zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

BANANY NA FORUM I ODPOWIEDZ MOJA Z TOPICKU O SMARTPHONACH



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
Alexei Stukov napisał:
A przestancie jechac po sobie jak gowniarze... Zadnego nie stac na "przepraszam"? Jakie to polskie. Szukac wiekszego G...a u sasiada.

zgadzam się Aleksandrze Stukany


............................................
Sro Gru 31, 2014 4:55 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Siergiej napisał:
Jeżeli chcesz ten konflikt naprawdę rozwiązać musisz wziąć wszystko na klatę i każdy który do Ciebie coś ma powiedzieć dobra to jest sprawa miedzy nami, nie musisz się mieszać w to ale jeżeli Ciebie też to dotknęło (słowa które wypowiedziałeś) to powinieneś przeprosić... Takie jest moje zdanie EOT.

Siergiej, do spiny doszło miedzy Toba a mna. Ciebie obraziłem i Ciebie przepraszam. Nie bardzo jednak rozumiem, co tutaj robia rozmaite makery, czy inne darkasy. Maker pół bidy, był przy tym to tam sobie niech popisze. Chociaz jego w zadnym stopniu nie obraziłem, tym bardziej nie mam za co przepraszać. To predzej on powinien, bo sam sie przyznał, że on to wszystko rozkręcił. Że go głowa bolała? TO MÓGŁ MNIE KURWA ZMUTOWAĆ. Dlaczego ja mam zamknąć ryja, bo kogos tam dynia jebie? To jest TS, tam sie kurwa gada i tyle. Nigdy nie miałem do nikogo pretensji, ze mnie mutował, mało tego sam często mutowałem ajta czy tasmana, jak mi w graniu przeszkadzali. Bo nie ja jeden pierdole w grze. Tak przy okazji, to jest forum BORG, ja jestem gospodarzem, ty maker tylko gościem. Więc hamuj trochę komu każesz spierdalać.

Darkasa mam tez przeprosić? A kurwa niby za co? Trochę Siergiej mylisz pewne fakty. A co by było, jakbym wtedy Ci nie pocisnął? Tak samo byś żadał aby wszyscy mnie przeprosili, bo mnie wyjebali z gry? Chyba że stosujecie jakieś różne kryteria postepowania do różnych osób. Że sobie pospiewałem? Kurwa nie pierwszy raz i jakoś wczesniej nikt mnie za to nie banował, nawet ajt często mi wtórował. A teraz nagle Karbulot ma zamknąć morde, bo jednego pusty łeb boli a inny nie moze sie skupić. A jak 10 minut wczesniej prosiłem tasmana aby zewrął dupe, bo mi przeszkadza jak zostałem ostatni to miał to w dupie i dalej nawijał. Czesto nie gram i tylko was słucham, wy się sami drzecie jeden przez drugiego po czym sami uciszacie. Więc nie pierdol mi proszę, że to wtedy było wszystko moja wina. Najpierw mnie wkurwiliście a potem zdziwieni, że karbulot wybuchnął?

Chcesz słownych przeprosin? Chcesz pogadać? Zapraszam na mojego TS-a, namiary i hasło znasz od Mirka. Wpadnij, pogadamy, moge ci nawet w ramach pojednania kupic jakąś gre czy broń do CS-a. Tak, aby był w porządku. Ja do was nie wejdę, nie zamierzam ogladać pewnych zrytych dla mnie osób. Moge nawet zakopać topór miedzy Hanem i Tasmanem, zawsze ich lubiłem i nic do nich nie miałem. Trudno wyszło.

Ale wybacz, Darkasowi to nie zapomnę. Za to bicie piany, za wykorzystanie sytuacji aby zrobić jak największy dym. Nie było go przy zadymie, a teraz gra pierwsze skrzypce. Obraził mnie z zimną krwia, dla mnie jest spalona kurwa. Makera zaś mam w dupie, dla mnie może nie istnieć. Ale o ile wiem, to Makera większość ma w dupie, na TS-ie go tolerują. Nie raz wylatywał z banem z TS-a, banował go nawet Debeściak czy Człaper. Debesciak, dał w zyciu tylko jedynego bana, nawet ajt się na to nie załapał, jak pocisnął Debeściakowi po rodzinie na Lefcie. Jak mocno trzeba wkurwić Debeściaka aby załapac bana, no, chyba że jest się makerem.

A inni na forum niech sie tu nie wtracają. To nie wasza sprawa, my to sobie zami załatwimy. Nie potrzebujemy rozjemców.


............................................
Sro Gru 31, 2014 5:25 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::

Lubię jak wracasz 4-5 lat wstecz do lefta jedynki. Bana to ja już od dawien dawna nie dostałem nigdzie.


............................................
Sro Gru 31, 2014 5:46 pm


Odpowiedz z cytatem




Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Nie wiem który raz można Ci tłumaczyć powiedziałeś te słowa przy ludziach na tsie, każdy Ciebie prosił abyś ochłonął, poczta pantoflowa poszła więc nie dziw się że o twoim zachowaniu wie taki Darek którego nie było na tsie...

Pociski na rodzinę na naszym TS'ie były i to wielokrotnie (sam też takich doznawałeś), ale nie takie jak ty użyłeś dlatego wyszła ta gównoburza i stąd są takie a nie inne komentarze czy reakcje innych ludzi...

Każdy ma swój rozum i każdy ma swoje zachowanie i myślenie, dlatego jeden oleje temat a drugi będzie chciał to rozdmuchać, pewnie dlatego była reakcja taka że Darek wlazł na twojego TS'a i jak to ty napisałeś "Życzył Ci... albo chuj nie będę powtarzał" Każdy jest zniesmaczony twoim zachowaniem i wiedz jedno... Nawet jeżeli pogadamy ból w sercu zostanie bo nie wiedziałem że ktoś może coś takiego powiedzieć kiedykolwiek, szczególnie że nie znamy się 3 miesiące czy pół roku a dobre 7 a może i 8 lat chociaż nigdy się nie widzieliśmy.

Wiedz jedno o zachowaniu Darka że napisał Ci coś na Steamie dowiedziałem się po tym jak to zrobił (dostałem SS'a co napisał) a potem na Teamspeaku, nikogo na Ciebie nie nasyłałem aby Ciebie piętnował.

Sami ludzie to rozdmuchali bo widzieli twoje zachowanie, wszyscy wiedzą jaki Karbulot jest i będzie, wiele osób na twoje zachowanie przymyka oko i niestety uważam że to jest błąd bo za mój Rage Quit niedawny pisało do mnie wiele osób, zresztą sam nawet przez to nie chciałem się na TS'ie pojawiać... Ty natomiast robisz Rage Quita i następnego dnia jak gdyby nic przychodzisz nie przejmując się tym że osłabiłeś drużynę czy coś takiego...

Każdy wie że jesteś nerwowym graczem i przymykamy na to oko, jednak jak widzisz do czasu, powiedziałeś coś gdzie ludzie sami uważają że oka na to przymknąć nie można stąd komentarze Darka, Hana, Tasmana, Makera...

Tyle że jedni piszą z kulturą a drudzy walą prosto z mostu... Bo widać nie chcą już z tobą nic mieć wspólnego...


............................................
Sro Gru 31, 2014 6:30 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Siergiej napisał:
Nie wiem który raz można Ci tłumaczyć powiedziałeś te słowa przy ludziach na tsie, każdy Ciebie prosił abyś ochłonął, poczta pantoflowa poszła więc nie dziw się że o twoim zachowaniu wie taki Darek którego nie było na tsie...

Tu nie chodzi o to czy wie czy nie wie. Tu chodzi o to, że się wypowiada i bije dodatkową pianę. Nie było go - sprawa go nie dotyczy, koniec i kropka. Nie obraziłem go, nie zaczepiałem - sam do mnie przylazł i mi pocisnął. Mógłym powiedzieć, że skoro wy nie widzicie jaką swinia sie okazał, jak tym samym możecie żądać, abym ja kogos przpraszał. Rozumiem, że Darkas wesoło sobie z wami rozmawia i nikogo nie niesmaczy co zrobił w stosunku do mnie?

Siergiej napisał:
Pociski na rodzinę na naszym TS'ie były i to wielokrotnie (sam też takich doznawałeś), ale nie takie jak ty użyłeś dlatego wyszła ta gównoburza i stąd są takie a nie inne komentarze czy reakcje innych ludzi...

Tak, ale wiedz że mimo iż kłócilismy sie wielokrotnie, jakoś potrafiłem trzymać sie w ryzach. Więc domyśł sie, co mogło spowodować, że doprowadziliście mnie do takiego stanu, że jakbym mógł to bym was tam pozabijał.

Siergiej napisał:
Wiedz jedno o zachowaniu Darka że napisał Ci coś na Steamie dowiedziałem się po tym jak to zrobił (dostałem SS'a co napisał) a potem na Teamspeaku, nikogo na Ciebie nie nasyłałem aby Ciebie piętnował.

Ależ ja Ci tego wcale nie zarzucam. Darkas to przydupas Makera - zjeb ze zjebem zawsze się skuma. zrsztą później przyszli do mnie obaj, ale ich wyrzuciłem. TS prywatny.

Siergiej napisał:
Sami ludzie to rozdmuchali bo widzieli twoje zachowanie, wszyscy wiedzą jaki Karbulot jest i będzie, wiele osób na twoje zachowanie przymyka oko i niestety uważam że to jest błąd bo za mój Rage Quit niedawny pisało do mnie wiele osób, zresztą sam nawet przez to nie chciałem się na TS'ie pojawiać... Ty natomiast robisz Rage Quita i następnego dnia jak gdyby nic przychodzisz nie przejmując się tym że osłabiłeś drużynę czy coś takiego...

Wiesz, nie jestem jedynym który robi rage quity. Widziałem to często u Makera, widziałem u ajta, widziałem u Jasia, widziałem u Znajomego i Darkasa. Najłatwiej widzieć drzazgę w oku bliźniego. Z racji banów za RQ nie robie ich też tak wiele, już nie przesadzaj. No i na usprawiedliwienie dodam, że robie je wtedy, kiedy już nie wyrabiam nerwowo. Sam zauważyłeś, że jestem nerwowy. Bo jestem i wcale tego nie ukrywam. Jak widze że juz mnie szlag trafia, to zamiast rozjebac mysz czy klawiaturę, wolę wyjść z gry. Oczywiście przepraszam innych zanim wyjdę. Na szczęście nie jest to zbyt często i zwykle sobie robię ze 2-3 dni przerwy od CS-a. Twój przypadek był inny, wyszedłeś bo się z Ciebie śmialiśmy po 1 rundzie. Szczerze to nawet nie byliśmy źli na to, bardziej rozbawieni. Czemu to przytoczyłem? Bo nie lubie hipokryzji. Nie lubie jak ktos mi zarzuca coś, co sam robi / zrobił / potrafi zrobić (niepotrzebne skreślić).

Siergiej napisał:
Tyle że jedni piszą z kulturą a drudzy walą prosto z mostu... Bo widać nie chcą już z tobą nic mieć wspólnego...

Z wzajemnością. Przynajmniej nie muszę już udawać, że niektórych lubię.


............................................
Sro Gru 31, 2014 6:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Anonymous


:: :::

Karbulot napisał:
Bo nie lubie hipokryzji.


Mistrz. Jebłem. Nawet krytykując hipokryzję jesteś hipokrytą. Hipokrytcepcja.

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że ty nadal widzisz w sobie owieczkę, na którą wszyscy się uwzięli. Twierdzisz, że wszyscy cię lubią, ale nagle przestali, bo coś tam powiedziałeś do Siergieja. Chuja prawda, przejrzyj w końcu na oczy. Już od dłuższego czasu dużo ludzi nie może słuchać twoich zjebanych wywodów o smurfach, czitach co drugiej grze i jaki to matchmaking jest straszny. Tysiące ludzi gra w CSa i patrz, oni na czity tak często nie trafiają. Magia. Jesteś magnesem na cziterów i smurfów. Nie było gry, w której nie widziałeś któregoś z nich (pewnie zaraz przytoczysz grę jak grałeś z kałachami, ale pewnie ją wygrałeś, więc smurfów nie było). Ja na przykład grałem z tobą, bo mnie to bawiło. Do pewnego czasu. To co odjebałeś przechyliło szalę i niestety, pan świata dostał to, na co zasłużył.

Jeszcze co do darkasa, według mnie zachował się dość normalnie (to też jest nerwowy gość). On wie co Siergiej mógł poczuć i bardzo dobrze, że jeszcze on ci dojebał.

Kończąc, zapraszam do 1 06 minuty.


:::  Link do oryginalnej strony z filmem w serwisie YouTube  :::



Dodano 3 godzin 18 minut temu:

Sprawa wyjaśniona na TS. Pozdrawiam, szczęsliwego nowego roku.

:: LINK ::


............................................
Sro Gru 31, 2014 10:41 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Tak jest, pogodziliśmy się i sobie cmoktamy:
:: LINK ::

Dodano 2 godzin 16 minut temu:

Dobra, zwijam teatrzyk. Naogladaliście sie i wystarczy.
Nie ma co robić więcej sensacji, zamykam.


............................................
Czw Sty 01, 2015 1:07 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004