchodzi? Czy ja wam zarzucam, ze zamiast przyjsc o szostej na serwer wolicie ogladac mecz czy jesc obiad? My rozkrecamy od szostej do osmej, wy przychodzcie o osmej i rozkrecacie do dziesiatej. A my po Lefcie wrocimy i pogramy jeszcze z godzinke. Proste nie? Tak to dziala, na zasadzie partnerstwa. A nie sie kurwa ogladacie tylko na nas pod pretekstem, ze tylko my mozemy rozkrecac serwer, bo wciskacie nam jakies magnetyzmy przyciagania ludzi.

Jak idziemy na Lefta o osmej i na serwerze zostaje was szesciu, to pretensje ze nie ma juz sensu grac i ze robimy pustki. Ale zaraz, my wyjdziemy przyjda inni. Na TF-ie tylko polowa graczy to Borgi. A jak my wchodzimy o 6 na serwer i biegamy we czterech to dobrze tak? Bo wy musicie miec pelny serwer aby grac, niech drobnica i sciaganiem zajmuje sie Karbulot i jego banda.

Kurwa zajebiscie wygodni jestescie. Sami dup nie ruszycie, wolicie innym wytykac.


............................................
Czw Lut 10, 2011 8:28 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
1. pisałem, ze przez NAS, że ja też wychodziłem do grania i wyciągałem ludzi do l4d [czytanie ze zrozumieniem postów]
2. Podkreślam, że dla mnie BORG to kumple, nie serwery. Mogę nie grać, ale ważniejszy jest dla mnie kontakt na forum czy w realu. Dlaczego żal, ze szeregi opuściły "wybitne drony"? Bo oprócz tego, ze można było powygłupiać się na serwerze, to jeszcze pogadać o czymś na forum i posiedzieć w knajpie czy na zlocie przy browarze. Co takie fajne było kiedyś? To, że jak popajacowałem z kimś na NECIE, to mogłem go spotkać na żywo. Tego brakuje.
3. Znowu podkreślasz, ze nie czujesz się winny. No w sumie Cię rozumiem, bo na każdym kroku jesteś atakowany z każdej strony, w każdym poście, a nawet jak nikt nic nie napisze to wiadomo, ze ma pretensje do Ciebie.
4.


............................................
Czw Lut 10, 2011 8:43 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Chcialbym jedynie zauwazyc, ze w TFa nie gra 8 osob z lefta. Jak wychodza to juz max 5. Zaimon, ja, Karbi, Czlaper i Debesciak.


............................................
Czw Lut 10, 2011 8:57 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Qj


Lieutenant
::: 1992 :::
wiek: 36
[quote="JaSiu"]Co ma piernik do wiatraka? [/quote]

Wiatrak można rozpierniczyć, a piernika nie rozwiatraczysz


............................................
Czw Lut 10, 2011 9:37 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Maker' napisał:
Chcialbym jedynie zauwazyc, ze w TFa nie gra 8 osob z lefta. Jak wychodza to juz max 5. Zaimon, ja, Karbi, Czlaper i Debesciak.


Tylko patrz wielokrotnie tak było ze:

"DOBRA PANOWIE, spadam na lefta cześć"
Ja się żegnałem grałem dalej tylko zamiast 16 osob robiło się z 10-11 a wtedy to i ludziom juz nie chce się grać. Były sytuacje że się grało w 6 osób z nadzieją że może ktoś wejdzie.

ASTER, L4D nie ma na co zwalać winy. BORG Się wali nie mamy nowych ludzi i to jest najgorsze. Co raz mniej się tutaj dzieje i trzeba teraz zrobić wszystko żeby naprawić to.

Niestety ale dla mnie trzeba zrobić jedno, jeśli chcemy to uratować to albo skupiamy się na ratowaniu społeczności i graniu w jedną grę, albo wkładać sobie więcej samemu w dupe i graniu że jeden tu, drugi tam, trzech jeszcze gdzie indziej, a czwarty w inna grę...

O sobie moge powiedzieć jedno, sam codziennie nie przesiaduje na TF'ie. Czasami jak malo osob jest wejde bo mam ochote grać z ludzmi których poznałem w BORG,bo to jest dobra ekipa i to się powinno liczyć. A nie wytykanie sobie nawzajem błędów... O Teamspeaku nic nie mówie bo tam to już naprawde sporadycznie jestem.

Według mnie trzeba postawić jasno sprawę... Co robimy czy utrzymujemy serwer TF'a czy robimy jakąś MAGICZNA/CUDOWANĄ reaktyacje CS'a 1.6 np jak wy to mówicie HUB 1 gdzie tylko grane są standarty bo praktycznie cała społeczność BORG'owa jak (licze tu i borgów i użytkowników) ma Counter-Strikea 1.6...


............................................
Czw Lut 10, 2011 10:19 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mister
[anarchy|sq] Mister


Commander
::: 2739 :::
STEAM_0:1:6987721
wiek: 31
E tam, Delta Quadrant ma póki co najlepszy start z wszystkich innych prób reaktywacji serwerów, ja w każdym bądź razie dość często wchodzę na serwer ok. godziny 16 kiedy jest pustka, lada moment a już nie biegam na serwerze sam, po dłuższej chwili już gram z przynajmniej 4 osobami (bardzo często są to jacyś Francuzi, Rosjanie, Niemcy, ogólnie obcokrajowcy), nikt się nie wyłamuje a ludzie przychodzą - dochodzi godzina 18 serwer liczy już pokaźną sumkę graczy która czasem utrzymuję się późniejszych pór, czasem się rozlatuje - a wszystkie inne serwery miały reaktywację na zasadzie: Początek - kupa ludzi, słomiany zapał minął i tyla.

I co najważniejsze - nikt mi nie powie że na jakikolwiek inny reaktywowany serwer przychodziło tyle nowych co na DQ - a tego nam właśnie trzeba, moim zdaniem jest to serwer który można rozkręcić, gdy się trochę w niego włoży.


............................................
Czw Lut 10, 2011 10:48 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Dobra serwer będzie stał do końca miesiąca
kto chętny na składkę ????


............................................
Czw Lut 10, 2011 11:31 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
Ale debesciak nie ma sensu go oplacac na rok z gory ,bo bedzie jak z vodkowym uni po 3 miesiacach serwer zdycha i cale 9 stoi pusty.
Przedluzanie serwera co miesiac jest najlepsza opcja ,bo jak ludzi przestaja grac serwer sie wylacza i kasy nie tracisz.


............................................
Pią Lut 11, 2011 12:06 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Szewcu TF2 jest jak narazie najlepszą naszą reaktywacją jeśli chodzi o servery. Wydaje mi się że lepiej było by może nie miesiąc ale z góry dać 3 miechy i po tych 3 miechach zadecydować czy nie lepiej zapłacić z góry na rok.


............................................
Pią Lut 11, 2011 12:11 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Trzeba też przemyśleć jedną rzecz ale to raczej sztabowcy powinni to rozpatrzyć czy nie zrezygnować z CSS'a bo mało ludzi w niego gra a statystyki same to mówią na rzecz TF'a 2 ?

A druga moja propozycja... jesteśmy dużym forem/społecznością zapytać się maxrate o to czy nie zasponsorowali chociaż w połowie naszego serwera TF2 ? Serwerów chyba troche u nich mieliśmy także widzą że dobrym klientem jest szewc bo ile to on już nie nakupował tych serwerów w tej firmie.


............................................
Pią Lut 11, 2011 1:08 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
Siergiej napisał:
Szewcu TF2 jest jak narazie najlepszą naszą reaktywacją jeśli chodzi o servery. Wydaje mi się że lepiej było by może nie miesiąc ale z góry dać 3 miechy i po tych 3 miechach zadecydować czy nie lepiej zapłacić z góry na rok.

To czy on bedzie oplacany co miesiac czy co 3 nic nie zmienia chodzi o to zeby tam ludzie grali a nie chodzili grac na obce serwery.


............................................
Pią Lut 11, 2011 8:18 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
szewc^ napisał:
Siergiej napisał:
Szewcu TF2 jest jak narazie najlepszą naszą reaktywacją jeśli chodzi o servery. Wydaje mi się że lepiej było by może nie miesiąc ale z góry dać 3 miechy i po tych 3 miechach zadecydować czy nie lepiej zapłacić z góry na rok.

To czy on bedzie oplacany co miesiac czy co 3 nic nie zmienia chodzi o to zeby tam ludzie grali a nie chodzili grac na obce serwery.

sprawa jest prosta - dlaczego chodzą grać na obce serwery...
bo na tym nie zawsze musi byc odpowiednia ilość osób!

może by tak zrobić sztuczny tłok?


............................................
Pią Lut 11, 2011 10:27 am


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 8 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004