zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Quo vadis ?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 4 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Jak cos bedzie to napewno od czasu do czasu wpadne pograc. Teraz to i nawet left mi sie znudzil, ale w koncu wakacje nadchodza, bedzie czas

Mysle, ze jezeli cos robic to warto zaczac juz zaraz. Jak juz wspomnialem, zblizaja sie wakacje, a zatem bedzie tez wiecej czasu. Ta swieza krew bedzie miala wiecej czasu przedewszystkim. Skoncza sie poprawy itd., bedzie mozna pograc dluzej i sie postrzelac.


............................................
Sro Cze 01, 2011 10:56 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Debesciak napisał:
Nie ma sprawy Kabuch zakładaj serwer rozkręcaj jak się rozkręci to i ja chętnie wpadnę

+1


............................................
Sro Cze 01, 2011 1:45 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
no właśnie xD
stawiać serwer wgrywac config i mappack anarchijny i jedziemy


............................................
Sro Cze 01, 2011 2:08 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
TUTI napisał:
no właśnie xD
stawiać serwer wgrywac config i mappack anarchijny i jedziemy

+ bf i inne bajery i do boju
Ehhh... fajnie by bylo


............................................
Sro Cze 01, 2011 2:33 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
No właśnie fajnie by było trochę was pokarać jak za dawnych czasów
Dawać jakiegoś serwera !


............................................
Sro Cze 01, 2011 4:01 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


RoNN!E
ronnie*


Lieutenant Commander
::: 2080 :::
STEAM_0:1:10340577
wiek: 32
stara anarchia <3 to bylo to


............................................
Sro Cze 01, 2011 4:27 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
RoNN!E napisał:
stara anarchia <3 to bylo to


dokladnie . bez zadnych modow


............................................
Sro Cze 01, 2011 5:05 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hawker
Orion


Chief Junior Grade
::: 407 :::
wiek: 34
TUTI napisał:
no właśnie xD
stawiać serwer wgrywac config i mappack anarchijny i jedziemy


Tak jest ! I do tego as_moria wgrać


............................................
Sro Cze 01, 2011 5:18 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
No i co pogracie 2 tygodnie i serwer znow padnie z braku ludzi...

Jeśli chcecie reaktywacji to widze jedynie to tak:
-Mobilizacja Borgów wszystkich (nie tylko gwardia l4deadowa bo ci grać będą) (bo w tym był cały sens żebyśmy mogli się spotkać pośmiać się pogadać)

-Niestety z pełnym sercem trzeba to zrobić serwer NONSTEAM, nie wiem czemu steam tani jest ale teraz co wejde na serwer to jest nonsteam miśki tak jadą i maja dużo ludzi (daje tu ich jako przykład)

-Reklamy i tutaj jest problem bo borg to borg ludzie nie maja o nas dobrego zdania, bany z dupy, pijany tofif spowodowały że nawet najnowsze reklamy serwera by nie pomogły, propozycja na czas (o ile chcecie naprawde serwer stawiać) nie dawać nazwy BORG i zobaczymy czy by ten eksperyment wypalił.

-Jeśli stawiamy serwer to trzeba ustalić jedno, ludzi podzieliło jedno Anarchia i Unimatrix, gdzie więcej ludzi grało niech ustali Rada BORG, i niech to oni ustalą jaki MOD/TYP GRY Na serwerze będzie, rada na pewno dobrze wybierze...

-Powrót do starych ludzi, wielu graczy grało u nas i pamietam że po padnieciu asterów i po powrocie do nowych serwerów w ogóle nie wrócili do nas, nie wymienie teraz nicków, ale warto było by zrobić reklame bezpośrednio na steamie (wysyłać wiadomości do ludzi z friends, nawet wysyłać do ludzi z grup nawet jak ich nie znacie).

To są moje rady które ja uważam za słuszne... możecie się z nimi nie zgadzać. Uważam że to co napisałem byłoby najlepsze dla BORG'a jeśli serwer mielibyśmy stawiać.

Pamietajcie że upadamy i chcemy się wznieść, myśle że powininśmy zacząć od nowa, wybaczyć wszystkim najgorszym i w ogóle nie instalować starej bazy banów bo zapewne taka jest. Byśmy zobaczyli co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam


............................................
Sro Cze 01, 2011 10:34 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hawker
Orion


Chief Junior Grade
::: 407 :::
wiek: 34
Siergiej napisał:
No i co pogracie 2 tygodnie i serwer znow padnie z braku ludzi...

Jeśli chcecie reaktywacji to widze jedynie to tak:
-Mobilizacja Borgów wszystkich (nie tylko gwardia l4deadowa bo ci grać będą) (bo w tym był cały sens żebyśmy mogli się spotkać pośmiać się pogadać)

-Niestety z pełnym sercem trzeba to zrobić serwer NONSTEAM, nie wiem czemu steam tani jest ale teraz co wejde na serwer to jest nonsteam miśki tak jadą i maja dużo ludzi (daje tu ich jako przykład)

-Reklamy i tutaj jest problem bo borg to borg ludzie nie maja o nas dobrego zdania, bany z dupy, pijany tofif spowodowały że nawet najnowsze reklamy serwera by nie pomogły, propozycja na czas (o ile chcecie naprawde serwer stawiać) nie dawać nazwy BORG i zobaczymy czy by ten eksperyment wypalił.

-Jeśli stawiamy serwer to trzeba ustalić jedno, ludzi podzieliło jedno Anarchia i Unimatrix, gdzie więcej ludzi grało niech ustali Rada BORG, i niech to oni ustalą jaki MOD/TYP GRY Na serwerze będzie, rada na pewno dobrze wybierze...

-Powrót do starych ludzi, wielu graczy grało u nas i pamietam że po padnieciu asterów i po powrocie do nowych serwerów w ogóle nie wrócili do nas, nie wymienie teraz nicków, ale warto było by zrobić reklame bezpośrednio na steamie (wysyłać wiadomości do ludzi z friends, nawet wysyłać do ludzi z grup nawet jak ich nie znacie).

To są moje rady które ja uważam za słuszne... możecie się z nimi nie zgadzać. Uważam że to co napisałem byłoby najlepsze dla BORG'a jeśli serwer mielibyśmy stawiać.

Pamietajcie że upadamy i chcemy się wznieść, myśle że powininśmy zacząć od nowa, wybaczyć wszystkim najgorszym i w ogóle nie instalować starej bazy banów bo zapewne taka jest. Byśmy zobaczyli co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam


Siergiej, o ile mnie pamięć nie myli, to Ty akurat na serwerach gdy stały byłeś nieuchwytny niczym Lugia w Pokemonach Goldach.


............................................
Czw Cze 02, 2011 12:06 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Siergiej napisał:
No i co pogracie 2 tygodnie i serwer znow padnie z braku ludzi...

Jeśli chcecie reaktywacji to widze jedynie to tak:
-Mobilizacja Borgów wszystkich (nie tylko gwardia l4deadowa bo ci grać będą) (bo w tym był cały sens żebyśmy mogli się spotkać pośmiać się pogadać)

-Niestety z pełnym sercem trzeba to zrobić serwer NONSTEAM, nie wiem czemu steam tani jest ale teraz co wejde na serwer to jest nonsteam miśki tak jadą i maja dużo ludzi (daje tu ich jako przykład)

-Reklamy i tutaj jest problem bo borg to borg ludzie nie maja o nas dobrego zdania, bany z dupy, pijany tofif spowodowały że nawet najnowsze reklamy serwera by nie pomogły, propozycja na czas (o ile chcecie naprawde serwer stawiać) nie dawać nazwy BORG i zobaczymy czy by ten eksperyment wypalił.

-Jeśli stawiamy serwer to trzeba ustalić jedno, ludzi podzieliło jedno Anarchia i Unimatrix, gdzie więcej ludzi grało niech ustali Rada BORG, i niech to oni ustalą jaki MOD/TYP GRY Na serwerze będzie, rada na pewno dobrze wybierze...

-Powrót do starych ludzi, wielu graczy grało u nas i pamietam że po padnieciu asterów i po powrocie do nowych serwerów w ogóle nie wrócili do nas, nie wymienie teraz nicków, ale warto było by zrobić reklame bezpośrednio na steamie (wysyłać wiadomości do ludzi z friends, nawet wysyłać do ludzi z grup nawet jak ich nie znacie).

To są moje rady które ja uważam za słuszne... możecie się z nimi nie zgadzać. Uważam że to co napisałem byłoby najlepsze dla BORG'a jeśli serwer mielibyśmy stawiać.

Pamietajcie że upadamy i chcemy się wznieść, myśle że powininśmy zacząć od nowa, wybaczyć wszystkim najgorszym i w ogóle nie instalować starej bazy banów bo zapewne taka jest. Byśmy zobaczyli co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

Moze bede nieco zlosliwy, ale na maksymalna aktywnosc na nowym (ewentualnym) serwerze leftowcow bym nie liczyl wiec musi to byc mobilizacja WSZYSTKICH, zeby nie bylo takich sytuacji ze sie od 17 do 20 rozkreci, wyjdzie 10 osob i zostanie 0 Zeby to integrowalo caly BORG a nie tylko pewna jego czesc, ktora tego juz nie potrzebuje bo codziennie siedzi na tsie, gra w costam itp

NS tylko i wylacznie, dodatkowo dodac sporo adminow. Moze dla bardzo aktywnych nieBORGow (jesli takowi by byli) jakies przywileje?

Amnestia na bany WSZYSTKIE, bez podzialu na bany za czity i bany za zachowanie.

Bajery typu BF2, zdobywanie rang tez jest pewnego rodzaju zacheta. "Posiedze jeszcze 20 minut i zrobie oficera"

Reklama na maile, moze jakies wsparcie z innej grupy serwerow? Vincent kiedys zachwalal kogos z VOLTy kto niby mial swietna metode zachecania ludzi.

Jakies atrakcje gdy juz sie rozkreci lekko, turnieje, zabawy, stare muzyczki ktorych chyba na prawie zadnym serwerze nie ma

Takie moje male przemyslenia, nie wiadomo co gora o tym mysli.


............................................
Czw Cze 02, 2011 1:17 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Hawker napisał:
Siergiej napisał:
...


Siergiej, o ile mnie pamięć nie myli, to Ty akurat na serwerach gdy stały byłeś nieuchwytny niczym Lugia w Pokemonach Goldach.


Ostatnio w CSa może nie grałem ale za to w TF'a byłem aktywny i w czołówce grających więc nie pierdol że się nie udzielam na serwerach, pozatym forum ciągle sprawdzam, i na forum jestem aktywny.

POZA TYM

AKTKJ ... żeby pisać coś takiego, wkładasz swoje 2 grosze aby pomóc wnieść BORG nie więc STFU...


............................................
Czw Cze 02, 2011 1:21 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Non steam? nigdy w życiu. Mało to było różnych podejrzanych graczy? A wiecie co się dzieje na non steam ?
Pełno adminów? A po co? Niech może najpierw serwer się w miarę rozkręci ?
Rangi + pokazywanie obrażeń przy strzelaniu z tego co widzę są ostatnio modne i ciekawie się gra No i parę pomniejszych modów 4fun jak np. odrzucanie gracza po obrażeniach z granatów.

Reklama reklama i jeszcze raz reklama. Tylko to może zachęcić ludzi do wejścia na "nowy" serwer.

Trzeba by się zastanowić nad rodzajem serwera i ewentualnie amnestią
Mam propozycję, chociaż dość kontrowersyjna - poniedziałek-czwartek mapki standardowe/niestandardowe, rozgrywka FFA, a piątek-niedziela czysty for fun jak stara anarchia? Dało by radę coś takiego zrobić?


............................................
Czw Cze 02, 2011 1:36 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Duszek napisał:
Non steam? nigdy w życiu. Mało to było różnych podejrzanych graczy? A wiecie co się dzieje na non steam ?

NS byl dobry na CSS, bo CSS nadal drogi.
Do CS-a 1.6 chyba niepotrzebny, a tylko upierdliwy.

Duszek napisał:
Mam propozycję, chociaż dość kontrowersyjna - poniedziałek-czwartek mapki standardowe/niestandardowe, rozgrywka FFA, a piątek-niedziela czysty for fun jak stara anarchia? Dało by radę coś takiego zrobić?

Nie sprawdzi sie. Ludzie chca stalego serwera a nie jakis z dupy miszmasze, ze w ulubione mapy bedzie mogl pograc tylko w dni powszednie.


............................................
Czw Cze 02, 2011 1:46 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Duszek jakbyli by admini ktory w miare 24h by grali to tych haxow nie bylo by, zreszta teraz juz sie nie korzysta z haxów, obawa przed banem na VAC'a itp itd, teraz sie kożysta z Metamoda (METORI Hax) nie wiem czy slyszeliście o tym... :: LINK ::


............................................
Czw Cze 02, 2011 1:46 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 4 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004