zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 7 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny

sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
miło by było gdybyście 2 razy w tygodniu posiedzieli dłużej na serwerze TF2 i odpuścili sobie L4D w ten dzień.


............................................
Czw Lut 10, 2011 8:23 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
Karbi normalnie wnerwiasz mnie z tym swoim pierdoleniem. Napisalem co mysle a ty nadal swoje. Kurwa jak tu dyskutowac z toba jak do ciebie nic nie dociera?


............................................
Czw Lut 10, 2011 9:13 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
sleep napisał:
miło by było gdybyście 2 razy w tygodniu posiedzieli dłużej na serwerze TF2 i odpuścili sobie L4D w ten dzień.

Przesiadujemy wystarczajaco dlugo. Ale milo byloby, jakbyscie sobie drogie Borgi odpuscili wszystkie Battlefieldy 2 i 3, Moderny Warfare, Black Opsy i posiedzieli za to dluzej na serwerze TF-a 2.

Pomix napisał:
Karbi normalnie wnerwiasz mnie z tym swoim pierdoleniem. Napisalem co mysle a ty nadal swoje. Kurwa jak tu dyskutowac z toba jak do ciebie nic nie dociera?

Drogie Borgi, normalnie wnerwiacie mnie ciagle tym swoim pierdoleniem, ze z winy graczy L4D poupadaly wszystkie serwery. Pisze wciaz tlumaczenia, a wy nadal swoje. Jak z wami dyskutowac, skoro nic do was nie dociera, jak na przyklad to, ze mimo grania w lefta i tak nalezymy do najbardziej aktywnych rozkrecaczy serwerow?


............................................
Czw Lut 10, 2011 10:03 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Czyli wszystko cały czas obraca się wokół szukania tego głupiego winnego jelenia, na którego można zwalić całą winę.

pierdolenie_mode On

Czepiacie się ekipy TSowej, że przesiadujemy cały czas na tym durnym TeamSpeaku zamiast na serwerach, gadamy i załatwiamy wszystko tam zamiast na forum i podczas gry w TF-a, ale jednocześnie to my wprowadzamy niemiłą atmosferę wszędzie dookoła kłócąc się, banując itp.
No i jeszcze niszczymy serwery nie grając na nich, tylko męcząc tego "durnego" Lefta.
No i tak na dobrą sprawę wszystko się zgadza, ale...

...No właśnie zawsze jest to ale, więc po kolei.

Przesiadujemy na durnym TSie, ale nikt nie broni wam na niego włazić i siedzieć razem z nami. Wiem, że niektórych z was gryzie Ts i za chiny na niego nie wejdziecie, ale czy to nasz problem? Oczywiście nie gracie w Lefta, więc po co wam ts zaraz zapytacie. A może po to żeby posiedzieć z innymi? Czasy się zmieniły i tak jakoś wyszło, że obecnie się przesiaduje tam. Do gry w Lefta TS nie jest potrzebny za bardzo. Jak w każdej innej grze jest alltalk i można gadać w grze, ale TS jest po prostu wygodny, a do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja.
Oczywiście jeśli już gramy W CSS lub TF-a to faktycznie zamiast gadać na TeamSpeaku powinniśmy gadać w grze. Nam się gra fajnie ale na samym serwie jest trochę smutno i cicho. To powinno się zmienić.

Co do banów, kłótni i niemiłej atmosfery wprowadzanej przez graczy Leftowych to za bardzo uogólniacie. Tak naprawdę problem sprowadza się do paru graczy z którymi jest ciężko żyć. I byli tacy już wcześniej, tylko po prostu przy grze w L4D jakoś to bardziej wyłazi na wierzch i efekt jest jaki jest.
MEC - potrafi być naprawdę złośliwy i wredny. Jak się czegoś lub kogoś uczepi to nie ma końca. Będzie pierdolił i pierdolił bez końca nie ważne, czy ma racje, czy nie. A przetłumaczyć mu nie idzie, jak zaczniesz mu grzecznie wykładać to Cie totalnie zleje i można sobie pogadać do ściany.
Karbulot - w sumie nie wiele się różni od MEca i pewnie dlatego się tak kochają. Uwielbia opierdalać graczy za coś co sam często robi, ale zwróć mu tylko uwagę to albo Cię opierdoli, albo przy dobrym humorze niby przyzna racje (w prost oczywiście tego nie powie), ale "już skończ bo męczący jesteś". Sam w podobnej sytuacji musi wygłosić pół godzinny monolog i nie wolno broń Boże mu przerywać.
Maker - tak naprawdę nie wiem co z tym człowiekiem jest nie tak. Ogólnie jego zachowanie i to co robi potrafi czasami doprowadzić do furii. Jak ma zły dzień to musi zrobić coś na złość bo inaczej chory chodzi. Bana ten człowiek to już chyba dostał od wszystkich od kogo tylko mógł.
Moria - nasz ostatni fochman (sam się o zjebki prosił, choć pewnie gdyby Karbi zjebał go raz tak jak mu się należało, a nie na siłę gadał i gadał to trochę by się pogryźli, ale rozeszłoby się po kościach). Ten znów oprócz tego, że czasem potrafi zirytować, tak jak ostatnia akcja z pisaniem podania podczas gry, tak jego pasją są kłótnie innych. Wygląda na to, że wręcz uwielbia jak inni się gryzą i musi cały czas podkręcać i dolewać oliwy do ognia żeby było "ciekawiej". Prawdopodobnie gdyby nie Moria MEC nie dostał by bana. Pierdolił sobie i uskuteczniał swoje mecożarty, które tylko jego bawią, ale tak na dobrą sprawę Karbulota nie obrażał i gdyby Moria zamknął pape i nie podkręcał co to MEC nie wygaduje pewnie obeszło by się bez bananów i deasymilacji.
Reszta Ajtów, Szewców i innych tez czasami ma swoje głupawki, ale to jak prawie każdy i są to osoby przynajmniej według mnie, z którymi da się normalnie grać bez zbędnych wrzasków.

No i została jeszcze kwestia tego, że gramy w Lefta zamiast na innych serwerach.
A co mam grać na siłę tylko po to bo wy sami z siebie nie jesteście w stanie wejść na serwer, który lubicie, tylko potrzeba wam niańki?
Cs 1.6 już mi wyszedł bokiem, Cs source niewiele się różni choć czasami pewnie chętnie bym zagrał (to już moja wina, że nie zachodzę na niego), TF-a za bardzo nie lubię (to jest gra, w którą można popykać 20-30 min. i mam dosyć), a więc zostaje L4D.
Problem jest w tym, że wszyscy patrzą na zasadzie "Jest ktoś na serwie? Nie ma to idę gdzie indziej" i każdy czeka na tego pierwszego, który wejdzie sam zacznie zwoływać ludzi żeby rozkręcić zabawę (żeby jeszcze pierwszego, ale masa wygodnickich na serwer gdzie grają 4 osoby też nie wejdzie bo za nudno). Czyli każdy oczekuje niańki, a najlepiej żeby był to znienawidzony Karbulot (zaraz wielu zaprzeczy, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest), a prawda jest taka, że jakby zliczyć wszystkich krzyczących o pustce na serwerze to by dla was zlotów zabrakło jakbyście wreszcie zaczęli grać. I proszę się nie wymigiwać tym, że ja mam tylko pół godziny i nie mam czasu na rozkręcanie tylko chce grać, bo z takim podejściem to się za przeproszeniem w dupę pocałujcie.

pierdolenie_mode Off

Tak więc błagam przestańcie szukać winnych bo wszyscy są po trochu winni, tylko zacznijcie grać, albo odpuśćcie.


............................................
Czw Lut 10, 2011 1:07 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Tak Czlapciu, tylko zwroc uwage, ze nasze leftowe klotnie generalnie nie maja odbicia ani w zyciu forum ani innych serwerach. Zarzuca sie nam, ze sie klocimy miedzy soba. Ale co kogo to obchodzi? Ani nie wynosimy tego na forum (nie licze tego topiku Meca) ani tym bardziej nikt z powodu tych klotni nie odchodzi z BORG (moze znowu poza tym nieszczesnym Mecem). Wiec kogo to do cholery moze obchodzic, co my tam miedzy soba robimy. Rownie dobrze moge powiedziec, ze to CS wlasnie jest siedliskiem zla i zatargow, bo zobaczcie ilu graczy strzelilo focha z powodu roznych banow, zadym, czitow i innych.

A Left to gra specyficzna. My sie klocimy, ale za chwile sie godzimy. Czlaper troche to uogolnil do kilku osob, ale w rzeczywistosci kazdy w czasie gry w Lefta ma mniejsze badz wieksze schizy. Ale nikt z tego powodu nie strzela wiecznych fochow. I juz na pewno nie z tego powodu cierpia inne serwery czy caly BORG.


............................................
Czw Lut 10, 2011 1:24 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
Karbi, nie zapomnij o JNR. Tak naprawdę wyłapał wtedy bana, bo miał pecha wystrzelić ostatni nabój, gdyż wszyscy do Ciebie strzelaliśmy tam. To tak tylko w kwestii przypomnienia.

A wracając do tematu.
Załóżmy, że wejdę na TF'a o godzinie 17 i będę nie przerwanie grał do 20, więc gram już 3 godziny. Jestem człowiekiem. Mogę się zmęczyć, znudzić i chcę odetchnąć, albo mam ochotę pograć przez chwilę w co innego, więc dla urozmaicenia gram w lefta, bo po to są te gry by grać i po to jest prawo wyboru. Idąc dalej tym tropem weźmy osobę "X", która np w tym czasie co ja gram, ma naukę, obowiązki domowe, pracę, cokolwiek co nie pozwala mu grać w tym czasie co ja. Zbliża się godzina 20 i osoba "X" może wejść na serwer i grać pełna sił i zapału, a mnie w tym czasie się nie chcę, więc pytanie, "Czy w tym momencie mam grać na siłę?" nie odpowiadajcie mi, że "Przecież rozkręcamy serwer" no dobra, więc rozkręcanie serwera może na kolejne 3 godziny przejąć ktoś inny, PRAWDA?
A teraz w moje miejsce podstawcie kogoś innego, w miejsce osoby "X" kogoś innego, pododawajcie do tego parę osób i chyba coś z tego wyjdzie.

A teraz tak. Skoro czepiacie się graczy w L4D, to może czepcie się graczy MMORPG, graczy innych FPS'ów, graczy singlowych, ale zaraz, czy w tym momencie każdy nie musiał by się czepić każdego?


............................................
Czw Lut 10, 2011 3:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
JaSiu napisał:
Karbi, nie zapomnij o JNR. Tak naprawdę wyłapał wtedy bana, bo miał pecha wystrzelić ostatni nabój, gdyż wszyscy do Ciebie strzelaliśmy tam. To tak tylko w kwestii przypomnienia.

Z Juniorem zostalo dawno zapomniane, dawno sie pogodzilismy, a Junior z BORG nie odeszedl. Pomylki zdarzaja sie kazdemu. Zreszta zarzuca sie nam wieczne wywlekanie brudow na forum a nie jakis pojedynczy epizod.

Dodano 3 minut temu:

JaSiu napisał:
A teraz tak. Skoro czepiacie się graczy w L4D, to może czepcie się graczy MMORPG, graczy innych FPS'ów, graczy singlowych, ale zaraz, czy w tym momencie każdy nie musiał by się czepić każdego?

Przeciez ja ciagle o tym pisze. Wystarczy wejsc do profili na Steamie wielu krzykaczy, zobaczyc jakie ma zainstalowane gry i w co grywal przez ostatnie 2 tygodnie.

Przy okazji. Ja gram w TF-a od 17-18 do 20. A o 20 gram w Lefta. A to, ze ktos nie ma czasu wczesniej, to ja tak samo nie mam czasu pozniej. Nigdzie nie jest napisane, ze serwer rozkrecamy o 20. Te godzine wymyslili chyba nasi wrogowie, ktorzy za wszelka cene chca dopatrywac sie w Lefcie najgorszych rzeczy. A ja sobie rozkrecam serwer o 18 bo mam takie kaprycho. Ja gram w Lefta, wy ogladacie telewizje. Nie obchodzi mnie, ze ogladacie telewizje, niech was nie obchodzi ze gram w lefta.


............................................
Czw Lut 10, 2011 4:04 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Jak nie od lefta się zaczęło to od czego?
Jak wyszła jedynka, to jak wyglądała sytuacja?
Zbiórka i z serwera wychodzili:
Karbulot, Debeściak, Ojciec, Szewc, ... i ja [jeszcze wtedy], czyli motory serwerów [AH i Uni] A jak nie było 8mego, to praktycznie na siłę kogoś...

Co do aktywności i rozkręcania...
Wcześniej to przesiadywać na serwerze i ludziue sami przyłazili, teraz jak nie gracie w inne gry to przychodzicie na serwer i czekacie, az ludzie przyjdą, ot taka subtelna różnica...

Karbulot, czy ty w ogóle dopuszczasz do siebie to, ze czasem nie masz racji? Umiesz przyjąć jakąkolwiek krytykę? i nie mówię, tu o pyskaczach, ż którymi się nie dyskutuję. Mówię o BORGach... A bORG, to kumple, taa?


............................................
Czw Lut 10, 2011 4:43 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Karbulot napisał:
Czlaper troche to uogolnil do kilku osob, ale w rzeczywistosci kazdy w czasie gry w Lefta ma mniejsze badz wieksze schizy.


Fakt, uogólniłem to do kilku osób, które najczęściej się wkurwiają z tego czy innego powodu (moim zdaniem), ale oczywiście wszyscy mają jakieś dni z dupy i czasem gryzą. Zupełnie normalne, przecież podczas gry w starego csa też były nie raz niezłe awantury (powody trochę inne, ale w sumie co to za różnica jaki jest powód) i na pewno w większym stopniu wywlekane na forum, a jakoś nikt nie narzekał, że atmosfera się z tego powodu psuje.

Dodano 3 minut temu:

Alexei Stukov napisał:
Jak nie od lefta się zaczęło to od czego?

Od padu astera.

Alexei Stukov napisał:
Zbiórka i z serwera wychodzili:
Karbulot, Debeściak, Ojciec, Szewc, ... i ja [jeszcze wtedy], czyli motory serwerów [AH i Uni] A jak nie było 8mego, to praktycznie na siłę kogoś...

Czyli tak jak pisałem jest potrzebna niańka. Niania wychodzi z serwera to dzieci zaczynają płakać i nie są w stanie się dalej bawić.
Może to trochę złośliwe co pisze, ale tak to widzę.


............................................
Czw Lut 10, 2011 4:54 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
Alex <3


............................................
Czw Lut 10, 2011 4:57 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


robic


Administrator
::: 3635 :::
STEAM_0:1:1020143
wiek: 59
Czytam na bieżąco to, co piszecie, i nie do końca jestem w stanie zrozumieć i pojąć niektóre osoby. Dlaczego tak, z uporem maniakalnym, staracie się wykazać ze to, co się dzieje w obecnej chwili jest zasługą Karbiego. Owszem można by go obciążyć wina za różne rzeczy, ale nie wydaje mi się ze jest winny takiego stanu, w jakim jest obecnie BORG i serwery.
Jak wiadomo kiedyś nie mieliśmy ognia i waliliśmy po łbach maczugami, tak teraz udaje się z gówna wytworzyć energie, która zasila wasze/nasze kompy. Czy aby to nie nazywa się ewolucja (oczywiście to tak w wielkim skrócie)

Tak też jest w chwili obecnej, serwery i BORG ewoluuje i zmienia się, to jest zasługa nas wszystkich a nie tylko Karbiego.


............................................
Czw Lut 10, 2011 5:20 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
A kto gdzie napisał, ze to wina Karbulota?

Fakt, jest taki, ze wszyscy szukają winy wszędzie byle nie u siebie.

Nie twierdzę, że całą odpowiedzialność ponosi Karbulot, ale czasem trzeba umieć zejść z tronu, stanąć na równi z pozostałymi i wysłuchać ich, bez obrazy majestatu, bez pokazywania wyższości w stylu "bo ja jestem, a WY mnie wkurwiacie". Nikt nie podważa Twoich zasług, Karbulot. Ale nie każdy stanie spokojnie kiedy nie słuchasz/czytasz, tylko wytykasz [delikatnie mówiąc] palcami.

Dodano 6 minut temu:

Czlaper napisał:


Alexei Stukov napisał:
Zbiórka i z serwera wychodzili:
Karbulot, Debeściak, Ojciec, Szewc, ... i ja [jeszcze wtedy], czyli motory serwerów [AH i Uni] A jak nie było 8mego, to praktycznie na siłę kogoś...

Czyli tak jak pisałem jest potrzebna niańka. Niania wychodzi z serwera to dzieci zaczynają płakać i nie są w stanie się dalej bawić.
Może to trochę złośliwe co pisze, ale tak to widzę.


Nie niańki, ale jak pisałem, motory.
Ludzie przychodzili, żeby słuchać jak Karbulot pierdoli głupoty na serwerze
czy jak ojciec przeżywa...
Zabrakło barwnych i charakterystycznych postaci, to ludzie przestali przesiadywać na serwerze. Podejrzewam, że modów WC3 jest cała masa, Uni wyróżniała atmosfera. Nie ma atmosfery bez ludzi, która ja tworzą. A nie da się stworzyć tego, jeżeli na serwer wpada się "czasami". Wcześnie było wiadomo, że [zwłaszcza] w porze wieczornej będzie można spotkać właśnie te barwne osoby, stąd też był problem z wbijaniem. Teraz nie wiadomo kiedy i gdzie się one pojawią. Druga sprawa jak wpadasz nieregularnie , to jak można stworzyć atmosferę na wzór tej z przeszłości?


............................................
Czw Lut 10, 2011 5:34 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Alexei Stukov napisał:
Ludzie przychodzili, żeby słuchać jak Karbulot pierdoli głupoty na serwerze
czy jak ojciec przeżywa...

To zapraszam na TS-a. Małpa w wykonaniu Dyrektora i "brązowa szmatka do gryzienia" Karbulota wymiatają

Tu jest niestety problem, że ludzie się porozłazili na różne gry. Nie ma już tylko Csa 1.6. Każdy gra w to co mu bardziej pasuje i jakoś nie ma ochoty się zmuszać do czegoś innego na siłe dla innych. Razem z tym jak się ludzie porozłazili klimat też się "rozlazł" i już go raczej nie przywrócimy.


............................................
Czw Lut 10, 2011 5:59 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Fajnie Alex. Zabraklo barwnych postaci? A powiedz mi kochany, co sie stalo z Twoim Unimatrixem? O ile mnie pamiec nie myli, ty byles ostatnim opiekunem tego serwera w BORG. Jako, ze nie grywalem na nim, nie bylem jego charakterystyczna postacia. Ty byles jednym z tych, co tam rzadzili i byli widoczni. I co sie stalo? Czy takze padl z winy, ze my gralismy w Lefta, czy moze z winy Twojej osoby, bo nie potrafiles sie zmobilizowac dlatego serwera? Piszesz, ze wszyscy widza u wszystkich, tylko nie usiebie. No dawaj, opowiedz swoja wersje padu Unimatrixa. Tylko nie mow, ze z powodu bana Sanczeza. Bo nie o tego Unimatrixa mi chodzi.


............................................
Czw Lut 10, 2011 6:43 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Jak nie byłeś? Ja pamiętam piękne czasy, kiedy wchodziłem na serwer tylko po to żeby cię wybuchjać z naszyjnikiem

Karbulot, nie czepiajmy się...
Nie wytykam palcem czyja wina jest tego stanu rzeczy. Na to co się stało miało wpływ parę czynników, m.in.
l4d
+ starzenie się społeczeństwa
+ zmiana priorytetów niektórych dron
+ brak graczy - magnesów

Ile ludzi, tyle wersji pada/ów.


............................................
Czw Lut 10, 2011 7:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 7 z 14
Idź do strony Poprzedni  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004