zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

We are back !!!



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 6 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Ja nawet nie mam jak teraz grać niestety. Jak wrócę (po 20 sierpnia) to i częściej zacznę wchodzić.


............................................
Sro Sie 10, 2011 9:27 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


lux


Lieutenant Commander
::: 2017 :::
wiek: 54
barcik wakacje sa to i ludzi nie ma bo maja lepsze zajecia niz granie w csa


............................................
Sro Sie 10, 2011 9:07 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mister
[anarchy|sq] Mister


Commander
::: 2739 :::
STEAM_0:1:6987721
wiek: 31
lux napisał:
barcik wakacje sa to i ludzi nie ma bo maja lepsze zajecia niz granie w csa

A jak nie będzie wakacji to będą mieli obowiązki, bla bla bla i takie koło się tworzy .


............................................
Sro Sie 10, 2011 9:32 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
ja nie wchodze bo nie mam mozliwosci, codziennie wstaje o 5 rano, z powrotem w domu jestem po 20 i jestem tak wyjebany ze mysle tylko o lozku.


............................................
Czw Sie 11, 2011 4:24 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
-=Bart=- napisał:
no... zajebiscie... serwer stoi.. gdzie Ci zapaleńcy ??
Przyznam sie ze mapy z anarchy to mi moze ze 3-5 odpowiada reszta jest kosmiczna, wyjebana, wyczesana ale to rzecz gustu.. szkoda tylko serwerka... dlaczego z uporem maniaka robimy serwer pod siebie skoro i tak tu nie gramy ??? od chuja ludzi grywa w cs 1.6 z BF2, mapy standard, bylo to juz u nas ?? czy temat serwerow BORG juz upadl zupelnie ?? a moze ja mam jakies IP niewlasciwe....

Serwer powstał po dyskusji z tego topiku - :: LINK ::

Jako, że mieliśmy w kasie kasę na rok abonamentu - wykupiliśmy serwer. I to wszystko. Chcieliście serwer - macie serwer. A jak nie grywacie, to już tylko wasza wina i tyle. Ja mówiłem - na mnie nie liczcie. Nie tym razem. Dość się narozkręcałem serwerów BORG. Ja i gracze w Lefta, którym paradoksalnie zarzucano powód, przez który serwery poupadały. A zarzucały osoby, które w sumie najmniej grywały na serwerach, chyba tylko po to aby krzykiem odsunąć ewentualne pretensje pod swoim adresem.

Więc macie serwer. Czemu CS 1.6 i czemu AH? Bo cieszyła się ostatnio największym powodzeniem i najwięcej ludzi ją chciało. Poza tym 1.6 ma najwięcej ludzi na największej liczbie kompów śmiga. Nie wypalił ani CSS, ani TF2 ani Unimatrix - to została Anarchia. Rozkręci się to dobrze. Nie rozkręci - jeszcze lepiej. Będzie problem z głowy. To i tak z Waszych składkowych pieniędzy. Ale jak serwer padnie, to kolejnego nie postawimy już nigdy.

Ja AH już rozkręcał nie będę. 1.6 mnie już znudził. Zresztą co z tego. Wejdę na serwer, wpadną może ze dwie osoby. A krzykacze, którzy najwi ęcej się na forum produkowali, aby powstał serwer nie przyjdą. Zapytani wcisną bajeczkę, że są akurat przed sesją, egzaminem, poprawką, kolokwium, brak netu,. słaby komp, komp w rozsypce, wakacje, remont - i jeszcze sto innych oklepanych bajeczek mających udowodnić, że oni owszem, bardzo chętnie by zagrali, ale własnie na przeszkodzie stoi to i owo. No i ewentualne zapewnienie, że wkrótce już hoho, bedą grywali nawet po nocach. Tylko że na Steamie wciąż ich widać, jak grają w BF2 czy MW2 czy inne Shakesy i Fidgety, którymi wciąż się na forum przechwalacie. Tyle sie już naczytałem tych zapewnień, że znam wszystkie wasze "chwyty" i "patenty", jak się wytłumaczyć z braku aktywności na serwerach.


............................................
Czw Sie 11, 2011 8:07 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Oj Karbulocie, Shakes & Fidget jest grą webową, która nie wymaga praktycznie żadnego większego zaangażowania niż kliknięcie pare razy z doskoku. W ogóle nie przeszkadza ona by grać na Anarchii czy też w BF2 lub MW2 A piszemy o tym na forum dlatego, że w tej grze praktycznie nie ma możliwości komunikowania się.


............................................
Czw Sie 11, 2011 11:15 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
Wszystko sie zgadza i potwierdza... i chyba wszyscy o tym wiedzielismy ze tak bedzie.. nawet o tym gdzies pisalem... i ostatnio mam jakies takie pesymistyczne nastawienie co do tych inicjatyw... zloty, serwery..
Tylko caly czas nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka stawiamy serwerki dla siebie jak i tak nie gramy... tak jak pisalem najwiekszym zainteresowaniem i powodzeniem w chwili obecnej cieszy sie chyba CS 1.6 z mapami standardowymi i dodatkiem BF2.. pomimo ze mam steam'a na poczatek proponuje NS/S wystarczy zobaczyc w co ludzie graja.. moze postawic serwer dla "ogółu" zeby ludzie grali... i wtedy taki wyjebany AMI po robocie wracajacy wdepnie chociaz na godzinke zeby sie odstresowac/zresetowac/wypic piwo na dobranoc/ zwalic gruche... nawet jak beda obce geby to wejdzie.. a tak jak serwerek swieci pustkami to lipa..
ZRÓBMY SERWER DLA LUDZI Z ZEWNATRZ, TYCH CO GRAJA A NIE TYCH CO GADAJA TYLKO NA FORUM i grajmy z nimi na naszym serwerze..
wydaje mi sie to ostateczna deska ratunku. Anarchy fajna... ale jak jest klimacik i sa ludzie... jak nie ma ekipy to mapy wydaja sie pojebane... in my opinion.



............................................
Czw Sie 11, 2011 11:51 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
-=Bart=- napisał:
Tylko caly czas nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka stawiamy serwerki dla siebie jak i tak nie gramy...

Jak już pisałem wcześniej, sami pozabijaliśmy swoje serwery. Anarchia pod CSS zaczynała się nieźle rozkręcać, kiedy niepotrzebnie z szewcem zaczęlismy wariować i stawiać kolejne serwery - TF2, Unimatrix. I doszło do tego, że każdy kolejny serwer zabijał pozostałe. Bo wszystkie te serwery rozkręcały te same osoby. Dlatego teraz jest tylko jeden, aby nie było takich więcej manewrów. A czemu Anarchia? Bo wśród graczy którzy jeszcze chcieli serwera najwięcej jest tych z Anarchii i Unimatrixa. Unimatrix został zabity wewnetrznym rozłamem, zatem na placu boju pozostała tylko Anarchia. Tym bardziej, że podczas ostatniego boomu serwerowego testowalismy różne wariacje - L4D na 16 salotów, CSS-a, TF2 i Uni. Anarchia była, ale pod CSS a nie 1.6. A i tak z wszystkich była najlepiej rozkręcana. Zatem postanowilismy dać jeszcze jedna szansę Anarchii pod 1.6.

-=Bart=- napisał:
tak jak pisalem najwiekszym zainteresowaniem i powodzeniem w chwili obecnej cieszy sie chyba CS 1.6 z mapami standardowymi i dodatkiem BF2..

Mapy standardowe by przyciagneły pięciu graczy, zaś odtstraszyły kolejnych dwudziestu. Z autopsji wiemy, ze próby wskrzeszenia Neutrala spełzły wielokrotnie na niczym. Szczególnie, że wśród tych, co jeszcze w BORG grywają, wiecej masz ludzi z AH czy Uni niż z Neu. No i na koniec, na małych mapkach anarchijnych można pograć i w sześcoi. Na standardach trzeba już pełnego serwera, aby gra miała sens.

A BF nie chce działąć. Myslałem, że Shu do niego zajrzy, ale go wcięło. A ani ja ani Człaper tego nie ogarniamy.

-=Bart=- napisał:
ZRÓBMY SERWER DLA LUDZI Z ZEWNATRZ, TYCH CO GRAJA A NIE TYCH CO GADAJA TYLKO NA FORUM i grajmy z nimi na naszym serwerze..
wydaje mi sie to ostateczna deska ratunku.

Stawianie serwera TYLKO dla obcych ludzi nie ma sensu. Nie zbierzesz pieniędzy na kolejny rok składki, bo nikt nie da pieniędzy na serwer, na którym nie gra on ani inne Borgi. Aż takimi filantropami nie jesteśmy.

-=Bart=- napisał:
Anarchy fajna... ale jak jest klimacik i sa ludzie... jak nie ma ekipy to mapy wydaja sie pojebane... in my opinion.

Jak nie ma ekipy to i standardy są pojebane.

TOMI napisał:
Oj Karbulocie, Shakes & Fidget jest grą webową, która nie wymaga praktycznie żadnego większego zaangażowania niż kliknięcie pare razy z doskoku.

Podałem to jako przykład. Chodzi o to, że wy grywacie w inne gry. Bo w coś na pewno grywacie. Zatem czas na pewno na granie niejednemu się znajdzie. Mnie 1.6 znudził. Na AH wchodziłam, aby pogadać z kumplami i pokrecic bekę. Gra sie nie liczyła. A skoro porozłaziliście się, na pusty serwer wchodził nie będę. Wolę pograć z kumplami na TS-ie w Lefta, Jeże czy TF-a2.


............................................
Czw Sie 11, 2011 1:05 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
no ja dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz...
mimo wszystko szkoda.. ale trzeba sie z tym pogodzić..


............................................
Czw Sie 11, 2011 1:35 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Karbulot napisał:
Na AH wchodziłam


Zawsze wiedzialem, ze cos z Toba nie tak


............................................
Czw Sie 11, 2011 5:30 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
Ale największy ruch był gdy robiliśmy testy map. 5 minut i pełny serwer. Ciekawe, nie?


............................................
Czw Sie 11, 2011 5:43 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
Jeszcze ciekawsze jest to że teraz można siedzieć i godzine na serwerze i biegać po mapie i klikać w freiendsach "Zaproś do gry" i tak gówno się dzieje ...


............................................
Czw Sie 11, 2011 6:29 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Shaft napisał:
Jeszcze ciekawsze jest to że teraz można siedzieć i godzine na serwerze i biegać po mapie i klikać w freiendsach "Zaproś do gry" i tak gówno się dzieje ...


No i to jest główny powód pustki. Wchodzisz, chcesz ludzi pozapraszać i zaczyna się olewka lub jakieś wymówki z tyłka Siedzisz pół godziny sam, klikając inwajty, stwierdzasz że to bez sensu bo i tak nikt nie przyjdzie, wychodzisz. Tyle. To ja wolę iść na TF2, przynajmniej jest z kim pograć niż się prosić. Jak serwer padnie znowu będzie wina ogółu, czyli nikogo. Bo się każdy zacznie usprawiedliwiać jak zwykle


............................................
Czw Sie 11, 2011 7:24 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


O_o
[BORG] O_o Z1oOm|`~


Master Petty Officer
::: 287 :::
STEAM_0:0:18888839
wiek: 33
ostatnio jak gralismy z Duszkiem we 2 pisalem zapraszalem to jeden mowi ze "akurat wychodze", drugi " nie bo mapa mu nie dziala" trzeci jeszcze cos innego.. a ze Duszka bilem to zaraz uciekl


............................................
Czw Sie 11, 2011 10:08 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Morpheus
Morpheus


Ensign
::: 985 :::
STEAM_0:1:18191054
wiek: 30
Dzisiaj graliśmy w 8 osób. Rekord


............................................
Czw Sie 11, 2011 11:09 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 6 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004