zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
chodzilo mi o Meca


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:37 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Leftowa ekipa to serio przekracza wszelkie granice, często wychodziliście, jak jest teraz to nie wiem.

Jeszcze jedno, skoro sprawy dzieją się na TS, gracie w lefta i tam się wkurwiacie, Karbi się obraża i wylazi, drze się po noobach itd. to po cholerę to przynosicie na forum ? Trzymajcie to sobie w swoim gronie.


Pzdr.


............................................
Sro Lut 09, 2011 10:52 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pomix napisał:
chodzilo mi o Meca

MEC przez dwie godziny jechal po mnie jak po burej suce, mimo iz go ani nie prowokowalem, ani nawet sie do niego nie odzywalem. Kilka razy go prosilem, aby juz dal sobie spokoj, bo mnie to nie bawi. Pozniej go zmutowalem, a on nadal snul monolog pod moim adresem, bo slyszalem jak inni go prosili zeby dal sobie spokoj. Po godzinie go odmutowalem po cichu i posluchalem, jak dalej po mnie jedzie. Mam na to szesciu swiadkow. I wszyscy twierdza, ze MEC ostro przegial pale. Dostal ode mnie za to bana na TS-ie. A ze strzelil focha i odeszedl to juz sam sobie winny i jego wlasny wybor. Naprawde nie czuje zadnych wyrzutow sumienia. Nie sadze tez, czy Ty bys Pomix zareagowal inaczej, jakby ktos przez dwie godziny snul niewybredne monologi w twoim kierunku. Moze bys sie cieszyl i jeszcze go zachecal. Sa granice zartu, ale jak sie kogos prosi aby sie od niego odczepil kilka razy, a ten ktos ma to w dupie i dalej czepia sie i obraza, to chyba cos jest nie halo co nie? Nie mowiac juz o tym, ze MEC to cholernie trudny i upierdliwy przypadek, to nie pierwsze jego jazdy na TS-ie pod moim adresem. Oczywiscie zawsze tlumaczy, ze on tylko zartuje, ale wiesz. Jego to smieszy i bawi, a mnie wkurwia. Ilez mozna znosic pierdolenia MEC-a pod swoim adresem.

Dodano 4 minut temu:

`Mat napisał:
Leftowa ekipa to serio przekracza wszelkie granice, często wychodziliście, jak jest teraz to nie wiem.

Jeszcze jedno, skoro sprawy dzieją się na TS, gracie w lefta i tam się wkurwiacie, Karbi się obraża i wylazi, drze się po noobach itd. to po cholerę to przynosicie na forum ? Trzymajcie to sobie w swoim gronie.

Ja bardzo przepraszam, ale wszelkie dyskusje i klotnie jakie prowadzimy na TS-ie, zalatwiamy na TS-ie. Nie zauwazylem, aby ktos z nas cos wynosil na forum. Czy moglbys pokazac jakies przyklady? Jedynym przypadkiem jest MEC, ale MEC jak widac lubi publike i rozglos, nie moja wina, ze naglasnia zawsze wszelkie klotnie. I nie tylko ze mna, bo i z innymi, np z Yelonem.


............................................
Sro Lut 09, 2011 11:06 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
Karbi bardziej mi chodziło o to jakie emocje ta gra u was wywoluje.


............................................
Sro Lut 09, 2011 11:24 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Yelon napisał:
Teoria:

A mnie sie wydaje ze nie chodzi o "Ekipe z lefta" tylko o ze tak sie wyraze "Ekipe z TeamSpeaka" ktora sie z biegiem czasu utworzyla.

Zdecydowana wiekszosc ludzi ktorych wymieniacie to praktycznie stali bywalcy team speaka. Odkad zaczeliscie sie na nim zbierac czesc rzeczy jest omawiana tam, a co za tym idzie Ci ludzie stamtad sa bardziej na bierzaco i na czasie, lepiej poimformowani o niektorzych rzeczach, a juz napewno o jakichs spontanicznych akcjach zaludniania obecnych serwerow.
Wiadome, ze z czasem okazalo sie, ze latwiej poprostu pewne rzeczy obgadac sobie na team speaku, jak przez telefon, zamiast sie produkowac na forum.
I byc moze to o to chodzi. Ze zycie forum i borg sie przenioslo czesciowo na team speaka


Yelon dobrze pisze. Tak naprawdę najbardziej aktywne osoby w BORG przesiadują właśnie na TSie


............................................
Sro Lut 09, 2011 11:26 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pomix napisał:
Karbi bardziej mi chodziło o to jakie emocje ta gra u was wywoluje.

Nieprawda, nie odwracaj teraz kota ogonem. Napisales, dokladnie: "Ile to niesnasek na forum przyniesliscie z waszej gry? Obrazanie sie i wyzywanie... deasymilacje itp." Wiec prosze mi pokazac, jakie to niesnaski przynieslismy na forum, bo nadal nie rozumiem. To ze wywoluje emocje, to nasza sprawa. Nasze brudy pierzemy we wlasnym gronie na TS-ie i nic nikt na forum nie wynosi. Kolejny madry ktory szuka winnych wsrod graczy w TS-a. Ja tego nie ogarniam, czy wy jestescie jacys nienormalni? Najpierw zarzucacie, ze gracze w Lefta powoduja pustki na serwerach, a kiedy wam udowodnilem, ze to wlasnie gracze w Lefta naleza do najaktywniejszych graczy w TF-a 2 i CSS-a, nagle zaczeliscie wymyslac nowe teorie. Ze teraz niby gracze w Lefta powoduja zadymy na forum i deasymilacje wynoszac swoje brudy i klotnie na forum. A jak zadam dowodow, nagle okazuje sie, ze co innego mieliscie na mysli. Co kurwa bedzie nastepne? Gracze w Lefta beda winni wybuchu trzeciej wojny swiatowej? Ja pierdole, znowu mnie zaczynacie wkurwiac.

A Ciebie Pomix, sleepa, sleepa T-Time'a i wielu innych widuje w kolko na obcych serwerach. Wlasnie w tej chwili sleep gra na jakims SIMIANCAGE. Dlaczego nie wejdzie na nasz serwer i nie skrzyknie ekipy? No pewnie, po co nie? Lepiej doszukiwac wszystkich win wsrod graczy w Lefta. My idziemy grac w Lefta, to zle. Wy chodzicie grac na inne serwery - to dobrze. Kurwa formalnie polityka Kelego.


............................................
Sro Lut 09, 2011 11:36 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Pomix napisał:
Karbi bardziej mi chodziło o to jakie emocje ta gra u was wywoluje.

Ale to chyba o to chodzi jak gra bedzie nudna jak flaki z olejem to nikt w to nie bedzie grał
To właśnie ta ekipa l4d stawia serwery ustawia je itp. ostatnimi czasy wszystkie serwery CS TF zostały kupione za pieniądze Szewca skonfigurowane przez Człapera i co ?? gracie na nich .Dostaliście je na tacy nikt nie chciał zeby ktokolwiek sie do nich dokładał cokolwiek przy nich robił i co ???
Ja gram i rozwijam serwer L4D2 bo mnie ta gra kręci nie chodze na obce serwery , a wy fani TF gracie na naszym , czy macie to w dupie , wolicie pójść na pełny serwer niż rozkręcać własny .Pewnie najlepiej pójść na obcy pełny zamiast próbować zapełnić swój
Nie będe grał w grę która mnie nie fascynuje i nie będę dla fanów TF męczył sie i rozwijał wam serwer
Plan jest taki jak serwer się będzie rozwijał to BORG go opłać , jak nie to po skończeniu abonamentu u Szewca zostanie w pizdu zlikwidowany a wy fani TF zamiast być panami na swoim będziecie gośćmi na obcych


............................................
Sro Lut 09, 2011 11:57 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


T-Time


Commander
::: 2788 :::
wiek: 110
Karbulot napisał:

A Ciebie Pomix, sleepa, sleepa T-Time'a i wielu innych widuje w kolko na obcych serwerach. Wlasnie w tej chwili sleep gra na jakims SIMIANCAGE. Dlaczego nie wejdzie na nasz serwer i nie skrzyknie ekipy? No pewnie, po co nie? Lepiej doszukiwac wszystkich win wsrod graczy w Lefta. My idziemy grac w Lefta, to zle. Wy chodzicie grac na inne serwery - to dobrze. Kurwa formalnie polityka Kelego.


O przepraszam, moja aktywność w ciagu ostatnich 2-3 tygodni byla praktycznie zerowa. Gralem moze lacznie 3h, i albo to byly servery achievement_idle (afkuje się i itemy lecą) albo tf2ware (amerykański server for fun, gdzie gralem max parenascie minut) więc nawet gdybym wszedl na delte, pogralbym 30 minut i wyszedl. Zreszta prosze mnie nie mieszać w te sprawy, ja nigdzie nikogo sie nie czepilem ze leftowcy graja w lefta, chcecie to grajcie, kazdy gra w to co lubi. Ja już mowilem, skonczy mi sie nauka bede grać. Mam teraz ferie bede grać. Swoje też spedzilem troche szukajac pluginow i pomagajac w konfigu servera. Na prawde, nie robilem tego jako samarytanin dla kogoś obcego, robilem to bo ja tez na tym serverze gram.



Ostatnio zmieniony przez T-Time dnia Czw Lut 10, 2011 12:07 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Lut 10, 2011 12:05 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
hmm, a gdzie wogole jest mider?


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:06 am


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


judas
Chorazy Torpeda


Lieutenant Junior Grade
::: 1398 :::
STEAM_0:1:14866256
wiek: 34
Pomixowi pewnie chodziło o to, że MEC (na pewno on, co do innych ludzi pewien nie jestem, bo po prostu nie pamietam i nie przykładam uwagi do tego, co się dzieje w l4d) zakładał nawet topici na forum i to kilka miechów temu, że ma Was dosyć, bo banujecie sie na wzajem na tsie, obrażacie itepe itede. Takich dyskusji było kilka na pewno i tam wszyscy po sobie jeździli jak traktorem po polu. To były negatywne emocje przeniesione z l4d na forum. Tak było i pewnie dlatego Pomix o tym wspomniał. Albo JNR, o! Przypomnij sobie, to działo się niedawno


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:08 am


•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
A czy ja muszę na okrągło grać w jedną grę?
Gram trochę w lefta, trochę w cs'a, troche tf'a, jak ja idę grać to w moje miejsce może wejść ktoś inny przecież, nie jestem kimś nie wiadomo kim, że jak mnie zabraknie na 2 godziny to wszystko padnie.
Takie się czepianie ludzi grających w lefta, że wszystko rozwalają.
A co do MEC'a. Nikt nie kazał mu odchodzić z BORG. Nikt go nie wygonił. To, że dostał bana na ts'a i lefta, za to że prawie godzinę paplał, jaki to Karbulot lama itp, to inna para kaloszy. W sumie, ja powinienem się zdeasymilować już kilka razy, jak MEC mi puszczał wiązanki i to bardzo nie wybredne. Tylko co innego emocje w grze, a co innego reszta.
Chcecie to się postawi ponownie serwer 1.6 typu Neutral z paroma śmiechotnymi mapkami i będzie pole do popisu.

Zresztą każdy gada na każdego, co on złego robi. Nie chodzi o samą grę, ale chodzi o nas ludzi. Nauczmy się szanować siebie na wzajem. Wspólnie żyć i cieszyć się z tego co mamy. Każdy na dostęp do ts'a. Nikomu nie zabraniamy tam przychodzić. Zapraszamy serdecznie, jak zacznie brakować slotów to się pokombinuje. Jest masa różnych pokoi, gdzie każdy z każdym może sobie pogadać.

W dalszym ciągu jest dużo aktywnych Dron. Większość pracuje, studenci, jak sobie odpuszczą jedną imprezę w roku, czy dwie i każdy by dał po te przysłowiowe parę groszy to nie było by problemu, aby nawet puste stały serwery by można było grać okazjonalnie. Tylko, że jest taka mentalność, że każdy patrzy wilkiem, aby nie dać za dużo, bo komuś się uda i da mniej, albo czemu ktoś ma grać za moje pieniądze.

edit.
Judas, tylko że JNR się wyrobił i zaczyna się upodabniać do Karbulota


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:09 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


szewc^
RaveN^


Ensign
::: 934 :::
STEAM_0:0:17205991
wiek: 40
Ja oplacilem serwer tf na 4 tygodnie jak nic sie nie zmieni wiecej placic nie bede
Koniec. Pozdrawiam.


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:26 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
ml0dy napisał:
hmm, a gdzie wogole jest mider?


W warszawie
Troszke ma spraw osobistychna glowie ostatnio,z tegoco wiem.


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:29 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Karbulot napisał:
Pomix napisał:
Karbi bardziej mi chodziło o to jakie emocje ta gra u was wywoluje.



A Ciebie Pomix, sleepa, sleepa T-Time'a i wielu innych widuje w kolko na obcych serwerach. Wlasnie w tej chwili sleep gra na jakims SIMIANCAGE. Dlaczego nie wejdzie na nasz serwer i nie skrzyknie ekipy? No pewnie, po co nie? Lepiej doszukiwac wszystkich win wsrod graczy w Lefta. My idziemy grac w Lefta, to zle. Wy chodzicie grac na inne serwery - to dobrze. Kurwa formalnie polityka Kelego.


no to teraz dałeś ognia, chłopie popatrz na statystyki - prawdę powiedzą.
Właśnie takie gadanie mnie wkurza, ktoś, coś komuś zarzuca, ale tak naprawdę nigdy sobie. Tak my jesteśmy "be" a wy "cacy" .


............................................
Czw Lut 10, 2011 12:41 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
sleep napisał:
Karbulot napisał:
Pomix napisał:
Karbi bardziej mi chodziło o to jakie emocje ta gra u was wywoluje.



A Ciebie Pomix, sleepa, sleepa T-Time'a i wielu innych widuje w kolko na obcych serwerach. Wlasnie w tej chwili sleep gra na jakims SIMIANCAGE. Dlaczego nie wejdzie na nasz serwer i nie skrzyknie ekipy? No pewnie, po co nie? Lepiej doszukiwac wszystkich win wsrod graczy w Lefta. My idziemy grac w Lefta, to zle. Wy chodzicie grac na inne serwery - to dobrze. Kurwa formalnie polityka Kelego.


no to teraz dałeś ognia, chłopie popatrz na statystyki - prawdę powiedzą.
Właśnie takie gadanie mnie wkurza, ktoś, coś komuś zarzuca, ale tak naprawdę nigdy sobie. Tak my jesteśmy "be" a wy "cacy" .

No widzisz. Sam teraz sie przekonales, jak takie cos wkurwia. Wiec teraz pomysl sobie, jak mnie wkurwia gadanie innych, ze lazeniem na Lefta doprowadzilismy do pustek na serwerze, chociaz nalezymy do najaktywniejszych graczy na wszystkich serwerach BORG. A na dokladke najwiecej o rozpierdalaniu serwerow pisza ci, ktorych aktywnosc serwerowa jest najmniejsza. I co smieszniejsze, ci sami hipokryci ktorzy wytykaja nam gre w Lefta ostatnio maja zajebiscie duzo przegranych godzin w rozmaite Battlefieldy, Calle of Duty czy inne gry.

Akurat na Ciebie sleep nie zamierzalem najezdzac, bo wiem ze rozkrecasz serwer. Ale chcialem zebys poczul, jak ja sie czuje ja, kiedy banda hipokrytow przypierdala sie po raz 50-ty do nas, graczy w Lefta, ze zamiast rozkrecac serwery chodzimy na Lefta. I niewazne, ze generalnie my rozkrecamy serwery. Nasza wina jest to, ze powinnismy serwerom poswiecac caly wolny czas. I mozesz im pisac, udowadniac, pokazywac ze sam jeden przegralem wiec ej niz oni wszyscy razem wzieci. To nie jest wazne. Wazne jesto to, ze jest moda na zwalanie wszystko na lefta. A Pomix i Mat ze swoimi bzdurnymi teoriami, jakobysmy wynosili na forum nasze klotnie z Lefta, to juz przeszli samych siebie. A to, ze znalezliscie jakis topik napisany przez zjeba Meca, ktory zadal publicznych przeprosin za nasza prywatna utarczke nawert prosze nie brac pod uwage. My sie klocimy i godzimy. I zawsze na TS-ie. Bo nie potrzebujemy rozglosu i publiki jak Mec. Wiec prosze n as do jednego wora z nim nie wkladac i nie mierzyc wspolna miara.


............................................
Czw Lut 10, 2011 1:14 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004