zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Bany na misioo



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Gandalf Szary napisał:
Piotrass napisał:
Gandalf Szary napisał:
Ogolnie to popieram, ale z tym banem na board i uni to chyba lekka przesada.



a kto mnie po pijaku zeslejował jako vipa na as_oilring


(...) Juz cie przeprosilem na serwie, jak za malo jest dzial "skargi na adminow" (...)



hyhy nie ma po co taką drobnostką zaśmiecać tego działu be cool stay cool :szlug:


!marysia! napisał:
Piotrass lubie cie, naprawde. Ale zaczynasz być wkurzający z tym swoim narzekaniem. Baw się człowieku - to tylko zabawa !!


ja wogóle nie marudzę no może czasami ale niestety taki mam charakter, wybacz

gr33tz ! :szlug:


............................................
Sob Wrz 04, 2004 1:46 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
!marysia! sie obrazil bo mu uwage zwrocilem. Ale ilez mozna sluchac tych chujuw i kurew. Marys ma 30 lat a nerwy go ponosza jak nastolatka.


............................................
Sob Wrz 04, 2004 3:06 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
widzicie ja sobie wypijam podczas gry 4 pifka i jestem milutki

a i jeszcze takie podejscie wplywa na miekkie ruch nadgarstka i koncentracje wzroku na calym ekranie ... ( celownik po prostu jest wtedy za maly i na nim sie nie da )


............................................
Sob Wrz 04, 2004 7:14 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo lol


Chief Junior Grade
::: 355 :::

Taaaaaa czity w płynie i do tego kocie ruchy
i bądź tu mądry i traf pajaca

:lol:


............................................
Sob Wrz 04, 2004 9:27 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A to takie trudne? Wystarczy Latwego zaprosic na cs_16fightera i wylaczyc AWM, a je mi z reki .


............................................
Sob Wrz 04, 2004 10:20 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Misiu


Class Petty Officer
::: 30 :::

Gandalf Szary napisał:
Piotrass napisał:
Gandalf Szary napisał:
Ogolnie to popieram, ale z tym banem na board i uni to chyba lekka przesada.



a kto mnie po pijaku zeslejował jako vipa na as_oilring


Co ma piernik do wiatraka?? Mowimy tu o zachowaniu BORGow na misiu, a czy to mialo miejsce na misiu? Juz cie przeprosilem na serwie, jak za malo jest dzial "skargi na adminow"

I wlasnie Karbi nie robmy z Unimatrixa 3 misioo, mam wrazenie ze tam jest jak w kisciele


Gandalf przeciez poznales paru misiow :jaaasne: i jak mi sie wydaje zaden z nas nie byl w habicie Unimatrix i Misioo to sa 2 zupelnie inne serwery (inna grupa trzymajaca wladze) i watpie zeby ktos probowal zrobic z Uni misia bo to jest po prostu bezsensowne :jaaasne:

Pozdrawiam


............................................
Sob Wrz 04, 2004 11:09 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Karbulot napisał:
!marysia! sie obrazil bo mu uwage zwrocilem. Ale ilez mozna sluchac tych chujuw i kurew. Marys ma 30 lat a nerwy go ponosza jak nastolatka.


Przeklina czasem marycha , ale ja nigdy nie oczulem zeby to bylo z nerwow albo do kogos ( bardziej zartobliwie , i mysle ze wlasnie tak sie Borgi zachowuja )


............................................
Sob Wrz 04, 2004 7:15 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sw@y
I'm Just a n00b


Lieutenant Junior Grade
::: 1075 :::
STEAM_0:1:273369
wiek: 41
szczerze mowiac nic nie rozumiem z tego co mowicie. Zauwazmy jedna rzeczw wiekszosci raczej wszyscy sa po 20 mneij lub bardziej ... i chyba kazdy z nas wie ze innego trzeba szanoiwac tyle ile chce sie byc szanowanym. Nie wiem ja sie uwazam za surowego admina i nie patrze czy borg czy znajomy (chciasz jasne ze borgi maja wiekszy zapas cierpliwosci u mnie)
prost przyklad ... ban dla abossa, kicki dla boha i hadesa no problem jezeli psuje sie gre.
na serwie ma byc milo i przyjemnie ma byc tak zebym sie tam dobrze czol i bawil i szczerze mowiac mnie bardziej denerwuje ciupanie (wyzywanie) sie nawzajem karbniego i marysi niz jak jakis pajac wejdzie powie siema sway lamko payacu etc.


............................................
Nie Wrz 05, 2004 11:35 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Weźcie pod uwagę też taką rzecz że dla nas gra jest również dobrą zabawą nie samemu, ale w grupie a mikrofon jest dla nas jedyną metodą żeby ścisłą grupą się poczuć. Bluzganie Marysi, Karbiego czy kogokolwiek innego jesli nie obraża jest dla mnie sympatyczne i często sie z tego śmieje. Sam czasami bluzgam przez mikrofon, żadko to żadko, ale zdarza mi się i pisałem to i owo a nigdy mi nikt słowa nie powiedział i podejrzewam, że nie dzięki tagowi [BORG]. Sw@y rozumiem Cię kiedy mówisz, ze kultura wymaga tego i tamtego i niekiedy Cię to razi bo każdy ma do tego prawo, ale ten server umrze kiedy nie będziemy wkładać w niego serca poprzez chociażby szczerą expresję jaką sa przede wszystkim wbrew pozorom wyrazy niecenzuralne których nie brakuje. Kiedy dosyć niedawno asymilowałem się w BORG miałem też na uwadze ogromny plus jakim jest server na którym można zrobić wszystko (wyładować się ile wlezie) ale bez chamstwa i nonszalancji. To naprawde jest potrzebne i nie tylko mnie ale i innym gdybym miał się wyładowywać w życiu a nie w CSie wielu ludzi by cierpiało - czego miałem już przykład ostatnio wiem jak działa to na mnie i wiem jak to mimo wszystko jest istotne więc zastanówcie się nad tym bo chamstwo chamstwem, ale wyrazy wylgarne nie muszą służyć ubliżaniu i w większości nie służyły bo i ja wyzywałem od dziwek znajomych i to bardzo dobrych, ale robiłem to z tak ogromną sympatią, że wiele osób wbrew pozorom chciało by być taką "dzifką" czy "payacem" Przemyślcie i zróbcie co chcecie ale bardzo Was proszę potraktujcie poważnie to co napisałem bo się otworzyłem.

UPDATE
co do TSAYA to całkiem miło było czasem zagłosować vota pod tytuem "dlaczego kochamy karbiego?" ... "Czy karbiemu staje?" ogólnie całkie sympatycznie ejst na servie jak admin z jajem wkręca jazdy na serverze a naprawdę sympatycznie robił to Gandalf czy !Marysia! i bardzo mi się to podobało - zabraniając tego zniszczycie połówe dobrej zabawy zabrońcie chamstwa a nie dobrej zabawy.

pozdrawiam



Ostatnio zmieniony przez Bolo dnia Pon Wrz 06, 2004 12:18 am, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Nie Wrz 05, 2004 4:03 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hetman


Master Class Officer
::: 194 :::

Myślę, że nie wiecie czego chcecie. Kiedyś można było wszystko. Teraz robicie czystki.

Tyle razy było podkreślane, zę misioo to nei borgi a borgi to nie misioo. Chcecie to zmienić? Proszę bardzo. Tylko zdecydujcie się jednogłośnie i nie odkręcajcie tego potem, bo gracze będą cierpieć.


............................................
Nie Wrz 05, 2004 9:25 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Jestem z Bolem prawda to prawda bluzg nie kulturalny ale zakazany owoc lepiej smakuje czasem sporo leci miesa ale mi to nie przeszkadza bo wiem ze jest to raczej z przekory niz ze zlosci zawsze z Bolem lubimy sobie "powciskac" od dziffki ; bicz albo chociazby ssacza co w tym zlego ja wyrazam swoja milosc do niego przez to ok wracajac do tematu grajac do tej pory nie zauwazylem nic zlego nic mi nie przeszkadzalo nawet pisanie na tsayu przez admina glupotek i smiechotek ;] ;]
Panowie
na serwie panuje specyficzny klimat i to on mnie przyciaga wole wejsc na unimatrixa i popayacowac sciagajac sie z paczka po bs'ach niz wbic na herflika i klasc paczke w pospiechu zeby nie dostac kicka ;F
Pozdro

Updajt:

Teqila Respect ;
Panowie Klimat na unimatrixie jest niepowtarzalny nie zmieniajmy tego



Ostatnio zmieniony przez al!eneq dnia Pon Wrz 06, 2004 7:13 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Nie Wrz 05, 2004 9:27 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
zgadzam sie z bolo i alieneqiem bo wyrazili to co odczuwam i mi absolutnie bluzgi nie przeszkadzja a nawet sa potrzebne i sam sie smieje z nich bardzo czesto


............................................
Nie Wrz 05, 2004 9:55 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
a np. mnie notoryczne bluzganie mocno przeszkadza, nie po to chce grać ze znajomymi żeby co chwilę słyszeć kurwa, chuj, pierdolić, jebać, cipa, buc itd.
nie chodzi mi o to żeby nic nie klnąć, ale co drugie słowo? sorry, ale mi to potrzebne nie jest
ale to tylko moje zdanie


............................................
Pon Wrz 06, 2004 7:37 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
sadzik napisał:
... kurwa, chuj, pierdolić, jebać, cipa, buc itd.
.


eeee a feeee ... to mi sie nie podoba


............................................
Pon Wrz 06, 2004 7:44 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

Panowie nie martwcie sie, wszystko sie wyklaruje i bedzie dobrze. :jaaasne:


............................................
Pon Wrz 06, 2004 8:07 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004