zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Zmiana hostingu forum



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Eee, jak znow ma sie pieprzyc cos to zostanmy na bb2. Teraz jest miodzik.


............................................
Czw Cze 30, 2011 1:22 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Shaft napisał:
wiele ciekawych opcji ma bb3
bb2 troche archaiczne już jest chyba

Nie zamierzam się pierdolić ze skinami i robota w phpBB3. Bo na 100% na mnie spadnie ta robota. Z tymi opcjami to tez zapomnij. Stawiałem ostatnio dwa fora do phpBB3 z przerabianiem + przerabiałem forum Vodki. Wierz mi, phpBB3 nie ma wcale więcej opcji. Mało tego, jest o wiele mniej rozbudowane niż nasze z hackami. Jak nasze forum działa obecnie poprawnie, nie widzę sensu żeby sobie dokładać niepotrzebnej roboty. Jak komus nie odpowiada wersja 2, proszę bardzo - może się wykazać przerabianiem skinu i hackowaniem pod wersję 3. Oczywiście na kopii zapasowej. Jak zatwierdzę, wtedy wdrożymy. Ostrzegam - jestem cholernie wymagający - forum musi być co najmniej takie zajebiste jak obecne.

Ja za dwa tygodnie wyjeżdżam do Polski. mam jeszcze kupę roboty + generalne porządki w chałupie. Nie mam teraz czasu na żadne pierdolenie się ze skinami, tylko dlatego że dwóm osobom zamarzyła się wersja 3.


............................................
Czw Cze 30, 2011 1:35 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
eeee no teraz zapierdziela


............................................
Czw Cze 30, 2011 6:54 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
Karbulot napisał:
Shaft napisał:
wiele ciekawych opcji ma bb3
bb2 troche archaiczne już jest chyba

Nie zamierzam się pierdolić ze skinami i robota w phpBB3. Bo na 100% na mnie spadnie ta robota. Z tymi opcjami to tez zapomnij. Stawiałem ostatnio dwa fora do phpBB3 z przerabianiem + przerabiałem forum Vodki. Wierz mi, phpBB3 nie ma wcale więcej opcji. Mało tego, jest o wiele mniej rozbudowane niż nasze z hackami. Jak nasze forum działa obecnie poprawnie, nie widzę sensu żeby sobie dokładać niepotrzebnej roboty. Jak komus nie odpowiada wersja 2, proszę bardzo - może się wykazać przerabianiem skinu i hackowaniem pod wersję 3. Oczywiście na kopii zapasowej. Jak zatwierdzę, wtedy wdrożymy. Ostrzegam - jestem cholernie wymagający - forum musi być co najmniej takie zajebiste jak obecne.

Ja za dwa tygodnie wyjeżdżam do Polski. mam jeszcze kupę roboty + generalne porządki w chałupie. Nie mam teraz czasu na żadne pierdolenie się ze skinami, tylko dlatego że dwóm osobom zamarzyła się wersja 3.



z chęcią się podejmę, ino przez najbliższe 2-3 miesiące będzie ciężko (szukanie nowego lokum, przeprowadzka, zmiana pracy, inżynierka i jej obrona, moje wesele). jeśli jednak znajdę chwilę na pierwszy ogień zajmę się robieniem skina, potem zobaczymy co dalej


............................................
Czw Cze 30, 2011 10:12 pm


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Czy możecie mi powiedzieć, mniej więcej jakie hacki są obecnie zainstalowane na forum? Patrzę, czy w związku z brakiem wyszukiwania szybciej będzie naprawiać to ręcznie, czy może zrobić upgrade i kompleksowo rozwiązać sprawę. Musiałbym jednak najpierw wiedzieć, czego brakuje w standardowym phpBB2/3.


............................................
Nie Lip 03, 2011 11:46 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
w sumie rain ma rację,
karbi powiedziałeś "conajmniej tak zajebiste jak te", co masz na mysli? określ to jak najdokładniej możesz co tutaj jest niestandardowego...


............................................
Nie Lip 03, 2011 12:57 pm


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Tu może być problem, bo nie wszystkie pamiętam.
Szczególnie, że pewne hacki są roboty Mientusa.

Wiem na pewno, że hackowane są grupy, urodziny, własne pola w profilach, prawa dostępu, multizarządzanie w panelu admina, YouTube, amx_who2, posty z ostatnich 24h 12 48 72, czacik, zamiana adresu internetowego w LINK, lista administratorów i moderatorów, rangi na forum, serwery i podglądy, linkownia, galeria członków, terminy opłat, stan konta BORG, drzewo hierarchiczne działów (wierzcie mi, te z phpbb3 są zjebane), ministatystyki na stronie głównej, rozbudowany panel administracyjny i kupe kupe innych których jak wspomniałem nie pamietam a nazbierało się ich przez te wszystkie lata.

Jeśli forum działa, nie ma sensu go ruszać.
Przesiadka była tylko w opcjach, jak to się ślamazarzyło.
A że chodzi poprawnie, nie widzę sensu kombinować na siłę.
W trójce wkurwia totalnie spierdolony chociażby formularz.

A na koniec dodam jedno. Postawiłem i prowadziłem kilka for opartych na dwójce. Postawiłem i prowadzę obecnie fora oparte na trójce. I osobiście wolę naszą wersję 2. I wierzcie mi, wiem co piszę. Przez te lata naprawdę forum zostało ostro dopieszczone. Na pewno nie będę się pierdolił w przenoszenie tego wszystkiego do wersji 3. Nie ma takiej potrzeby i tyle.

Mówi się, że trójka nowsza i lepsza. Gówno prawda. Trójka ma wiele wkurwiających rzeczy.

Oczywiście nie chcę wyjść na forumowego tyrana. Ale pracowałem nad tym forum kilka lat. Ciągle je dopieszczałem z Mientusem i usprawniałem. I bynajmniej nie zamierzam sie teraz przesiadać na słabiutką wersję trzy, której zaleta jest tylko taka, że jest nowszy silnik i tylko dlatego, bo jakieś dwie osoby maja parcie na przesiadke. Jak już wspomniałem, proszę bardzo. Ale forum MUSI mieć przynajmniej to samo co obecnie. Łącznie z grafiką. Bo ja tego robił nie będę.


............................................
Nie Lip 03, 2011 1:01 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
W międzyczasie udało mi się znaleźć sposób na odbudowanie indeksu wyszukiwania, więc może w ogóle nie trzeba będzie opcji uwzględniać.

Za chwilę zapuszczę, do czasu zakończenia forum może miejscami nie działać. Nie mam pojęcia, ile może to zająć, ale szacuję na kilka godzin na pewno.

Dodano 15 godzin 23 minut temu:

Odbudowywanie indeksu zakończone. Wyszukiwanie powinno już działać bez problemu.


............................................
Pon Lip 04, 2011 10:58 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Poprawiłem wyświetlanie IP na boardzie. W związku z użyciem reverse proxy błędnie przyznawało wszystkim IP lokalne.

Skutek uboczny jest taki, że wyczyściło bieżące sesje (zmiana IP), więc trzeba się będzie zalogować ponownie.


............................................
Wto Lip 19, 2011 11:58 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004