zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Quo vadis ?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
moze mi sie wydaje ale 1.6 mimo wszystko wiecej ludzi przyciagał .
No nie?


............................................
Pon Maj 30, 2011 3:19 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


qki
qki


Chief Warrant Officer
::: 672 :::
STEAM_0:1:10962675

Ja rozumiem, że jak ostatni raz było się na steamie 3 lata temu tak jak w przypadku autora tematu to można snuć wnioski, że to pieniądze wszystko rozwaliły. Natomiast każdy wie, że gracze l4d w liczbie ok 15 osób stawiących trzony na serwerach uni i anarchy(a także przed pojawieniem się l4d biohazardu) wolały w godzinach szczytu od 19-22 pograć sobie w ich ulubioną gierkę. Nikt nie powie inaczej bo ja byłem i zostawałem na serwerze kiedy te osoby znikały sobie pograć. Już po miesiącu zaczęło się wszytko psuć. Najlepsze było sztuczne ratowanie serwera w postaci wchodzącego często karboulta, ale i tak idącego pograć sobie po 20 w l4d. No niestety jak stworzyło się tsunami to nie można było go w tak banalny sposób naprawić. Niby, że cs umarł mogę wymień multum serwerów gdzie 20 osób gra od 16-24 non stop. Także ja z perspektywy czasu oraz osoby nie grającej w l4d mam większą świadomość co się działo na serwerze dlatego właśnie uważam, że gracze l4d sami są sobie winni.


............................................
Pon Maj 30, 2011 3:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Czesto-gesto gracze w lefta stanowili jedynych, ktorzy grali na serwerze. A po trzech godzinach grania w CSS i my mielismy dosyc. Gdyby inni gracze sie tak samo zmobilizowali jak my, to nie byloby sprawy. Ale pewnie, lepiej nam zarzucac co nie? A najsmieszniejsze jest, jak nam, ktorzy mieli najwiecej przegranych godzin zarzucano zbyt male poswiecenia dla serwera, przez osoby ktore niemal wcale na serwwer nie zachodzili. To jest doprawdy smieszne. A to, ze my sobie potrafilismy dzielic czas na Lefta i CS-a... Rownie dobrze moglbym sie przyczepic, do graczy namiejetnie siedzacych na rozmaitych serwerach BF2 czy COD...

Ty qki nie przgrales nawet dwudziestej na serwerach co ja, ale rozliczasz mnie jakbym to ja byl winny upadku serwerow.


............................................
Pon Maj 30, 2011 4:40 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Czołem
W zasadzie wszystko w tym temacie zostało wyczerpane, no ale mimo wszystko napiszę jak to wyglądało przynajmniej z mojej strony.
Przesiadka na CSS'a była pierwszym krokiem ku planowanej od dawna rewolucji, i jak to zwykle bywa okazała się dość kontrowersyjna. Jedni stwierdzili że grać w niego nie będą, drudzy, że może i będą ale... no i tu szereg różnych czynników. Udało się postawić serwer i nawet względnie długo jakkolwiek on funkcjonował. Niestety głównym problemem był i jest brak ludzi z zewnątrz ORAZ nas samych. nadzieje były ogromne, jak zresztą przy okazji każdego nowego serwera. Potem szybko okazywało się kto naprawdę chce i będzie grał, a kto tylko płomiennie pisał na forum co to nie on. Bez ruszenia tyłków do gry, możecie równie dobrze wykupić całą serwerownię i postawić sto serwerów różnych gier, z różnymi modami, mapami itp. Pytanie tylko - po co? Przykro mi to mówić, ale ogromna część nas samych przyczyniła się do sytuacji w której jesteśmy. Jak Karbulot napisał, trzon graczy w postaci 10-15 osób sprawy nie załatwia. Aż w końcu serwer całkowicie spustoszał w wyniku czego został wyłączony. Było do przewidzenia? Było. Dlaczego więc NIKT z was nie grał? Uważaliście że ten tzw. trzon graczy utrzyma serwer?
I naprawdę. Proszę się na siłę nie usprawiedliwiać, że ktoś tam miał coś tam, sesję, kota, psa. teraz to jest nieważne. Ale przyznajcie, kto nam, temu trzonowi, którzy przez tyle godzin rozkręcali serwer css naprzeciw wszystkiemu, cokolwiek pomógł? Policzcie ile czasu było w nim dłubane, ile żeśmy dni przegrali testując mapy. I co z tego wyszło? Zamiast patrzeć się na ogół, zacznijcie od siebie. Nie liczę tej części osób która jasno deklarowała, że od dawna nie grała, bo to było wiadome już w momencie stawiania CSS'a. Ale co z resztą?

Reasumując - jaki byśmy serwer nie postawili, potrzebni są ludzie. To przecież oni tworzą ten przysłowiowy kolektyw. Trzeba chłodno wykalkulować, czy opłaca się reaktywować CSS czy może wrócić do 1.6. Moja opinia będzie niezmienna - 1.6 był po prostu lepszy. Miał to coś w sobie. Ale mimo wszystko byłem i jestem gotów znowu pomóc rozkręcać serwer. Nawet CSS.
To tyle, dziękuję za uwagę

Oby coś jednak wyszło, bo szkoda by tak to się wszystko, po tylu latach, skończyło.


............................................
Pon Maj 30, 2011 5:39 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
kolejny temat do westchnien, moralizatorskich wywodow, niespelnionych obietnic i nadziei...w kólko mieli sie wciaz to samo... pod rozna nazwa tematow...
do powyzszego trzeba dodac ze zbyt rygorystycznie chyba podchodzilismy do niektorych "psujacych zabawe"...do tego czeste kłótnie, spory...wysokie i jeszcze wyzsze mniemanie o sobie... rangi, medale, zaslugi...takie sielskie życie tu sie spierdoliło..
hmm.. ale jest pewnie grupka zapalencow ktora poszła na inne serwerki i tam sobie gra a mimo wszystko zerka tutaj i obserwuje co sie dzieje a gdyby powstał serwerek zwykly/najzwyklejszy do cs'a 1.6 to milo by bylo wrocic po patru latach takiej tułaczki i znowu zagrac z ludzmi z ktorych 80% to friendsy...


............................................
Pon Maj 30, 2011 7:33 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Morpheus
Morpheus


Ensign
::: 985 :::
STEAM_0:1:18191054
wiek: 31
Ja się nie będę deklarował na jakikolwiek serwer, bo nie wiem co będziecie chcieli postawić, czy 1.6 czy CSS. Jak 1.6 to będę często wpadał, jak CSS to nie posiadam i raczej nie zanosi się, żebym wydał w najbliższym czasie te 31 zł. Brakuje trochę czasów asterowskiej Anarchii, Biohazardu czy Unimatrixa, gdzie trzeba było czekać pół godziny na slota jak nie więcej, a jak już się weszło, to było czuć tą atmosferę tych wszystkich ludzi, którzy swoimi osobami, stylami mówienia, odzywkami i tekstami tak na prawdę przyciągali ludzi na serwery.


............................................
Pon Maj 30, 2011 9:37 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kabushi
Szarru-kin


Administrator
::: 6193 :::
STEAM_0:0:11060447
wiek: 40
" ja się nie zgadzam" "mi się wydaje" "wszystko przez tego albo tamtego" "chodźcie rozkręcimy" "ten ma rację" "ten nie ma" - rzygać się chce. Co to egzekutywa jakaś czy co. Kto się tu pytał o jakieś opinie?
Mider napisz coś bo mnie rozerwie. Postaw na Asterze dwa serwery Anarchię dla Karbiego i Unimatrixa dla siebie. Wypierdolić wszystkich adminów i od nowa zacząć rządy despotyczne a jak się komuś nie podoba to wiadomo co robić.
Weź no Karbi się pozbieraj trochę, zmiękłeś i jęczysz jak stara baba.
Tych co się chcieli z BORGA wypisać - wypisać, co jest? Jakieś żebraniny "zostań" "przemyśl" - żałosne.
Po kiego grzyba jakieś "rozkręcanie"? W pół roku po postawieniu serwerów z CS 1.6 oba będą pełne. Ma być tak jak kiedyś a nie jakieś pomysły z "czeluści okrężnicy".
...i nie powtarzać błędów z przeszłości.
Napisać wielki list pojednawczo - przepraszalny do wszystkich którzy odeszli lub zostali wywaleni : Bola, Brunia, Buca, Dexa, Britney i kogo tam jeszcze. Może już nigdy nie wrócą ale nie tak się traktuje ludzi którzy BORGA tworzyli. Czy już nikt nie umie ustąpić?
Aha - i w te pędy zdjąć bana Sanchezowi ! - też mi argumentacja "bo jest za dobry" - paranoja jakaś.

EOT


............................................
Pon Maj 30, 2011 10:24 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kabushi napisał:
Weź no Karbi się pozbieraj trochę, zmiękłeś i jęczysz jak stara baba.

Ale po co mam sie zbierac? Serwerow w ostatnim roku postawilismy chyba z piec - zaden sie nie rozwinal. Wiec po co stawiac jeszcze raz? Zeby znowu stale puste? Masz taka werwe do grania? To gdzie byles jak trzeba bylo ludzi na serwerach? Jak=os nie przypominam sobie, abym Cie widzial na TUC-u, NAH czy DQ...

Kabushi napisał:
Po kiego grzyba jakieś "rozkręcanie"? W pół roku po postawieniu serwerów z CS 1.6 oba będą pełne.

Tak? A przez kogo?

Kabushi napisał:
Napisać wielki list pojednawczo - przepraszalny do wszystkich którzy odeszli lub zostali wywaleni : Bola, Brunia, Buca, Dexa, Britney i kogo tam jeszcze. Może już nigdy nie wrócą ale nie tak się traktuje ludzi którzy BORGA tworzyli. Czy już nikt nie umie ustąpić?

Chyba nie wiesz, w jaki sposob odeszli oni z BORG. Bo jakbys wiedzial, to bys nie wyjezdzal z takimi pomyslami. Nie wiem niby dlaczego mam sie jednac z ludzmi, ktorzy wprowadzali zamieszanie w BORG, obrazali ludzi, czuli sie nietykalni.

Kabuch, wroc do zakladania tematow o filmach.
Bo wypisujesz takie bzdury, ze normalnie nie chce sie czytac...


............................................
Pon Maj 30, 2011 11:35 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Kabushi napisał:
Tych co się chcieli z BORGA wypisać - wypisać, co jest? Jakieś żebraniny "zostań" "przemyśl" - żałosne.


i

Kabushi napisał:
Napisać wielki list pojednawczo - przepraszalny do wszystkich którzy odeszli lub zostali wywaleni : Bola, Brunia, Buca, Dexa, Britney i kogo tam jeszcze. Może już nigdy nie wrócą ale nie tak się traktuje ludzi którzy BORGA tworzyli.


To teraz się zdecyduj bo sam sobie przeczysz, no chyba, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi to proszę wyjaśnij mi.


A sam topic jest kolejna debata z dupy.
Stalo juz kilka serwerow i jakos nic z tego nie wyszlo. Za kazdym razem bylo narzekanie, ze serwer nie taki, mod nie taki, gra nie taka, zupa byla za slona, nie mam czasu.
Oczywiscie kazdemu nie dogodzisz i nie mozna nikogo zmuszac do gry, ktorej nie lubi, ale stawianie serwera dla paru osob na krzyz mija sie z celem. Znowuż postawienie tak z 5 ronych zeby kazdemu dogodzi rowniez zaowocuje pustka.
Sytuacja bez wyjscia.

Jak ktos ma jakis konkretny pomysl jak to wszystko postawic na nogi to niech pisze. A jesli nie to moze dajmy sobie spokoj z kolejnym tasiemcowym tematem z dupy i zarzucaniem sobie kto jest winny.


............................................
Wto Maj 31, 2011 10:16 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
przepraszać Brunona za to że się obraził?! lubię go ale uniósł się honorem i się sam wypisał, nie ma za co przepraszać. przepraszać Bola i Dexa za to że obrabiali ludziom dupy?! Ha, wolne żarty. sytuacja z BUCem też z tego co pamiętam była nie jasna. Jeśli ktoś się wypisał to się wypisał, część z ludzi rzeczywiście współtworzyło BORG... ale już ich nie ma. trudno.


............................................
Wto Maj 31, 2011 12:01 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Obecnosc na forum ludzi takich jak Bolo i Dex powodowalo, ze wiecznie byly jakies konflikty. Zwroccie uwage, ze juz dawno nie bylo zadnej burdy na forum. Za ich czasow - wiecznie wybuchaly sprzeczki. Dziwi mnie natomiast, ze Kabuch zglosil chcec pojednania sie z nimi, przeciez jest uwazany przez nich za jebanego prowokatora żydo-masonskiego .

A serwery tez by sie nie rozpedzily sie jakby wrocili na forum. Nie przypominam sobie, aby Bolo czy Dex grywali na serwerach BORG w ostatnich czasach. Ich hobbym bylo sianie fermentu na forum. Juz predzej Brunon, on grywal na Unimatrixie. Jednak dlaczego odszedl wszyscy doskonale wiedza.

Dlatego wiecej prosze nie pisac o tych ludziach, bo naprawde nie ma sensu.


............................................
Wto Maj 31, 2011 12:36 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Heh, nie ma teraz kłótni na forum, bo nie ma ludzi
Ile mamy aktywnych forumowiczów?
Ile mamy aktywnych borgów?


............................................
Wto Maj 31, 2011 3:12 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
cholera az sie rozmarzyłem o tych wieczorach na serwerach z całą śmietanką BORG . Niepowtarzalna atmosfera .
Jak tak wspominam, to na prawdę żałuje że sie to rozjebało i brakuje mi tego w ciuuuuul ...


............................................
Wto Maj 31, 2011 4:57 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Zulowy
Zulowy


Senior Petty Officer
::: 121 :::
STEAM_0:0:4496189
wiek: 33
ja tak szybciutko;)

(Jakby już miało coś być)

CS 1.6 NS & S

Anarchia ! ( i np. lekko ulepszyć, mianowicie jak się strzela i trafia w przeciwnika to żeby pokazywało ile mu się zabrało hp takie pierdółki )

to tyle, Pozdrawiam


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:03 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szopen_hauer
Mejoza


Lieutenant Commander
::: 2188 :::
STEAM_0:0:12877712
wiek: 33
Zulowy napisał:
ja tak szybciutko;)

(Jakby już miało coś być)

CS 1.6 NS & S

Anarchia ! ( i np. lekko ulepszyć, mianowicie jak się strzela i trafia w przeciwnika to żeby pokazywało ile mu się zabrało hp takie pierdółki )

to tyle, Pozdrawiam


say what nigga?


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:15 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004