zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
fajnie bylo jak byla anarchy .
Potem kolejne upadki serwerow, podzialy graczy , podzialy w BORG
ogolnie to od dluzszego czasu chujnia sie dzieje .

pozdrawiam

ps.
tasman czemu Ty mnie zablokowales na GG ?


............................................
Wto Lut 08, 2011 6:32 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
A ja dalej twierdzę, ze BORG, to ludzie, a nie serwery...

Gra się może znudzić... Mogę gadać o pierdołach na forum, ale nie muszę grać... I to w cale nie oznacza, że "koleżeństwo" się kończy... Gorzej jak brakuje kontaktu właśnie na forum... Cóż mi z tego, że będę grał z kimś kogo tak na prawdę nie znam?

Jeżeli BORG się kończy, to właśnie przez zanikające kontakty na forum, czy konflikty na nim, a nie z powodu braku zainteresowania serwerami...

Trochę więcej dystansu do siebie i tolerancji wobec innych użytkowników... A to co było takie fajne w BORG to cała masa RÓŻNYCH ludzi, cały czas się coś działo. Teraz jak jesteś inny, to zaraz zostaniesz zbesztany i wypunktowany w wieloakapitowych elaboratach na pół strony

Dodano 1 minut temu:

tuti, nie zablokował, tylko przez tlen coś mu się pierdzieli, gadałem z nim o tym... możesz normalnie do niego pisać i wyświetla się to u niego


............................................
Wto Lut 08, 2011 6:38 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Qj


Lieutenant
::: 1992 :::
wiek: 36
a wszystko tak na prawde zaczelo sie od padaki astera...


............................................
Wto Lut 08, 2011 6:49 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Karbulot napisał:
tasman napisał:
Nie watpie ze wkladales w to serce, nie bede sie rospisywal. Tak jak powiedziałem, wyrazilem swoje zdanie, kiedys może bedzie nam dane o tym porozmawiać przy piwie, na żywo, tutaj nie chce mi sie na ten temat dyskutować.

Zaraz zaraz. Podkulasz ogon? Celne fakty Cie prztloczyly? Zarzuciles mi, ze za pustki na nowych serwerach duzo jest mojej winy. Czyli odpowiadam za to, ze ludziom sie znudzil CS, odpowiadam za to, ze wielu z was zamiast rozkrecac serwer, woli chodzi na obce serwery? Wine ponosze za rozpad Neutrala i Unimatrixa, serwerow na ktorych ani nie grywalem ani nie wtracalem sie w polityke. Malo tego, AH za moich rzadow rosla w sile, nawet na Pifpafie. Ludzie z pustego NUZ przychodzili na pelna NAH. I serwer by sie rozwinal, gdyby nie slabe osiagi techniczne pifpafowych serwerow. Jedyna w tej sprawie moja "wina", to proba polaczenia AH i Uni w jeden serwer, nie wypalila. Ale pozniej Vodka zalozyl nowy Uni. Serwer, ktory padl, po roku zostalo moze 10 osob, ktore chcialy go przedluzac, Vodka sie zniechecil. Widzisz na tamtym serwerze moja osobe? A moze ja tez bylem winny za to, ze pozaborgowy vodkowu Uni zwykle stal pusty?

Wiec albo podjemiesz rekawice, ktora mi rzuciles i uzasadnisz moja "wine", albo odszczekasz te zarzuty w moja strone. Pierdoleniem "kierdys napijemy sie i pogadamy" sie nie wykrecisz. Tym bardziej, ze jakos nie bardzo chcialoby mi sie usiasc do piwa z osoba, ktora zarzuca mi takie wymyslone bzdury.


No to nie usiądziesz ze mną do piwa, płakać z tego powodu nie będę.
Swoje zdanie wyraziłem, wchodzę na forum sporadycznie, żeby zobaczyć czy kabushi nie napisał coś w temacie o iphone, jebią mnie inne tematy, tutaj wypowiedziałem się dlatego, że dzwoniły do mnie dwie osoby, sniejąc się z tego tematu i mówiąc, żebym wszedł też się pośmiać, chłopie opanuj się, napisałem jeden post tak jak myślę, a Ty zaczynasz znowu swoje wywody porównując mnie do osób które nigdy nic nie wniosły do BORG-a itp. dlatego właśnie nie chce mi się z Tobą na ten temat PISAĆ, dlatego nie chce mi się tu nawet zaglądać, jedynie mógł bym na ten temat porozmawiać, ale Ty i tak moje zdanie masz w dupie, więc dlatego nie widzę sensu dalszej konwersacji z Tobą.

TUTI napisał:

ps.
tasman czemu Ty mnie zablokowales na GG ?


Nie zablokowałem masę ludzi pisze do mnie, że ich zablokowałem, a ja nic nie robiłem to może tlen coś świruje ...



Ostatnio zmieniony przez tasman dnia Wto Lut 08, 2011 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Lut 08, 2011 7:25 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
No dobra, to też moja wina
Musiałbym się cofać żeby zacytować volcano (jak dobrze pamiętam). Wszyscy jesteśmy winni takiej a nie innej sytuacji.
Z mojej strony:
Przestałem grać jakieś 5 lat temu, bo mi się priorytety w życiu zmieniły. Zapanował ogólny brak czasu na grę a i na forum nie mogłem zaglądać tak często jak bym chciał. Potem stało się 'coś' bo jak zaglądnąłem na forum to połowy osób które tam pisały to nie znałem, a pozostałe pół to osoby które nie pisały nic (tak, zamierzone porównania). Potem zacząłem sobie patrzeć na jakieś stare topici w których wszyscy wszystkich obrzucali błotem (zasłużenie czy też nie) i skończyło się na tym że zamknąłem stronę z boardem i nie wracałem przez dłuuuuuugi czas.
Jakoś ostatnio w ramach 'powrotu trolów' zacząłem odwiedzać forum (nawet napisałem 'powrót syna marnotrawnego' za co zjebkę od Karbiego dostałem). Ale wiecie co ? Za chuj nie było o czym pisać... Jako że nie było o czym pisać, a zaczynać temat tylko po to żeby sobie popisać to też mi się nie chciało. Okres statsowania na forum mam już dawno za sobą.

I na koniec:
1. tak, brakuje mi tekstów wujka vernoma: 'mecz za 5 minut, grać!'
2. tak, brakuje mi banów z dupy tofifa
3. tak, brakuje mi wrzut 'ssak'
4. tak, brakuje mi HUB 1 i LANowców którzy tak nas wkurwiali
(swoją drogą co się stało z termoforem, bohaterem i hadesem?)
Reasumując powyższe punkty:
moim zdaniem początek powolnego rozpadu miał miejsce w momencie zakończenia działalności HUB 1. Potem były tylko podrygi.


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:25 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
młode pokolenie jakies zjebane...a stare nie lepsze
paru młodziakom w koncu pióra na jajkach urosły, wąs pod nosem, wychowani na transformersach, nabrali pewnosci siebie i probuja sie odszczekiwac co w sumie chyba nie wplywa dobrze na klimacik jaki tu panuje...a zeby nie bylo ze mlodzi winni... to starym juz sie nie chce a czasami mysla ze sa tu juz pare ładnych lat przezyli to sraja wyzej niz dupska maja...
a moze to konflik pokoleń mili Panstwo ?? jakas polityka tu sie wpierdzieliła ?? opozycja sie utworzyła momentami jak PIS-PO ?? moze warto przegrabic ten BORG zostawic "wiernych idei" i po malu do przodu ?? albo zaorac i zasiac od nowa ??

jestem w ranku 12 pod wzgledem przegranych godzin na serwerze to tylko świadczy o tym ze jest fatalnie jezeli chodzi o frekwencje

ktoś pytał powyzej (pewnie retorycznie)... odp: tak CS 1.6 wciaz żyje i na niektore serwery cieżko sie jest dopchac.. tak jak kiedys tutaj.

Juz za 6 dni dzień zakochanych i bedziemy sie wszyscy całować

FunClub Trabant POLska!


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:28 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
tasman napisał:
Nie zablokowałem masę ludzi pisze do mnie, że ich zablokowałem, a ja nic nie robiłem to może tlen coś świruje ...

No to ogarnij tego tlena. Myślałem żeś strzelił focha na cały świat i poblokowałes, więc usunąłem Cie z listy bo na cholere mi zablokowany kontakt.
Glupi tas


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:37 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
Vigee, nie prawda że po skończeniu się HUB#1 skończył się BORG, fakt dużo osób poznikało po tym i zabrali trochę tego klimatu ale zobacz później, pierwsze urodziny i mapę którą zrobił AHA, było o Nas głośno w sieci i to już po serwerze u Snipa. jeszcze przez parę lat siedział verni, zaglądał Dithor ect. i pamiętam, że z SORTami grałem na następnym serwerze po #1. z czasem nam się wszystkim znudził CS, część z Nas pozakładała rodziny, część powyjeżdżała po prostu spora część BORG 'dorosła' i zajęła się własnym nosem. Ci co zostali tworzyli TO dalej ale już z mniejszym zapałem.


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:38 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Czlaper napisał:
tasman napisał:
Nie zablokowałem masę ludzi pisze do mnie, że ich zablokowałem, a ja nic nie robiłem to może tlen coś świruje ...

No to ogarnij tego tlena. Myślałem żeś strzelił focha na cały świat i poblokowałes, więc usunąłem Cie z listy bo na cholere mi zablokowany kontakt.
Glupi tas


No właśnie nie wiem, co to może być a tak już mam od długiego czasu Ty jesteś 10 albo 15 osobą która mi to mówi


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Vigee napisał:

(swoją drogą co się stało z termoforem, bohaterem i hadesem?)


Termos bardzo rzadko juz gra bo podobno "ciezko" pracuje, a z pozostalymi dwoma zjebami w miare regularnie napierdalamy spary i esl'e. Z hadesem moze troche mniej bo stosunkowo niedawno wrocil po dlugim pobycie w UK


............................................
Wto Lut 08, 2011 7:51 pm


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Cr3eD
[BORG] Kredek | .hajtowo


Lieutenant
::: 1604 :::
STEAM_0:0:9191719
wiek: 36
pisanie ze cs 1.6 upadl to bzdura...[nonsteam.eu reaktywowalismy 2 raz i jakos mamy sporo graczy]
tak samo jak pisanie ze to wina Karbulota ze serwery sie obsraly pustka...

po prostu z gowna twarogu nie ukrecisz... borgowe serwery cs umarly dajcie im odejsc do lamusa...
tf2 ktos tam jeszcze odwiedza, l4d ma swoja stala ekipe zbierajaca sie na tsie i tyle...

BORG to jest spoleczenstwo nie serwery... sral je pies... wchodze tutaj ostatnio tylko po to zeby sobie poczytac kto jaki ma problem i czy aby znow zadna afera nie wyrosla bo takie rzeczy potrafici robic najlepiej... kazdy sie kazdego czepia... to twoja wina ze to to twoja wina ze tamto... przestancie patrzec na innych zacznijcie na siebie. Zadajcie sobie 1 zasadnicze pytanie...
Ile czasu poswiecilem na gre na borgach w ostatnich czasach?
i wtedy zacznijcie pierdolic czy warto cokolwiek jeszcze robic z serwerami.

tyle odemnie

pjontka


............................................
Wto Lut 08, 2011 8:59 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Termo to sie chyba bedzie zenil Zakochany chodzi i swita poza kobieta nie widzi. Sedesik wrocil z uk i pracuje teraz ciezko a boh to dzifka, byl w wawie w weekend i sie nawet nie odezwal

Musze zaczac na TSa zachodzic


............................................
Wto Lut 08, 2011 9:04 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
Dokładnie panowie, zestarzeliśmy się i to też jest spory powód mniejszej aktywności. Podam na swoim przykładzie. Zacząłem grać na serwerach BORG w wieku bodaj 16 lat. Wówczas byłem w LO, miałem sporo czasu na grę. Wiele razy spędzałem dłuugie godziny na serwerach. Przyszła matura, studia, sesje, obrona pracy licencjackiej, dalsze sesje, praca itd. Zwyczajnie nie mam tyle czasu co kiedyś. W tej chwili mam sesję i przyznam szczerze - wchodzę tylko popykać żeby się odstresować, natomiast nie bardzo mam czas żeby rozkręcać serwery. Kiedyś było inaczej. Mogłem wygospodarować np. 3 wolne godziny, z czego po 30min. było np. na serwerze 10 osób. Teraz tego czasu zwyczajnie brak. Wystarczy zerknąć na topiki gratulacyjne. Wielu z nas się pozaręczało, pozakładało rodziny, spłodziło potomków, dostało pracę itd. Ot zmiana priorytetów jak napisał Vigee. A przy tym wszystkim CS już się trochę przejadł, więc mniej było nowych dron. Kiedy padały serwery CS-owe prawie w ogóle nie było asymilacji. Obecnie TF jest zbyt młody by ktoś nowy mógł dojść, natomiast "środowisko leftowe" jest dość hermetyczne i poza wyjątkami od reguły również raczej grają starzy bywalcy. Ot potrzebowalibyśmy nowego fenomenu growego i nowego pokolenia, które zasiliłoby nasze szeregi. Niestety ze względu na duży rynek gier fenomen na miarę CS-a jest mało prawdopodobny, a w kwestii "młodego" społeczeństwa niestety jestem coraz bardziej pesymistyczny.


............................................
Wto Lut 08, 2011 11:47 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
zaczne byc nudny bardziej niz zwykle, zamknijcie kurwa ten topic O_o, bo czuje sie obrazony czytajac ze jestem nieaktywny, a caly czas wchodze na forum codziennie i czytam takie topici z dupy jak ten...cs z modami mi nie odpowiada, L4d tez, tf i inne tez, wiec korzystam tylko z forum!! bedzie serwer z mapami standardowymi to bede gral i juz... skonczcie pierdolic robmy zlot i pogadajmy, posmiejmy sie, to chyba najlepsza opcja


............................................
Sro Lut 09, 2011 2:18 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
tasman napisał:
wypowiedziałem się dlatego, że dzwoniły do mnie dwie osoby, sniejąc się z tego tematu i mówiąc, żebym wszedł też się pośmiać

Ojoj jakie kurwa smieszne. I kim sa ci zajebisci komicy? Chyba nawet sie domyslam, to moi ostatni fani. Kilku zjebow, ktorzy odeszli z BORG, bo im Karbulot w dupie nie przypasil. Zreszta niewazne. Szczerze powiedziawszy gleboko w dupie to mam. Znam taki typ ludzi i wielu takich widuje na innych forach. Doprawdy sie tym nie przyjmuje. Nie musze byc kochany bezkrytycznie jak inni. Nie ma osoby na forum, ktora jest uwielbiana przez wszystkich. A wiem, ze czym wiecej jestes widoczny, czym wiecej rzeczy robisz, tym bardziej jestes osoba kontrowersyjna i roznie na ciebie patrza. Normalna rzecz. A co do zajebiscie "smiesznego" tematu to zalozylem go, bo nie chce tylko, aby BORG sie nie rozpadl i staram sie walczyc o to. Chce dociec przyczyny. Jesli takie cos jest dla kogos smieszne, to pogratulowac mu wisielczego poczucia forum. Moglbym nawet wymienic kilku moich antyfanow, tylko po co? Oni wiedza co o nich mysle i jakie mam zdanie. Bo w przeciwienstwie do "niektorych" potrafie w oczy napisac co o kim sadze, a nie podsmiechuje sie z nich za plecami innych. A w przepychanki z debilami na forum uderzac nie bede, bo ani mi sie nie chce, ani nie taki mam ku temu cel.


............................................
Sro Lut 09, 2011 9:33 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004