zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Inne



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 10 z 12
Idź do strony Poprzedni  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
<Jari> Jaki film oparty na faktach wam sie najbardziej podobal?
<kangoroo> Pasja
<Micke> Apollo 13
<moderno> Titanic
<lewus> Monster
<luklew> The Matrix

hahah upadlem


............................................
Sob Lis 10, 2007 4:40 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
<Linoge> z moja "kolezanka" jest maly problem jest zaraczona i to nie ze mna ;/
<westsiderr> zaraczona
<westsiderr> mowi sie chora na raka
<westsiderr> slownik so kup
<westsiderr>
<Lanc> lol
<Linoge>


............................................
Sob Lis 10, 2007 4:49 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
:: LINK ::
Polecam obejrzenia


............................................
Czw Lis 29, 2007 6:59 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
z basha:

<dude> Na konwencie fanów Star Wars uczestnicy głosowali na ulubioną obcą formę życia. Pierwsze miejsce zajęli Wookie. Drugie miejsce przypadło kobiecie.


............................................
Nie Lut 03, 2008 7:57 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
dziś rano zostałem zniszczony przez program do obsługi telefonów motorila na kompie
Prosze jakie mają szczegółoe FAQ i jak rozbudowaną odpowiedź
:: LINK ::
Dzięki nim już wiem co to jest kabel


............................................
Wto Lut 05, 2008 8:35 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
wczoraj na onet.pl w komentarzach do jakiegoś newsa przeczytałem:

Cytuje:
"Z laptopem osiągą się prędsze szybkości"

haha rozbawiło mnie na dobre


............................................
Nie Lut 24, 2008 7:18 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


mrzawka
Bonita Baby


Lieutenant Commander
::: 2310 :::
STEAM_0:1:11908863
wiek: 39
wlasnie dostalam taki lancuszek na gg:

7791887 14:59:03
ZMARL MACIEJ PILARCZYK ZALOZYZYCIEL GG W ZWIYZKU Z JEGO SMIERCIY PRZESLIJ TO 10 OSOBOM Z LISTY A OTRZYMASZ CZARNE SLONECZKO CO OZNACZA (—AL-—ALOBA) NATOMIAST JESLI NIE PRZESLESZ TEJ SMUTNEJ WIADOMOSCI TWOJE GG ZOSTANIE ZABLOKOWANE NA TYDZIEN CZASU PS.TO TO PRAWDA



poleglam


............................................
Wto Lut 26, 2008 3:00 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
PODANIE PENISA O PODWYZKE: Ja penis, zwracam się z prośbą o podwyżkę z następujących powodów:
1) wykonuję pracę fizyczną,
2) pracuję na głębokościach,
3) pracuję głową,
4)nie mam wolnych weekendów i świąt
5) pracuję w wilgotnym pomieszczeniu,
6) nie mam płacone za nadgodziny i nocki,
7) pracuję w pomieszczeniu bez światła i wentylacji,
Cool pracuję w wysokich temperaturach
9) jestem narażony na choroby zakaźne.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

ODPOWIEDZ Z DZIALU KADR:
Drogi penisie z przykrością odrzucamy twoje podanie ponieważ:
1) nie zawsze pracujesz w ubraniu ochronnym,
2) gdzie jesteś tam brudzisz,
3) wychodzisz i wchodzisz do pracy kiedy chcesz
4) nie pracujesz w systemie ośmiogodzinnym,
5) po pracy wynosisz ze sobą dwa podejrzane worki.

Dodano 1 minut temu:

Łowczynie krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.

Babcie-akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilność, wrzuca laskę pod pachę i biegnie do krzesła co sił w nogach.

babcia Lord Vader. Sapie w szczególnie niemiły, metaliczny sposób. Człowiek tylko czeka na moment kiedy zadusi go posługując się ciemną stroną mocy.


Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.

Babcie-wilki - atakują watahą, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń.

Babcie lokomotywy. Jak siedzisz w autobusie, stają nad Tobą i zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, że czujesz co jadła kilka godzin temu...

Babcie ankieterki - na kilka przystanków przed ich docelowym przepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowienio ustawić wszystkich w przejściu.

Babcie sprinterki - pierwsze co robią to zajmują dogodną pozycję w autobusie, a dopiero potem starają się dowiedzieć jaki jest jego numer.

babcie Torbomioty - Po wejściu do autobusu widząc jedno miejsce wolne rzuca torbą z odległości 5m (zawsze taka trafia) potem szybki obrót na pięcie, kasuje bilet (chyba że ma więcej niż 70 lat) i szybki susem objawia się przy swej torbie na zajętym już uprzednio siedzeniu!!

babcie krazowniki. Wsiada taka po srodku pojazdu, kieruje sie na przod, lecz tam nie ma miejsc. Nastepuje zwrot przez sztag, burta o 180 stopni i krazownik wrzuca cala naprzod, baran - taran i leci na koniec autobusu/tramwaju, bo moze tam sa wolne miejsca. Ale... z drugiej manki juz krazownik innej marynarki wojennej, pod inna bandera, zajal jej miejsce w porcie, tudziez krzeselko. No to jakie wyjscie? Krazownik cumuje w poblizu jakiegos nie tak dawno zwodowanej lodeczki i stoi, saaaapieeee, buja sie, kotluje, mdleje, slowem robi wszystko, by owa lodeczka wstala do ch... wafla i ustapila tej starej penerze miejsca!

&8222;wycieczka geriatryczna&8221; - festiwal dziadkow, babc, meneli, ludzi smierdzacych rybami i wlasnym potem, papierochami typu Sport lub Popularesy, niepranymi gaciami typu jednorazowe, a wraz z tymi ludzmi wozki wypchane artykulami pochodzenia roslinnego, nabytymi na bazarze, tudziez ch... wi gdzie I stoja, tlocza sie, wzdychaja, kaszla, smierdza 24/7, smarkaja, pierdzi jeden na drugiego, steka, ze mu ogorki wypadaja z kartonu nosz!!!! Masakra normalnie, zyc sie nie da, a zaden z tych matolow nie skasuje biletu za dwoch pasazerow, bo tyle mniej wiecej przestrzeni zajmuja jego kartony.

Babcia chemik - gdy stoi w zatłoczonym autobusie i nie widzi szans na wolne miejsce, podchodzi do najblizszych miejsc siedzących i wali cichego ale strasznego bąka. Po kilku sekundach okazuje się, że większość pasażerów znajdujących się w polu rażenia, akurat właśnie wysiada

Tapetnice sapiące - bliskie koligacje z babcią lokomotywą: grube, stare baby, z ohydną tapetą na twarzy i często zakupami, stoją i głośno sapiąc i jęcząc domagają się ustąpienia im miejsca, czasem nawet taki babsztyl będzie miał czelność zwrócić ci uwagę...

Babcia Last Minute - nie wstanie przed swoim przystankiem, ale siedzi twardo do samego końca i podrywa dupsko i przebija się do wyjścia jak kula armatnia dopiero wtedy, gdy ludzie zaczynają (na jej przystanku) wsiadać do transportera.

Babcia Dromader - widywane niegdyś w dużych ilościach koło HITa czy innego supermarketu w 128. W busie najpierw ląduje ciężko jedna pełna siata, potem druga, na końcu tarabani się staruszka wciągając za sobą wyładowany wózeczek. Potem przewala się z tym wszystkim jak walec przez zatłoczony autobus. Zawartość siat stanowi zazwyczaj jakieś 20 kilogramów cukru lub tyle samo mąki, woda w pięciolitrowych butlach i inna masówka, zakupiona zapewne dla całej kamienicy. Mi by się nie chciało tachać tych kilogramów, więc uważam, że tym babciom nie należy ustępować miejsca.

Babcia Predator - najbardziej obrzydliwy, wredny typ. Pokonuje nieraz spore dystanse do przystanku, ale już w busie czy tramwaju nie jest w stanie przejśc tych 6 metrów do wolnego miejsca, tylko staje nad kimś młodszym i terroryzuje go. Biedni młodzi ludzie kierując się kindersztubą ustępują grzecznie i przenoszą się gdzie indziej. A to jest błąd! Takiej babci trzeba wymownym wzrokiem pokazać wolne miejsce.

Babcie - siatomioty - wsiada sobie taka jedna do autobusu (ew. tramwaju), czujnym zwinnym okiem namierzając pozycję wolnego krzesła oraz najbliższego kasownika. Po przekalkulowaniu i zrobieniu symulacji (chodzi o trójwymiarową symulację ruchu współpasażerów w najbliższych 10 sekundach nałożoną na plan przestrzenny krzesło-kasownik-własna pozycja) rzuca siatą w stronę wolnego krzesła a sama kasuje bilet. Po czym z godnością zdejmuje siaty z siedzenia, żeby rozgościć się na wcześniej zarezerwowanym miejscu. Dotychczasowy rekord dzierży babcia, która po wtoczeniu się do starego Jelcza (a profilaktycznie zrobiła to dość głośno) miotnęła przed nosem współpasażerów solidnie wyglądającą siatą z co najmniej 5 kilogramami cukru/mąki/innego popakowanego badziewia na dobre trzy metry. Byli pod wrażeniem, szczególnie, że nie potrzebowała do tego zbyt wielkiego zamachu.


............................................
Pią Lut 29, 2008 12:36 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


presto
c18 | Fedra


Captain
::: 3577 :::
STEAM_0:0:8406115
wiek: 51
- Jak ściągnąć przestraszonego kota z 3 metrowej wierzby?

- Musi być do tego jakiś torrent.

:lol:


............................................
Sro Mar 05, 2008 9:54 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DietrichArchon
Archon


Commander
::: 2828 :::
STEAM_0:1:1724236
wiek: 39
igi> gramy w walke na rymy ^^?
<didirox> zaczynaj;p
<igi> przyszla zalosna nowina...
<tobi> Twoja stara urodzila skurywysna.
<igi> ...


............................................
Sob Mar 15, 2008 1:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
- Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też !


............................................
Wto Wrz 16, 2008 7:42 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Woohoo będę bogaty dostałem takiego maila
"
KHUMS TOBACCO MANUFACTURING CO LTD.
HARARE, ZIMBABWE.
ATTN: DIRECTOR/CEO

I know how surprise this letter will come to you, But i would advice that you consider it as a request from a family in dare need of assistance. I am Mr. YUSUF HAJI MOHAMMED of Gwanda town in Zimbabwe. Your contact information came to me from South African Information Exchange Control {SAIEC} during my search for a reliable and God fearing person that can assist me and my only Mother AND I quite believe on my own that you can be of great help in this regard even if i am not acquainted to you before.

The request involves the transfer of NINETEEN MILLION U.S.DOLLARS ONLY
(US$19,000,000.00) into your account for safekeeping.This fund is inherited from my late Father who was assassinated by the president's (ROBERT MUGABE) aides in view of taking his lands and property during the crisis last year which lead to the killing and banishing of foreign (white) farmers.

After the death of my Father (A day I can neverforget) I was approached by our family lawyer who told me that my late father had filed a document with him which stipulates his "WILL". In the "WILL" he specifically pointed and I Quote,Dear Son, I wish to draw your attention to the sum of {NINETEEN MILLION U.S.Dollars (U.S$19 M) which I deposited with one of the commercial banks in Johannesburg, South Africa with all the documents filed by our lawyer.

In case of my absence on earth caused by death only, you should solicit for a foreigner that can assist you to transfer the money out of there (SA) for investment purposes. I have saved this money to make the future of my only son" Mr. Magy Jesu and my wife that was immediately the government started eyeing my business and involvements with the white farmers. Please take good care of your self and your Mother; we shall meet to part no more. From the above, you will understand that my future depends on this money and as such I will be grateful if you can assist us in transferring this fund to your account overseas for our investments.

I will arrange for the modalities of transferring this fund without any hitch. For your assistance we have agreed to offer you 25% of the whole fund, 10% for any expenses that may be incurred while the remaining 65% will be kept for us under your care till our arrival in your country. God bless you for your anticipated understanding and co-operation.

Sir, I will also be very grateful if you act very urgent because write now, there is this xenophobic attack here in south Africa please sir help me and my family, God bless you in all you do.
Contact me once you receive this email.

Best regards
Mr Yusuf HAJI MOHAMMED
"


............................................
Wto Wrz 23, 2008 7:50 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Historia z życia wzięta
pracuję w Neont RTV AGD
Dzisiaj przychodzi babka do salonu i pyta kolegę:
- "dzień dobry czy ma pan radio-budziki z radiem maryja"
- "niestety nie mamy"
- "a same radio-budziki?"
Padłem - śmiałem się jakieś 10 min


............................................
Sob Lis 08, 2008 10:53 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Cytat:
Palikot!! tobą powinno zająć się Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami!!! (1)

Twoje nazwisko wydaje mi się podejrzane!!!


tekst z opinii z wirtualnej polski....

:rotfl:


............................................
Czw Gru 18, 2008 2:59 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 10 z 12
Idź do strony Poprzedni  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004