zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

I to juz chyba koniec



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny  [+10]  [14]

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Chcialbym poinformowac, ze coraz czesciej zaczynam nosic sie z mysla o odejsciu z BORG. Ja juz mam dosyc tej zgnilizny jaka zaczyna tutaj panowac. To juz nie jest BORG prezny jaki byl kiedys. Pelen ludzi z pomyslami, inicjatywa i checiami. Teraz sa stare baby, wpadajace okazjonalnie na forum na ploteczki o pierdolach, a czym durniejszy topik tym wiecej chetnych do pisania. Nie ma juz sie co ludzic. Nie poprawi sie. Jedyny czynnik, ktory jeszcze gromadzi pewna grupe osob to L4D. Inne gry podupadly. Najpierw TUC, bylo fajnie, wszyscy sie deklarowali. I co? Chodzilem na serwer sam. Czasem z Jasiem, czasem z Ojcem, czasem z zaimonem. I co? Serwer padl. Teraz to samo dzieje sie w TF2. Byly wielkie wybuchy radosci. Byly zapewnienia. Ludzie zakupowali na gwalt gre. I co? I dupa. Na Delcie wieje wiatr. Wchodze tam z zaimonem tylko we dwoch, wolamy ludzi i dupa. Nikt nie przychodzi. A jak ktos z was grywa w TF-a, to na obcym serwerze, bo swojego rozkrecac sie nie chce. A jak juz uda sie zwolac kilka osob (obcych), to kiedy serwer zaczyna sie zapelniac, nagle sie pojawiacie. I nagle wam sie chce grac na serwerze. Bo pelny nie? I ja doskonale wiem, kto lazi na inne serwery. Najwieksi oredownicy, ktory juz od zarania truli aby postawic swoj serwer. A jak juz serwer stanal, to wszyscy graja, a jakze. Ale nie u nas. Oczywiscie, rozumiem. Macie secje, bo przeciez 100% ludzi w BORG to studenci przed zaliczeniami, ktorzy 100% czasu kiedy nie spia, nie jedza i nie siedza na uczelni poswiecaja na domowa nauke. Ja wiem, ze po sesji bedziecie przychodzic, tylko kiedy nie zapytam, zawsze slysze ze po sesji bedziecie grac. W styczniu, kwietniu, maju, lipcu, wrzesniu, listopadzie... Zawsze jestescie przed sesja.

Naprawde nie ma sie juz co starac. Nie ma dla kogo i nie ma po co. I naprawde, nie zdziwcie sie jak pewnego razu rzuce ten caly BORG wpizdu i sobie pojde. Poszukam grupy ludzi, ktorzy maja wiecej chceci i zapalu i u nich bede grywal. Bo tutaj to juz jak po wojnie nuklearnej. Kilka osob tylko aktywnych.


............................................
Pon Lut 07, 2011 7:44 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 41
Dziwisz się?
W ciągu ostatniego czasu odeszło wiele dron, które tak naprawdę były filarem BORG.
W zasadzie to zaczęło się to od czasu zadymy z Bolem i Dexem w tle.
Ta jedna wielka pomyłka [zwana prima aprilisowym żartem] rozpoczęła podziały wewnątrz BORG.
Dodać do tego jeszcze nie liczenie się z bywalcami -nieborgami- serwerów [bo serwery są nasze, dla nas, itp] no i mamy dwa z [być może] wielu przyczyn zaistaniałej sytuacji

Dodano 2 minut temu:

Aha
Nie wiem na ile aktualne jest jeszcze stwierdzenie: że BORG to ludzie, a nie serwery
Jest tu parę osób, które [jak choćby ja] w ogóle nie grają, co nie znaczy, że zniknęły z życia BORG.


............................................
Pon Lut 07, 2011 8:07 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Tak niestety wyszło, z tym ze sporo tutaj jest Twojej winy Karbi, możesz sie ze mną nie zgodzić, ale tak jest i masa ludzi uważa tak samo, tylko nie maja odwagi tego napisać.

Nie mówię, że tylko Ty jestes winny tej sytuacji, ale Ty przede wszystkim.

Mowiles kiedys ze zjadles zeby na prowadzeniu serwerów, zeby Cie nikt nie pouczal, może jak bys wtedy posłuchał pewnych osób to by nie było tak jak jest.

P.S. Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje, wyraźniej tylko moje i innych zdanie.


............................................
Pon Lut 07, 2011 8:41 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Ja tam gram caly czas w Source, ale nie zamierzam ganiac sam za botami. Powstal TF2 wiec sila rzeczy CSS juz upadl. Upadnie/znudzi sie TF2 i kolej na nastepny serwer i tak mozna w kolko... Uni rozbito przez postawe paru osob (mysle ze kazdy wie o kogo moze chodzic) i czesciowo przez zla polityke ale to juz przeszlosc i nie ma co o tym gadac, jak ktos chce WAR3 to mozna isc na CSDK. Trzeba sie pogodzic z tym, ze na tym etapie BORG nie jest w stanie rozkrecic 3 serwerow jednoczesnie bo nie ma tylu ludzi. Zajeliscie sie TF i teraz nie ma kto grac na TUC... A to, ze wiekszosc ma jakies sprawy na glowie to inna bajka i nie ma co miec pretensji o to, ze ktos ma nauke czy zycie prywatne...A ze BORG upada to widac od dluzszego czasu i nie jest to zadna nowosc.


............................................
Pon Lut 07, 2011 8:46 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


StryQ


Lieutenant Commander
::: 2291 :::
STEAM_0:1:20397465
wiek: 32
BORG się nie rozpada z przyczyn związanych z ludźmi (chociaż trochę i tak) tylko dlatego, że w wielu ludziach wypaliła się chęć gry. Co jak co, ale forum zawsze było dodatkiem do tego, że wszyscy się fajnie ze sobą bawiliśmy. Zawsze to gra na serwerze, wspólne pajacowanie nas łączyło i dlatego było tak fajnie. Dlatego ludzie walili do BORG drzwiami i oknami, bo po prostu na serwerach była niesamowita atmosfera, taka odskocznia od napieprzania w CSa.
Kiedyś było tak, że przynajmniej połowa z nas regularnie grała w CSa, więc zawsze było z kim zagrać i to przekładało się na to, że hulało kilka serwerów, a i tak zawsze mieliśmy z kim grać.

A teraz po prostu coraz więcej ludzi, takich jak ja, ogranicza się do wejścia na forum i napisania od czasu od czasu posta. W takim wypadku ciężko, żebyśmy byli ze sobą w jakiś sposób związani i żeby wszystkim zależało, żeby BORG był silny tak jak kiedyś.
Więc nie ma co się Karbi obwiniać, bo połączyła nas wszystkich gra, która się u nas wypaliła, więc ludzie też się wypalili. I dlatego jest jak jest.

Sorki za smęty, ale jestem mega zmęczony.


............................................
Pon Lut 07, 2011 10:33 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan FoD & V.S.
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
tasman napisał:
Tak niestety wyszło, z tym ze sporo tutaj jest Twojej winy Karbi, możesz sie ze mną nie zgodzić, ale tak jest i masa ludzi uważa tak samo, tylko nie maja odwagi tego napisać.

Nie mówię, że tylko Ty jestes winny tej sytuacji, ale Ty przede wszystkim.

Mowiles kiedys ze zjadles zeby na prowadzeniu serwerów, zeby Cie nikt nie pouczal, może jak bys wtedy posłuchał pewnych osób to by nie było tak jak jest.

P.S. Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje, wyraźniej tylko moje i innych zdanie.

A jakies konkrety? Bo wiesz, poki co to widze grzebanie patykiem w gownie czlowieka, ktory odszedl z BORG w sumie z chuj wie jakiego powodu. Ze duzo w tym mojej winy sratatata bedzie wiosna. I co dalej? Jakies konkrety?

Wsspolzalozylem BORG i prowadzilem go przez caly czas. Wdrozylem naprawde kupe rzeczy. Doprawdy nie znajdziesz drugiej takiej osoby, ktora wlozyla w BORG tyle serca i pracy. Zatem jesli po postawieniu 20 serwerow nazywasz pouczeniem sytuacje, kiedy na forum wlazl jakis swiezo zarejestrowany lolek, ktorego nikt nie znal i zaczal wymyslac jakies dzikie usprawnienia, to gratuluje priorytetow. Zreszta gowno wiesz, bo i tak wiekszosc rzeczy ktore sie dzialy w BORG, byly rozpatrywane przez Sztab. Sam od kiedy wprowadzilem Sztab decyzji nie podejmowalem. Ja tylko oznajmielem nasze wspolne postanowioenia. Zatem poki co, jak to sie mowi: Slyszales ze dzwonia w kosciele, ale nie wiesz w ktorym. Niestety nigdy nie miales poparcia w BORG na tyle duzego, zeby dostac sie do Sztabu, wiec poki co mosisz zaufac temu co pisze.

Zreszta to ja powolalem Sztab, gdyby tego nie bylo do dzisiaj przyjmowalbym ja, albo Dithor w zaleznosci kto mi sie spodoba i kto postawi Dithorowi wodke. Najpierw powolalem rozne rady i komitety, pozniej ujednolicilem to w Sztab. Malo tego, kazdy serwer mial swojego opiekuna. Tez za moim pomyslem. Przyznasz, ze nie bardzo tu pasuje teoria kogos, kto wozi sie po serwerach. Nie mowiac juz o tym, ze ani na Neutralu nie grywalem, ani na Unimatrixie. Nie grywalem tam, nie rzadzilem tam. Uni rzadzil Mider, pozniej Alex, zas Neu Mientus, pozniej Bolo a na koncu Robic. Czy zatem uwazasz, ze te serwery padly z mojego powodu? Idz kurwa Tasman wytrzezwiej, bo Twoje z dupy zarzuty zupelnie sensu sie nie trzymaja.

Alexei Stukov napisał:
Dziwisz się?
W ciągu ostatniego czasu odeszło wiele dron, które tak naprawdę były filarem BORG.
W zasadzie to zaczęło się to od czasu zadymy z Bolem i Dexem w tle.
Ta jedna wielka pomyłka [zwana prima aprilisowym żartem] rozpoczęła podziały wewnątrz BORG.
Dodać do tego jeszcze nie liczenie się z bywalcami -nieborgami- serwerów [bo serwery są nasze, dla nas, itp] no i mamy dwa z [być może] wielu przyczyn zaistaniałej sytuacji

Z Bolem ustalilismy wszystko na Skypie. Niestety on wykorzystal to mimo, iz przyrzeklismy sobie ze nie wyciagniemy zadnych konsekwencji. Dlaczego Bolo odszedl z BORG? Bo Sztab zazadal wotum nieufnosci i Bolo sam sie zdymisjonowal. A dlaczego? Bo zarzucono mu stronniczosc, ze w zadymach z Dexem, jako prefekt BORG i majacy trzymac sprawiedliwy porzadek, jawnie podjudzal Dexa przeciw innym (np Yelonowi), malo tego, potrafil skasowac konto Yelona, mimo iz to Dex na niego najezdzal. Pozniej dowiedzialem sie ciekawszych kwiatkow, ze Bolo jako administrator forum udostepnial swoje konto Dexowi. A kiedy byl wyciek informacji (np podczas slynnej afery Anki i Pafika), grzmial najwiecej ze zostaly pogwalcone prawa tajemnicy dzialow zamknietych.

Dex byl nie lepszy. Na PM-a pisal mi, ze zawsze mnie szanuje i lubi, a w minute pozniej pisal oficjalny topik, gdzie szkalowal mnie ile wlezie. Jestes Alex druga kadencje w Sztabie, czytales posty Bola, byles w STORM, czytales posty Dexa. I nadal nic nie widzisz? O Brunonie nawet nie wspominaj, bo tylko mnie rozsmieszysz. Bo wedlug tego co piszesz, wine za pustki na nowo powstalych serwerach i Wasze olewanie tego, mimo iz takie serwery chcieliscie miec ponosze wylacznie wine ja, bo wyploszylem dwa lata temu Bola z BORG i niedawno Brunona? Nie mowiac juz o tym, ze Brunon nie grywal w CS-a od dawna, zas jak grywal nie byl popularny przez swoje chamskie odzywki na serwerze i obrazanie graczy. Aha, ciekawa teoria, naprawde.

StryQ napisał:
BORG się nie rozpada z przyczyn związanych z ludźmi (chociaż trochę i tak) tylko dlatego, że w wielu ludziach wypaliła się chęć gry. Co jak co, ale forum zawsze było dodatkiem do tego, że wszyscy się fajnie ze sobą bawiliśmy. Zawsze to gra na serwerze, wspólne pajacowanie nas łączyło i dlatego było tak fajnie. Dlatego ludzie walili do BORG drzwiami i oknami, bo po prostu na serwerach była niesamowita atmosfera, taka odskocznia od napieprzania w CSa.
Kiedyś było tak, że przynajmniej połowa z nas regularnie grała w CSa, więc zawsze było z kim zagrać i to przekładało się na to, że hulało kilka serwerów, a i tak zawsze mieliśmy z kim grać.

No dobrze, zgadza sie. Faktycznie masz racje (chociaz jeden mysli rozsadnie). Tylko zauwaz, ze my nie uszczesliwialismy was tymi serwerami bo mielismy takie kaprycho. Nie raz pisaliscie, ze chcecie TF-a 2. Dostaliscie fgo i wszyscy piali z zachwytu. Oj jak bedzie super, jak bedzie fajnie. I co sie stalo? Dzisiaj po napisaniu tego topiku wszedlem na serwer i w niecale 5 minut zjawilo sie ponad 10 Borgow. Czyli potraficie grac i sie zmobilizowac.

Nie chcecie grac? Wasza sprawa. Ale pamietajcie jedno. Serwer do TF-a to juz nasz ostatni serwer. Jak upadnie, wiecej serwerow nie postawi ani szewc, ani ja nie bede go do tego namawial. I nie zakladajcie pozniej wiecej topikow, ze chcecie taki a taki serwer, bo wy chcecie, ale jak macie to nie szanujecie. Jestescie jak dzieci, ktore chca koniecznie psa, ale jak go dostana to juz nie chce im sie z nim wychodzic.

I naprawde, darujcie sobie takie posty jak mi tu skrobnal Tasman. Bo nie napisalem tego topiku, abyscie mnie tu rozliczali, ze z mojego to niby powodu wszystkjo sie sypie. Bo jak czytam takie brednie, to mi od razu cisnienie skacze. Gdybym nie trzymal tego calego bajzlu, BORG by dawno szlag trafil. A to, ze popelnilem kilka pomylek, to sie wybacza. Bo jak ktos nie zje, to sie nie zatruje. Latwo siedziec na boczku i wytykac co zrobilem zle czy nie tak. Proponuje najpierw zrobic to co ja, zalozyc organizacje, doprowadzic do rozkwitu, wymyslac rozne rzeczy, a ja sobie bede stal z boczku i z petem w gebie nonszalacko wytykac wszelkie potkniecia. Tym bardziej, ze BORG to byl od poczatku eksperyment, wiekszosc rzeczy robilo sie na czuja i wymyslalo samemu. I wiekszosc wypalila.


............................................
Pon Lut 07, 2011 11:55 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Nie watpie ze wkladales w to serce, nie bede sie rospisywal. Tak jak powiedziałem, wyrazilem swoje zdanie, kiedys może bedzie nam dane o tym porozmawiać przy piwie, na żywo, tutaj nie chce mi sie na ten temat dyskutować.


............................................
Wto Lut 08, 2011 12:19 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
wy juz chyba naprawde macie tematy tylko do kłotni, wybaczcie ze tak powiem ale was chyba juz calkiem pojebalo, wyjabac topic w piz..... i skonczcie "piiiiiiiiiiiii" bo sie slabo robi... co do jednego masz racje Karbi to juz nie jest dawny BORG, dawniej mieliscie do siebie dystans a teraz obrazacie sie o wszystko jak panienki, wkurwiajac sie nawzajem, pewnie bana dostane jak zawsze, ale przynajmiej sie ogarnijcie po tym


............................................
Wto Lut 08, 2011 1:13 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


StryQ


Lieutenant Commander
::: 2291 :::
STEAM_0:1:20397465
wiek: 32
Przecież Karbi nie założył tego topiku, żeby się kłócić tylko, żeby pokazać to, co wszyscy widzą, a jednak nikt o tym nie mówi.
Kiedyś ludzie w BORG, jak to ująłeś, mieli dystans do siebie, bo po prostu wszystko w tym Przymierzu grało. Jedyne o co można się było kłócić to o to, na którym serwerze zagramy sobie dzisiaj ze swoimi ulubionymi znajomymi z BORGa. No i jakieś konflikty pojedynczych osób.
A teraz bądź co bądź sytuacja nie jest dobra, jest bardzo zła, więc nie dziw się Archon, że przy każdym nowym serwerze, rozmowach o nim jak ma wyglądać, co na nim będzie ludzie się kłócą, bo chcą, żeby wreszcie odrodziło się Przymierze.
Teraz też - stajemy przed widmem końca czegoś, co nas wszystkich łączyło przez dobrych kilka lat, więc nie dziw się nerwom u ludzi.
Mi, mimo tego że już nie pamiętam kiedy ostatni raz w coś z Wami grałem, byłoby strasznie smutno gdyby BORG się rozpadł. Bo kurde spędziłem z Wami masę wolnego czasu, dobrze się z Wami bawiłem i jest mi po prostu żal, że tak się dzieje.

Dodano 11 minut temu:

Karbulot napisał:

Tylko zauwaz, ze my nie uszczesliwialismy was tymi serwerami bo mielismy takie kaprycho. Nie raz pisaliscie, ze chcecie TF-a 2. Dostaliscie fgo i wszyscy piali z zachwytu. Oj jak bedzie super, jak bedzie fajnie. I co sie stalo? Dzisiaj po napisaniu tego topiku wszedlem na serwer i w niecale 5 minut zjawilo sie ponad 10 Borgow. Czyli potraficie grac i sie zmobilizowac.


Ja nie wiem, już dawno nie grałem w nic, a dyskusje o nowych serwerach omijałem, bo nie miałem co do nich wnieść.

Karbi - jeśli BORG by się rozpadł to chcę Ci podziękować za te kilka lat fajnej zabawy z całą naszą ekipą. Raz było lepiej, raz gorzej, chyba ze wszystkimi kiedyś miałeś mniejsze lub większe zatargi (ze mną też, przy okazji asymilacji Znajomego), ale jednak chyba wszyscy miło wspominają czasy, kiedy BORGi grywały razem każdego dnia.
Nie powiem, żebym się z Tobą we wszystkich kwestiach zgadzał, ale na prawdę szanuję Cię za to ile włożyłeś w cały BORG i wkurwia mnie, że przy każdej okazji zawsze znajdzie się kilka osób, które się do czegoś dopierdolą (to nie jest atak w Waszą stronę tas i Alex, Was też zawsze lubiłem). No, ale nic, zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje.


Ahhh, ale jestem sentymentalny.


............................................
Wto Lut 08, 2011 8:39 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan FoD & V.S.
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Sebastian
[anarchy|sq]


Commander
::: 2949 :::
STEAM_0:0:3474651
wiek: 37
Jeśli Karbi odejdzie to Borg zginie w męczarniach, Ty reanimujesz go, Ty jesteś jego podporą i dbasz o szczegóły.
Szczerze nie wyobrażam sobie, odejścia Karbiego.

Trochę mojego wytłumaczenia:
Osobiście przestałem grać w Counter-Strike, w momencie zniesienia zasad z Anarchy Hive. Te zasady właśnie trzymały mnie w grze. Inne gry się szybko nudzą, też tutaj ma wpływ, że nie mam czasu samego dla siebie.


............................................
Wto Lut 08, 2011 9:02 am


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
tasman napisał:
Nie watpie ze wkladales w to serce, nie bede sie rospisywal. Tak jak powiedziałem, wyrazilem swoje zdanie, kiedys może bedzie nam dane o tym porozmawiać przy piwie, na żywo, tutaj nie chce mi sie na ten temat dyskutować.

Zaraz zaraz. Podkulasz ogon? Celne fakty Cie prztloczyly? Zarzuciles mi, ze za pustki na nowych serwerach duzo jest mojej winy. Czyli odpowiadam za to, ze ludziom sie znudzil CS, odpowiadam za to, ze wielu z was zamiast rozkrecac serwer, woli chodzi na obce serwery? Wine ponosze za rozpad Neutrala i Unimatrixa, serwerow na ktorych ani nie grywalem ani nie wtracalem sie w polityke. Malo tego, AH za moich rzadow rosla w sile, nawet na Pifpafie. Ludzie z pustego NUZ przychodzili na pelna NAH. I serwer by sie rozwinal, gdyby nie slabe osiagi techniczne pifpafowych serwerow. Jedyna w tej sprawie moja "wina", to proba polaczenia AH i Uni w jeden serwer, nie wypalila. Ale pozniej Vodka zalozyl nowy Uni. Serwer, ktory padl, po roku zostalo moze 10 osob, ktore chcialy go przedluzac, Vodka sie zniechecil. Widzisz na tamtym serwerze moja osobe? A moze ja tez bylem winny za to, ze pozaborgowy vodkowu Uni zwykle stal pusty?

Wiec albo podjemiesz rekawice, ktora mi rzuciles i uzasadnisz moja "wine", albo odszczekasz te zarzuty w moja strone. Pierdoleniem "kierdys napijemy sie i pogadamy" sie nie wykrecisz. Tym bardziej, ze jakos nie bardzo chcialoby mi sie usiasc do piwa z osoba, ktora zarzuca mi takie wymyslone bzdury.


............................................
Wto Lut 08, 2011 9:22 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
Nie mozna wyrazić swojego zdania? eh.


............................................
Wto Lut 08, 2011 11:03 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


^Mac^
Dale Cooper.


Chief Junior Grade
::: 455 :::
STEAM_0:0:12064311
wiek: 33
Liczyłem na jakiś ciekawy, ckliwy temat, a tu kolejne pranie brudów i obwiniania się wzajemnie. Tak czy siak, dzięki za, bodajże, trzy lata na anarchy. Było miło, ale się skończyło. Jak powstanie nowe AH to powiedźcie. Cześć!


............................................
Wto Lut 08, 2011 11:09 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
AMI napisał:
Nie mozna wyrazić swojego zdania? eh.

Alez mozna. Napisac cos konstruktywnego. Tak jak napisal Stryku i Tomi. Ale "zdanie" tasmana, zarzucajacego mi jakies wyimaginowane "winy" jest po prostu czepialstwem, proba oddalenia od siebie i innych zarzuto celuja nimi we mnie. No rzeczywiscie, ja najbardziej sie przysluzylem do tego, ze popadaly nasze serwery. Tym bardziej, ze ja nie zalozylem tego topiku, zebyscie znalezli sobie miejsce, w doszukiwaniu sie co i gdzie zle zrobil Karbulot. Bo to jest odpieranie zarzutow w strone drugiej osoby. TO JA SIE WAS PYTAM, co sie stalo ze przestaliscie sie aktywnie udzielac w BORG? Bo to WY dajecie w tej chwili ciala a nie JA. WY chcecie serwery, na ktorych nie grywacie. Ja sie naprawde nie mam z czego tlumaczyc. Chyba tylko z tego, ze sam rozkrecam serwery na ktore nikt nie przychodzi.


............................................
Wto Lut 08, 2011 11:26 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
TF jest dla mnie gra, w ktora nie da sie grac jakas naprawde duza ilosc czasu. Cukierkowe kolory, dynamika, i mnostwo innych wplywa na to, ze z kazda minuta coraz mniej sie chce w to grac. Wczoraj dluzej zostalem, bo naprawde dobrze mi szlo i gralo sie fajnie, niestety, zazwyczaj jest tak, ze wchodze na serwer, jest jakis pro uber soldier ktory zabija mnie dwoma rakietami (obojetnie jaka klase wezme) i poprostu sie odechciewa. Wczoraj tylko zadeklarowalem sie wam pomoc i jak wlasnie takie cos nastapilo poszedlem na specta - przy wyrzuceniu mnie z serwera wchodzilem znow, zawsze to jedna osoba wiecej, lepiej wygladaja 4 osoby niz 3. Pozniej wszedlem do gry no i ludzie prawdopodobnie po wejsciu na forum i przeczytaniu topicu o koncu BORG nagle zostali tchnieci "ej, faktycznie!" no i wpadli na ten serwer. Bylo swietnie, nie powiem, szkoda tylko, ze prawdopodobnie skonczy sie na tym, ze ludzie beda przychodzic znow z 3 dni i znow zaprzestana. Tym razem juz pewnie na obietnicy skonczenia serwera sie nie skonczy, no bo ile mozna. I naprawde nie dziwie sie Karbulotowi, ze tak reaguje. Jak bym ja poswiecal czas na cos co w sumie juz nie zyje tez bym mial zarzuty do tych, ktorzy z zapalem grali, no bo grali, tego nie mozna zarzucic, ale przez pierwszy tydzien.


............................................
Wto Lut 08, 2011 12:15 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 14
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny  [+10]  [14]


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004