zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 11 z 14
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Hawker
Orion


Chief Junior Grade
::: 407 :::
wiek: 34
Karbulot napisał:
Anarchia wlasnie wrocila.
Ale pod CSS-a.


Ożeszby cię !
A ja nie pogram
Brak gry, a przede wszystkim sprzętu...


............................................
Nie Lut 13, 2011 12:25 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


PuciPuci


Master Petty Officer
::: 235 :::
STEAM_0:1:8288151
wiek: 35
Karbulot napisał:
Anarchia wlasnie wrocila.
Ale pod CSS-a.


jupiii teraz tylko lekka mobilizacja i samo przyjdzie bo to przyciagnie ludkow


............................................
Nie Lut 13, 2011 12:27 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


^Mac^
Dale Cooper.


Chief Junior Grade
::: 455 :::
STEAM_0:0:12064311
wiek: 33
Karbulot napisał:
Anarchia wlasnie wrocila.
Ale pod CSS-a.


Nadal można grać na pirackiej wersji?


............................................
Nie Lut 13, 2011 2:01 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Padł Jolt, padła atmosfera. Przyszły astery stworzył sie podział i zwiastun armaggedonu ; ).


Karbulot napisał:
tasman napisał:
Nie watpie ze wkladales w to serce, nie bede sie rospisywal. Tak jak powiedziałem, wyrazilem swoje zdanie, kiedys może bedzie nam dane o tym porozmawiać przy piwie, na żywo, tutaj nie chce mi sie na ten temat dyskutować.

Zaraz zaraz. Podkulasz ogon? Celne fakty Cie prztloczyly? Zarzuciles mi, ze za pustki na nowych serwerach duzo jest mojej winy. Czyli odpowiadam za to, ze ludziom sie znudzil CS, odpowiadam za to, ze wielu z was zamiast rozkrecac serwer, woli chodzi na obce serwery? Wine ponosze za rozpad Neutrala i Unimatrixa, serwerow na ktorych ani nie grywalem ani nie wtracalem sie w polityke. Malo tego, AH za moich rzadow rosla w sile, nawet na Pifpafie. Ludzie z pustego NUZ przychodzili na pelna NAH. I serwer by sie rozwinal, gdyby nie slabe osiagi techniczne pifpafowych serwerow. Jedyna w tej sprawie moja "wina", to proba polaczenia AH i Uni w jeden serwer, nie wypalila. Ale pozniej Vodka zalozyl nowy Uni. Serwer, ktory padl, po roku zostalo moze 10 osob, ktore chcialy go przedluzac, Vodka sie zniechecil. Widzisz na tamtym serwerze moja osobe? A moze ja tez bylem winny za to, ze pozaborgowy vodkowu Uni zwykle stal pusty?

Wiec albo podjemiesz rekawice, ktora mi rzuciles i uzasadnisz moja "wine", albo odszczekasz te zarzuty w moja strone. Pierdoleniem "kierdys napijemy sie i pogadamy" sie nie wykrecisz. Tym bardziej, ze jakos nie bardzo chcialoby mi sie usiasc do piwa z osoba, ktora zarzuca mi takie wymyslone bzdury.


Przede wszystkim zjebane 0.1 i wasza zajebista wiedza w temacie. A po drugie wypierdalanie każdego, kto tylko was ubijał. Wszędzie haxy i trzeba banować albo instalować zjebane mody, które je wychwytują - w końcu serwery są dla was.

Karbulot napisał:
AMI napisał:
Nie mozna wyrazić swojego zdania? eh.

Alez mozna. Napisac cos konstruktywnego. Tak jak napisal Stryku i Tomi. Ale "zdanie" tasmana, zarzucajacego mi jakies wyimaginowane "winy" jest po prostu czepialstwem, proba oddalenia od siebie i innych zarzuto celuja nimi we mnie. No rzeczywiscie, ja najbardziej sie przysluzylem do tego, ze popadaly nasze serwery. Tym bardziej, ze ja nie zalozylem tego topiku, zebyscie znalezli sobie miejsce, w doszukiwaniu sie co i gdzie zle zrobil Karbulot. Bo to jest odpieranie zarzutow w strone drugiej osoby. TO JA SIE WAS PYTAM, co sie stalo ze przestaliscie sie aktywnie udzielac w BORG? Bo to WY dajecie w tej chwili ciala a nie JA. WY chcecie serwery, na ktorych nie grywacie. Ja sie naprawde nie mam z czego tlumaczyc. Chyba tylko z tego, ze sam rozkrecam serwery na ktore nikt nie przychodzi.


Według mnie to nie tyle konstruktywne co popierające twoją teorie, której też nie zaprzeczam - ale gdyby wtedy nie bylo naodpierdalane z serwerem typu neutral to ludzie, którzy odeszli byliby zastąpieni przez innych graczy, a sam serwer padłby później - jednak co nowy sie pojawił to na nasze nieszczęście grał za dobrze. CS? Sam już nie często grywam ; ) teraz śmigam shadow prejem : P.
Ja nie winie nikogo, bo przecież źle nikt nie chciał - Karbulot nie wpadł do Borga z pomysłem - A rozpierdole sobie dzisiaj neutrala ; ). Jednak czasami warto posłuchać takiego lolka co wpadł dopiero niż pierdolić go, bo się zjadło zęby na serwerach - mowa o 0.1 interpie.
Poza tym tak jak Karbulot stwierdził zarządzała rada, a nie sam Karbulot.

I jeszcze odnośnie tego co napisał trochę Bambosz i Yelon - zawiązała się koalicja team speakowa czy L4D - nvm, niektórym władza trochę najebała w głowie - przykro mi, poza tym faktycznie to nie był taki trzon jak kiedyś - nie ujmując nikomu, bo nikt nie jest niezastąpiony, tu po prostu grają różnice charakterów i pamiętliwość starych czasów : )

Ogólna konkluzja jest taka, że CS nawet w multigamingu pada i nie ma co pierdolić - ten cały kryzys po prostu przyszedł i tyle. Ci którzy trafili tu przez CS jako dzieciaki niedługo zaczną wychowywać własne, sam nie mam czasu wejść na forum ; ). Więc jak macie możliwość sciągnąć nowe mięso przy pomocy TF to nie spierdolcie tego znowu jakimiś własnymi politykami i największą wiedzą w temacie haxów i serwerów.

Aha i można po mnie jechać, że wpadam jak jest afera, dym albo dołożyc 3 grosze. Że nie gram na żadnym serwerze i jestem ogólnie wyrzutkiem, bo odszedłem z Borga. Nie każdemu widzi się wypowiadanie w każdym temacie na forum albo siedzenie na nim i czekanie na jakis konkretniejszy temat. Ja na przykład ostatnio byłem baaardzo zajęty.

PS. Można do mnie mówić panie inżynierze : )) !


............................................
Pią Lut 18, 2011 5:33 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
proponuję wysypac piasek z pizd i wchodzic na serwer. Jest 1 gracz? dołączcie do niego, a zaraz dołączy kolejny.
Co do BORG... jesteśmy (sorka, ale jakoś nie potrafie się tego pozbyć) grupą od bardzo dawna i to normalne, ze łączą nas różne historie i perypetie. Ja na przykład nigdy nie zostanę przyjacielem yelona, czy Pikotrassa, natomiast nie znaczy to, ze będę ich banował na serwerze, czy obrażał w każdym możliwym miejscu (może oprócz yelona )
Poporstu skupmy się na tym co było jednym z głównych założeń BORG - dobra zabawa

Teraz proponuję zamknąć temat i poddać się przemyśleniom.
Do zobaczyska na celowniku chłopaki i dziewczęta


............................................
Pią Lut 18, 2011 7:02 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Smierc.
[UnimatriX|sq] Smierc.


Lieutenant Junior Grade
::: 1393 :::
STEAM_0:1:15231605
wiek: 32
zróbcie sobie spotkanie, wypijcie po 0,5%L dobrej vodki na łebka i wszystko będzie już cacy

Pozdr.


............................................
Pią Lut 18, 2011 7:52 pm


•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Smierc. napisał:
zróbcie sobie spotkanie, wypijcie po 0,5%L dobrej vodki na łebka i wszystko będzie już cacy

Pozdr.


0,5% * 1 litr = 5 mililitrów

Po takim spotkaniu to podejrzewam że dopiero by się zaczęło...


............................................
Pią Lut 18, 2011 9:25 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Smierc.
[UnimatriX|sq] Smierc.


Lieutenant Junior Grade
::: 1393 :::
STEAM_0:1:15231605
wiek: 32
fakt źle mi się napisało


............................................
Sob Lut 19, 2011 10:25 am


•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Karbulot napisał:
Chcialbym poinformowac, ze coraz czesciej zaczynam nosic sie z mysla o odejsciu z BORG. Ja juz mam dosyc tej zgnilizny jaka zaczyna tutaj panowac. To juz nie jest BORG prezny jaki byl kiedys. Pelen ludzi z pomyslami, inicjatywa i checiami. Teraz sa stare baby, wpadajace okazjonalnie na forum na ploteczki o pierdolach, a czym durniejszy topik tym wiecej chetnych do pisania. Nie ma juz sie co ludzic. Nie poprawi sie. Jedyny czynnik, ktory jeszcze gromadzi pewna grupe osob to L4D. Inne gry podupadly. Najpierw TUC, bylo fajnie, wszyscy sie deklarowali. I co? Chodzilem na serwer sam. Czasem z Jasiem, czasem z Ojcem, czasem z zaimonem. I co? Serwer padl. Teraz to samo dzieje sie w TF2. Byly wielkie wybuchy radosci. Byly zapewnienia. Ludzie zakupowali na gwalt gre. I co? I dupa. Na Delcie wieje wiatr. Wchodze tam z zaimonem tylko we dwoch, wolamy ludzi i dupa. Nikt nie przychodzi. A jak ktos z was grywa w TF-a, to na obcym serwerze, bo swojego rozkrecac sie nie chce. A jak juz uda sie zwolac kilka osob (obcych), to kiedy serwer zaczyna sie zapelniac, nagle sie pojawiacie. I nagle wam sie chce grac na serwerze. Bo pelny nie? I ja doskonale wiem, kto lazi na inne serwery. Najwieksi oredownicy, ktory juz od zarania truli aby postawic swoj serwer. A jak juz serwer stanal, to wszyscy graja, a jakze. Ale nie u nas. Oczywiscie, rozumiem. Macie secje, bo przeciez 100% ludzi w BORG to studenci przed zaliczeniami, ktorzy 100% czasu kiedy nie spia, nie jedza i nie siedza na uczelni poswiecaja na domowa nauke. Ja wiem, ze po sesji bedziecie przychodzic, tylko kiedy nie zapytam, zawsze slysze ze po sesji bedziecie grac. W styczniu, kwietniu, maju, lipcu, wrzesniu, listopadzie... Zawsze jestescie przed sesja.

Naprawde nie ma sie juz co starac. Nie ma dla kogo i nie ma po co. I naprawde, nie zdziwcie sie jak pewnego razu rzuce ten caly BORG wpizdu i sobie pojde.
Poszukam grupy ludzi, ktorzy maja wiecej chceci i zapalu i u nich bede grywal. Bo tutaj to juz jak po wojnie nuklearnej. Kilka osob tylko aktywnych.



Ale się zirytowałem : ), wszyscy są dookoła winni tylko nie Karbulot!
Zrobiłeś, robisz i pewnie zrobisz jeszcze wiele dobrego dla Borg i dzięki Tobie istnieje, ale proszę spojrzeć na problem szerzej niż z własnego siodła. Odnośnie krzykaczy o serwery, o zmiany itd. W pełni Cię popieram i też bije się w pierś, bo i mi nie brakowało werwy do tworzenia serwerów, na które zaglądałem rzadko albo i wcale.


............................................
Sob Lut 19, 2011 5:10 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
cóż, po tych wszystkich latach z czystym sumieniem można stwierdzić, że bez maszyny napędzającej BORGA w postaci Karbiego pogralibyśmy sobie trochę na serwerach, ale to wszystko. Nawet jeżeli ktoś tutaj coś zrobił i nie mówię, że mało! bo sam mam wrażenie, że robiłem wtedy kawał roboty, to bez wytrwałości Karbiego daleko byśmy nie zajechali.
Można sobie teraz powspominać, ale fajne to były w czasy, dorośli ludzie nieźle ustawieni a zdarzało się zawalić noc na sparingu po pijaku, fajni ludzie i te projekty (strony serwery forum) kawał pracy i satysfakcji. No i spojrzenie dziewczyny nad ranem na najebanego chłopaka z słuchawkami na uszach ……. BEZCENNE
Pozostało stać się cichym obserwatorem, kariera, hobby, żona (kolejność przypadkowa )
Pozdrowienia


............................................
Wto Lut 22, 2011 4:09 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Ano Mientus, ano. Przebiłem się przez te 11 stron i powiem tyle, że czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają ... wszystko się zmienia.
Karbi był i jest siłą napędową BORG. Zawsze miał odpały, zresztą jak wszyscy, tyle, że kiedyś była tu cała masa ludzi, która dobrze się znała i olewała duperele. Nie mam pojęcia jak jest teraz. Nie gram od ponad dwóch lat, na forum wchodzę jak się coś wali, więc nie mi oceniać to co się dzieje.

Obecna ekipa nie jest w stanie zmontować porządnego zlotu a zloty bardzo integrowały ludzi.
Taniec na Mientusowym samochodzie, guma mientowa dla ... nie pamiętam dla kogo, zapasy w błocie na trawniku, to wszystko są wspomnienia, które były powodem zarówno śmiechu jak i zżycia się dron. Zresztą o czym tu mówić. Mimo, ze dawno nie grywam z BORG pozostało mi trochę znajomych z którymi dalej utrzymuje kontakt. BORG za moich czasów to nie były serwery, to byli ludzie.

No to miłego, wracam do pracy.


............................................
Sro Mar 02, 2011 3:29 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Mider napisał:
(...) BORG za moich czasów to nie były serwery, to byli ludzie.



true, true, true I co mam teraz zrobic?


............................................
Sro Mar 02, 2011 3:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Fakt... Ostatnie dwa zloty nie wypalily, bo paru chetnych szybko sie wykruszylo albo zaczeli wydziwiac, ze przyjada ale tylko na krolewskie przyjecie. Gdzie czasy takich zlotow - :: LINK :: - 34 osoby, albo Szczecin w rok pozniej.


............................................
Czw Mar 03, 2011 10:17 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Radom, Warszawa ... zloty były naprawdę udane. Tyle, ze do zlotów trzeba ludzi.


............................................
Czw Mar 03, 2011 10:50 am


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 11 z 14
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004