zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Bany na misioo



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Wsrod misiowych adminow wrze, a to z powodu zachowania co niektorych Borgow. Dzis zobaczylem sobie pare screenow, poczytalem troche zalow i oto co postanawiam.

Na serwerze misia (bo o niego tutaj chodzi) panuja nieco inne zasdady niz u nas. Dlatego prosze sie do nich dostosowac. Nie zamierzam swiecic przez was oczami wsrod innych ludziach. Zauwazylem ze co poniektorym sie ostatnio w dupach poprzewracalo, czas zatem to ukrocic. Dlatego nie bede was juz bronil, kazdy BORG dostanie bana na misioo za zle zachowanie jak kazdy inny grac - bez taryf ulgowych. Aby bylo jeszcze weselej, zbanowany BORG zostanie zawieszony za kare u nas w Przymierzu (czyt. czasowy ban na Unimatrixa i na board). Aby bylo jeszcze weselej jak sie nie poprawi zostanie przedstawiony Komitetowi do asymilacji.

W naszej Radzie tez wrze. Okazuje sie, ze na serwerze panuje burdel nie z tej ziemi. Tutaj tez zrobimy porzadki. Dotyczy to zarowno adminow jak i zwyklych graczy. Koniec z pisaniem glupot na tsayu (pierwszy kto napisze tsayem ze ma sraczke, ze mu sie chce ruchac itd, dostanie ode mnie osobiscie bana na godzine). Admini z immunitetem dostana z Rcona. Przy ponownym zlym zachowaniu admin zegna sie z adminem, papa i dowidzenia. Tofif na wniosek Rady juz sie pozegnal.

To by bylo na tyle. Radze dobrze sie zastanowic, dawno w BORG nie bylo czystek, moze czas je zaczac.


............................................
Pią Wrz 03, 2004 3:24 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bl**dy


Chief Warrant Officer
::: 570 :::
STEAM_0:0:7707041

Szkoda a już zaczynało sie robić tak przyjemnie i sielsko a tu znowu jakieś zgrzyty ...


............................................
Pią Wrz 03, 2004 6:47 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Panie daj pan spokoj .
A miski to spoleczniaki widze dobre .
Ja sie uspokoje (dodam ze raz powiedzialem brzydkie slowo pojeb ) , a najlepiej to grac u nich nie bede .

Pozatym tak jak Karbi pisal , za zle zachowanie dawac bana , az zostana ci co nie robia problemow >


............................................
Pią Wrz 03, 2004 7:22 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
ech i wy się dziwicie?
na unimatrxie porządku prawie nie ma, bluzgi na porządku dziennym, admini często pijani, bluzgi przez mica, alltalk, strzelanie do siebie, a admini przymykają oczy na takie rzeczy
chcemy mieć kulturę i miły klimat? to trzeba zacząć od sprzątania na własnym podwórku, a nie dziwić się potem że ktoś (ciągle nie wiadomo kto) na zaprzyjaźnionym serwerze się zachowuje jak na unimatrixie


............................................
Pią Wrz 03, 2004 7:29 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
)ja sie dziwię :wstyd:

I zgadza się, można przymknąć na niektóre rzeczy oko, sam czasami za bluźnie (gram by sie odstresować ) ale czy kiedykolwiek kogoś obraziłem albo wypisywałem głupoty na tsay-u ??
I nie ma znaczenia czy jestem na BORG-u na misiu czy na innym serwerze. Wsyd i już.

Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy tolerować takiego zachowania i odpowiednio reagować (patrz Komitet Zaufania )


............................................
Pią Wrz 03, 2004 8:38 am


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
znaczy nie wiem czy sie zapoznaliscie z naszym regulaminem ... ale u nas wolno sobie od czasu do czasu przeklinac upominani sa tylko ci ktozy na 10 wyrazow maja 9 ( wiecie jakich )

Nie wolno obrazac wspolgraczy i to jest bardzo restrykcyjnie przestrzegane

Ta i TK rowniez jest karane


Ja sam nie stronie od wyzrazen "Kurwa ale zlamilem ... " itp


PS.

Straszenie mnie "tylko pojaw sie na Unimatrixie to zobaczysz" mnie bardzo ubawilo ale jak bede mial reszte logow to zamieszcze


............................................
Pią Wrz 03, 2004 8:57 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
ech, ja nie mówię o incydentalnych kurwach
nie popadajmy w przesadyzm - przecież wiadomo o co chodzi


............................................
Pią Wrz 03, 2004 9:23 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Boris Vian


Master Petty Officer
::: 259 :::

Alle Sadzik zabrzmiało to niczym wyciągnięte z przesłuchań ORMO lub innych ... " pijani admini itd..." , " złe zachowanie " , " rozwydrzenie społeczęnstwa..." hmm ... myślę sobie , powinieneś sobie przypomnieć Karbi moich kilka zdań związanych z regulaminem i zachowaniem na serwerach (ogólnie a w szczególności na unimatrixie ) , czyli bezwzględne respektowanie zasad panujących na serwie na jakim sie znajduje dany gracz a dokładnie chodzi mi o moment , w którym gracz widzi zasady wchodząc na serwer widzi zasady wyświetlające mu się przed oczętami i musi kliknąć TAK lub NIE i wtedy sprawa jasna - dziołcha/chłopok zapoznał(a) się z zasadami i jak powie/napisze słowo w stylu : kurwa,pizda,ty chuju,idz i odpierdol sie,zwal se,ssij,gon badyla czarnuchu ...itd wtedy i tylko wtedy można bydlątko wykopać na pyszczek z serka i jeśli będzi miał(a) jakis " ALE " wtedy : "....a przecież był regulamin i zapoznałeś się chamie z nim więc nie podskakuj ..."

PS ...reasumując nie wolno bluzgać ... a ja czasami to zrobie to tu to tam ... więc poprawię się i nie będę jestem czasami taki niesforny , że hoo...hooo ale i tak jestem fajnym chłopakiem z resorakiem w kieszeni :jaaasne:


............................................
Pią Wrz 03, 2004 9:27 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
ech, może i zabrzmiało
kiedyś to przerabialiśmy już na HUB1 - zdecydowaliśmy się zrobić porządek, poleciało sporo banów, kilka permów, kicków to dałem setki - i nieważne czy z BORG był delikwent czy nie i się towarzystwo uspokoiło
odrobina dobrej woli, jasne zasady no i przede wszystkim przestrzeganie tego przez adminów i będzie ok
no chyba że nie chcemy


............................................
Pią Wrz 03, 2004 9:34 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Panowie. Doprawdy. Nigdy nie zamierzalem robic z serwera kosciola. Dosc juz mam serwerow w stylu GO czy Siodemka, gdzie za slowo "kurwa" lecialo sie na zbity pysk. Nie jestem hipokryta, wiem jaki jestem i wiem jacy jestesmy. Po co na sile mamy udawac ze nie lubimy sobie poprzeklinac, skoro w dziale dla hamoof widac ze jednak lubimy. Misie tez. Ale serwer... Serwer to jest miejscie poniekat publiczne. Moze lubimy sobie przy jedzeniu w domu popierdziec czy pobekac, ale jak idziemy do knajpy tego nie robimy. Czemu? Bo to miejsce publiczne i takie sa zasady. Ze nie wspoomne juz ze "jak cie widza tak cie pisza".

Mimo wszystko dotychczas nie zwracalem uwagi na takie rzeczy. W koncu serwer jest dla nas nie my dla serwera a my mamy sie na nim przede wszystkim dobrze czuc i swietnie bawic. Niemniej ostatnio zaczely sie ostre przegiecia. Wielu po prostu zaczelo tracic umiar. Dalo sie im palca, to chca cala reke. Pomijam juz takie zeczy, jak gowniarnia z BORG (nie bede pokazywal palcami) odzywa sie do mnie, !marysi! czy Sztywnej "ssij", "dzifko" itd. Panowie, my juz mamy ponad trzy dychy na karku, raczej nie wypada jakims szesnastolatkom do nas sie tak odzywac. Ja wiem, ze w Internecie nie ma wieku itd, ale to chyba nie zwalnia was od czegos. W realu byscie ode mnie zarobili po prostu po mordzie.

Wracajac do sprwy, to sie zaczyna wymykac spod kontroli. Dzieki misiom mamy full serwer, oni zaczeli do nas przychodzic i pomogli rozkrecic go. Dlatego powinnismy sie z ich zdaniem liczyc. Moze niektorzy z was zarzuca mi za bardzo "zmisiowienie", ale ja gram tam, dosc dlugo, znam zasady. Znam tez nastroje i wiem czemu serwer ma taka popularnosc. Dlatego staram sie to zaadoptowac u nas, bo to gwarancja sukcesu (czyt. naplywu nowych ludzi).

Nie zamierzam tutaj robic z misiow swietoszkow, oni tez maja za skora. Tez lubia pobluzgac, postrzelac po swoich na respie. Wielu z nich wpada do nas sie odhamic. Mimo iz zasady sa u nas nieco luzniejsze, nie znaczy to ze mozna ich naduzywac. A poniewaz zaczeliscie je naduzywac dlatego postanowilem ze je wam ukroce. Naturalnie nie bede wprowadzal jakis drastycznych zmian, bo w koncu nie bede robil z Unimatrixa Watykanu, ale w skrocie wprowadzam (zreszta w Radzie sie juz o tym mowilo wiec nie wystepuje w imieniu tylko swoim):

- Zakaz strzelania do swoich na respie. ATAC ATAc-em, ale to nie znaczy ze wolno. Klient ginie od ATAC-a, ale zabiera mi z polowe zycia. Za to ida bany na 5 minut. A pozniej na dluzej.

- Zakaz aminom podpowiadania sobie na admin tsayu. Jak cos takiego zobacze, poleci ostrzezenie a pozniej utrata admina.

- Zakaz uzywania tsaya w prywatnych pogaduszkach. Za to od razu wyrzucam admina z serwera, a pozniej go zabieram jak sie bedzie powtarzalo.

- Zakaz wlaczania alltalku.

- Zakaz ciaglego i bezpodstawnego zmieniania map.

- Zakaz ublizania innym graczom. OK, ja sobie z !marysia! czy tofifem mozemy sie czestowac "dzifkami", obie strony sie zgadzaja, ale w ramach rozsadku i jakiejs przyzwoitosci. Na pewno nie zamierzam tolerowac tego jak jakas drona ktora brudzia ze mna nie pila i ledwo od ziemi odrosla pozwalala sobie mowic do mnie "s s i j".

Ponadto admini maja reagowac. Maja dawac dobry przyklad. Nie moze byc tak, ze admin karze graczy za przestepstwa ktore sam popelnil. Za opieszalosc admina pierwsze zjebki dostanie ode mnie admin, pozniej sam delikwent.

To tyle. (Na razie).



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Pią Wrz 03, 2004 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Pią Wrz 03, 2004 9:46 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
prawde powiadasz my trzebilismy to u nas przez 5 MC no ale sie udalo i ludzie trzymaja jaki taki pion moralny

i nie mylcie przeklinania ( o jaka slepa cipa ze mnie ... ) z obrazaniem ( ty slepa cipo ... ) ... Wydaje sie ze warto zadbac o cos takiego ...


............................................
Pią Wrz 03, 2004 9:47 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
coś takiego było właśnie na HUB 1 - tam się udało to wprowadzić to i sie na Unimatrixie uda


............................................
Pią Wrz 03, 2004 10:07 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czort
I Need Money


Lieutenant Junior Grade
::: 1375 :::
STEAM_0:1:33333
wiek: 42
tak jest burdel na uni
mowilem zebyscie dali mi admina ja bym odrazu pozadek zrobil ale nie juz od ponad 1.5 roku sie staram o admina i zawsze jestem splawiany mowicie adminow pelno ale wchodze na uni 6na6 i dupa zadnego admina a tam ta tk bluzgi i wogole i co ja moge zrobic pogrozic im ? jak chcecie pozadek to nie patrzcie sie ile jest adminow tylko czy admin gra zawsze na serverze.

acha podajcie nicki tych borgow


............................................
Pią Wrz 03, 2004 10:11 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
sadzik napisał:
coś takiego było właśnie na HUB 1 - tam się udało to wprowadzić to i sie na Unimatrixie uda


I to szybciutko. Tutaj nam przynajmniej zaden SnipeR nie marudzi ze banujemy kafejkowiczow .


............................................
Pią Wrz 03, 2004 10:45 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
Sam ostatnio zalapalem kicka na misku za to ze 3 raz z kolei rzucilem miechem na sluchwki, ktore mi sie skopaly.
Miałem jedna wpadke ze zmiana mapy, ale to byl czytsty przypadek.
Tsya'a uzylem dwa razy w sytuacja humorystyczny, ale na serwerze byli sami swoi ( co w prawdzie nie jest tlumaczenie, ale zadnej zjebki nie dostałem ) no i kilka razy aby pogonic jedna ze strona zaa zbyt dlugie kampienie ( wprawdzie serwer FFA, ale z elementami TP ) no i raz uzylem aby przyprosic graczy za zmiane mapy. Aaaa ni raz uzulem poto aby gosciu nie puszczal muzy, co nie bylo skuteczne wiec go kicknelem.
Czyli ma sie rozumiec, ze teraz admini maja stosowac cos na styl przykazan z misia? ( kto je zna, ten zna )


............................................
Pią Wrz 03, 2004 11:20 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004