zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Quo vadis ?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Zulowy
Zulowy


Senior Petty Officer
::: 121 :::
STEAM_0:0:4496189
wiek: 33
problemy ze zrozumieniem ?


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:19 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@tek
Pan Drewienko


Lieutenant
::: 1906 :::
STEAM_0:1:6018099
wiek: 37
zulowy rozwiazal wszystkie problemy:P


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:35 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
mi taka "opcja" pasuje


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:35 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja do 1.6 raczej nie wrócę. Po rozegraniu iluś tam godzin w CSS uważam, że 1.6 przestał mnie zadowalać.


............................................
Wto Maj 31, 2011 5:43 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


RoNN!E
ronnie*


Lieutenant Commander
::: 2080 :::
STEAM_0:1:10340577
wiek: 32
ja niezaleznie od gry, gralem i bede grac (jesli tylko bede ja posiadal lub kupno jej nie sprawi mi problemu )

wlasnie Karbi! czulem sie pominiety....
Karbulot napisał:

6. Pare osob przychodzi z ciekawosci, trzon stanowia tacy ludzie jak ja, szewc, Czlaper, Ojciec, JaSiu, Duszek, ajt, zaimon, Moria, Ginaw, Han, Trojdupny, Mat, MEC, Pafik, Kujot, Siergiej, sleep, ziomal, TOMi, wodzu, Kropidlak, Juniorek...



............................................
Wto Maj 31, 2011 5:58 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
jezeli wracac to do 1.6 - takie moje zdanie

Moge nie być obiektywny, z prostego powodu - mój komp nie uciągnie CSS, ale pomijając ten fakt ... 1.6 bardzo dobrze wspominam i kojarzy mi sie on z czasami świetności BORGa


............................................
Wto Maj 31, 2011 6:03 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Zulowy napisał:
ja tak szybciutko;)

(Jakby już miało coś być)

CS 1.6 NS & S

Anarchia ! ( i np. lekko ulepszyć, mianowicie jak się strzela i trafia w przeciwnika to żeby pokazywało ile mu się zabrało hp takie pierdółki )

to tyle, Pozdrawiam


Brakuje mi tych kamikadze na 1hp_he, atmosfery i innych niepowtarzalnosci Ta anarchia na CSS byla ciekawym pomyslem, ale niestety Source nadal nie jest gra powszechnie "dostepna" i chyba nigdy nie bedzie tak samo grywalna jak to stare 1.6... W kazdym razie, gdzie by nie powstal serwer pod nazwa BORG i tak bede gral, potrzeba tylko ludzi (klimatu) a reszta sama przyjdzie i bedzie do zniesienia, nawet ta cukierkowosc CSS i te klocki teksturowe z 1.6


............................................
Wto Maj 31, 2011 6:14 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
To co wy tam za graty macie? Mój stary komp, wymieniony prawie trzy lata temu ciągnął CSS-a bez problemu...


............................................
Wto Maj 31, 2011 6:15 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
W CSS problem, prócz drętwej rozgrywki był jeszcze jeden, ale za to poważny - brak naprawdę fajnych map, przemyślanych i odpowiednio zoptymalizowanych, które przyciągały by ludzi. Ile to się tutaj ludzie naszukali czegokolwiek grywalnego a i tak ten mapcykl był taki na siłę...
Swój głos oddaję na 1.6 i te niedorobione "klockowate" mapy, tam to dopiero był klimat


............................................
Wto Maj 31, 2011 6:36 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Nie ma sprawy Kabuch zakładaj serwer rozkręcaj jak się rozkręci to i ja chętnie wpadnę


............................................
Wto Maj 31, 2011 7:37 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


darkas


Lieutenant Junior Grade
::: 1330 :::
STEAM_0:1:14583491
wiek: 32
panowie... musimy sie pogodzic z tym ze czas mija, ludzie sie zmieniaja itp. Nie wazne czy powstanie Anarchia czy Uni to juz nie bedzie to samo z jednego prostego powodu... ZMIENILISMY SIE... popatrzmy na to z perspektywy czasu. Kilka lat temu gdy mialem lat hmmm 14~16 (mniej wiecej wtedy zaczynalem przygode z BORG) mialem bardzo duzo czasu i zapalu do gry, gralem w CS calymi dniami i nocami bo mialem na to czas i OCHOTE... Wtedy nie bylo tak wiele dobrych gier jak jest teraz (bfbc2, cody, tf2 itp.) maniaczylo sie w Kantera bo byl dobra gra ktora dawala wiele frajdy, na steam w roku szkolnym potrafilem miec nabite ok 80h w ciagu 2 tygodni (z czego 90% czasu na uni)... a teraz? Gdyby nie miejscowy turniej w CS i koledzy ktorzy namówili mnie do tego bym zagral z nimi to pewnie nadal na steamie mialbym 0h przegrane w CS.

Jakis czas temu zaczelem lamic w lefta z chlopakami i nie powiem, fajnie tak posiedziec na ts i posmiac sie. Czuc stary klimat ktory byl kiedys w CS na serwerach asterowkich kilka lat temu.

Inna kwestia jaka chce poruszyc to wszystkie zale na leftowiczow ze to przez ich wychodzenie w hurtowej ilosci serwery swiecily pustkami. Faktem jest to ze idzie odczuc to gdy z gry 16 graczy robi sie nagle 9 czy 8 i rozgrywka przestaje nagle byc tak ciekawa, ale nie mozna obwiniac o to nikogo, kazdy gra w to co chce i nie mozna nikomu kazac na sile siedziec na serwerze. Karbi napisal juz ze lefciarze mieli duzo godzin przegranych na serwerze co pewnie jest prawda poniewaz czesto jest tak ze od 17~18 powoli zbieraja sie ludzie na TS by pograc w lefta a gre zazwyczaj zaczynamy kolo 20 (oczywiscie w rozne dni sa rozne godziny poniewaz zalezy to w duzym stopniu kiedy zejdzie sie 8) wiec w tym czasie oczekiwania na 8 jakas osoba zwolywala ludzi z TS by weszli na serwer rozkrecic go... ( takie jest moje zdanie tzn. swiezego leftowicza, jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi)
Chce dodac ze nikogo nie obwiniam za to ze serwery padaly, a to co sie dzieje w tej chwili z BORG mozna nazwac jednym prostym slowem EVOLUCJA. To co sie stanie z nami zalezy tylko i wylacznie od nas, mozemy stawiac setki serwerow w milonach roznych gier ale jesli nie przystosujemy sie do otaczajacego nas swiata zostaniemy za to surowo ukarani ( chodzi mi tutaj o pustki na serwerach). Teraz kazdy gracz ma duze pole wyboru i pojdzie tam gdzie bedzie czul sie najlepiej.

Napisala to osoba ktora przegrale wiele godzin na anarchii i unimatrixie, za mlodu w nocy spiewala piosenki jpopowe i swietnie bawila sie na serwerach. ( mimo to od pewnego momentu przestalem grac w ta gre i pewnie nie zaczne ani w 1.6 ani w css bo nie mam takiej ochoty a jeśli już to w małych ilościach z jednego prostego powodu sa inne wg mnie dużo ciekawsze tytuly). A teraz wracam uczyc się z jebanej chemii!


............................................
Wto Maj 31, 2011 7:45 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Sytuacja wielokrotna.

Wchodze z zaimonem we dwoch na TF-a 2. Przez trzy godziny rozkrecamy serwer, wolamy ludzi. Nikt nie przychodzi. Widze, ze sleep gra na innym serwerze, ale do nas sie przyjsc nie kwapi. Okolo osmej, po trzech godzinach grania we dwoch (w porywach we czterech) decydyjemy sie ze zaraz idziemy grac w lefta. Nagle wpada sleep z radosnym okrzykiem: "Gramy"! Super, ale my juz sie nagralismy. Teraz idziemy grac w co innego. I co? Pretensje ze wychodzimy. A ja widywalem, jak speep, wodzu, T-Time czy Deff grywali na innych serwerach w TF-a 2, kiedy my rozkrecalismy nasz. Ale oni nie sa przeciez winni prawda/ Oni w Lefta nie grali. Bo to Left prowadzi do najwiekszych spiec.

A najciekawsze jest to, ze polowa tych ktorzy sarkaja na graczy w Lefta takze nie grala. I co ciekawsze, robili inne rzeczy. Ogladali TV, czytali ksiazki, bardz grali w gry niesteamowe. Ale do nich sie nie mozna przypierdolic, bo nie wiemy dokladnie co robili, zawsze wcisna bajeczke ze uczyli sie przed sesja. Stare oklepane tlumaczenie. My niestety gry w Lefta ukryc nie moglismy, bo gdyby Left nie byl steamowy, to gowno byscie wiedzieli.

I taka jest prawda. A ja nie musze czytac zadnych debilnych rozliczen qkich czy innych darkasow. Na kazdym serwerze przegralem wiecej niz oni wszyscy razem wzieci. Wiec siebie kurwa rozliczajcie a nie mnie czy innych graczy w Lefta. Zreszta serwery Lefta tez sa borgowe. Nikt wam nie broni kupic gre i grac. Serwer do jedynki stoi pusty, mozemy wam go przerobic na dwojke jak chcecie. My chociaz jeszcze gramy wspolnie, bo wy to juz wcale.


............................................
Wto Maj 31, 2011 9:11 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


darkas


Lieutenant Junior Grade
::: 1330 :::
STEAM_0:1:14583491
wiek: 32
karbulot zle odebrales moj post ja nigdzie nikogo nie rozliczam z tego ile gral i co zrobil dla serwera bo nie o to mi chodzilo? Jutro ci to na TS wytlumacze


............................................
Wto Maj 31, 2011 9:57 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mister
[anarchy|sq] Mister


Commander
::: 2739 :::
STEAM_0:1:6987721
wiek: 31
Karbulot napisał:
Sytuacja wielokrotna.

Wchodze z zaimonem we dwoch na TF-a 2. Przez trzy godziny rozkrecamy serwer, wolamy ludzi. Nikt nie przychodzi. Widze, ze sleep gra na innym serwerze, ale do nas sie przyjsc nie kwapi. Okolo osmej, po trzech godzinach grania we dwoch (w porywach we czterech) decydyjemy sie ze zaraz idziemy grac w lefta. Nagle wpada sleep z radosnym okrzykiem: "Gramy"! Super, ale my juz sie nagralismy. Teraz idziemy grac w co innego. I co? Pretensje ze wychodzimy. A ja widywalem, jak speep, wodzu, T-Time czy Deff grywali na innych serwerach w TF-a 2, kiedy my rozkrecalismy nasz. Ale oni nie sa przeciez winni prawda/ Oni w Lefta nie grali. Bo to Left prowadzi do najwiekszych spiec.

Oj tam! Jeżeli chodzi o serwer do TF'a 2, to był to ostatni serwer który miał szansę przyciągnąć nowe osoby do naszego społeczeństwa - bo tyle co tam nowych osób, nieznanych nikomu przychodziło, to przez żadną próbę "reaktywacji BORG" nie było. Sprawę zawaliliśmy my, bo naprawdę wystarczyło że 6 osób weszło na pół godziny-godzinę, a już był serwer prawie pełen Zresztą TF-2 kupiłem dla serwera BORG'owego i poznałem kilka osób dzięki temu serwerowi - i to wywołało u mnie iskierkę nadziei, że może to coś zmieni. Niestety, jak już powiedziałem zawaliliśmy, a ja TF'a już nawet zainstalowanego nie mam, od kiedy serwer padł .


............................................
Wto Maj 31, 2011 10:57 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
kocham Was !!!!

Ludzie - w jaki sposób chcecie ściągnąć ludzi na serwer bo na BORG-ów nie ma co liczyć !!! Zostało może 20-30 osób które zagrają na serwerze, tworzą grupę maniaków, a gdzie świeża krew skoro stara już ulotniła się. Nie będę rozpisywał się na temat, które padły wcześniej w tym topicu, bo i po co. Trzeba stworzyć coś nowego, zacząć od nowa. Na "młodą krew" nie ma co liczyć, bo trzeba dać im motywację do gry na naszym serwerze.

Pozdrawiam


............................................
Sro Cze 01, 2011 12:03 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004