zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Catalyst AI a nowe Catalyst Control Center



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Mam taki problem.

Ostatnio grywam sobie w jedynkę Borderlands. Niestety, problem z nią taki, że lubi co jakiś czas wyłożyć mi się (zawiesić, scrashować). Zazwyczaj wiesza się albo w trakcie ładowania nowej mapy, albo przy próbie podłaczenia do budki sklepowej z amunicją, bronią lub medykamentami. Komunikat błędu, to istna litania komunikatów, niezrozumiałych pewnie nawet dla R2D2, ani dla C3PO. Gdzieś w Sieci trafiłem na informację, że w tej grze (podobnie jak w DOOM 3) należy wyłaczyć Catalyst AI w Catalyst Control Center. No i mam zagwozdkę, bo w nowszych CCC nie ma czegoś takiego, jak Catalyst AI. Grzebię i grzebie w necie, wielu ma ten sam problem. Propozycje są karkołomne, grzebanie w rejestrze, istalowanie jakić patchy, dłubanie w pliku profiles.xml. Najsensowniejszy poradnik znalazłem tutaj - :: LINK :: . Problem w tym, że aby to ustawić, trzeba najpierw wymusić inne rzeczy, których... także nie mogę znaleźć, na przykład: "Enable Surface Format Optimization". Ciekawe - po takim jednym crashu nie mogę wejść w CCC, nie odpala się. Muszę mieć świeżo uruchomiony Windows, stąd pewność, że raczej problem leży właśnie tam. Przyjdzie mi albo pogodzić się z upierdliwymi crashami, albo odwołać się do pomocy forumowiczom. Ma ktoś nowe Catalysty i spotkał się z takim problemem?


............................................
Pią Mar 21, 2014 11:08 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004