zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

BANANY NA FORUM I ODPOWIEDZ MOJA Z TOPICKU O SMARTPHONACH



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 41
kto zbanował hana?


............................................
Nie Gru 28, 2014 12:22 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
I za co


............................................
Nie Gru 28, 2014 5:57 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::

Karbulot napisał:
Za bycie kurwą.


Serio?

Czyli to ja darłem ryja na TS, a potem opierdalałem wszystkich w około jak tylko ktoś się odezwał?

Czyli to ja stałem AFK 3 rundy na respie w krytycznym momencie gry?

Czyli to ja zacząłem rzucać wszystkich po kanałach TS-a żeby nie mogli dokończyć gry?

Czyli to ja wjechałem wulgaryzmami na Siergieja i jego nieżyjącą mamę?

Czyli to ja pobanowałem ludzi na forum za to, że śmieli powiedzieć, że zachowujesz się jak ostatni chuj? Łącznie z Człaperem, który wywalił Cię z TS-a żebyś ochłonął.

Serio? To ja tu jestem kurwą? Jesteś pewien?

Cytując jedną osobę z TS-a: jesteś rakiem na społeczności BORG i zachowanie jak powyżej tylko to potwierdza.


............................................
Pon Gru 29, 2014 7:42 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Buecheche, ładna bajeczka, koń by się uśmiał. Zacznijmy od tego, że ryja darł każdy. Złosliwie darliście mordy (zwłaszcza tasman), jak zostałem ostatni przy życiu. Zajebisci hipokryci, jak wy jesteście ostatni, to drzecie ryja na każdego kto sie odezwie. Ale jak ja zostaje ostatni, to złośliwie mi przeszkadzacie (bo Karbulot ma chujowe słuchawki i nic nie słyszy). Kiedy w końcu zmutowaliście mnie w grze, to poszedłem na inny kanał. Skoro wy mnie nie słyszycie, to po cholere ja mam słuchać waszego pierdolenia. Może rzekome AFK trwało tylko tyle, aby zminimalizowac grę, przejśc na inny kanał TS-a i zmaksymalizować. Maksymalnie 10 sekund, sciagnij sobie demko baranie i sobie zobacz. Zwotowaliście mnie i wyjebali z gry bez żadnego powodu. I nie pierdol mi, że darłem ryja, raz czy dwa sobie zaspiewałem, zreszta ryja to darli wszyscy, ale to ja przeszkadzałem. Wyrzucając mnie z gry postapiliscie niekolezeńsko i jak ostatnie kurwy. Jak z pretensjami wróciłem na kanał, to zostałem centralnie olany, a Siergiej zaczął mnie przenosić z kanału. Wtedy sie wkurwiłem i ja was przerzuciłem. Człaper mi odebrał uprawnienia, a Siergiej wciąż mnie przerzucał po kanałach i za to się mu oberwało ode mnie. Przyznaje, niezbyt ładnie i za to go kiedys przeproszę. Nie powinienem jechac mu po matce, ale tak mi cisnienie skoczyło, ze nie wyrabiałem. Gdybyście chociaz cos powiedzieli, "Sorki Karbulot za tego vota, tak jakos wyszło". Ale was to kurwa bawiło, jeszcze mordy cieszyliście, na koniec dostałem od Człapera bana na TS-ie.

A najwieksza kurwa okazał sie darkas. Nie miałem z nim konfliktu, a on mi pojechał na Steamie-ie wczoraj, a dzisiaj przylazł do mnie na TS-a i pocisnął po rodzicach, po mnie, jak się dało. Ja miałem powód wygarnąc Siergiejowi, szczególnie że byłem wkurwiony i nie panowałem. darkas mi pocisnął na zimno, z premedytacja, udawadniając że jest największą kurwą. Bo ja z nim żadnego konfliktu nie miałem.

Jak piszesz, to pisz prawde, a nie wybiórczo przedstawiasz tylko swoje racje. I na dodatek jeszcze kurwa kłamiesz i wymyslasz jakies bajeczki, pokaż mi demko jak byłem AFK przez trzy rundy. I nie tłumacz, że pocinąlem Siergiejowi. On jest dorosły facet, moze załatwic to sam ze mną, a nie potrzebuje adwokatury zjebbanego darkasa, którego nawet nie było na TS-ie, ale do powiedzenia to ma jak najwiecej.

Dziekuję za uwagę.

Dodano 33 minut temu:

Własnie obejrzałem demko. Dostałem bana w momencie normalnego grania, kiedy zabiłem jednego raszera, i szedłem na małą salkę. Wtedy poszedł wot i mnie wywaliliscie. Więc daruj sobie Han te smieszne bajeczki, że afczyłem 3 rundy. Afczyłem na samym początku 10 sekund, żeby wyjśc do pulpitu i wejść na inny kanał (co zreszta zapowiedziałem mówiąc: "Skoro wy mnie mutujecie, ja tym bardziej nie zamierzam słuchac waszego pierdolenia"). Potem kupiłem autokampe, pobiegłem na lewo, zabiłem jednego wroga, po 5 sekundach zostałem wywalony przez was z gry. I tyle w temacie.


............................................
Pon Gru 29, 2014 8:52 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Bana dostałeś za późno, bo użyłeś słów których nigdy nie powinieneś użyć. Radzę mic na przycisk i go nie używać w krytycznych momentach


............................................
Pon Gru 29, 2014 9:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
O bana od Człapera nie mam pretensji. Mam pretensje o świńskie zachowanie "kolegów". Teraz oczywiście wszyscy patrza na mnie poprzez pryzmat tego, co powiedziałem Siergiejowi. Jakoś nikt nie pamieta i nie chce widzieć, czym doprowadzono mnie do stanu, ze cisnienie mi skoczyło do dwustu. W kocu sam z siebie nie skoczyłbym z takimi sapami, bo zupa była za słona. Dostaje za to jakieś z dupy powody do bana, ściagnięte z księżyca.

Szkoda, że nikt nie słyszał, jak darkas "pozdrowił" mnie dzisiaj na moim TS-ie. O wiele soczyściej niz ja Siergieja. I tego tej kurwie nie zapomnę nigdy. Bo jest różnica, jak sie komuś pociśnie w kłótni czy afekcie, a jest różnica kiedy ktos, komu nie nadepnąłem na odcisk puścił mi taką wiązankę z zimną krwią.


............................................
Pon Gru 29, 2014 11:47 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::

Karbi, stosujesz typową taktykę Kalęgo.
Jak ty komuś dojebiesz - to spoko, takie tam "heheszki"
Jak tobie słabo idzie - "morda i wypierdalać"
Jak ty drzesz mordę na TS pod koniec mapy - "przeciez wszyscy drą"
Jak ty wychodzisz z gry bo ci nie idzie - "wychodzę i chuj"
Jak ty jedziesz po cudzych rodzicach bo ci cisnienie skacze - "oj, wymsknęło się".

Jak ktoś inny zamyka - od razu screeny i wielka beka
Jak ktoś tobie coś powie - wielka obraza
Jak ktoś inny wyjdzie z gry - straszny chuj
Jak ciebie wszyscy mają dość - to ich wina i w ogóle "kurwy".

Czyli genaralnie wszyscy winni, a Karbulot święty. W końcu to wina Siergieja że ci ciśnienie podniósł tak że mu musiałeś po matce pojechać. I zgadza się, Siergiej adwokatury nie potrzebuje, ale takie chamstwo i kurestwo jakie zaprezentowałeś jest poniżej poziomu ścieków.

Co do twojej wersji wydarzeń - aż mi się komentować nie chce. Kto widział ten widział. Kto chciał się dowiedzieć ten się dowiedział. A kto uwierzy w bajeczki ten uwierzy i na tym pozostańmy.


............................................
Wto Gru 30, 2014 1:15 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nigdy na nikogo nie dałem wota. Nigdy nie wcisnąłem F1 jak kto inny dał wota. Dla mnie wywalanie kolegi z gry "dla jaj" jest czystym frajerstwem.

Jesteście zajebani hipokryci. uciszacie wokół każdego, kto wam przeszkadza grać, sami jednak nie przestrzegacie reguł, jakie sami stworzyliście. Przyjęło się, że ostatni zostaje - inni mordy w kubeł. Ciskacie sie, jak ktos sie odezwie kiedy zostajecie ostatni, ale jak kto inny zostaje potraficie złosliwie drzeć mordy. Przypomnij sobie, jak tasman złosliwie darł morde na ostatniej mapie, kiedy zostałem ostatni.

Sprawa po0miedzy mną i Siergiejem to sprawa pomiedzy mna i Siergiejem. Wam kurwa nic do tego. Nikogo z was nie obraziłem, nikogo nie pojechałem. Wy mnie zwotowaliście i wyrzuciliście z gry. Nawet, jak to było przypadkiem nie usłuszałem nawet głupiego "sorry". Mieliście za to zajebista zabawę uchachani, "o udało sie wyjebac karbulota, ale zajebiście". Tego nie widzicie. Wykorzystujecie, ze pojechałem Siergiejowi i pod płaszczykiem solidarności z nim nie widzicie, co sami zrobiliście wczesniej. Tylko kurwy i zjeby wyrzucaja kolege z gry z zimną premedytacją. Bo gdybysmy się pożarli, nie byłoby sprawy. Ani z Tobą Han, ani z Siergiejem nie miałem ani jednej spiny w grze. maker trochę stękał ze mu niby przeszkadzałem (ale makerowi i Darkasowi to kazdy przeszkadza, chociaż sami dra japy jak zarzynane swinie). Troche tam się pocharpałem z Tasmanem. Ale ani z Tobą ani z Siergiejem nie miałem ani najmniejszego sapa. Więc wytłumacz mi filozofie od siedmiu bolesci, dlaczego kliknąłeś "F1"? Bo chyba nie wierzysz w swoje pierdolenie, że jakobym afczył przez trzy rundy, 5 sekund przed wywaleniem nie nawet zabiłem przeciwnika. mam na to demko, jak ogarrne jak sie to nagrywa, to wrzucę i udowodnię.

Dlaczego Siergiej nacisnął "F1"? Z nim tez nie miałem zatargu? czemu potem wypierdalał mnie z kanału jak pytałem, czemu mnie wyrzuciliście? Myslisz, że tak sobie wpadłem na kanał i ni z gruchy ni z pietruchy zacząłem mu cisnąć, bo mi gówno stanęło w poprzek dupy i musiałem się wyżyć? Sprowokowaliście mnie, nawet nie potrafiliście powiedzieć głupiego "przepraszam". A teraz kurwa wymyslacie że wszystko z mojej winy? jeszcze powiedz, że cofnąłeś się w czasie, i dałes wota na mnie z powodu, że za 3 minuty później obrażę matke Siergieja?

Kurwy jesteście i tyle. Bo tylko kurwy wyrzucają kolegę z gry bez powodu. Zwotowaliście jakis czas temu Znajomego i mieliście ubaw po pachy. Tylko ze ja to nie Znajomy. jesteście tez zajebani hipokryci, widzicie jak ktos inny przeszkadza gadaniem w grze, sami zaś złośliwie lubicie przeszkadzać innym. Karbulot kawał chuja, trzeba go napiętnować bo pojechał po matce Siergieja. A co powiesz o darkasie, który wczoraj przylazł za mna na TS-a i pocisnął mojej matce? też go wyjebaliście z TS-a? Nie, pewnie przywitaliście jak kurwa jakiegos jebanego bohatera. Bo jak karbulot komus pojedzie to be, a mnie to jechac mozna. I kto tu kurwa wyznaję polityke Kalego jełpie?


............................................
Wto Gru 30, 2014 2:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pqi
Pqi


Fleet Recruit
::: 4 :::
wiek: 34
Bambosz ma racje po chuj spamować mu topic....

Odpisuje z tego topicku :: LINK ::

Cześć Nazywam się Siergiej i używam konta Pqi bo wkurwiony i obrażony na cały świat Karbulot postanowił zbanować nam wszystkie konta. W gwoli ścisłości, owszem vote poszedł ale tylko dlatego że zachowywałeś się jak kutas dosrywałeś się do każdego że śpiewa, że gada itp itd tutaj dalej wymieniaj, a gdy ty to robisz to zawsze masz jedną kwestie to powiedzenia, JAK WY TO ROBICIE TO JEST DOBRZE, aha czyli technika jak wy to robicie to mnie to wkurwia a ja to robię to robię wam na złość, jeżeli już chcecie trolować grę to powiedzcie ale ja nie o tym. Ale karbulot powtórzę się HIPOKRYZJA LVL HARD... a nawet VERY HARD, ktoś musi odpuścić podobno jesteś starszy no chyba że tylko w dowodzie osobistym

Dlaczego nas zbanowano:

Odpowiedz karbulota:
Cytat:
Za bycie kurwą.


Odpowiedz moja: Nie karbulot nie za bycie kurwą tylko za dowiedzenie się prawdy o sobie... i że ktoś wyjebał szefa borg z teamspeaka bo PRZESADZIŁ MASAKRYCZNIE

Banany dostali: Ja, Czlaper, Han, Tasman, Maker, nie wiem czy Darek też...

Cytat:
Kiedy w końcu zmutowaliście mnie w grze, to poszedłem na inny kanał. Skoro wy mnie nie słyszycie, to po cholerę ja mam słuchać waszego pierdolenia.



Wiesz co to kurwa jest teamplay... Podobno grasz w CS'a od 1.0 , zostawię to bez komentarza

Cytat:
I nie pierdol mi, że darłem ryja, raz czy dwa sobie zaśpiewałem

Ty zawsze śpiewasz karabiny, karabiny, a jak nie to cantina band i inne.. czemu ostatnim czasem ciągle z makerem i człaperem na teamspeaku leci stały tekst i gada, i gada i gada i przestać gadać nie może.... ?
Jak dostałeś bana na teamspeaku jest tak cicho że ciszej być nie może.

Lecimy dalej

Owszem pomysł vota poleciał nie pamiętam kto go puścił ale możesz wiedzieć JAKO JEDYNY POWIEDZIAŁEM NIE VOTUJCIE GO BO BĘDZIE GÓWNOBURZA.... I CO KURWA WYKRAKAŁEM.... KAŻDY TO NA TS POTWIERDZI, I W DODATKU NAJBARDZIEJ OBERWAŁEM JA

Cytat:
a Siergiej zaczął mnie przenosić z kanału. Wtedy sie wkurwiłem i ja was przerzuciłem.


CO DO KWESTII TWOJEGO PRZERZUCANIA PRZEZE MNIE, NIE WIEM CZY TS MA JAKIEŚ LOGI ALE PROSZĘ SPRAWDŹCIE JE,JA W TYM MOMENCIE BYŁEM JESZCZE W CS:GO, JA CI TYLKO ZABRAŁEM GRUPĘ BORGOWĄ BO ZACZĄŁEŚ TY NAS PRZERZUCAĆ, JA TOBĄ NIE RZUCAŁEM.... NIE WIEM SKĄD TO KURWA WZIĄŁEŚ,

Cytat:
A największa kurwa okazał się darkas

I tutaj mój drogi okazało się kto jest kolegą a może nawet i przyjacielem a kto kurwą...

Cytat:
Bo tylko kurwy wyrzucają kolegę z gry bez powodu


Nazywasz się że jesteśmy dla ciebie Kolegami, po tym co ty mi powiedziałeś nawet nie wiem czy jesteś gównem na lewym bucie mojej stopy...

Cytat:
Karbulot kawał chuja, trzeba go napiętnować bo pojechał po matce Siergieja.

OBRAZIŁEM CI CHOCIAŻ RAZ RODZINĘ, OBRAZIŁEM CI TAK ŻE PŁAKAŁEŚ PRZEZ TO.... NO CHYBA NIE... A PRZYPOMNIEĆ CI JAK MECU WJEŻDZAŁ NA TWOJĄ MATKĘ, CHYBA SĄ GDZIEŚ NAGRANIA Z TSA ? PRZYPOMNIMY SOBIE...

Cytat:
Jakoś nikt nie pamieta i nie chce widzieć, czym doprowadzono mnie do stanu, ze cisnienie mi skoczyło do dwustu.


Zaczęło się od tego że ci w prost powiedziałem jakim hipokrytą jesteś, ty zacząłeś się rzucać w moją stronę zacząłem się bronić, zacząłeś jechać mi po matce, zwróciłem Ci uwagę że wiesz jaka jest sytuacja, ty nic z tego sobie nie zrobiłeś dalej jechałeś po niej jak po dzikiej suce, w końcu poprosiłem kogoś aby DAŁ CI BANA... I poleciałeś z reasonem uspokój się

I BEST OF THE BEST... KARBULOT ZAMIAST NASTĘPNEGO DNIA JAK OCHŁONĄŁ PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH CO ZROBIŁ, ZAŁOŻYŁ WŁASNEGO TEAMSPEAKA... BO CO BO LUDZIE Z BORGA GO NIE CHCĄ.... HAHAHAH ŚMIESZNY JESTEŚ



TRAMAL WYJEBAŁ CIE DO RESZTY, jesteś wrakiem człowieka w moich oczach i tyle...Możesz mnie deasymilować, możesz mnie banować, możesz obciągnąć mi, dopóki ze mną nie porozmawiasz i przy wszystkich nie powiesz tego że przesadziłeś nie mam zamiaru z tobą rozmawiać ani dalej się kontaktować z tobą, żyj w swoim wirtualnym świecie gdzie Australia i Stattraki są najważniejsze na świecie....

GOOD LUCK HAVE FUN

Dodano 6 minut temu:

I taki jeszcze PRO TIP młodszego gracza...

Jesteś wkurwiony, ciśnienie wypierdala z orbity, NIE GRAJ... ZAGRAJ W PASJANSA... A ZAPOMNIAŁEM TAM NIE MA ITEMÓW...



Ostatnio zmieniony przez Pqi dnia Wto Gru 30, 2014 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Gru 30, 2014 4:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::

Powiem krótko. karbulot dla mnie przestał istnieć, tak jak miałem jeszcze odrobinę szacunku dla tego starego zgreda tak tą sytuacją stracił go całkowicie. To ja dałem vote na kicka i to ja się z niego śmiałem, dlaczego pocisnąłeś Siergiejowi? Bo kobyla, po której można jeździć? To się stara kurwo zdziwiłeś jak zaczął ci odpyskowywać jak nigdy, co? Jesteś wart tyle co nic, jebany fajfusie, i uwierz mi, że gdybyś przy mnie komuś powiedział tak jak do Siergieja to przypierdoliłbym ci w ten głupi ryj, mimo twojego wieku. I możesz pisać jaki to jesteś kozak i byś wszystkim najebał, taaa, zwłaszcza jak musiał jechać do szpitala, bo mu ciśnienie skoczyło bo przejebał w grze. Prawie 50 letni facet. Ja pierdolę. Jak dla mnie to nie ściągnąłeś mamy do Danii po to, żeby się nią opiekować, tylko żeby ona opiekowała się tobą, bo przez gry cofnąłeś się w rozwoju o jakieś parenaście/dziesiąt lat. A już szczytem jest to jak karbozjeb narzeka, że musi iść na 2 godziny do pracy. Księżniczka kurwa mać, bo w team fortressa przez te 2 godziny nie zagra. Nie jesteś gorszy od tych ciapatych kurew. Z tą różnicą, że nie jesteś ciapaty. I tak kończąc moją wypowiedź dopowiem jeszcze, że tą głupią akcją i niewyparzoną krzywą mordą straciłeś swoich ostatnich przyjaciół, bo tylko tych internetowych posiadasz. I szczerze mówiąc, ja na jednym kanale z tym zjebem, gdy wróci nie będę siedział. Nigdy.

Bez pozdrowień jebany debilu.
Maker.


............................................
Wto Gru 30, 2014 4:50 pm


Odpowiedz z cytatem




Pqi
Pqi


Fleet Recruit
::: 4 :::
wiek: 34
Cytat:
Jakoś nikt nie pamieta i nie chce widzieć, czym doprowadzono mnie do stanu, ze cisnienie mi skoczyło do dwustu.

Jeszcze się ustosunkuje do tego wpisu... A zainteresowałeś się jak ja się poczułem, jesteś nie dość że hipokrytą to też egoistą... Każdy ma przymykać oko na Karbulota każdy ma przymykać na jego wkurwienie na smerfy, na haxy, na śpiewanie.... TO NIE TAK DZIAŁA...

Jeżeli chcesz wiedzieć to płakałem jak dziecko wtedy i cały drżałem i ledwo co się mogłem opanować.


............................................
Wto Gru 30, 2014 4:52 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::



Cytując wypowiedź jednego z bohaterów "Symetrii":

"Uwal się na pizdę i ani mrugnij."


............................................
Wto Gru 30, 2014 5:00 pm


Odpowiedz z cytatem




darkas


Lieutenant Junior Grade
::: 1330 :::
STEAM_0:1:14583491
wiek: 32
To ja tylko powiem powodzenia w szukaniu nowych kolegow i obys ich znalazl bo obecnie atmosfera na ts jest na tyle przyjazna i czysta ze zapach gowna lepiej by nie wrocil... Co do sytuacji - mnie osobiscie przy niej nie bylo (moze to i lepiej) ale z opowiadan wszystkich wynika jedno... kazdy ma wizje ktora rozni sie drobnymi detalami, kazdy uwaza ze ma cos na sumieniu tylko "outsider" odwraca tramal ogonem i robi z siebie ofiare losu... Dla wszystkich co to czytaja - polecam wejsc na ts, nie musicie grac z nami w CSa itp. Cale zycie "BORG" to wlasnie ts a forum... za 5 min moze go nie byc bo pewna osoba przypierdoli sobie troche tramalu, zacznie miec wizje i usunie to wszystko


............................................
Wto Gru 30, 2014 5:15 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pqi napisał:
Jesteś wkurwiony, ciśnienie wypierdala z orbity, NIE GRAJ... ZAGRAJ W PASJANSA... A ZAPOMNIAŁEM TAM NIE MA ITEMÓW...

Buechecheche... I to pisze mi osoba, która strzeliła focha po pierwszej rundzie i wyszła z gry, bo się śmiali ze zjebał grę...

Dodano 1 minut temu:

A na posty makera i darkasa nie odpisuję, bo szkoda mi tylko klawy. Niech inni widzą kto tu cham i zjeb.


............................................
Wto Gru 30, 2014 5:23 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004