zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Sprawa martwych dusz



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Pogadać może i by ktoś z nim mógł, tylko po co?
100 razy już go prosiłem o zaktualizowanie adresu team speak'a i jakoś tego nie zrobił, więc tym bardziej nie liczyłbym na to, że zajmie się czyszczeniem martwego forum.


............................................
Pią Sty 10, 2014 9:25 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


robic


Administrator
::: 3635 :::
STEAM_0:1:1020143
wiek: 59
TeCzłaperawryłochcesz

Nie martwe, tylko w śpiączce

Zawsze jest szansa że się wybudzi


............................................
Pią Sty 10, 2014 9:49 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kabushi
Szarru-kin


Administrator
::: 6193 :::
STEAM_0:0:11060447
wiek: 40
Eeee, a może skoro Karbiemu się nie chce udzieliłby pełnomocnictw następnemu w hierarchii sztabu. Ja rozumiem, że po tylu latach może się człowiek trochę zniechęcić, ale żeby zaraz zniechęcać wszystkich?

robic napisał:
Nie martwe, tylko w śpiączce Zawsze jest szansa że się wybudzi


Robic, jeśli ktoś założył konto sześć lat temu i nie napisał ani jednego posta do dzisiaj to po kiego grzyba trzymać takie konto? Przecież nawet takie napompowane statystyki kiepsko wyglądają, by nie rzec żenująco.


............................................
Pią Sty 10, 2014 11:17 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Robic pisał o forum w śpiączce, a nie o użytkownikach w śpiączce.


............................................
Pią Sty 10, 2014 11:35 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kabushi
Szarru-kin


Administrator
::: 6193 :::
STEAM_0:0:11060447
wiek: 40
Czlaper napisał:
Robic pisał o forum w śpiączce, a nie o użytkownikach w śpiączce.
ale ja założyłem temat by poruszyć kwestię nigdy nieaktywnych użytkowników z powodów o których wspomniałem Taka "śpiączka" nazywa się zgonem naturalnym, więc wnioskuję po prostu wysłanie ich do Krainy Wiecznych Banów...

Robic a Ty nie miałbyś władztwa przeprowadzenia takich porządków po konsultacji w Sztabie?


............................................
Sob Sty 11, 2014 10:07 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kabushi napisał:
Eeee, a może skoro Karbiemu się nie chce udzieliłby pełnomocnictw następnemu w hierarchii sztabu. Ja rozumiem, że po tylu latach może się człowiek trochę zniechęcić, ale żeby zaraz zniechęcać wszystkich?

Ja rozumiem Kabuch, że jesteś płodnym pisarzem i udzielasz sie na forum. Ale jakbys nie zauważył, została nas w sumie garstka. I to garstka naprawdę niewielka. I tak garstka, zamiast pisać na forum woli przebywac na TS-ie, gdzie mamy ze sobą stały kontakt. Czy ja się zniechęciłem? Jakbyś nie wiedział, udzielam sie teraz w innej organizacji, zwanej SkillPoint. Prowadzę nawet od ponad roku serwer do TF-a 2. A czemu nie tutaj, nie pod szyldem BORG? A po co? Dla kogo? Dla tej garstki zniewieściałych leni? Wybacz, ale czasy BORG już się skończyły. Kilku Borgów zostało i trzymamy sie razem, co śmieszniejsze większość to jest Sztab. Sztab pozostał, tylko reszta dron sie rozsypała jak domek z kart. Tak więc prosze mi wyjaśnić, co znaczy: "ale żeby zaraz zniechęcać wszystkich"? Bo raczej ja to widzę tak, że to Wy zniechęciliście mnie oraz Sztab, do jakiejkolwiek działalności w BORG.


............................................
Wto Sty 14, 2014 10:58 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kabushi
Szarru-kin


Administrator
::: 6193 :::
STEAM_0:0:11060447
wiek: 40
Trochę niezręcznie to ująłem, bo zabrzmiało to tak jakbyś to Ty zniechęcał do działania - mój błąd. Bardziej chodzi o to, że brak Twojej aktywności przekłada się na zanik aktywności innych, zaś ta garstka która pozostała ma mocno ograniczone pole manewru.
Dlatego gdybyś udzielił pełnomocnictw Robicowi, Debemu albo Rainowi mogliby oni tym paru osobom które tu jeszcze zaglądają, pomagać podtrzymać aktywność tego forum.


............................................
Wto Sty 14, 2014 11:37 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Rain ma wszelkie pełnomocnictwa, ma dostep nawet większy ode mnie. Co z tego, skoro po prostu brakuje mu czasu. Debeściak nie potrafi topiku zamknąć, a Ty chcesz żeby się zajmował forum? Robic - nie sądze aby chciał, poza tym przypuszczam, że jemu także brakuje wiedzy w zarządzaniu link-ftp

Piszesz, że brak mojej aktywności przekłada się na zanik aktywności innych? Ja bardzo przepraszam, i z całym szacunkiem - ale w tej chwili piszesz zupełne bzdury. Sztab jako ostatni ostał sie tutaj. Do końca próbowalismy podźwignąć BORG, stawialismy serwery do CS-a, do TF-a, do Lefta... I co? I gówno. Złaziły sie jakieś oszołomy, obiecywali że będą grać i postawią ponownie BORG na nogi. Były zachwyty, fanfary. A potem na pierdoleniu się skończyło. Samotnie z Szewcem i jeszcze kilkoma biegalismy po pustych serwerach strzelając do botów. Ci co obiecali, tłumaczyli sie milionem jakiś ważnych spraw. Jakimis sesjami (kurwa wy zawsze macie sesje) i innymi pierdołami. A to komp za słaby, a to net z dupy, a to szkoła / praca / choroba. I tylko Sztab samotnie zostawał na placu boju.

Dlatego Kabuch wybacz, ale pierdolisz. Ile w końcu można wołać i prosić innych? Od roku prowadzę serwer do TF-a z Warem3. Pod szyldem SkillPointu. Ajt z Siergiejem stawiają serwer do CSGO z mapami kz_. Tez pod jakimś szyldem innym. Czemu nie stawiamy pod nazwą BORG? A po co? Dla kogo? Dla tych leni w BORG, którzy jedynie co potrafią to wystawiają żebracze łapy po admina.

BORG sie rozjebał. Nie przepraszam. Wy rozjebaliście BORG. A ja, Sztab, i kilka osób zostaliśmy już chyba jako jedyni. Reszta odeszła w pomrok dziejów.


............................................
Wto Sty 14, 2014 5:37 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
hmmm
karbulot nic sie nie zmienia

a BORG to zawsze byli ludzie, a nie tylko serwery. To, ze nie ma serwerow nie oznacza, ze Borg niemoglby trwac


............................................
Wto Sty 14, 2014 6:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Mądrość etapu nakazuje odpowiednie pełnomocnictwa dotyczące funkcjonowania forum przekazać Kabushiemu


............................................
Wto Sty 14, 2014 8:31 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kabushi
Szarru-kin


Administrator
::: 6193 :::
STEAM_0:0:11060447
wiek: 40
Eee, to jak ślepemu prawo jazdy by się przydało

Inaczej zatem : Karbi czy będziesz miał coś przeciw abyśmy zwrócili się z prośbą o usunięcie martwych dusz tj. zero-postowców do Raina?


............................................
Wto Sty 14, 2014 8:43 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
A tak właściwie, co oni ci szkodzą? Forum przez nich nie zamula. Jedynym argumentem, który przedstawiłeś jest duża urodzinowa lista. Skoro tak przeszkadza to po co na nią patrzeć? Niech będzie, po co Rainowi dupę zawracać taką błahostką, pewnie ma ważniejsze rzeczy.


............................................
Wto Sty 14, 2014 11:26 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Użytkowników mających 0 postów jest 1122. To prawie połowa. Usunąć ich można, chociaż na pewno nie z pozycji forum. Tutaj nie ma pakietowego usuwania jednym kliknięciem, chyba że jakiś hack. Trzeba by pisać do Raina, bo ja się na tym nie znam. Zdajecie sobie jednak sprawę, że jeśli mamy pilnować aby takie martwe dusze znikały, należałoby przede wszystkim odblokowac na forum mozliwość czytania ludziom niezarejestrowanym. Stąd się bowiem wzięło tylu użytkowników. Jak ktoś wqidzi co to za forum, może je czytać itd, to rejestruje się dopiero wtedy, jak chce sam tutaj coś napisać. Natomiast zmuszanie do rejestracji w ciemno ludzi, którzy rejestrują się aby tylko zobaczyć co to za forum doprowadza do masowych rejestracji ludzi, którzy po stwierdzeniu: "Aha, to nie dla mnie" poszło sobie dalej zostawiając nam swoje konto. Poza tym wydaje mi się, że odtajnienie części forum może przynieść więcej korzyści, może jacyś ludzie się zainteresują BORG.

A tak w kwestii mojego olewactwa, to wiedz Kabuch, że ja ocaliłem to forum. Bo Sztab kiedy przyszło do płacenia za forum stwierdził, że nie ma sensu tego ciągnąć. Dopiero moje namowy, że pozbylibysmy się naszego dziedzictwa doprowadziły, że forum istnieje dalej. Dlatego ostrożniej dobierałbym oskarżenia, brak aktualizacji jakiegoś adresu TS nie znaczy zaraz, że olałem forum.


............................................
Sro Sty 15, 2014 11:32 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
coz ja nie gram nie siedze na ts ale na forum zagladam, co czyni mnie leniem? brak czasu wolnego ale nie zapomnialem o tym forum, troche niektore posty mi zawsze daja po ryju ale sie przyzwyczailem


............................................
Sro Sty 22, 2014 10:28 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Odnośnie pytania, które otrzymałem: można takich użytkowników usunąć z poziomu bazy. Czy jest taka potrzeba? Z technicznego punktu widzenia - nie. Ich wpływ na forum jest co najwyżej marginalny, jeśli nie zerowy. Kwestie wizualne i lepszego samopoczucia pozostawiam Wam do oceny, czy są na tyle istotne.


............................................
Pon Sty 27, 2014 11:36 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004