zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 14
Idź do strony Poprzedni  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny  [+10]  [14]

Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
W sumie... jestem w środku sesji ale zrobiłem sobie przerwę od książek to coś skrobnę

Nie masz co liczyć Karbi na to, że w najbliższym czasie BORG powróci do czasów świetności. Wszystko było dobrze jak grałeś w cs'a , albo na uni albo na anarchii. Przyciągałeś ludzi, więc dużo osób grało. Ale oprócz Ciebie było jeszcze kilka takich silnych osobowości, które jednak trzymały te serwery w kupie i była zabawa... Bruno,Bolo, Dragunov, Tofif (choć ten rozpierdalał bardziej niż konstruował - ale to też miało swój klimat i w pewnym sensie było zabawne) i wiele wiele więcej osób. Problem polega na tym, że po tym jak oni zostali z BORGA wyjebani albo odeszli, to na ich miejsce przyszły Człapery, Szewce... nie no powiem wprost i jadę otwartym tekstem. Ci ludzie, którzy teraz tutaj obok Ciebie grają pierwsze skrzypce to tylko substytut starej gwardii. To nie są ludzie z charyzmą i polotem, którzy by przyciągali ludzi na serwer. Inna sprawa, że zaczęliście sobie grać w jakieś left 4 deady i inne wynalazki. Wolni ludzie jesteście, jak wam to sprawia przyjemność to proszę bardzo. To, że serwery csa cierpialy na tym to tez za duzo powiedziane, bo to ma do rzeczy? Ale zrobil sie BORG w BORG. Ja miedzy innymi dlatego odszedlem. Nie bylo tego klimatu, ktory byl w 2008 roku i wczesniej. Nie pasowalo mi, wiec zwinalem mandżur.Nie gralem w inne gry, tylko w csa i to mnie interesowalo, a wy raczej przerzuciliscie sie na lefty i inne ciekawe gry.Co myslicie sobie o tym, co wyzej napisalem, lata mi kolo kwiata.

Zeby nie bylo, ze tutaj krytykuje tylko. Nie krytykuje Cie za to, ze grasz sobie w jakas tam gre. Ale w zwiazku z tym teraz BORG tworza glownie ci ludzie, ktorzy razem z toba spedzaja czas na lefcie. Wiec moze grajcie sobie w tego lefta i w tym kierunku sie rozwijajcie jak to wam sprawia najwieksza przyjemnosc? Nic na sile. Skoro cs jest juz passe to nie ma co ludzi zmuszac do grania w niego. To, ze tam sobie prosza o jakies serwery to juz inna sprawa. Ale chyba widzisz kto z toba w co gra i jak czesto i na tym ja oparlbym Kolektyw.

Jeszcze jeden problem jaki widzialem - bany dla graczy za umiejetnosci. Ile ludzi tak zniecheciliscie nwaet mi sie w glowie nie miesci. Ale to juz wasza sprawa, "WASZE PODWÓRKO!".

A tak swoja droga to w cs'a 1.6 juz nikt nie gra czy to tylko tutaj jest odosobniona tendencja???

Pozdrawiam i już czekam na ataki w moja stronę


............................................
Wto Lut 08, 2011 12:28 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Emiliano, a jak mozna oprzec "Kolektyw" na grze, ktora zbiera ok. 14 osob? Potrzeba czegos, by zgromadzic wieksza ilosc, i tym czyms wlasnie jest TF2. Niestety, nie ma kto grac a ludzie z innych serwerow napewno nie przeniosa sie na serwer gdzie wieje pustkami. Zawsze sie patrzy na liczbe slotow. Oczywiscie, gadki o lefcie musza byc, przeciez to nieodlaczna czesc klotni co zawinilo. Zawsze jest to left, niemniej jednak, w lefta gra TYLKO 8 osob rownoczesnie, nie wiecej.


............................................
Wto Lut 08, 2011 12:47 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
Za przeproszeniem Bambosz, ale pierdolisz głupoty.
Po pierwsze Bolo i Dex nie zostali wyrzuceni za to, że byli fajni, ściągali ludzi na forum i serwery, tylko dlatego, że żenującym żartem prima aprilis wyszło co parę ciekawszych rzeczy. Po za tym jak ktoś nadepnął na odciski jednego lub drugiego, to zaraz obaj się rzucali jak głodne psy na kość.
Po drugie Bruno sam odszedł nikt go nie wywalał. Uniósł się honorem, że Karbulot stanął w obronie JNR, Człapera. Nikt nie chciał aby odchodził, ale stwierdził, że nikt go nie potrzebuje i poszedł. Jeżeli charyzma Brunona polegała na tym, że może on bezkarnie obrażać innych, a przy tym nikt nie mógł mu odpowiedzieć, a już szczególnie młodsi, to chyba coś nie halo.
A co do Człapera i Szewca, skoro już się ich czepiłeś.
Człaper każdą wolną chwilę poświęca na to aby serwery, które stoją obecnie dzięki Szewcowi, bo na chwilę obecną On je sponsoruje, jakoś działały. Tak się składa, że Oni w krótszym czasie starali się zrobić więcej dla BORG'a niż Ci co ich wymieniłeś wcześniej, w czasach jego świetności, czyli czytaj darmowe serwery z Astera, dzięki temu, że Mider był w stanie je załatwić, a na dodatek osoby które przy nich robił to Mider, Big Szu, Rain, Karbulot i może ktoś jeszcze nie pamiętam już.
I jeszcze pierdolenie, że left rozwala serwery. Tak się składa, że na grę poświęcamy 2 godziny i 8 graczy, a gdzie reszta pytam ja Ciebie? Zawsze przed grą staraliśmy się wchodzić na któryś serwer i ściągać ludzi i nie kiedy wracaliśmy po grze.

Wracaj lepiej do nauki bo, tutaj nic mądrego nie masz do powiedzenia, obyś na egzaminach gadał z sensem.


............................................
Wto Lut 08, 2011 1:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
wiem że będę się powtarzał, ale co mi szkodzi. W latach świetności serwery były za darmo, to był wielki dobrobyt w tamtych czasach, gdzie płatne serwery były bardzo drogie w utrzymaniu. Dlatego każdy wbijał do nas - nie było ich za dużo w Polsce. Obecnie 20 osób zrzuci się po 100 zł i mają na rok serwer w wybranej przez siebie grze.

Kiedy skończył się czas "darmochy" oraz po pewnych zmianach w BORG - kłótnie, zatargi, pranie brudów, od tego momentu BORG upada. Starzy poodchodzili, młodych nic nie przyciąga w nasze szeregi. Stawianie nowych serwerów były próbą reaktywacji, jak wyszło każdy widzi.

Podkreślę jeszcze jedną rzecz, która zawsze piszę na forum Sztabowym - bany z pupy, bezsensowne, pro skillor out itp. Teraz mamy tego efekt - "serwery dla Borgów" a raptem grających jest około 20 osób. Nie w tym kierunku droga, serwery są dla wszystkich, a my nimi się tylko opiekujemy i to my składamy się dla innych - taka prawda.

Podsumowując upadek BORG:
1. Brak darmowej maszyny
2. Kłótnie i zatargi
3. Polityka serwerów

A teraz do wszystkich mała dygresja, pewien prezydent USA wypowiedział takie słowa:
"Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju"

spokojnie można zastosować do naszego grona.
Niech każdy z nas przemyśli te słowa odpowie w swoich myślach. Zrobiłem coś dla BORG czy tylko narzekałem.

Pozdrawiam


............................................
Wto Lut 08, 2011 1:31 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Emiliano napisał:
Ale oprócz Ciebie było jeszcze kilka takich silnych osobowości, które jednak trzymały te serwery w kupie i była zabawa... Bruno,Bolo, Dragunov, Tofif (choć ten rozpierdalał bardziej niż konstruował - ale to też miało swój klimat i w pewnym sensie było zabawne) i wiele wiele więcej osób.

Ani Bronon, ani Bolo, ani Tofif ani tym bardziej Dex nie grywali na Anarchii. Nigdy. Okazyjnie wpadl czasem Tofif, do czasu az mu zabralem admina, bo mi po pijaku robil burdel na serwerze. A jednak Anarchia miala wielki boom. Zreszta Bolo malo grywal, a Dex to juz zupelnie. Za to tofif Bolo i Dex grywali na Neu, ktory jako pierwszy padl juz dawno dawno temu. A to ci babo kwasek, co za ironia nie? Najwybitniejsze drony, ktore tak chwalisz grywaly na serwerze, ktory padl jako pierwszy chyba z 4 lata temu. A Anarchia, na ktorej rzadzil tyran Karbulot i na ktorym lecialy bany z dupy trzymala sie najdluzej. I pobylaby jeszcze, gdyby nie zjebane konfigi Pifpafa (Uni u Vodki nie wliczam).

Emiliano napisał:
Problem polega na tym, że po tym jak oni zostali z BORGA wyjebani albo odeszli, to na ich miejsce przyszły Człapery, Szewce... nie no powiem wprost i jadę otwartym tekstem. Ci ludzie, którzy teraz tutaj obok Ciebie grają pierwsze skrzypce to tylko substytut starej gwardii.

Doprawdy? szewc postawil kilka serwerow dla BORG. Czlaper nimi zarzadza. Powiedz mi za to teraz, ile serwerow postawil Bolo, Dex czy Brunon? O tofifie nie napisze, bo on akurat zasluzyl sie w sprawie serwerow. Naprawde, nie ogarniam tego. I to wlasnie takie Czlapery, Duszki, qkisy, Pucki i inni niedoceniani przez Ciebie "posledniejsi" gracze stanowili trzon takiej Anarchii. Z kolei na Uni byla swoja wlasna brygada nie wiele mniej popularnych ludzi, ze nie wspomne roznych Komboterow, Explosionow, Zajcewow (markooffow) i tak dalej. Doprawdy nie widze tutaj udzialu Bola czy Brunona, poza tym ze brunon wpadl okazjonalnie na serwer aby pojechac pare osob, a pare osob zbanowac.

Nie ogarniam bzdur jakie wypisujesz. Osoby ktore przytaczasz byly owszem, widoczne. Ale nie powiedzialbym, ze ich zaslugi dla BORG byly jakies wybitne, ze po ich odejsciu nagle wszystko runelo na pysk. Malo tego, ich obecnosc na forum to byly wieczne zadymy i problemy. Bolo z kazdym prowadzil rozmaite niewybredne dyskusje. Na tofifa co weekend byly przynajmniej trzy skargi za bany z dupy, resy map itd. I ciekqawe, ze im sie nie zarzuca tego, lepiej poszukac bledow w Karbulocie co nie?

A wymienionych nikt z BORG nie wyjebal. Sami odeszli. A czemu? Oooo to dluuga dyskusja. Ale co ty mozesz o tym wiedziec, nie masz dostepu do dzialow BORG od dawna, wiec co najwyzej mozesz sobie pogdybac palcem w gownie i powymyslac teorie.

Emiliano napisał:
To nie są ludzie z charyzmą i polotem, którzy by przyciągali ludzi na serwer.

No teraz to juz przyjebales rowno. Polotem? LOL.

Emiliano napisał:
Inna sprawa, że zaczęliście sobie grać w jakieś left 4 deady i inne wynalazki. Wolni ludzie jesteście, jak wam to sprawia przyjemność to proszę bardzo. To, że serwery csa cierpialy na tym to tez za duzo powiedziane, bo to ma do rzeczy? Ale zrobil sie BORG w BORG.

Serwery padaly jeszcze za czasow Astera. Ostatnbie miesiace Astera to byly juz pustki. A wtedy jeszcze nie bylo Leftow. Serwery nie upadly dlatego, ze kilka graczy zaczelo sobie pogrywac w inna gre. Serwery upadlyu duzo wczesniej. Nastepny sie kurwa znalazl filozof z dupy, zwalajacy wszystko na Lefta. Moze poszukajmy co wy macie na swoich Stemach. W kolko widze, jak gracie w rozne Moderny Warfare, Battlefielky i kupa innych gier. Czemu o nich nikt nic nie wspomina?

I dodam jeszcze raz i po raz ostatni:

JAK KURWA KTOS PRZEGRA TYLE GODZIN CO JA I INNI GRACZE W LEFTA NA NASZYCH SERWERACH, TO NABEDZIECIE WTEDY PRAWO DO ROZLICZANIA NAS. BO POKI CO, TO WLASNIE CI LEFTFORDEADOWCY POZA GRANIEM W LEFTA ROZKRECAJA SERWERY. ZAS ZARZUTY PADAJA OD LUDZI, KTORZY W OGOLE NIE GRYWAJA NA SERWERACH, ALBO WPADLI RAZ NA RUSKI ROK NA GODZINKE. CZY DO WAS TO KURWA W KONCU DOTRZE???!!!

Emiliano napisał:
Ja miedzy innymi dlatego odszedlem. Nie bylo tego klimatu, ktory byl w 2008 roku i wczesniej. Nie pasowalo mi, wiec zwinalem mandżur.

No pewnie. A samemu to nie laska cos wymyslec co? Nudno sie zrobilo, to spierdalam. A ile razy byles reasymilowany? W koncu przy trzecim razie juz nikt cie nie chcial w BORG. Juz ja pamietram dlaczego odszedles. Jak inni, z "osobistych powodow, ktorych nie chciales tlumaczyc". Wielu odeszlo z huj wie jakiego powodu, a teraz jak widza ten topik, to nagle dopisuja sobie teorie. "O, znalazla sie przyczyna, dlaczego odszedlem". Oczywiscie przyczyna stergo odejscia z BORG bedzie sie zmieniala wraz z rozwojem aktualnej sytuacji. Jakie to wygodne wytlumaczenie co nie?

Emiliano napisał:
Jeszcze jeden problem jaki widzialem - bany dla graczy za umiejetnosci. Ile ludzi tak zniecheciliscie nwaet mi sie w glowie nie miesci. Ale to juz wasza sprawa, "WASZE PODWÓRKO!".

Doprawdy? A ktos taki banowal? Ja? No dobrze, dalem pare banow na AH dla podejrzanych graczy. Tylko jakos nie spowodowalo to, ze ludzie z serwera pouciekali. Ale na Uni i Neu nie chodzilem. Wiec kto spowodowal, ze te serwery padly? Aha, dlaczego padl Neu? Przez kogo. czy nie czasem przez tofifa, ktory banowal ludzi i zapraszal na AllStara? Przez tego tofifa, ktoremu tak holbisz za "charyzme" i "polot", ktora tworzyla klimat w BORG i ktoremu nie dorastaja obecne "wypierdki" pokroju jakiegos tam byle Czlapera czy innego szewca? To chcesz powiedziec?



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Wto Lut 08, 2011 2:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Lut 08, 2011 2:15 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


judas
Chorazy Torpeda


Lieutenant Junior Grade
::: 1398 :::
STEAM_0:1:14866256
wiek: 34
A ja stanę w obronie Bambosza. Jasiu, co Ty wygadujesz? 8 osób i 2 godziny. Owszem. Ale wszystko rozbija się o 8 (słownie OSIEM) osób, gdzie neutral był na 20 slotów, Unia i AH też. A jeśli ktoś nowy kupił sobie l4d to grać z Wami nie mógł, bo, tutaj zacytuję jeden ze starszych topiców o l4d i BORG, "Musisz umieć w to grać". Reszty cytatu nie pamiętam dokładnie, ale chodziło o to, że Wy już umiecie i wymagacie od innych, żeby też umieli. Po drugie - dlaczego nie dopuszczasz do siebie myśli, tak samo jak inni, że niektórzy ludzie nie przychodzili na serwery grać w csa, tylko pobawić się z grupą ludzi? Byłą grupa ludzi, między innymi Karbi, Ojciec, Debeściak czy sleep, z którymi zawsze dobrze się grało. Zabraniać im grania w inne gry niż cs nie wolno, to prawda, ale odpływ ludzi, którzy kojarzyli się z serwerami BORG jakiś wpływ miał. Dla mnie osobiście właśnie Karbulot, Ojciec, sleep czy Debeściak nieodłącznie kojarzyli się z serwerami BORG. Nagle ich nie ma i co tu robić? Taka jest prawda Jasiu. L4D był też jednym z powodów. Może nie najważniejszym, jak niektórzy chcą to pokazać, ale stoi w pierwszym szeregu razem z żartem prima aprilisowym itp.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:18 pm


•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
judas napisał:
A ja stanę w obronie Bambosza. Jasiu, co Ty wygadujesz? 8 osób i 2 godziny. Owszem. Ale wszystko rozbija się o 8 (słownie OSIEM) osób, gdzie neutral był na 20 slotów, Unia i AH też. A jeśli ktoś nowy kupił sobie l4d to grać z Wami nie mógł, bo, tutaj zacytuję jeden ze starszych topiców o l4d i BORG, "Musisz umieć w to grać". Reszty cytatu nie pamiętam dokładnie, ale chodziło o to, że Wy już umiecie i wymagacie od innych, żeby też umieli. Po drugie - dlaczego nie dopuszczasz do siebie myśli, tak samo jak inni, że niektórzy ludzie nie przychodzili na serwery grać w csa, tylko pobawić się z grupą ludzi? Byłą grupa ludzi, między innymi Karbi, Ojciec, Debeściak czy sleep, z którymi zawsze dobrze się grało. Zabraniać im grania w inne gry niż cs nie wolno, to prawda, ale odpływ ludzi, którzy kojarzyli się z serwerami BORG jakiś wpływ miał. Dla mnie osobiście właśnie Karbulot, Ojciec, sleep czy Debeściak nieodłącznie kojarzyli się z serwerami BORG. Nagle ich nie ma i co tu robić? Taka jest prawda Jasiu. L4D był też jednym z powodów. Może nie najważniejszym, jak niektórzy chcą to pokazać, ale stoi w pierwszym szeregu razem z żartem prima aprilisowym itp.

I znowu napisze to samo, po raz trzeci w tym topiku. Osoby, ktore wymieniasz, czyli ja, Ojciec, Jasiu, sleep czy Debesciak, osoby ktore niby graja w Lefta, jednoczesnie naleza do scislej czolowki graczy na serwerach BORG. Stawialismy TUC? Kto go tozkrecal? Gracze z Lefta. Stawialismy DQ? Kto go rozkrecal? Gracze z Lefta. Prosze sobie zobaczyc statystyki. I wyswietlic wedlug przegranych godzin. I jakos nie widze tam najwiekszych krzykaczy, ktorzy zwalaja na Lefta. Nie ma tam zadnych judasow, tasmanow czy innych Bamboszy. Oni jednak szukaja goraczkowo, jaki tu wymyslec pretekst, aby czasem nikt nie zainteresowal sie nimi. Tak, zeby wielkim hukiem zagluszyc wlasne sumienie. Co tu wymyslec? Aha, juz wiem!!! Zwalimy na Lefta!!! Ostatnio cholernie popularny powod, ktorym sie podpiera kazdy, kto nie chce aby sie zaionteresowac jego zerowa aktywnoscia serwerowa. Wine za pad serwerow ponosza przeciez gracze w Lefta! Niewazne, ze przegrali najwiecej godzin a TUC i DQ. Ale to oni sa winni, a nie ci, co w ogole nie przychodzili na serwery BORG.

Kurwa lapy mi opadaja, slowo daje.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:28 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
LOL LOL LOL

Na wiekszosc zarzutów nie chce mi sie odpisywać.

Co do tych moich autorytetow, to uwazam tylko tyle, ze po tym jak bardziej charakterystyczne osoby odeszly z BORG nastapila reakcja lancuchowa. To, ze mieli swoje za uszami to nie moja sprawa, ale wiem o tym, przeciez na 1 stronie sie wypowiedziales? Wiec o co Ci chodzi, co?

I widze, ze nie przeczytales zdania o tym, ze Ci nie zarzucam tego, ze przeszedles na inne gry. DOBRZE!!! to twoja sprawa w co grasz i znalazles sobie towarzyszy zabaw, o to chodzi!!! Nie uwazam, ze to zle czy dobre. Jedynie napisalem jakie to mialo skutki dla serwerow. Dalej idac ta implikacja zauwazylem, ze skoro tak sie sprawa przedstawia to moze zacznij odbudowywac BORG wokol tych ludzi, wokol tej gry!! poszukujcie nowych znjaomych, zapraszajcie starych i w koncu zbierze sie taka liczba graczy, ze moze postawicie 2 serwery, potem 3 i odbudujecie stary klimat. Chociaz jak juz napisalem dla mnie obecni ludzie go nie tworza, sorry wlasnie nie ma tutaj tego "POLOTU", który tak wysmiewasz. Mysle, ze nie tylko ja lubilem sobie wejsc na forum i poczytac jakas pikantna awanturke. Swoja droga - wypisales same grzechy tych dawnych filarow przymierza ale o tym, ze w sztabie byli kilka lat, ze duzo zrobili to juz nie wspominasz, zreszta nikt z Was tego nie robi.

Ja bylem w BORG 3 lata, gralem na serwerach, tworzylem klimat, mialem adminy na neu, uni i anarchii i nikogo za rzekome czity nie banowalem. Dolozylem sie do serwerow, malo bo malo.

Z tego starego grona tylko Ty zostales Karbulot. Oczywiscie sa jeszcze inni ale ja mowie o ludziach, ktorzy sie wyrozniaja.

Pozdrawiam i denerwuj sie na mnie, bo i po co?


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:31 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
judas, trochę przesadziłeś. Ja po zakupie lefta zostałem zaproszony do gry i grałem beznadziejnie i jakoś nikt nie miał do mnie [większych ] pretensji, mało tego byłem parę razy nawet zapraszany potem [aktualny problem z dłonią trochę przystopował moją grę na jakimkolwiek serwerze ]. bądź co bądź ale BORG był zawsze kojarzony z CS'em i odkąd przestaliśmy grac w 1.6 odtąd BORG nie miał wspólnych 'miejsc spotkań'. nie każdy chciał grać w css, nie każdy chce grać w tf'a2 to samo się tyczy lefta etc. etc.

winni jesteśmy wszyscy. jedni swoją bierną postawą inni zbytnim zaangażowaniem. nie ma co wytykać palcami bo to jest bez sensu.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:33 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


judas
Chorazy Torpeda


Lieutenant Junior Grade
::: 1398 :::
STEAM_0:1:14866256
wiek: 34
Karbulot, ja nie mówię o sytuacji z ostatniego roku. Mówię wcześniej, jak padał Aster. Sam na TUC nie grałem, więc tutaj się nie odzywam. Ogólnie ostatnich serwerów BORG nie oceniam, bo nie grywałem. To żeby było jasne. I nie zwalam na l4d, tylko mówię, że jak zaczęły się problemy z serwerami to wtedy był to jeden z powodów. I nie jestem krzykaczem, tylko zwróciłem uwagę, że różnica między 8 a 20 graczami na raz jest zauważalna. I to, że na serwerach do cs mógł grać każdy, a nie tylko ci, którzy mają o grze pojęcie


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:33 pm


•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ooo, prosze bardzo:
:: LINK ::
Lista wedlug przegranych godzin

1 miejsce - 3 dni 6 godzin. zaimon, ktory gra ciagle w Lefta.
4 miejsce - 1 dzien 14 godzin. Karbulot, ktory gra ciagle w Lefta.
5 miejsce - 1 dzien 13 godzin - Kujot, ktory gra ciagle w Lefta.
6 miejsce - 1 dzien 12 godzin - Ojciec, ktory gra ciagle w Lefta.
8 miejsce - 1 dzien 7 godzin - sleep, ktory gra ciagle w Lefta.

Prosze bardzo. Pierwsza dziesiatka. A w drugiej sa Moria i Jasiu. tez grywaja w Lefta. Aha, faktycznie. Na liscie nie ma Czlapera, Makera, Juniora... Maja malo godzin. No, ale im sie gra nie bardzo podoba, wiec nawet jakby nie grali w Lefta, to na TF-a tez raczej nie zajrza.

I oto winni ludzie. Ci, co grywaja w Lefta. Niewazne, ze wygrali tyle godzin. Ale ich wina. Oczywiscie zarzut stawiaja szaleni bywalcy, czyli judas, Bambosz i tasman. Oni nie przegrali na serwerze ani minuty. Ale sa niewinni. Dlaczego? BO NIE GRYWAJA W LEFTA!!!

----------------------

Statrystyki TUC sa po restarcie. Ale wierzcie mi, ze po powstaniu serwera lista byla mniej wiecej taka sama. I tam bywalo wiecej leftfordeadowcow.

Co za ironia prawda?



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Wto Lut 08, 2011 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Lut 08, 2011 2:39 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
http://theborg.pl/tuc.html


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:41 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


judas
Chorazy Torpeda


Lieutenant Junior Grade
::: 1398 :::
STEAM_0:1:14866256
wiek: 34
No do kurwy nędzy, Karbulot, przeczytaj jeszcze raz mojego DRUGIEGO posta. Ja nikogo za godziny nie rozliczam! Nie grywałem na ostanich serwerach BORG w cs więc nie o nie mi chodzi!!!!!!!!!!!!!!111111oneoneone Chodzi mi o sytuację z 2009 roku czy kiedy tam się zaczęły sypać serwery! I ja was NIE OBWINIAM! To już napisałem w pierwszym poście. Matko Boska, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale czasami dość wybiórczo czytasz niektóre posty chyba. Nikogo nie obwiniam, tylko stwierdzam fakt.

@volc

:: LINK ::

Znalazłem topic, który cytowałem.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:46 pm


•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
volcano napisał:
http://theborg.pl/tuc.html


O prosze bardzo:
:: LINK ::

1 ojCieC dyRekTor - Gra w Lefta
2 Karbulot - Gra w Lefta
3 F4F!k
4 M@d Bob
5 Duszek - Gra w Lefta okazjonalnie
6 [BORG] tnt
7 JaSiu [m&s|sq] - Gra w Lefta
8 volcano - Gra w Lefta okazjonalnie
9 Tomi
10 mucz@czo
11 zaimon - Gra w Lefta
12 Qj - Gra w Lefta
13 nocny_Gacek - Gra w Lefta
14 LsD* - Gra w Lefta okazjonalnie
15 Mister
16 JNR - Gra w Lefta
17 Trojdupny - Gra w Lefta okazjonalnie
18 Vigee
19 joorek
20 Moria - Gra w Lefta
21 PuciPuci vel. Heathcliff
22 Ginaw - Gra w Lefta okazjonalnie
23 Shaft
24 Czlaper - Gra w Lefta
25 Koshal

Patrzcie panstwo, ilu leftfordeadowcow na pierwszej stronie. Ale przeciez oni graja w Lefta prawda? Wiec musza byc winni.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:48 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


judas
Chorazy Torpeda


Lieutenant Junior Grade
::: 1398 :::
STEAM_0:1:14866256
wiek: 34
No jak grochem o ścianę. Wychodzę i zamykam za sobą drzwi. EOT z mojej strony.


............................................
Wto Lut 08, 2011 2:51 pm


•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 14
Idź do strony Poprzedni  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny  [+10]  [14]


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004