zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Server CS GO



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Cześć i czołem,

Ciężko pracując poprzeglądałem trochę internety, popatrzyłem po cennikach i takie tam różne. Zauważyłem, że servery CS GO są zajebiście popularne. Najczęściej te z mapkami, które grane są jako competetive.

Moją propozycją byłoby założenie właśnie takiego servera, z dodaniem jakichś niestandardów - mapcykl bardziej "unimatrixowy", niżeli Anarchijny, ale to w razie czego można przedyskutować.

Server do CS GO publiczny z TR 128 kosztuje 40zł miesięcznie. Mogę go opłacać miesięcznie, a jak coś z tego wyjdzie to można zrobić zrzutę na rok - ~360 zł.

Zdaję sobie sprawę, że jestem postrzegany jako ten "zły", "konfliktowy" i "chamski" Maker, zatem moją rolą będzie jedynie opłacenie go, żeby może coś tu wskrzesić. Dostępy przekażę osobie funkcyjnej *patrzy na Karbulota*, a do konfiguracji servera HA *patrzy na Człapera i Ajta*, czy ktokolwiek tam będzie.

Pytanie jednak czy wstępnie jest ktoś chętny na granie na takim serverze? Mocno osiedliśmy już na rankingowych meczach w 5-tkę, będzie to zupełnie coś innego, niemniej jednak często jest graczy ponad miarę, lub ktoś się wykrusza, więc możnaby było wtedy skoczyć na server i sobie postrzelać.

Proszę również o nie wpisywanie pomysłów na server - na ten moment interesuje mnie opinia czy to w ogóle ma sens i znajdzie się choćby garstka osób. Nie jest to droga inwestycja, a może jak w końcu będziemy mieli jeden server do gry to coś z tego będzie. Zwłaszcza, że nie gramy już w L4D, który tak bardzo "niszczył" poprzednie servery.

Moją propozycją na ewentualną nazwę jest - The United Collecitve. Ostatnio było całkiem nieźle, można spróbować.

Pozdrawiam,
Maker


............................................
Sro Mar 22, 2017 11:36 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
1. Maker rzuca propozycję serwera.
2. Wszyscy są zachwyceni, każdy deklaruje się że będzie grał.
3. Powstaje serwer.
4. Nikt nie przychodzi, serwer zdycha.
5. Na pytanie czemu nie grają, tłumaczą że sesja, że praca, że (tu wpisz dowolną bajeczkę).

I tak to będzie wyglądać. Na forum zachodzi max 10-15 osób. Nawet jakby wszyscy grali, to i tak nie wypełnisz serwera. Zresztą serwery community w CS: GO słabo się sprawdzają. Lepiej grać competitivy. Ja bym tam pograł trochę innych mapek, a nie na okrętę italkę czy canalsy. Ale aby grać z botami nie potrzebuję wchodzić na płatny serwer.

Reasumując - daj sobie Maker spokój.


............................................
Sro Mar 22, 2017 1:14 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Wlasnie servery community w CS GO bardzo dobrze prosperuja, wejdz i pograj chwile. Fakt, ze malolactwo glownie, ale z drugiej strony... Jak gralem na unimiatrixie to tez mialem te 15-16 lat.

Sprobowac mozna, najwyzej strace 40zl miesiecznie, czyli tyle ile sie wydaje przez 2h w pubie.


............................................
Sro Mar 22, 2017 1:16 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Spróbować można, ja nie wiem bo gram tylko ostatnio 5vs5, ale w sumie parę razy na takim serwerze byłem, i zawsze było dużo ludzi, przyciągają ich też, że kosy można sobie wybrać na serwie itp.


............................................
Sro Mar 22, 2017 1:43 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Takie rzeczy mozna dogadac pozniej. Na ten moment chce opinii czy w ogole ktos kiedys wejdzie na moment.


............................................
Sro Mar 22, 2017 1:47 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Byłą Anarchia 2.0 prowadziłem ją zaangażowanie w tworzenie serwera było, serwer żył ale mało kto wchodził nowy, serwer później świecił pustkami fakt nigdzie nie był reklamowany poza tym forum które jest martwe. Próbować można z chęcią bym wrócił do takiego grania na serwerach a nie tylko wkurwianie się na matchmakingach czy faceitach.

Jakby co udostępniam swoje umiejętności w stawianiu serwera i mogę pomóc/ doradzić/postawić serwer.

Koszty najmu serwerów nie są jak 10-15 lat temu. Więc cegiełke swoją moge dorzucić.

#EDIT:

Tylko problem jest jeden bo ja nie wiem jak żyją serwery takie normalne, bo ja jak gram to tylko albo 1vs1 Arena, lub AWP, lub Deathmatch FFA i tam życie tętni.

EDIT2:

Przede wszystkim to trzeba postawić zasadnicze pytanie:
1. Czy nam się chce to robić:
Borgów jest w ok. 60-70 osób, aktywnych na TSie może z 15-20, osobom którym chciałoby się stawiać rozkręcać serwer i poświecić swój wolny czas na stawianie tego wszystkiego można pewnie policzyć na palcach jednej ręki.
2. Sens The BORG Collective
Trzeba byłoby zrobić całkowitą odmianę jak ja to zawsze mówiłem BORG 2.0 stawianie wszystkiego od nowa, naszej marki, nastawić się na nowe drony, nowe asymilacje.
Niestety jesteśmy związani strikte z Star Trekiem dzisiejsze pokolenie nie wie dokładnie co to jest widziało może w kinie remake filmu i nic poza tym. Trzeba byłoby całkowicie zmienić nastawienie na nasz sojusz, a wiadomo że niektórzy naszego dziecka nie będą chcieli ruszać/zmieniać. Co z automatu rozwala sens stawiania czegokolwiek. Tutaj to są lata pierdolenia które zrozumiemy tylko my, nikt więcej, wejdzie nowa osoba. Zobaczy tak rozbudowane forum (o ile wejdzie, typowa gimba chce tylko grać) i się tutaj nie odnajdzie. Wiec z góry trzeba byłoby zmienić praktycznie każdy regulamin, podejście do nowych graczy, ludzi, również i asymilacji, za czasów 1.6 byliśmy kimś tak jak było gdzieś napisane to BORG wybiera Ciebie a nie Ty BORG. W dzisiejszych czasach niestety to nie przejdzie takie moje zdanie.
3. Serwery borg to byli ludzie.
Tak serwery nasze to było od zawsze społeczeństwo które je tworzyło, Unimatrix miał swoich ludzi, Anarchia miała swoich ludzi, Neutral miał swoich ludzi każdy w pewnym stopniu każdy miał swoje podwórko które powodowało że wchodziło się na serwer nie tyle żeby pograć a co pogadać w doborowym towarzystwie, do dziś mi brakuje puszczania muzyczek na Anarchii (Dajcie tu jakąś muzyczkę) Przy aktywności 15-20 Borgów jest mała szansa na to że ktoś poświeci swój czas aby odbudować tą społęczność oraz rozszerzać ją.
4. Podsumowanie
Ogólnie jeżeli chcemy to zrobić, to wszyscy aktywni musieliby się w to zaangażować i nie mówie tutaj tylko o stwożeniu serwera. Logistycznie trzeba byłoby to wszystko zrobić, Fanpage na Facebooku, grupa na steamie trzeba byłoby to wszystko prowadzić i promować aby pokazać jaką fajną społecznością byliśmy, chcemy być i będziemy.
5. Osobiście
Ja jestem w stanie poświecić swój wolny czas na odbudowywanie społeczności BORG tworzyć BORG 2.0. Ogarnąć Fanpage prowadzić go (mam doświadczenie w tym), pomóc stawiać serwer, tylko muszą w to wejść wszystkie aktywne drony a także jak mamy kontakt do tych co przestali się w ogóle interesować zapytać się czy chcieliby odbudować tą społeczność.



Ostatnio zmieniony przez Siergiej dnia Sro Mar 22, 2017 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Sro Mar 22, 2017 1:48 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
nawet jak nie wypali to warto spróbować, dorzucę pińądz nawet jakbym miał nie grać


............................................
Sro Mar 22, 2017 1:56 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Maker


Boardowy PoKeMoN
::: 2129 :::
STEAM_1:1:10864643
wiek: 31
Dzis jeszcze pomecze Czlapera czy bylby chetny tez sie tym zajac.

Siergiej napisał:
Borgów jest w ok. 60-70 osób, aktywnych na TSie może z 15-20, osobom którym chciałoby się stawiać rozkręcać serwer i poświecić swój wolny czas na stawianie tego wszystkiego można pewnie policzyć na palcach jednej ręki.


Cholera wie ile jest aktywnych. Na TS zachodzi stale moze z 10. Wszystko jest do ugadania, ja wcale nie licze na pospolite ruszenie - wiem z gory, ze sie nie uda. Chodzi wlasnie o ta garstke.

Siergiej napisał:
Trzeba byłoby zrobić całkowitą odmianę jak ja to zawsze mówiłem BORG 2.0 stawianie wszystkiego od nowa, naszej marki, nastawić się na nowe drony, nowe asymilacje.
Niestety jesteśmy związani strikte z Star Trekiem dzisiejsze pokolenie nie wie dokładnie co to jest widziało może w kinie remake filmu i nic poza tym. Trzeba byłoby całkowicie zmienić nastawienie na nasz sojusz, a wiadomo że niektórzy naszego dziecka nie będą chcieli ruszać/zmieniać. Co z automatu rozwala sens stawiania czegokolwiek. Tutaj to są lata pierdolenia które zrozumiemy tylko my, nikt więcej, wejdzie nowa osoba. Zobaczy tak rozbudowane forum (o ile wejdzie, typowa gimba chce tylko grać) i się tutaj nie odnajdzie. Wiec z góry trzeba byłoby zmienić praktycznie każdy regulamin, podejście do nowych graczy, ludzi, również i asymilacji, za czasów 1.6 byliśmy kimś tak jak było gdzieś napisane to BORG wybiera Ciebie a nie Ty BORG. W dzisiejszych czasach niestety to nie przejdzie takie moje zdanie.


Jak dla mnie wszystko to powinno zostac. Jesli zmienimy BORG w BORG 2.0, to juz nie bedzie BORG. Tutaj jest NASZ klimat, nie zmieni tego nazwa, nie zmieni tego nic. Wszystko jest zrobione ladnie. Jedno z czym sie zgodze to asymilacje i regulaminy. W razie jak by wyszlo - bierzmy jak leci. BORGi nie otrzymuja reserved slotow, nie otrzymuja adminow tak z gory. Najwyzej sie wyjebie lub zdeasymiluje za nieaktywnosc. Zadna strata. Chwilowo przerwijmy nasza "elitarnosc", by wzbogacic sie w "surowce".

Siergiej napisał:
Tak serwery nasze to było od zawsze społeczeństwo które je tworzyło, Unimatrix miał swoich ludzi, Anarchia miała swoich ludzi, Neutral miał swoich ludzi każdy w pewnym stopniu każdy miał swoje podwórko które powodowało że wchodziło się na serwer nie tyle żeby pograć a co pogadać w doborowym towarzystwie, do dziś mi brakuje puszczania muzyczek na Anarchii (Dajcie tu jakąś muzyczkę) Przy aktywności 15-20 Borgów jest mała szansa na to że ktoś poświeci swój czas aby odbudować tą społęczność oraz rozszerzać ją.


Prawda. Dlatego ludzi musimy brac jak leci. Trzeba stworzyc na nowo, nie mozemy zrobic znow hermetycznego podworka dla "swoich", bo swoich nie ma.
_______________________________________________

Co do reklamy to juz pozniej sie bedzie to omawiac. Na czczo nie ma co gdybac, pierw miejmy jakikolwiek plan na stworzenie czegos, pozniej dopracujmy.



Ostatnio zmieniony przez Maker dnia Sro Mar 22, 2017 2:25 pm, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Sro Mar 22, 2017 2:06 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
A no i zapomniałem o najważniejszym

6. Myślący Inaczej ?????


............................................
Sro Mar 22, 2017 2:18 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Cr3eD
[BORG] Kredek | .hajtowo


Lieutenant
::: 1604 :::
STEAM_0:0:9191719
wiek: 36
Cześć wam
Pogral bym raz na jakiś czas


............................................
Sro Mar 22, 2017 3:23 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 32
Mimo iż nie było X lat na forum przez rożne sprawy,rzeczy tak jestem wstanie pomóc,przede wszystkim grając i zapraszając lub w inny możliwy sposób.

Pozdrawiam


............................................
Sro Mar 22, 2017 4:18 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Malik216 napisał:
Mimo iż nie było X lat na forum przez rożne sprawy,rzeczy tak jestem wstanie pomóc,przede wszystkim grając i zapraszając lub w inny możliwy sposób.

Pozdrawiam


Chuj kurwa, głowy z digla
Idz kacić Classic Offensive, przecież dla ciebie GO to gówno xD


............................................
Sro Mar 22, 2017 4:22 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 32
Wszystko zależy od ekipy a tu była najlepsza


............................................
Sro Mar 22, 2017 4:25 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


kiniu


Chief Junior Grade
::: 426 :::
STEAM_0:1:9483690
wiek: 33
Zagrałbym w WC3 Mod

Duża popularność jest wśród surf i BH, ale wiadomo, że to odpada.

Spoko są arenki 1v1.

Ogólnie postrzelać i popierdolić głupoty spoko sprawa.


............................................
Sro Mar 22, 2017 4:26 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004