zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

BANANY NA FORUM I ODPOWIEDZ MOJA Z TOPICKU O SMARTPHONACH



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Pqi
Pqi


Fleet Recruit
::: 4 :::
wiek: 34
Jak często ja robię Rage Quity, a jak często Ty...
Jak często ja narzekam na grę, a jak często Ty, 80% GIER NARZEKASZ
Jak często ja narzekam i widze smerfy, a jak często Ty, TY WIDZISZ CO GRĘ
Jak często ja wprowadzam newową sytuacje do gry, a jak często Ty...
ODPOWIEDZ NA TE PYTANIA...

Przyjebałeś się tylko do tego ?

Dodano 12 minut temu:

Wiadomość od Tasmana bo nie chce mu się rejestrować:





Ostatnio zmieniony przez Pqi dnia Wto Gru 30, 2014 5:55 pm, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Wto Gru 30, 2014 5:36 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


darkas


Lieutenant Junior Grade
::: 1330 :::
STEAM_0:1:14583491
wiek: 32
Karbulot napisał:
Pqi napisał:
Jesteś wkurwiony, ciśnienie wypierdala z orbity, NIE GRAJ... ZAGRAJ W PASJANSA... A ZAPOMNIAŁEM TAM NIE MA ITEMÓW...

Buechecheche... I to pisze mi osoba, która strzeliła focha po pierwszej rundzie i wyszła z gry, bo się śmiali ze zjebał grę...

Dodano 1 minut temu:

A na posty makera i darkasa nie odpisuję, bo szkoda mi tylko klawy. Niech inni widzą kto tu cham i zjeb.


Osobnik ktory cisnie po zmarlej mamie siergieja (w sumie to kazdej innej osobie) i gdy slyszy ze ta osoba zmarla niedawno podsumowuje to tekstami "pierdoli mnie to" powinna automatycznie po mesku dostac prosto w pysk, przeprosic i zamknac sie... a ty zachowujesz sie jak jebana panienka ktora puscila sie z kims majac faceta i dzieci szuka winy wszedzie tylko nie w sobie... My twoje wybuchy gniewu i inne zjebane zachowania akceptowalismy wszyscy - jestesmy grupa znajomych (nie liczac ciebie), bana dostales z tego co wiem na minute tylko po to bys sie uspokoil i ogarnal ze jednak cos zle zrobilas to byl taki "internetowy" policzek na uspokojenie ale ty sie bedziesz bronil bo masz dupe wyzej niz uszy kurwa i nie przyznasz sie do bledu Zaluje tylko tego ze 2 razy znizyc musialem sie do twojego poziomu bo nerwy mi puscily (dlaczego? napisalem ci w wiadomosci nim zablokowalem cie na steamie) Zyczyc ci dobrze nie bede wiec zycze ci jak mowilem ci na twoim nowym TSie utraty wszystkich itemkow bo mysle ze to bardziej ciebie zaboli niz smierc twojej mamy.


............................................
Wto Gru 30, 2014 5:43 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pqi
Pqi


Fleet Recruit
::: 4 :::
wiek: 34
Szczerze najgorszemu wrogowi (a takich posiadam) nie życzyłbym śmierci bliskiej osoby, bo raz to jest kurestwo... dwa co ta osoba zawiniła żeby coś takiego życzyć dlatego zawsze wkurwiam się jak podczas MM'ów polaczki wyzywają od matek ale niestety taki kraj na nich muszę brać poprawkę bo nie znają mojej sytuacji, jednak karbulot ją znał i co wykorzystał to jak 90% polaczków na MM'ach w csgo


............................................
Wto Gru 30, 2014 5:48 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
W sumie to mogę wam pościagać te bany, skoro i tak sie rejestrujecie. Co do moich kolegów, to się nie martwcie, dam sobie radę. Mam ich jeszcze dosyć w Internecie. Wczoraj zagrałem kilka map z innymi kolegami, jaka to była ulga. Bez darcia mordy Darkasa, bez zjebanych jak on sam melodyjek Makera. nawet mi wyskoczył kałach nie, żebym się chwalił, i nawet nie zamykałem) . Zupełnie inni profesjonalni gracze (Pafik może wam powiedzieć). Bez nerwów, na wesoło.

Darkas, tak kozaczysz tutaj? A czy ty wiesz, że połowa ludzi na TS-ie BORG nie chce z toba grywać w CS-a? A wiesz czemu? Bo wiecznie drzesz morde, masz wielkie pretensje do każdego, wymagasz od ludzi cudów na kiju itd. Jesteś chamski, awanturniczy, niesympatyczny i nie jesteś lubiany. Tolerują cie tak samo, jak niby tolerują mnie. Ty Maker też spuść z tonu. Z BORG wypierdalano cie chyba z 5 razy, a do dzisiaj nikt ci nie zaproponował ponownego wstapienia, chociaż niemal cały Sztab siedzi na TS-ie. Tak więc niech ci sie nie zdaje, że jesteś jakiś fajny. Obiciem mordy mnie nie strasz, widziałem cie i raczej ci to nie grozi. Za słaby jesteś w uszach chłopcze. Darkas, tasman czy nawet Siergiej to co innego, oni sa pewno lepsze kozaki i dostałbym bęcki, ty jednak dla mnie jestes zwykły pasztet i tyle. Taki kozak tutaj, a ilekroć się spotykaliśmy, to grzeczniusi jak dobrze ułożony pies.

Śmiejecie się, że niby wszystko przezywam i biore na serio? Ja w waszym wieku wieczory spedzałem na imprezach, biwakach, na rybach, u kumplach, a nie gniłem na jakimś TS-ie. Wy nigdy tego nie zaznacie, chociaż uważacie sie za takich światowców. Gorzały też wypiłem niewąsko, potrafiłem sie jeszcze 5 lat temu bawić na Anarchii, najebany jak szpak. A wy? Wy w sobotni wieczór meldujecie się o 18-tej czy 19-tej na TS-ie, aby pomęczyć CS-a czy innego Lefta. Zawsze trzeźwiuteńcy, pewnie nawet pod krawatem. I wy śmiecie sie ze mnie smiać, że ja niby jestem nolajfem? LOL.

Aha, aby byc w porządku. Przepraszm oficjalnie Siergieja za to, że obraziłem jego mamę. Nerwy mi puściły i tyle. Ty jeden mozesz mi tu nawciskać, bo sobie zasłuzyłem. Ale inni to mi moga co najwyżej skoczyć na kant dupy. Bajki o moim darciu japy zostawcie do opowiadania siedmiolatkom na dobranoc. Ryje to darli wszyscy, a jak komuś przeszkadzam może mnie zmutować. Powodów do bana nie było, zwotowaliście mnie bo jesteście zjebami i tyle. Więcej się w tym topiku nie wypowiem, bo nie wygram pyskówki z czterema osobami. Ale wy sobie mozecie śmiało cisnąć, nie krepujcie się. Niech inni zobacza jakie jestescie zjeby i prostaki.



Dodano 3 minut temu:

Aha, bym zapomniał:

Pqi napisał:
Owszem pomysł vota poleciał nie pamiętam kto go puścił ale możesz wiedzieć JAKO JEDYNY POWIEDZIAŁEM NIE VOTUJCIE GO BO BĘDZIE GÓWNOBURZA.... I CO KURWA WYKRAKAŁEM.... KAŻDY TO NA TS POTWIERDZI, I W DODATKU NAJBARDZIEJ OBERWAŁEM JA

Ciekawa teoryjka. Nie chciałeś vota, ale jakoś zagłosowałeś na TAK. Chłop jesteś czy baba, że co innego myślisz, a co innego robisz?


............................................
Wto Gru 30, 2014 6:20 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 41
chyba nie przebrnę przez te wszystkie posty
jedyne co cieszy, to wzrost aktywności na forum i nowe rejestracje


............................................
Wto Gru 30, 2014 8:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
nie czytam bo mi sie nie chce - zbanujcie cale forum bo nas tak duzo


............................................
Wto Gru 30, 2014 8:50 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Anonymous


:: :::

Cóż, pozostaje mi zaprosić do Szczecina, bardzo chętnie się przekonam jaki to jesteś figo-fago, szczekając w internecie.

I przypominam, że z BORG wyszedłem sam. Reasymilować się chciałem, jednak po ujrzeniu kogo przyjmujecie (czyt. Moria, Michał) stwierdziłem, że odpuszczam temat. Nikt mi nie zaproponował? Pamięć na starość zawodzi.


............................................
Wto Gru 30, 2014 9:30 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
No raczej nie zaprosił. Pamiętam, że na TS-ie to dostałeś bana nawet od Debeściaka. Jeden jedyny ban, jaki dał Debeściak. Jak trzeba się narazić, aby wyłapać bana od Debeściaka. A do BORG pamiętam chciałeś wrócić, prosiłeś na TS-ie wiele razy. I zostałeś zlany frontalnie.


............................................
Sro Gru 31, 2014 12:08 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 41
A przestancie jechac po sobie jak gowniarze... Zadnego nie stac na "przepraszam"? Jakie to polskie. Szukac wiekszego G...a u sasiada.


............................................
Sro Gru 31, 2014 7:55 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
widzę że dalej po tylu latach nic się nie zmieniło, dalej macie fochy i kłótnie o rzeczy z dupy... jak tak dalej pójdzie to nasza społeczność znów się uszczupli tak jak bywało to w przeszłości ... szkoda gadać, jeden wielki żal ... odnoszę wrażenie że w dzieciństwie molestowały was troskliwe misie O_o


............................................
Sro Gru 31, 2014 9:41 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Anonymous


:: :::

Już się uszczupliła.


............................................
Sro Gru 31, 2014 12:48 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
darkas napisał:
Osobnik ktory cisnie po zmarlej mamie siergieja (w sumie to kazdej innej osobie) i gdy slyszy ze ta osoba zmarla niedawno podsumowuje to tekstami "pierdoli mnie to" powinna automatycznie po mesku dostac prosto w pysk, przeprosic i zamknac sie...

A kim jest osobnik, który mówi do drugiego: "Życzę ci Karbulot, abyscie ty i twoja matka zdechli od tego swojego tramalu"? Ja pocisnąłem matce Siergieja, przyznaję. Zrobiłem to a afekcie, będąc wkutwiony na Siergieja za to co zrobił kilkanaście sekund wcześniej. Nie rozumiem zas co ty tutaj robisz. Na TS-ie cie nie było, nie brałes udziału w konflikcie. Sprawa ciebie w żadnym razie nie dotyczy. A przyszedłes do mnie przedwczoraj na mojego TS-a i rzuciłeś mi taka oto wiązankę jaka przytoczyłem wyżej. Wiec powiedz mi zjebie, kto jest większą kurwą - ten kto przy kłótni pocisnął komus po matce, czy ten który z zimna krwią podszedł do kogoś i nie mając z nim żadnego zatargu powiedział takie słowa? Przyznasz się na forum, ze to powiedziałeś, czy będziesz frajerzynką która się wszystkiego wyprze? Skoro ja jestem tym złym, bo powiedziałem Siergiejowi złe słowa, kim w takim razie jesteś ty? Bijesz największą piane na forum, a masz właściwie to najmniejsze prawo wypowiadać się w tym topiku zjebie pierdolony. Masz wielki ryj i węszysz sensację, aby tylko jak najwięcej namieszać. Nigdy cie kurwo nie znosiłem i ciesze się wiedząc, jakie masz stanowisko.

I jeszcze jedno. Han mi napisał, ze wyrzuciliście mnie bo rzekomo afczyłem 3 rundy. Pomijając fakt, że zanim mina 3 rundy serwer sam by mnie wywalił, to Siergiej sam napisał, ze wywaliliście mnie w sumie dla jaj. Darujcie sobie bajeczki, o darciu ryja czy spiewaniu. Ryja w grze to drze połowa z nas, a jakos nie jest to powód do bana. co najwyżej ten czy ów zmutuje kogoś. Szczególnie, że sobie poszedłem na inny kanał i nie słyszeliście mojego głosu.

Czyli zwotowaliście mnie dla jaj, dla smiechu wyjebaliscie kumpla z turniejowego meczu. Teraz oczywiście pod płaszczykiem mojego konfliktu z Siergiejem odsuwacie od siebie wszelkie moje roszczenia. Ja Siergieja przeprosiłem. Zrobiłem to na forum oficjalnie, zrobiłem to na priva i zrobię to jak się uspokoję ja i on na jakims tam TS-ie. Ciekawe, czy was bedzie stać na to samo. Bo wyjebaliscie mnie z gry jak jakąś jebana przybłęde, ale jakos omijacie to co zrobiliscie, teraz "na topie" jest to, co Karbulot powiedział Siergiejowi.


............................................
Sro Gru 31, 2014 12:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
powiem wam coś co mówią ludzie na tankach bo zachowujecie sie tak samo .... retard Polish kids


............................................
Sro Gru 31, 2014 3:05 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Może nie jestem odpowiednią osobą która to powinna pisać ale jednak napisze bo chyba nic nie rozumiesz...

Każdy ma za złe tobie to że powiedziałeś te słowa do mnie, owszem przeprosiłeś niby oficjalnie na forum, chciałbym jednak usłyszeć te słowa KIEDYŚ... nie wiem kiedy, i niestety ale poczta pantoflowa poszła dlatego odbija się na tobie to wszystko i zamiast przyjąć słowa krytyki (powiedzieć jestem zjebem bo zjebałem, wkurwiony byłem, nie powinienem takich słów mówić) mówisz że każdy jest kurwą itp bo się do Ciebie przyjebali, ja rozumie że to jest sprawa między mną a tobą ale niestety tak internety działają i takie dramy, gównoburze szybko się rozprzestrzeniają...

Jeżeli chcesz ten konflikt naprawdę rozwiązać musisz wziąć wszystko na klatę i każdy który do Ciebie coś ma powiedzieć dobra to jest sprawa miedzy nami, nie musisz się mieszać w to ale jeżeli Ciebie też to dotknęło (słowa które wypowiedziałeś) to powinieneś przeprosić... Takie jest moje zdanie EOT.


............................................
Sro Gru 31, 2014 3:33 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Anonymous


:: :::

Nie wiń ludzi, za to że cię wyjebali. Ja ich podsycałem, ja dałem vote'a i to ja się z tego śmiałem. Bo zachowałeś się jak chuj. Prosiłem, byś przestał śpiewać, bo co innego zaspiewać sobie coś od czasu do czasu, a co innego jak robisz to jebaną całą mapę i ktoś cały czas zwraca ci na to uwagę. Powiedziałem ci, że już mnie boli głowa od twojego pierdolenia - zlałeś to, bo niby inni drą mordę (kto?). Graliśmy workout. W momencie jak cię zmutowałem było cicho, po prostu można było grać, ale nie. Karbulot musiał toczyć jakąś zjebaną batalię z własnym umysłem, tworząc historię jacy to wszyscy są źli (jak zwykle), a on sam tylko powtarza zachowania. I to ja zobaczyłem, że stoisz na respie, ja później powiedziałem "dobra, tylko do nich pisał, ale i tak go wyjebmy" i dalej to ja ich przekonywałem. Później jak wróciłeś to JA zacząłem się śmiać i z tobą dyskutować. Czemu winisz wszystkich za vote'a, skoro to ja byłem winowajcą? Co ci to da? Chcesz pokazać jaki to jesteś od wszystkich lepszy starając się zrównać z ziemią wszystkich? Szczerze? Z dziką przyjemnością widziałem jak idą vote'y na TAK. Spierdalaj.


............................................
Sro Gru 31, 2014 4:14 pm


Odpowiedz z cytatem




Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004