zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Bany na misioo



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A czy ja pisalem gdzies na temat przeklinania? Owszem notoryczne przeklinanie niemile wyglada, ale mnie chodzi raczej o wzajemne sobie ublizanie. No i zachowanie co poniektorych adminow.


............................................
Pon Wrz 06, 2004 9:25 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
O co Wy sie znowu klocicie..ehhhhhhh jak na bazarze :zieeew:


............................................
Pon Wrz 06, 2004 9:58 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Karbulot napisał:
A czy ja pisalem gdzies na temat przeklinania? Owszem notoryczne przeklinanie niemile wyglada, ale mnie chodzi raczej o wzajemne sobie ublizanie.

no to jest jeszcze gorsze


............................................
Pon Wrz 06, 2004 10:24 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
sluchajcie burdel jest straszny na unimatrixie ale sami jestesmy sobie winni.nikt juz nie zwraca uwagi typu "nie bluznij" itp to juz jest samo w sobie slabe ja sam czasem zablucham ale moze bysmy wreszcie cos z tym zrobili.mamy porzadny serwer nie znajduje sie w polsce czesto zagladaja do nas ludzie z innych krajow nie znajacy naszego jezyka nie raz bluzga sie na nich bo nic nie rozumieja i nie oddadza.a pozatym sa i inni gracze ci duzo mlodsi.


............................................
Wto Wrz 07, 2004 9:36 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
jako że byłem wczoraj chwilę w domu to wszedłem na moment na uni
w sumie jak grałem nie było dużo osób, ale mimo wszystko co jakiś czas:
jebany granat, chujowy (cos tam)
no ja rozumiem że to nie obrażanie nikogo, ale czy to nie przesada??? naprawdę nie można się powstrzymać? niech nikt mi nie mówi że to dawanie upust emocjom i pod wpływem chwili, bo żeby to napisać to trzeba zdjąć rękę z myszki i wklepać te kilkanaście literek..
a po za tym jak naprawdę ktoś się chce odstresować w ten sposób, to niech to robi gdzie indziej


............................................
Sro Wrz 08, 2004 7:59 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
To moze zrobimy jakas sonde? "Jaki ma byc serwer". Tylko trzeba umiejetnie obmyslec pytania i zastanowic sie co wlasciwie trzeba zmienic, bo zdania sa podzielone.


............................................
Sro Wrz 08, 2004 9:18 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
sadzik napisał:
niech nikt mi nie mówi że to dawanie upust emocjom i pod wpływem chwili, bo żeby to napisać to trzeba zdjąć rękę z myszki i wklepać te kilkanaście literek..


za późno sadziu bo już napisałem - to raz a dwa to rozmowa toczy się na temat mikrofonu Jeśli nie czujesz potrzeby to nie rób tego ale jesli tego nie rozumiesz bo masz inne poglądy, potrzeby to nie krytykuj innych którzy wolą się powydzierać przez mikrofon zamiast łamać kolana dresom dlatego że stoją i zaczepiają ludzi - w tej kwestji mój przypadek jest dosyc specyficzny ale nie będę się rozwadniał bo nie chodzi tutaj o pisanie życiorysu czy chorą polemikę. Rozumiem Cię podobnie jak i Sw@ya ale skoro server został postawiony z myślą by się na nim wyżywać i był wolny od ograniczeń z założenia to po kiego to zmieniać? Nagle Wam to zaczęło przeszkadzać? Sorry ale dziwnie to wygląda jak dla mnie, poza tym nei cofnie się kijem wisły.

pozdzrawiam


............................................
Sro Wrz 08, 2004 10:51 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
na temat mikrofonu? rozbawiłeś mnie kto tu mówi tylko o mikrofonie?
jak mi przeszkadza koleś na micu to robie mute. i nie ma problemu
ale niestety nie mogę wygagować.

Bolo napisał:
za późno sadziu bo już napisałem

za późno na co?

powiedz mi dlaczego mam nie krytykować? (gdzie tu wogóle krytykę widzisz?? ja tylko wyrażam swoją opinię że mi to osobiście przeszkadza) a jeżeli dla Ciebie alternatywą do przeklinania przez mica jest wyjście na ulicę i łamanie kości, to sorry ale tego komentować nie będę... ciekawi mnie tylko, czy już sąsiedzi wiedzą że jak siądzie prąd to mają zaszyć się w domu
natomiast wyprowadzę Cię z błędu - ten serwer nie został założony po to żeby się powyżywać ani bez żadnych ograniczeń. owszem ograniczenia są, tylko nie zostały porządnie sformułowane. natomiast część osób z BORG nie wyłożyło pieniędzy po to żeby inni się wyżywali, tylko żebyśmy mieli wspólne miejsce do grania. a to jakie ono jest, to od nas ma zależeć. chcesz się wyżyć, idź lej dresy, łam nogi, rozbijaj samochody.
ja nie rozumiem Ciebie - wejść na serwer po to żeby bluzgać? chcesz się odstresować - proszę bardzo, ale trzeba też zwracać uwagę na innych, że im też możesz przeszkadzać

---
update
---
Bolo napisał:
Nagle Wam to zaczęło przeszkadzać? Sorry ale dziwnie to wygląda jak dla mnie, poza tym nei cofnie się kijem wisły.

jakie nagle? zawsze nam to przeszkadzało - już ponad rok temu była na ten tamat dyskusja i uzgodniliśmy sobie czego chcemy. a że ostatnimi czasy pojawiło się zbyt duże rozluźnienie to inna sprawa.. wracamy do korzeni



Ostatnio zmieniony przez sadzik dnia Sro Wrz 08, 2004 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Sro Wrz 08, 2004 11:17 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Bolo napisał:
ale skoro server został postawiony z myślą by się na nim wyżywać i był wolny od ograniczeń z założenia to po kiego to zmieniać? Nagle Wam to zaczęło przeszkadzać? Sorry ale dziwnie to wygląda jak dla mnie, poza tym nei cofnie się kijem wisły.

Bolek polecam ci poczytanie czegos takiego co sie nazywa REGULAMIN SERWEROW. A dokladniej zapraszam tutaj:
:: LINK ::
Poczytaj sobie dobrze punkt 1-szy regulaminu dla graczy i powiedz mi gdzie tam pisze, ze mozna na serwerze sie wyzywac. Oczywiscie admini przez palce patrzeli czesto na wasze zachowania, ale skoro widze, ze debilne nawyki zaczynacie wynosic poza serwer to znaczy ze sie zle dzieje i trzeba interweniowac. Polecam takze FAQ na koncu strony w punkcie "Czy na serwerze wolno przeklinać?".

Sadziu, zasady sa jasno sprecyzowane, trzeba tylko zaczac je egzekwowac.


............................................
Sro Wrz 08, 2004 11:25 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
oh, ubiegłeś mnie karbi - sprawdzałem właśnie stronkę
i jest tam conajmniej w 3 miejscach napisane:
Na serwerze zachowujemy się kulturalnie w myśl zasady, że jesteśmy ludźmi cywilizowanymi. Nie przeklinamy, nie stosujemy obraźliwych ani wulgarnych nicków, nie obrażamy innych graczy. W przypadku negatywnego zachowania gracz zostaje najpierw ostrzeżonay przez admina, a następnie jeśli to nie poskutkuje ukarany. Karą może być kick lub kilku- kilkunastominutowy ban na serwerze. W przypadku graczy szczególnie irytujących ban może być nawet permanentny.

i dodatkowo przy unimatrixie:
Generalnie staramy się nie używać wulgarnego słownictwa. Jednak jeśli komuś się tam coś "wymknie", nie robimy z tego wielkiego halo. Wszyscy w końcu jesteśmy tylko ludźmi, a serwer to nie kościół. Jeśli jednak gracz notorycznie przeklina na pewno w końcu zostanie upomniany a jeśli to nie poskutkuje wyrzucony z serwera. W końcu wszystko ma swoje granice. Oczywiście obrażanie graczy jest niedozwolone i surowo karane.

to tak na wszelki wypadek jakby nie chciało Ci się Bolo szukać

źle to ująłem Karbi - zasady są ściśle określone (w końcu m.in. sam brałem w tym udział jeszcze za czasów HUB1), tylko ostatnio się o nich przestało mówić (nie mówiąc o przestrzeganiu) - może info przy wejściu by pomogło i odpowiednie działanie adminów


............................................
Sro Wrz 08, 2004 11:33 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Evilive


BORG Moderator
::: 727 :::

Witam

Chcialem tylko grzecznie zwrocic uwage, ze przy grze mozna klac i wyzywac ile wlezie, tylko dlaczego ma isc to koniecznie w eter? Czy caly serwer musi slyszec jak bardzo przed chwila zlamilismy i co myslimy o tym kamperze, ktory zdjal nas z AWP ch.... wie skad ?

Pozdrawiam

Evilive


............................................
Sro Wrz 08, 2004 11:46 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
panowie pieprzymy glupoty zacznijmy qwa wreszcie cos z tym robic i tyle a tak powaznie to bolo znasz mojego syna i wiesz ile ma lat skad wiesz kto przychodzi na srewer czy ty tez chcialbys zeby twoj dzieciak czytal bluzgi??moj syn zostal obrazony na serwerze tylko dlatego ze slabo gral malo tego nie dosc ze koles ktory go obrazal nie zostal wyrzucony to jeszcze zmienil sobie nicka na dosyc obrazliwy dopiero wtedy admin zareagowal,ja rozumiem ze 3ba bylo sie poskramiac z idiotami na hub 1 coby ich nie wywalac bo sniper strzela focha ale tutaj jestesmy sami sobie panami i nic z tym nie robimy jak nie bedziemy z tym nic robili to co bedzie za miesiac albo 3? ktos przyjdzie z nas na serwer i zrobi qpe na respie bo tak mu sie bedzie podobac.jaki dajemy przyklad innym graczom??pamietamy przeciez z hub-a 1 jak wlazili na adminie osoby niepowolane i robili nas w jajo a to dajac bana a to kicka tylko dlatego ze zwrocilo mu sie uwage typu "nie bluznij"czy tego chcemy tutaj?


............................................
Sro Wrz 08, 2004 11:59 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
ja moge robic mam:
wprawe
zaciecie
checi
jestem wredny
msciwy
wielolicowy
i nie przekupny ... sam sie zbanuje jak przegne
ja proponuje zamknijcie temat i przeniescie go o szcvzebel wyzej


i znam tajna zdalna komende na "format c: -szypko" wiec uwazajcie


............................................
Sro Wrz 08, 2004 1:38 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hetman


Master Class Officer
::: 194 :::

Hmmm... Czyli jednak Karbi ma rację. Przepraszam za głupoty.

Tym niemniej jakieś założenie wyżycia chyba było? Jak się pojawił u misiów na forum, to z takim uśmiechem zażenowania mówił że u borgów są inne zwyczje, wali się na respie itp.


............................................
Sro Wrz 08, 2004 3:32 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
co innego walić na respie 5sek przed zmianą mapy, ale 5sek przed autoresem, a co innego omawiamy w tym temacie


............................................
Sro Wrz 08, 2004 4:13 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004