zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Problem z połączeniem się na serwer



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety, ale problem "Sesja nie jest już dostępna" to problem globalny, a nie tylko naszego serwera. Valve doszło do wniosku, że graczom niepotrzebne są serwery niezależne, na które człowiek wchodzi świadomie. Valve wie co dla nas "najlepsze" i woli, aby gracze łączyli się na serwery poprzez ich matchmaking i system wyszukiwania. Dzięki temu nie możemy nawet znaleźć serwera z wybraną mapką, skazani jesteśmy na wybór typu: "Grupa czynnej służby", "Grupa rezerwowa", "Operacja TakaATaka", podzielone na zestawy map, a gdzie nas wrzuci to już zależy od widzimisię tego całego matchmakingu, który jest tak zjebany jak noc listopadowa. Zajrzyjcie na mój profil na screeny z CS-a, a zobaczycie co mam na myśli. Roi się od screenów, gdzie wybiera nam teamy o kilka klas lepszych.

Wracając do nieszczęsnej "Sesji już niedostepnej". Mam kilka kont idlowych, z których łączę się na serwery typu "Achivement Idle" i kwiatki typu "Sesja nie jest już dostępna" są na porządku dziennym. Ponadto często bywa tak, że na serwerze pokazuje 10/30 graczy a nie mogę wejść witany komunikatem: "Poczekalnia jest pełna". Dlatego nie sądze aby Siergiej czy ajt mogli coś tutaj zrobić, to są valvowskie bugi które występują także i na innych serwerach.


............................................
Sob Wrz 06, 2014 9:52 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Postaram się to zobrazować jak to działa:

Gracz x loguje się najpierw na swojego steama, uruchamia CS:GO.
Gracz x próbuje wejść na serwer anarchy.

I teraz jak wygląda połączenie gracza x

Gracz X będąc w CS:GO łączy się najpierw z serwerami matchmakingu i serwerami odpowiedzialnymi za stawianie lobby (czemu to ma tak działać w przypadku serwerów dedykowanych nie wiem)
Jak już gracz x połączy się z serwerami marchmakingu i serwerami odpowiedzialnymi za lobby dostaje informacje że jednak nie potrzebuje stawiać lobby bo łączy się bez pośrednio z IP Serwera, i jeżeli wszystko na tej drodze jest w porządku łączymy się z serwerami Anarchy czy jakimś innym z serwer browser i na tym serwerze pozostaje.

Jednak gdy serwery MM i Lobby są przeciążone dostajemy komunikat o tym że sesja nie jest już dostępna albo że Lobby jest pełne.

Co z tym robić jak żyć:

Niestety jak karbulot napisał jest to problem globalny i nie ma pluginu ani moda który ten problem rozwiązuje, jedyne co w tym wypadku może pomóc to restart całego serwera aby serwer spróbował odnowić połączenie z serwerami lobby, jednak jest to rozwiązanie ciężkie bo przy pełnym serwerze nie będę dla Gracza X restartował serwera.

Co zrobić gdy mam taki komunikat i próbuje wejść na serwer a nie mogę:
Cóż Ciężko pomóc bo rozwiązania nie ma ja gdy mam takie problemy robię takie rzeczy:
-Restart CS'a
-Restart Steama
-Restart Internetu

I zazwyczaj udaje mi się wejść na serwer nasz.

Można też próbować ostatnio czytałem łączyć się z naszym serwerem poprzez komendę connect w konsoli lub przy wyłączonym CS'ie bezpośrednio ze steama


To też pomaga.

Niestety ja w tym temacie nie mogę nic pomóc daje tylko rozwiązania które mogą jakoś pozwolić wam połączyć się z naszym serwerem.

Dodano 16 minut temu:

@PuciPuci ale jak to wywala z serwera po zmianie mapy... Ja czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem


............................................
Nie Wrz 07, 2014 1:29 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004