zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Szukanie pracy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Morpheus napisał:
tasman napisał:
Debesciak napisał:
i bardzo dobrze chcesz robotę to masz , nie to do widzenia Akurat to jest z mojej branży i jak biorę projekt do ręki to od razu widzę czy gość ma praktykę czy naczytał się książek


Owszem, ale po to się człowiek uczy, żeby nie zapierdalać przy wszystkim, tylko w tej specjalizacji, która ma wyuczoną/wykonywaną.
W polce najlepiej pracodawca wziął by jedną osobę do wszystkiego, żeby zaoszczędzić na kosztach, jak byłem u rodziny w Belgii ( kraj nierobów ) to mój wujek nawet nie chciał wymienić żarówki jak się spaliła, bo "on nie jest elektrykiem", chcieli wezwać fachowca ... a jak mama wymieniła, to się na nią patrzyli jak na nie wiadomo kogo


Otóż to.

Lepiej być w jednej dziedzinie specjalistą, niż w kilku dziedzinach znać się na rzeczy

no zgadza się, ale w TEJ ofercie chcą ludzi do kopania rowów, ale jak przy okazji umie to popodłączać to OK oO


............................................
Czw Wrz 15, 2011 8:58 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
No i OK, nie pasuje Ci to nie idziesz... o co chodzi?

Na tym polega trzepanie kasy...
Gdyby prawdziwi inżynierzy mieli łeb na karku i nie szli do TAKIEJ roboty, to w końcu byłyby dwie oferty pracy: do kopania rowów i do obliczania jaki rów ma być głęboki...

Poza tym jeszcze raz podkreślam...
W tym ogłoszeniu nic nie piszą o inżynierskich wymaganiach...

Oni chcą ludzi z jednym świstkiem papieru
To gość namolnie dopytuje się czy jak będzie miał pełno papierków i dyplomów, to czy też będzie musiał kopać rowy... A kobieta dobrze mu mówi, że tak. BO ONI k. szukają W TYM OGŁOSZENIU ludzi do kopania [z uprawnieniami SEP*]


*


............................................
Czw Wrz 15, 2011 9:14 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


............................................
Czw Wrz 15, 2011 10:41 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Emiliano napisał:
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


Oni chcą Inżyniera ( nie ów ) do wszystkiego, to jest nie w porządku, przynajmniej w Polsce, bo gdzie indziej, czegoś takiego nie ma.
Natomiast w Polsce znajdą się osoby, ba będzie ich nawet dużo, które nie mają nic przeciwko, a nawet pójdą z pocałowaniem rączki. To jest właśnie CHORE.


............................................
Czw Wrz 15, 2011 12:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
:: LINK ::
hyhy, fuktycznie

no to w takim razie dobre oferta pracy, żeby zdobyć doświadczenie


............................................
Czw Wrz 15, 2011 12:33 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
tasman napisał:
Emiliano napisał:
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


Oni chcą Inżyniera ( nie ów ) do wszystkiego, to jest nie w porządku, przynajmniej w Polsce, bo gdzie indziej, czegoś takiego nie ma.
Natomiast w Polsce znajdą się osoby, ba będzie ich nawet dużo, które nie mają nic przeciwko, a nawet pójdą z pocałowaniem rączki. To jest właśnie CHORE.


Skoro ktoś przyjmuje taką ofertę, to znaczy, że ta oferta jest dobra, bo znaleźli się chętni.
Ja gdybym miał zaoferować komuś pracę, to starałbym się zapłacić jak najmniej, a zyskać jak najwięcej, to chyba oczywiste prawidło i jedna z zasad kapitalizmu. Myślę, że masz podobnie.
I to nie jest jest chore, bo dzięki temu rozwija się gospodarka. Ludzie pracują, zarabiają, w końcu tej pracy nie będzie się nikomu opłacało wykonywać (bo będą lepsze oferty), więc i pracodawca będzie musiał uatrakcyjnić swoją ofertę...
W skrócie
Pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 15, 2011 12:48 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zaraz chwila. Gość z wykształceniem mający inżyniera znalazł ogłoszenie, gdzie potrzeba inżynierow. Ma zatem prawo być zniesmaczony i zdziwiony, jeżeli baba informuje go, że w zakrez jego obowiązków bedzie kopanie rowów.


............................................
Czw Wrz 15, 2011 12:52 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Morpheus
Morpheus


Ensign
::: 985 :::
STEAM_0:1:18191054
wiek: 31
Emiliano napisał:
tasman napisał:
Emiliano napisał:
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


Oni chcą Inżyniera ( nie ów ) do wszystkiego, to jest nie w porządku, przynajmniej w Polsce, bo gdzie indziej, czegoś takiego nie ma.
Natomiast w Polsce znajdą się osoby, ba będzie ich nawet dużo, które nie mają nic przeciwko, a nawet pójdą z pocałowaniem rączki. To jest właśnie CHORE.


Skoro ktoś przyjmuje taką ofertę, to znaczy, że ta oferta jest dobra, bo znaleźli się chętni.
Ja gdybym miał zaoferować komuś pracę, to starałbym się zapłacić jak najmniej, a zyskać jak najwięcej, to chyba oczywiste prawidło i jedna z zasad kapitalizmu. Myślę, że masz podobnie.
I to nie jest jest chore, bo dzięki temu rozwija się gospodarka. Ludzie pracują, zarabiają, w końcu tej pracy nie będzie się nikomu opłacało wykonywać (bo będą lepsze oferty), więc i pracodawca będzie musiał uatrakcyjnić swoją ofertę...
W skrócie
Pozdrawiam


Nie oferta jest dobra, tylko frustraci nie mogący znaleźć nigdzie indziej pracy, mający na utrzymaniu rodzinę chwycą się byle czego, i to się nazywa WYZYSK.


............................................
Czw Wrz 15, 2011 1:21 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Morpheus napisał:
Emiliano napisał:
tasman napisał:
Emiliano napisał:
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


Oni chcą Inżyniera ( nie ów ) do wszystkiego, to jest nie w porządku, przynajmniej w Polsce, bo gdzie indziej, czegoś takiego nie ma.
Natomiast w Polsce znajdą się osoby, ba będzie ich nawet dużo, które nie mają nic przeciwko, a nawet pójdą z pocałowaniem rączki. To jest właśnie CHORE.


Skoro ktoś przyjmuje taką ofertę, to znaczy, że ta oferta jest dobra, bo znaleźli się chętni.
Ja gdybym miał zaoferować komuś pracę, to starałbym się zapłacić jak najmniej, a zyskać jak najwięcej, to chyba oczywiste prawidło i jedna z zasad kapitalizmu. Myślę, że masz podobnie.
I to nie jest jest chore, bo dzięki temu rozwija się gospodarka. Ludzie pracują, zarabiają, w końcu tej pracy nie będzie się nikomu opłacało wykonywać (bo będą lepsze oferty), więc i pracodawca będzie musiał uatrakcyjnić swoją ofertę...
W skrócie
Pozdrawiam


Nie oferta jest dobra, tylko frustraci nie mogący znaleźć nigdzie indziej pracy, mający na utrzymaniu rodzinę chwycą się byle czego, i to się nazywa WYZYSK.

Rozumiem, że dla Ciebie to może być uwłaczające, pewnie wielu ludzi ma podobne odczucia.
Jednak pisząc, że oferta była dobra oceniałem ją z punktu widzenia oferenta. Skoro ktoś przyjął ofertę pracy, to oferent musi być zadowolony, że złożył korzystną ofertę (korzystną dla niego! A nie dla oblata). O to mi chodziło, Morpheus.
Pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 15, 2011 3:24 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
Emiliano napisał:
Morpheus napisał:
Emiliano napisał:
tasman napisał:
Emiliano napisał:
Karbulot napisał:
Oni chcą inżynierów do wszystkiego.

I jest tutaj coś nie w porządku Twoim zdaniem?


Oni chcą Inżyniera ( nie ów ) do wszystkiego, to jest nie w porządku, przynajmniej w Polsce, bo gdzie indziej, czegoś takiego nie ma.
Natomiast w Polsce znajdą się osoby, ba będzie ich nawet dużo, które nie mają nic przeciwko, a nawet pójdą z pocałowaniem rączki. To jest właśnie CHORE.


Skoro ktoś przyjmuje taką ofertę, to znaczy, że ta oferta jest dobra, bo znaleźli się chętni.
Ja gdybym miał zaoferować komuś pracę, to starałbym się zapłacić jak najmniej, a zyskać jak najwięcej, to chyba oczywiste prawidło i jedna z zasad kapitalizmu. Myślę, że masz podobnie.
I to nie jest jest chore, bo dzięki temu rozwija się gospodarka. Ludzie pracują, zarabiają, w końcu tej pracy nie będzie się nikomu opłacało wykonywać (bo będą lepsze oferty), więc i pracodawca będzie musiał uatrakcyjnić swoją ofertę...
W skrócie
Pozdrawiam


Nie oferta jest dobra, tylko frustraci nie mogący znaleźć nigdzie indziej pracy, mający na utrzymaniu rodzinę chwycą się byle czego, i to się nazywa WYZYSK.

Rozumiem, że dla Ciebie to może być uwłaczające, pewnie wielu ludzi ma podobne odczucia.
Jednak pisząc, że oferta była dobra oceniałem ją z punktu widzenia oferenta. Skoro ktoś przyjął ofertę pracy, to oferent musi być zadowolony, że złożył korzystną ofertę (korzystną dla niego! A nie dla oblata). O to mi chodziło, Morpheus.
Pozdrawiam


ja chcę tylko zobaczyć jak Ty zaczniesz szukać pracy, ale tak na serio, a nie przez tatusia/mamusię... hehehehe... Zobaczysz jak życie wyprostuje Twoją arogancję, zobaczymy jak będziesz płakał po nocach, bo nie masz za co kupić swoim dzieciom jedzenia i jak bardzo będziesz sobie wtedy chwalił pracę za 700 zł z nadgodzinami... huehuehue... Oczywiście przejaskrawiam i nie życzę CI tego w żadnym wypadku, ale bądź gotów, że bez znajomości bardzo dobrych nie opuścisz domu swoich rodziców jeszcze bardzo długo, a Twoja arogancja naprawdę jest wkurwiająca, ale to minie... z wiekiem i kolejnymi kopniakami od życia


............................................
Nie Wrz 18, 2011 7:21 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Słucham?

Czuję się zaatakowany, nie pierwszy raz zresztą przez Ciebie. I z całym szacunkiem dla Twojej osoby, to nie ja, a Ty za wygodnym życiem wyjechałeś do Holandii, bo najwyraźniej tutaj nie umiałeś sobie poradzić!

Arogancja mówisz...

Mam niecałe 21 lat, studiuje prawo na drugim roku. Nikt w mojej rodzinie nie jest prawnikiem, nie mam na razie żadnych koneksji. Mimo to udało mi się dostać na praktyki do kancelarii komorniczej, w której pracowałem za darmo przez 2 miesiące. Na koniec, ponieważ najwyraźniej sobie dobrze radziłem dostałem trochę kasy i propozycję pracy w wakacje, z której skorzystałem.
Do tego wszystkiego doszedłem sam i chociaż to nic wielkiego, to jestem z tego dumny, bo zawdzięczam to sobie i swojej ciężkiej pracy!

Dlatego smutno mi czytać to co piszesz, tym bardziej, że w ogóle mnie nie znasz, nigdy nie widziałeś mnie na oczy, ale jesteś w stanie szafować opiniami na lewo i prawo.

700 złotych... to jest kapitalizm, główkujesz to sobie poradzisz. Ty nie dałeś rady, więc wyjechałeś. Twój wybór, Twoje życie ale nie mierz innych swoją miarą, ok?

Pozdrawiam


............................................
Nie Wrz 18, 2011 8:38 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Jak ja lubię czytać posty Kapcia, ten człowiek zawsze potrafi rozbawić swoją... albo nie napisze czym bo się jeszcze obrazi.

Tak jak Mecu nie życzę Ci źle i cieszę się z tego, że na razie wszystko Ci się udaje, ale postaraj się pamiętać, że nie zawsze może tak być i nie zawsze wszystko od nas zależy.
Życie często ma gdzieś tą ciężką prace i mimo wszelkich starań możesz dojść w "czarną dupę".

Resztę dopowiedz sobie sam.


............................................
Nie Wrz 18, 2011 10:22 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Czlaper napisał:
Jak ja lubię czytać posty Kapcia, ten człowiek zawsze potrafi rozbawić swoją... albo nie napisze czym bo się jeszcze obrazi.

Tak jak Mecu nie życzę Ci źle i cieszę się z tego, że na razie wszystko Ci się udaje, ale postaraj się pamiętać, że nie zawsze może tak być i nie zawsze wszystko od nas zależy.
Życie często ma gdzieś tą ciężką prace i mimo wszelkich starań możesz dojść w "czarną dupę".

Resztę dopowiedz sobie sam.

No tak i to jest właśnie sedno tego tematu, takie myślenie, że się nie uda, że jest do dupy, że trzeba mieć znajomości. Niech Ci podstawią pod nos wszystko - wtedy będzie idealnie.
A jeszcze lepiej by było gdybyś nic nie musiał robić i jeszcze ci za to płacili!
Skąd wniosek, że mi się wszystko udawało? Następny znawca mojej biografii?
Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Resztę dopowiedz sobie sam!


............................................
Nie Wrz 18, 2011 10:47 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
Pozwolę sobie podsumować całość: "Jest chujowo, ale nie znaczy to że należy rołożyć ręce i obarczać wszystko winą, tylko się starać ( i tak do za..ora..nia )"


............................................
Nie Wrz 18, 2011 11:02 am


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004