zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Bany na misioo



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
sadzik napisał:
a jeżeli dla Ciebie alternatywą do przeklinania przez mica jest wyjście na ulicę i łamanie kości, to sorry ale tego komentować nie będę


Sadzik powiem tak na tym serverze zawsze czulem sie swobodnie i zawsze moglem nazwac gandalfa dzifką, po czym tym samym textem mnie pozdrowił chodzi mi o to że była to wolna od ograniczeń (takich jak na dobrze znanej nam "Siódemce") odskocznia. Potrzebowałem jej i naprawde dobrze się na tym serverze czułem. A co do przeklinania i regulaminu to nie widziałem coby admini świecili przykładem i jak to z prawem bywa interpretowałem podobnie jak i władza ustawodawcza toteż przepraszam jesli było to zbrodnią. dalej Was proszę cobyście nie mylili chamstwa z zabawą Sadzik nie raz widziałem na serverze twoje wypowiedzi i nie tylko twoje i bynajmniej nie były one cenzuralne. Dlatego napisałem że nagle Wam to zaczęło przeszkadzać bo dopiero co posługiwaliście się cokolwiek podwórkowym językiem na serwerze. Sadziu a coby zaspokoić twoją ciekawość to powiem Ci że moi sąsiedzi wieczorem widząc mnie na mieście czy na osiedlu często mnie proszą żebym ich gdzieś odprowadził bo ze mną czuli się bezpiecznie. Ci którzy znają mnie osobiście mogą potwierdzić bo fakt jestem niebezpieczny i to bardzo ale jestem też odpowiedzialny za siebie i bardzo opanowany a głównie dlatego że swoje emocje wyładowuje na CSie, worku czy w siłowni. Sadziu jeszcze raz Cię proszę oceniaj sobie ile chcesz, ale nie sądź.

pozdrawiam


............................................
Sro Wrz 08, 2004 6:38 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


primo


Master Class Officer
::: 171 :::
STEAM_0:1:1648713

bolo napisal:
Cytat:
Ci którzy znają mnie osobiście mogą potwierdzić bo fakt jestem niebezpieczny i to bardzo


... co to znaczy ze jestes bardzo niebepieczny mozesz sprecyzowac??


............................................
Sro Wrz 08, 2004 9:17 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
co prawda bolo nie odgryza zadnej czesci ciala niemniej jednak nie jest aniolkiem a tak powaznie zrobcie ankiete czy jak to sie bedzie nazywalo i po krzyku


............................................
Sro Wrz 08, 2004 9:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

po co to cale rozpisywanie sie, chodzi tylko o umiar w mowie i pisaniu
i to wszystko. I tak przeciez kazdy wie o co chodzi :jaaasne:


............................................
Czw Wrz 09, 2004 7:37 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Bolo napisał:

Sadzik powiem tak na tym serverze zawsze czulem sie swobodnie i zawsze moglem nazwac gandalfa dzifką, po czym tym samym textem mnie pozdrowił

Bolo - mi nie chodzi o dziffki - przeczytaj uważnie moje posty.

Bolo napisał:

A co do przeklinania i regulaminu to nie widziałem coby admini świecili przykładem i jak to z prawem bywa interpretowałem podobnie jak i władza ustawodawcza toteż przepraszam jesli było to zbrodnią.

przecież pisałem już o tym kilka razy w temacie

Bolo napisał:
Sadzik nie raz widziałem na serverze twoje wypowiedzi i nie tylko twoje i bynajmniej nie były one cenzuralne.

czyżby? w ciągu ostatnich blisko 3 miesięcy grałem na serwie w 1 weekend, plus może 2 razy po 2-3 godziny. pięknie udało Ci się trafić...ale o przykłady proszę. bo moim zdaniem nie przeklinam w każdym zdaniu. ba.. nawet nie w co drugim.. ani nie co w piątym. więc mi nie wmawiaj że wyrażam się niecenzuralnie
(jak pisałem już nie raz - nie chodzi mi o incydentalne bluzgi)

Bolo napisał:

Dlatego napisałem że nagle Wam to zaczęło przeszkadzać bo dopiero co posługiwaliście się cokolwiek podwórkowym językiem na serwerze.

mi to przeszkadza od jakiś 15 lat, walczę z tym o ile mogę

Bolo napisał:
jestem też odpowiedzialny za siebie i bardzo opanowany a głównie dlatego że swoje emocje wyładowuje na CSie, worku czy w siłowni. Sadziu jeszcze raz Cię proszę oceniaj sobie ile chcesz, ale nie sądź.

nie oceniam. gdzie Cię oceniłem? nie mówiąć o sądzeniu. nie mam nic do Ciebie - tylko Twoje porównaniu zjeżyło mi włos na głowie. cs odskocznią od bicia innych? ale jak już napisałem wcześniej - nie komentuję.
nie walczę z Tobą, bo prawdę mówiąc nie kojarzę Cie z serwera, nie mam pojęcia jak się tam zachowujesz. mam tylko dość bluzgów. zawsze miałem. i o ile jak ktoś przeklina przez mica mogę go sobie wyłączyć, tak tekstów pisanych nie
a że wiem jak kiedyś wyglądała gra na naszych serwerach, tak tylko chciałbym żeby wróciła. bo mimo iż gram średnio raz na 2-3 tygodnie, to mam czasem dość przebywania na uni

pzdr


............................................
Czw Wrz 09, 2004 7:52 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
sadzik napisał:
ciekawi mnie tylko, czy już sąsiedzi wiedzą że jak siądzie prąd to mają zaszyć się w domu?


A co to twoim zdaniem było jeśli nie samosąd przyrównania do stereotypu psychola? nie czuję się takim i mam całkiem realne wrażenie ze takim zostałem odebrany. Twoje odczucia to twoja sprawa jednakże to pytanie było nie na miejscu. Napisałem o dresach bo ta grupa społeczna, a szczególnie w Radomiu prosi się jak tylko może o łomot. Ostatnio jak wracałem z imprezy nawalony w 3 dupy zaczepiła mnie grupka bo widzieli że usiłuje coś wyseplenić przez telefon bo akurat mamuśka zadzwoniła, niepamiętam co im zrobiłem, ale mając opanowaną technikę na poziomie odruchów z pewnością ich po główkach nie głaskałem. Sorry za offtopic bo jestem za tym żeby go zakończyć i przykleić info z wytycznymi co do zachowania żeby wszystko było czarno na białym.

pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 09, 2004 10:31 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Bolo napisał:
sadzik napisał:
ciekawi mnie tylko, czy już sąsiedzi wiedzą że jak siądzie prąd to mają zaszyć się w domu?

A co to twoim zdaniem było jeśli nie samosąd przyrównania do stereotypu psychola? nie czuję się takim i mam całkiem realne wrażenie ze takim zostałem odebrany.

przeze mnie? nie..

ot to logiczne następstwo Twojego wcześniejszego stwierdzenia:
Bolo napisał:
to nie krytykuj innych którzy wolą się powydzierać przez mikrofon zamiast łamać kolana dresom dlatego że stoją i zaczepiają ludzi

z tego co pisałeś kiedyś tam wcześniej wynikało, że masz gdzieś dresów w pobliżu swojego miejsca zamieszkania - czyli są sąsiadami..
a pytanie, oczywiście deliktanie uogólnione żeby "podrasować" wymianę zdań

peace

Bolo napisał:

jednakże to pytanie było nie na miejscu.

zgadzam sie przepraszam



Ostatnio zmieniony przez sadzik dnia Czw Wrz 09, 2004 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Wrz 09, 2004 10:40 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja to ujme w ten sposob. Bardziej osobe spokojna i kulturalna raza bluzgi chama niz chama osoba kulturalna i spokojna. Co mam na mysli? Ano jak widac sa dwie grupy ludzi. Jedni lubia klac jak szewce, inni cenia sobie kulture. Niewazne juz jaka grue stanowi wiekszosc, to nieistotne. Ale co mam na mysli. Otoz osoba lubiaca sobie poprzeklinac z pewnoscia nie bedzie sie zle czula w towarzystwie kulturalnym. Moze cos tam sie jej przytnie, ale w koncu przychodzi na serwer pograc i pogadac a nie popisywac sie jaka to nowa lacine przyniosla z podworka. Naturalnie za jakis tam bluzg mimochodem nikt wielkiego halo robil nie bedzie, ale jak ktos lubi w kolko rzucac kurwami i hujami bo inaczej nie umie, niech przejdzie sie do restauracji, pubu, kina, sklepu, lub innego miejsca uzytecznosci publicznej i tam zacznie swoje popisy, z pewnoscia spotka je ostra krytyka. No chyba, ze to dno marginesu, dla nich polecam tanie wino i kolesi spod klatki schodowej. Zupelnie inaczej jednak czuja sie osoby ceniace sobie kulture i muszace obcowac z wulgaryzmem. Im to bardziej przeszkadza niz tej pierwszej "goeszej" grupe osob. Zasady zostaly ustalone i sie ich trzymamy. Ja lubie sobie wypic i popajacowac na serwie. Czasem poprzeklinam. Ale nie robie tego notorycznie, nie smaruje tsayem i nie pokazuje innym jaki to jestem kozak, bo w glowie mam pare piwek.


............................................
Czw Wrz 09, 2004 11:03 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


amigo
o6


Senior Petty Officer
::: 138 :::
STEAM_0:1:158876
wiek: 39
ja osobiscie nie tepie tak strzasznie przeklenstw, ale ze obrazanie jest ban ;] ( nie dotyczy slowa "payac" )

ale to fakt musicie bardziej uwazac nie wszycy admini misia was znaja i moga brutalnie reagowac :rotfl:


............................................
Czw Wrz 09, 2004 12:04 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Ja tam mam dobre doświadczenia z Borgami. Owszem zauważyłem pewien "luz" w wysławianiu, ale bardziej między sobą niż do innych i bez wyraźnych obelg w stosunku do innych graczy. Tak przynajmniej zachowują się na innych serwerach, nie wiem jak u siebie, bo dopiero zaczynam u Was grać, a serwek NIESTETY nocą zwykle pusty...
Jak grałem z Matisse i Boris Vian na Unimatrixie to nic się nie działo w tej kwestii.
Gdzie indziej też było w normie. O wiązkach na siebie nie wspominam, bo nie ma o czym (w końcu siebie skląć można jak się chce)
Ale mnie wkurzyć to wielka sztuka, więc takim co rzucaja bluzgi nie odpowiadam i w ten sposób sprawa się kończy.
Najgorzej z takim zacząć pyskówkę, bo wtedy jest w siódmym niebie i "nakręca" się dalej...
Olewać pyskaczy, to im się znudzi. A jak gną pałę, to kick od admina i po chłopie
Najgorsze co może spotkać pyskacza to ... cisza :lol:
Jak was wkurza to "mute" i nie czytac jego wypocin
Pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 09, 2004 12:41 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Fyfunia


Chief Junior Grade
::: 321 :::
STEAM_0:0:1617704

no ja czasami poklne sobie , ale staram sie nie naciskac mikrofona wtedy , chociaz czasami ....


............................................
Czw Wrz 09, 2004 2:22 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Spoko Sadzik Sorry że tak fochuje i wypisuje zyciorysy ale miło mi się gra na Unimatrixie i głównie dlatego że panuje tam błogi luz. Pieruńsko się do tego przyzwyczaiłem i zabolały mnie restrykcje które z pewnością poblokowały by wiele osób. Postaram się zachowywać mozliwie znośnie No heart feelings please

That's all folks :jaaasne:

pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 09, 2004 3:02 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Bolo napisał:
zabolały mnie restrykcje które z pewnością poblokowały by wiele osób.

Co znaczy "poblokowaly"? Czyli wszelkiej masci bluzgacze juz sie nie pojawia? A moze bez paru chui i kurew nie da sie fraga na kolbie wyciac? Ty przychodzisz grac czy przeklinac i rzucac miechem? Szczerze mowiac mnie tam bluzganie jakos nie razilo, sam lubie czasem pobluzgac. Ale to co sie ostattnio dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Gdybyscie trzymali fason, czasem pobluzgali to byloby spoko. Ale wiele osob zaczela sie czuc zbyt "swobodnie", coraz bardziej przesadzala, inni poszli w ich slady, w koncu adminyi zaczeli przeklinac nawet na tsayu. Nie uwazacie ze nieco za daleko sie to posunelo?


............................................
Czw Wrz 09, 2004 3:14 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Karbi czy Ty napewno czytasz moje posty czy wybierasz wyrywki i interpretujesz po swojemu? niewiem czy kojarzysz ale kiedy asymilowałem się w BORG a jak mozesz zauważyć nieco po lewej na Unimatrixie już był szczegółowo opisany przez Ciebie "bałagan" i nie znam tego servera od strony "kultury" bo dla mnie zawsze na nim bluzgano i nie tylko na provie ale i na Ttsayu. Napisałeś żeby się towarzycho pochamowało bo zaczyna sie robic bałagan a i ludzie mogą stronić od Unimatrixa przez texty na nim lecące - popieram. A jak już pisałem wiele razy na Unimatrixa przychodzę się wyładować nie bluzgam bez przerwy ale jakąś kurwę tu i tam niekiedy wsadzę - podobnie jak inni.
A co do restrykcji to zobaczymy w praktyce, ale napewno już nie będzie tak luxno jak dotychczas jeśli poleci pare banów i nie mówię tu wbrew pozorom o aspekcie kultury [...]. Narazie mamy duzo teorii - zajmijmy się praktyką a o jej skutkach zacznijmy mówić widząc je bo jak narazie to statsimy i się tylko denerwujemy. A potrzebne to komu?

pozdrawiam


............................................
Czw Wrz 09, 2004 3:54 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Ok Panowie z tego co rozumiem :d to mniej bluzgoow wiecej zabawy z gry tak ? tylko prosze nie roobcie mi tu klasztoru z unimatrixa


............................................
Czw Wrz 09, 2004 4:09 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004