zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

M@tek
Pan Drewienko


Lieutenant
::: 1906 :::
STEAM_0:1:6018099
wiek: 37
Han dobrze napisał, stara ekipa poszła na emeryture, a nowe mlode pokolenie nie potrafi tworzyc borgowej spolecznosci:
I -- Same gry steamowe w większości się przejadły, aktualnie Cs przy konkurencji w postaci CoD, BF może się schować. W końcu ile lat można grać w jedno i to samo.
II-- Borg przez odejście paru osób stało się bezpłciowe, potem nastąpił efekt domina i tak na prawdę to dobrze napisałeś że aktualnie forum wygląda jak po wybuchu bomby nuklearnej. Zamiast osób z którymi można było o wszystkim pogadać pozostali w większości na servie sami krzykacze lat 16 co dodatkowo zniechęcało do gry.
Zresztą też w zastraszającym tempie w BORG zaczęła rosnąć ilość młodych osób, które coraz więcej miały do powiedzenia co według mnie społeczności nie wyszło na dobre.
Kiedyś każdy znał miejsce w szeregu, a prawda jest taka że teraz nie ma serveru anarchia, ale jest za to anarchia na forum.
Kłótnie, walki, czasami czyste chamstwo tym niestety zaczął się cechować BORG.
Nawet w tym topiku zamiast konstruktywnej debaty już widać chyba 3 konflikty:>


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:58 am


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szopen_hauer
Mejoza


Lieutenant Commander
::: 2188 :::
STEAM_0:0:12877712
wiek: 33
nie mam zamiaru tutaj rozprawiać czyją winą jest obecna sytuacja w Przymierzu, bo nie wiem. Czytam argumenty i kontrargumenty i w sumie każdy ma trochę racji. Tyle, że nie mam zamiaru rozliczać kogokolwiek, oprócz siebie.

Miałem okresy grania i nie grania na serwerach przeróżnych. Od długiego czasu w ogóle nie kręci mnie cs, source, ani tf. Fakt faktem, byłem bardzo napalony na Borgowy serwer tf2 i deklarowałem się, że będę grał, ale jak przyszło co do czego, to przestało mnie to kręcić. Do tego atmosfera jakaś nie taka... Miałem nadzieję na wielki renaissance, robienie sobie jaj na serwie i przedkładanie klepania w mikrofon dużo wyżej nad właściwe granie. Niestety, nie uświadczyłem tego...

Tyle tylko, że jaka by nie była sytuacja na serwerach, nigdy nie zaniedbywałem forum. Przecież tak często siedziałem bezmyślnie przy kompie, nie robiąc nic innego tylko odświeżając boarda co parę minut. A teraz często nie mam ochoty wejść i sprawdzić co ktoś napisał, ponieważ nowe posty są albo z prośbą o pomoc, bo komuś się komputer zepsuł, albo z kolejną bezsensowną kłótnią, która zazwyczaj jest podsycana przez osoby postronne, przez co z utarczki dwóch osób robi się zadyma na pół forum...

Tak sobie myślę... Bardzo bym nie chciał żeby Borg się rozpadł. Ale czy my przypadkiem nie mamy się nawzajem dosyć? Zawsze były jakieś sprzeczki, zawsze ktoś tam kogoś nie lubił, ale obecnie jesteśmy skłoceni jak nigdy przedtem. Każdy z pozoru błahy temat wywołuje trzecią wojnę światową. Nawet ja łapię się na tym, że coraz więcej osób z Przymierza mnie wkurwia. A przecież zawsze byłem bardzo pokojowo nastawiony, więc co się stało?

A co do kwestii Karbiego i jego rzekomego zniszczenia Borga: Karbulot, miłością do Ciebie nie pałam, kiedyś pożarliśmy się naprawdę konkretnie, za publiczne wytykanie Twoich wad i strasznie się wtedy na Ciebie wkurwiłem. Aż do Alexa zadzwoniłem I on mi uświadomił, że jakkolwiek pojebany byś nie był, to bez Twojej osoby cały Borg by poszedł w pizdu. Dopiero niedawno to zrozumiałem i wiedz, że w tym względzie bardzo Cię szanuję, doceniam i dziękuję. Teraz tylko fajnie by było, żeby jeszcze parę osób to pojęło

W każdym razie, co by nie było, to mimo wszystko was kocham i byłoby super, gdyby to wszystko jakoś wróciło do normalnego stanu.


............................................
Sro Lut 09, 2011 12:18 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Nie mam teraz zupełnie czasu na grę, za dużo spraw na głowie, forum oglądam czasem, choć mało piszę bo nie wiem co się dzieje i niewiele się dzieje w sumie. Jak już się ogarnę i obronię na uczelni to wrócę jeśli będzie gdzie

Aha... mimo wszystko tęsknię za anarchią...


............................................
Sro Lut 09, 2011 2:11 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jesli chodzi o Anarchie, to na pewno bym zalatwil z szewcem sprawe i zamiast TUC-a bysmy przywrocili Anarchie. Mam kopie tego serwera z wszystkimi mapami i ustawieniami. I zaraz 50 osob zaczela by sie cieszyc i piac z zachwytu. Tylko co? Pogralibyscie 3-4 dni i serwerek znowu by poszedl w odstawke.

Ale wielu z Was ma razcje w jednym. Faktycznie wiele osob ze starej gwardii odeszlo, inni z kolei skonczyli z CS-em. Nowego narybku nie ma, bo aby byl nowy narybek, trzeba tych ludzi poznawac. Kiedy byly serwery, to i byli gracze i byl nowy narybek. Jak nie ma serwerow, a raczej stoja puste to i nie ma doscia do nowych graczy. Liczymy troche na nowych znajomkow na TF-ie, bo mamy juz kilku bywalcow.


............................................
Sro Lut 09, 2011 2:35 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Karbulot to stary pryk, który często pierdoli bez sensu.
AMI to alkoholik.
Reszta z Was to zjeby.
Ja jestem cholerykiem i mam większość w dupie.
Za to tnt to ciągle słucha muzyki!
Aaaaa Kabushi np. to wiele rzeczy krytykuje.
Co do Parówki to jest przemądrzały, tak samo jak Emiljano.
Ojciec Dyrektor, nooo tutaj to sam NICK wskazuje jakie z niego diabelskie nasienie jest.
Aleksij Stukof wiecznie dogaduje w różnych różniastych tematach.
Vodka ma dużo pieniędzy, MUSIMY GO ZNIENAWIDZIĆ.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SZOPEN poprawia wypowiedzi ludzi - MONDRALA, trzeba go zlinczować!
Resztę, którą pominąłem widocznie mam głęboko w d.

Ludzie i co z tego ? Ogarnijcie się ... Robicie z igły widły, jeśli ktoś do kogoś coś ma to niech mu pośle PM'a, od tego to jest, a nie pierdolicie tutaj jak to źle jednemu z drugim, mi żaden z Was nie grzeje, nie ziębi i nie mam problemów, a jak ktoś mnie nie lubi to ... ? No właśnie, to co ? Nie zna mnie osobiście i mnie nie lubi bo tylko czyta moje słowa czy są one prawdziwe czy też nie. Manipulacja słowem


Pzdr.


............................................
Sro Lut 09, 2011 4:32 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Ja dogaduję? Mówisz? A może... ale należy się Wam, gdyby nie ja to już dawno by się wszystkim w dupach poprzewracało


............................................
Sro Lut 09, 2011 5:48 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Tak Alex, dogadujesz, jestes nudziarzem i na dokladke masz popierdolony avatarek, na ktorym jest tylko jakis durny czarny kwadrat. Nie rozumiem, jakim cudem te barany z BORG Cie wybraly ponownie do Sztabu .


............................................
Sro Lut 09, 2011 6:42 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Przypomnę:
Rozciągnąłeś listę o parę osób



Ale Ci dogadałem, nie?


............................................
Sro Lut 09, 2011 7:19 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
alex fajna bjacz )))


to jak juz bezie dobrze?


............................................
Sro Lut 09, 2011 8:10 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
I ciagle ten znienawidzony przeze mnie emotek


............................................
Sro Lut 09, 2011 8:13 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
który?


............................................
Sro Lut 09, 2011 8:15 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
Alexei Stukov napisał:
który?


ten z babami

A tak od siebie to uwazam, ze leftowa ekipa troszke jest winna. A dlaczego? Ile to niesnasek na forum przyniesliscie z waszej gry? Obrazanie sie i wyzywanie... deasymilacje itp. az przykro sie to czytalo i to fakt niezaprzeczalny.
Mnie wkurzalo choc sam nie grywam zbyt czesto ze na source jak juz fajnie sie gralo to nagle ekipa wychodzila grac w lefta... a ja przykladowo specjalnie przyszedlem pograc w source bo WY tam byliscie Ale nie ma co zyje sie dalej i do nikogo nie zywie urazy bo tak naprawde licza sie ludzie.

Mnie sie CS nie znudzil i chyba juz nie znudzi. Tylko, ze czasu juz czlowiek nie ma tyle co dawniej Ale zawsze milo spotkac kogos i pogadac na serwerze lub spotkac w realu bo sie np. jest w danym miescie gdzies w Polsce i to doslownie na chwilke a mimo to ktos znajdzie czas aby sie potkac i to naprawde rzecz bezcenna miec takich kolegow.

Pozdrawiam
Pomix

PS.

Do Kredka

Obiecalem sobie, ze publicznie nie bede cie opierdalal ale okazales sie szmaciarzem, ktory zamowil u mnie towar i mimo obietnic go do dzisiaj nie odebral. NIe masz szacunku dla mnie i mojej pracy. Chuj ci w dupe gnoju.


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:25 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pomix napisał:
A tak od siebie to uwazam, ze leftowa ekipa troszke jest winna. A dlaczego? Ile to niesnasek na forum przyniesliscie z waszej gry? Obrazanie sie i wyzywanie... deasymilacje itp. az przykro sie to czytalo i to fakt niezaprzeczalny.

Pomix, a jakies przyklady?
Kto taki sie zdeasymilowal z powodu Lefta?


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:31 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Pewnie o MECa chodzi.


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:32 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


RoNN!E
ronnie*


Lieutenant Commander
::: 2080 :::
STEAM_0:1:10340577
wiek: 32
Pomix napisał:

Mnie wkurzalo choc sam nie grywam zbyt czesto ze na source jak juz fajnie sie gralo to nagle ekipa wychodzila grac w lefta... a ja przykladowo specjalnie przyszedlem pograc w source bo WY tam byliscie Ale nie ma co zyje sie dalej i do nikogo nie zywie urazy bo tak naprawde licza sie ludzie.


z tym musze sie zgodzic... nie zarzucam Wam, ze nie dbaliscie o serwer, ale wtedy kiedy ja mialem chwile, zeby pograc z Wami to zazwyczaj Wy przenosiliscie sie na lefta.. i zostawalo 4 graczy, a reszta to boty i kazdemu sie odechciewało grac.


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:37 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004