zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Inne



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 12
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny  [+10]  [12]

Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
A tutaj to czego nie wymieniłem w dwóch pozostałych, jeśli będzie tego dużo założy się nowy topic.


............................................
Wto Paź 05, 2004 2:59 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Moja propozycja jest Szawel taka, aby nie pchac do jednego topiku flashow, fotek i linkow, tylko zawczasu rozgraniczac. Bo jak sie tego zbierze pokazna liczba znowu sobie narobisz pracy aby je ponownie rozdzielac.

Usiadz sobie spokojnie, przejrzyj tematy, zobacz o czym ludzie pisza najczesciej. Wtedy bedziesz wiedzial jak to zagospodarowac. Poprzenos co sie da, topiki zrob jako "przyklejone" aby zawsze byly na gorze. Reszte starych dupereli pozamykaj i juz.


............................................
Wto Paź 05, 2004 6:00 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Karbulot napisał:
Moja propozycja jest Szawel taka, aby nie pchac do jednego topiku flashow, fotek i linkow, tylko zawczasu rozgraniczac. Bo jak sie tego zbierze pokazna liczba znowu sobie narobisz pracy aby je ponownie rozdzielac.

Usiadz sobie spokojnie, przejrzyj tematy, zobacz o czym ludzie pisza najczesciej. Wtedy bedziesz wiedzial jak to zagospodarowac. Poprzenos co sie da, topiki zrob jako "przyklejone" aby zawsze byly na gorze. Reszte starych dupereli pozamykaj i juz.


W sumie to wydaje mi się, że nie było tego na tyle dużo żeby to dzielić jeszcze bardziej. Ale zobaczę jeszcze jak sie obudzę bo dziś jestem już jakiś nie do życia.


............................................
Wto Paź 05, 2004 11:40 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ifoncia


Senior Petty Officer
::: 135 :::
STEAM_0:1:1783136

NIo wiec..rozmawialam dzis z pewna osoba na ten temat i powiem wam ze .... ...ze on mial napisac o pewnej rzeczy ale ja napisze ....

Mam propozycje... piszemy sobie kawaly...nie ktore sa zabawe...nie ktore mniej zabawne...moze zrozimy tak...ze np. w tym oto topicku bedziemy pisac o tym....co dzis lub kiedys nam sie smiesznego przytrafilo ....napewno to bedzie ciekawe,smieszne i bedzie sie milo czytac ....czekam na wasze odp. czy podoba wam sie ten pomysl ...czy nie...

Pozdrofka


............................................
Sro Paź 06, 2004 9:42 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
dobry pomysl


............................................
Czw Paź 07, 2004 9:33 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ifoncia


Senior Petty Officer
::: 135 :::
STEAM_0:1:1783136

Słuchajcie tego ...Pojechałam sobie na zakupy z qmpelą na miasto ...poczym wracamy....wchodzimy do tranwaju i siedzi ....3 studentów i 2 studentki...ale słuchajcie dalej ....i...widać kościół ...poczym jedna studentka pyta się " Co to kościół ?" a ja jush LoL na buźce...a ta druga mówi do niej "Nie...to muzeum" a ta pierwsza "Naprawde?" ....ja z Kasiulką stanełyśmy...wryte jak ja pierdykle...nagle zaczełam się brechtać i na next przestanku wyszłam z tranwaju ....studenciki...nei złe sztuki...to nic że na czubku kościoła jest wielki KRZYŻ ...eh...ale spoko...może to być muzeum ...dla co poniektórych

To chyba nie było śmieszne ale ciiii ...

Pozdrófka


............................................
Sob Paź 09, 2004 9:54 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Slayer
rn: SlaYer_prk.


Ensign
::: 968 :::
STEAM_0:0:5985037
wiek: 33
Zbanowany
matisse napisał:
widzicie jak ja sie musze meczyc w grajac w tego cs-a http://izet.pl/~lukasy/de_aztec0001.jpg :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: przeciez z tego wogole nic nie widac :lol:


............................................
Nie Paź 17, 2004 9:21 am


•  Clan Destructive Socks
•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Slayer napisał:
matisse napisał:
widzicie jak ja sie musze meczyc w grajac w tego cs-a http://izet.pl/~lukasy/de_aztec0001.jpg :lol:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: przeciez z tego wogole nic nie widac :lol:

no i o to wlasnie chodzi chodzi.Matisse urozmaica sobie gre


............................................
Nie Paź 17, 2004 9:36 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

matisse napisał:
widzicie jak ja sie musze meczyc w grajac w tego cs-a http://izet.pl/~lukasy/de_aztec0001.jpg :lol:


hehe - walnieta karta graficzna - tez tak mialem na poprzedniej. Nagle bylo pstryk i swiat zaczynał mienić się kolorami.


............................................
Nie Paź 17, 2004 10:46 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
O LOL stary Ty mozesz graz naraz w CSa i w szachy Bo jak widac szachownice tam masz ninaganna Pozdrowionsia


............................................
Nie Paź 17, 2004 11:47 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Post jurego przeniesiony. W sumie można to zakwalifikować śmiesznych linków lub tutaj, jak kto woli.
:: LINK ::


............................................
Sro Paź 20, 2004 6:44 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


wlodek
polish^mi


Lieutenant
::: 1511 :::
STEAM_0:1:678316
wiek: 34
wczoraj na lekcji polskiego kumpel podchodzi kolo biurka i sie pyta babki:
-prosze Pani moge sobie kape poprawic??
-alez oczywiscie
no to wklada se reke do gaci (i poprawia kape)


............................................
Sro Lis 17, 2004 9:13 am


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Mam takie dwie historyjki. Jedna, która zdarzyła się znajomemu, druga która zdarzyła się znajomemu, znajomego, znajomego......
Obie podbone

1. Zanjomy pracujący jakiś czas temu w zakładzie mechanicznym jako kowal ,odkupił (tak w każdym razie twierdzi) duże kowadło, które było już nie potrzebne u niego w pracy. Bydle było potężne, ale i on nie ułomek (delikatnie mówiąc). Gość włożył kowadło do pokrowca od składaka i ruszył do domu środkami komunikacji miejskiej. Ponieważ, jak już wspominałem, kowadło było ciężkie, postawił je niedaleko drzwi, żeby go nie tachać a sam usiadł w pewnej odległości. W pewnej chwili, tuż przed przystankiem, widzi jak jakiś młodzian dziwnie kręci się koło torby z kowadłem. Zaczął przyglądać się co z tego będzie, wszak kowadło cięzkie, więc koleś napewno daleko nie ucieknie. Na przystanku drzwi sięotworzyły, młodzian złapał za ucho torby i dawaj nura w drzwi. Ot daleko nie uciekł. Kowadło ledwo drgnęło a niedoszły złodziej wywinął salto ze śrubą na schodach i dość klasycznie rąbnął na plecy na przystanku. Znajomy ponoć nie był w stanie opanować śmiechu. Szkoda tylko że screana z tego nie zrobił

2. Znajomy znajomego znajomego .... zwany dalej zanjomym wiózł kiedyś z jakiegoś sklepy kupę kolanek, rurek, trójników tudzież innych metalowych, drobnych części hydraulicznych. Jadąc autobusem delikatnie cały ten szajs przestawiał, bo każdy ruch powodował potępieńcze brzęki. W pewnym momencie podchodzi do niego jego kolega. Po chwili rozmowy i kilku prestawieniach torby, kolega pyta co on takiego wiezie, że się tak z tym cacka. Znajomy dla żartu odpowiedział, że jajka.
Całej rozmowie przysłuchiwała się grupka "rozbrykanych" młokosów. Jeden z nich, bardziej rozrywkowy od swoich kumpli, postanowił zrobić dowcip. Na przystanku, na którym wysiadali, rzeczony młokos kopnął z całej sieły w torbę pełaną, jak mu się wydawało, jajek. Skończyło się na tym, że sobie biedny dowcipniś dwa palce złamał. Ot taki pech! :devil:


............................................
Sro Lis 17, 2004 1:58 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
He dobre Ja tez mam 2 polaczone chistoryjki - tylko juz z innej beczki Moje dotycza psow

1. Ide se na pociag do szkoly i patrze idzie jakis piesek maly z pilka w pysku. Juz sie usmiechnalem ze wzgledy na jego wyglad (klasyczne polaczenie lasicy i nocnego gacka ) ale to co zrobil bylo ciekawsze Piesek upuscil pileczke na ziemie -> obwachal -> obsikal po czym wzial znowy do pyska i poszed dalej z obszczana pilka w mordzie
2. Tu juz prosze mlodszych czytajacych o nie konczenie Sprawa dotyczy "psiej orgii". Otuz wracajac innego dnia ze szkolu takie wlasnie zjawisko widzialem. Otuz 3 psy robily wiadomo co Jeden na spodzie, drugi na nim, a trzeci na tym drugim A jeszcze ciekawsze bylo to ze jak przechodzilem kolo nich to ten dolny zaczal na mnie szczekac i cala ta kolumna zaczela powoli przesowac sie w moja strone ( przy czyn gorne psy dalej robily soje ) Ale mialem obciach jak szedlem a za mna kolumna "zakochanych kundli"
Pozdrawiam


............................................
Pią Lis 19, 2004 10:19 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


aud!o


Ensign
::: 836 :::

albo to byl flashmob albo potrzebowaly czwartego :rotfl:

ja mam takie historie:
1. wogole nie jezdze autobusami, raz po mniej wiecej polrocznej przerwie chcialem dojechac jeden przystanek i skanarowaly mnie kanary Oo
2. wogole nie pije za kierownica, policja zatrzymuje mnie moze 2 razy w ciagu roku, ale jak sie (przypadkiem :jaaasne: ) zdarzylo wypic i wsiasc, to od razu mnie haltneli

obie sie dobrze skonczyly, ale nie o to chodzi... po prostu nie mowcie mi wiecej na serwerze, ze zabilem was fartem


............................................
Sob Lis 20, 2004 7:44 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 12
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny  [+10]  [12]


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004