zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

WAZNA INFORMACJA DLA BOARDOWICZOW !!!



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Przed chwila zakonczylem szalenie zmudna ponad dwugodzinna konfiguracje boardu. Ale oplacilo sie. Otoz zrobilem board calkowicie zamkniety, na kazdy dzial beda przyznawane indywidualne pozwolenia. Znaczy to, ze nawet jesli sie ktos zarejestruje, to i tak nie ma dostepu do zadnego dzialu. Dopiero ja albo inny administrator beda decydowali, komu co przyznac. Spowodowane jest to ostatnim smietnikiem jaki tu niektorzy robili piszac mnostwo bezsensownycgh postow dla statystyk. Koniec z goscmi na boardzie, nikt niezarejestrowany nic nie napisze, nie bedzie bowiem mial dostepu do zadnego dzialu. Jak ktos w danym dziale zqacznie nadmiernie spamowac zostanie z tego dzialu usuniety. Jesli sie przeniesie na inny, bede mu stopniowo ograniczal dostep. Moglem sie gdzies pomylic, zatem jesli zauwazycie brak dostepu do jakiegos dzialu do ktorego mieliscie, prosze mnie o tym powiadomic.

UWAGA!!! Ostatnia informacja nie dotyczy NieBORGow odnosnie dzialu Prosby o adminy. Zabralem im dostep do tego dzialu celowo, wychodzac z zalozenia ze juz ustalalismy dawno, iz tylko zasymilowani czlonkowie moga sie ubiegac o admina. Nie dotyczy to dzialu serwera Hub 5, Sledz wam moze dac adminy wiec tam macie dostep otwarty.

I jeszcze jedno. Jak wam wiadomo, na czas nieokreslony za kare odebralem Termoforowi dostep do boardu. Za co, to doskonale wiecie. Nie moze on tutaj wejsc nawet jako gosc wedlug ostatnich poprawek. Prosze boardowiczopw z zakopca aby pilnowali swoich hasel i nie pozwalali innym pisac spod swojego konta. Bo mnie nie bedzie to interesowac, jak im zabiore dostep przez kogos innego.


............................................
Wto Sty 28, 2003 9:56 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
Karbi a nie dalo by rady np. jedynie przegladanie borda?! jako gosc oczywiscie nic do niego nie wnoszac?! niech wiedza co traca


............................................
Wto Sty 28, 2003 1:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Jest to lekko nie fair moim zdaniem, poniewaz chcialbym wiedziec ile jest dzialow i do jakiego nie mam dostepu. I oczywiscie dlaczego nie mam dostepu?

Btw. "Wiem" ze sytuacja nie dotyczy mnie, ale wole wiedziec dlaczego nie chcecie mnie w danym dziale


............................................
Wto Sty 28, 2003 3:19 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Mysle ze nie masz racji, Acrid, to znaczy obiektywnie nie masz. Subiektywnie jak najbardziej ) ale popatrz nawet jak juz sie dostales do BORG i zapisales na Forum to i tak nie masz dostepu do wszystkich dzialow ( a nawet pojecia o istnieniu niektorch) Czego oczy nie widza to nie moze wywolac rozstroju zoladka - jak mawiaja


............................................
Wto Sty 28, 2003 3:36 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Moze i racji nie mam Ale jak mi zabiora wejscie do hamof i prostakow to chce wiedziec dlaczego


............................................
Wto Sty 28, 2003 3:42 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Acrid nie rozumiesz. Masz dostep do tych sam for co miales, a nie masz do tych co nie miales. Nic sie nie zmienilo w dostepach. Do czego nie masz dostepu? Na przyklad do zamknietego dzialu klanow fod i VS, podobnie jak np volcano do dzialu klanu SORT. Poza tym jest forum do ustalania spaw wewnetrznych do ktorego maja dostep Sztab i Ambasadorowie oraz forum dla tyllko dla Sztabu. I to wszystko. Co tu nie fair? Rownie dobrze mozesz napisac ze nie fair jest ze ci nie zdradzam moich prywatnych rozmow z markooffem czy tofifem.

Dotychczas bord byl podzielony na forum ogolne dostepne dla kazdego kto wlazl do niego niezalogowany oraz zamkniety dla BORG, dzialow gdzie miala dostep osoba ktorej dalem tam uprawnienia. To sa takie dzialy jak sparringi wewnetrzne czy Clan Base. Bo co w takich dzialach ma do szukania gosc. Tam poruszamy swoje wewnetrzne sprawy. Zatem jest jak bylo, wszyscy maja dalej te dostepy co mieli, ograniczylem tylko widocznosc boardu dla osob, ktore nie otrzymaly pozwolenia czyli gosci. Dotychczas niezalogowani mogli sobie smarowac do woli teraz tego nie ma. Na wielu boardach tak jest,m ze nie przeczytasz jesli nie zarejestrujesz sie i pozniej nie otrzymasz uprawnien.

Ma to na celu chronienie naszego boardu przed rozmaitymi pajacami, ktorzy sobie moga wejsc i pisac z pozycji niezalogowanego. Niedawno sie skarzyles ze Termofor ci przeszkadza swoimi komentarzami i zebym cos zrobil. No to cos zrobilem. Co z tego ze zamknalem przed nim board zamkniety, skoro moze wejsc jako gosc i pisac w dzialach ogolnodostepnych. Normalnie w takich sytuacjach daje sie ban na jego IP, tylko ze on pisze z Cafe i musialbym zbanowac cale cafe a to jest bez sensu. Z tego IP pisze z 20 lub 30 ludzi, dlaczego maja pokutowac za winy innych.

Poza tym tobie Acrid przeciez nie zamierzam zabierac. Chodzi mi o takich wlasnie Termoforow. O ludziach, ktorzy czerpia przyjemnosc w naprzykszaniu sie innym, o ludziach ktorzy lubia wprowadzac zamieszanie i komentujacych kazdy post waleniem setek glupich i wprowadzajacych zamet postow a nie majacych nic do powiedzenia w danym dziale.

Na poczatku probowalem pogrupowac boardowiczow. Stworzylem kilka grup ale to nic nie dalo. Za duzo rozmaitych konfiguracji dostepu do rozmaitych dzialow aby dzialalo prawidlowo. Stad te mylne info na maila "Gratulacje, dostales sie do grupy takiej a takiej". To juz nieaktualne. Indywidualne prawa dla kazdego to lepsze rozwiazanie niz grupowanie boardowiczow.


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:03 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Spoko, ja widocznie zle cos zrozumialem

Btw. Zobaczymy w praniu czy to cos da


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:12 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A czemu ma nie dac? Wlasnie utworzylem nowy dzial "Po rejestracji". Dostep na niego i tylko do niego otrzymuja osoby, ktore sie dopiero zarejestrowaly. W tym dziale musza sie przedstawic, opisac kim sa. Jesli zostana zaakceptowane, otrzymaja dostep na odpowiednie dzialy. Na ten dzial nie ma nikt dostepu bo i po co. Jak ktos otrzymuje dostep do boardu, tam jest mu zabierane. Dostep maja tylko admini. Ma to na celu niezasmiecanie tego dzialu. Wiecie jak to jest. Komus sie zabierze uprawnienia, to wroci tu pod innym nickiem, zatem staram zabezpieczyc ten board jak tylko mozna. Ma to na celu oczyszczenie go z matolkow, oraz licznych "gosci" co siedza i dysza, nic nie maja do powiedzenia a tylko blokuja lacze. Moze dzieki temu troche spadna lagi na Zakopcu.


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:29 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
Karbi jeszcze jedno: nie dalo by rady zrobic tak zeby autor danego tematu byl jednoczesnie jego moderatorem?! sam by wtedy najlepiej wiedzial co wyrzucac a co nie?! bo i tk i tak zdazaja sie posty off-topicowe...


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:30 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Chyba sie nie da volcano.. karbi kiedys o tym pisal.
Z jednej strony wydaje sie to byc niezly pomysl z drugiej natomiast ludzie na pewno mogliby nauzywac tego przywileju i kasowac nie tylko niepotrzbne posty ale i krytyczne..

P.S. Acrid - do chamow i prostakoof nigdy nie przestaniesz sie nadawac


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:39 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety nie ma tak, a szkoda. A jesli uwazacie ze jestem przewrazliwiony i przesadzam wprowadzajac takie zabezpieczenia to pogadajcie z Szawlem. Swojego czasu pisalismy obaj na board klanu CoolNet, nawet nabylem tam uprawnienia administratora. Tam niestety az sie roilo od roznej masci matolkow zasypujacych board setkami durnych postow i bluzgow. Doszlo do tego, ze czlowiek bal sie poruszyc inny temat niz pierdolenie o dupe Marynie w obawie przed nieustajacymi docinkami. Skutkiem tego wolalem sobie stamtad po prostu pojsc.

Ten board ja zalozylem. Ja wlozylem w niego mnostwo pracy i ja bede decydowal o jego zorganizowaniu. Brzmi to troche dyktaturalnie, ale chyba chcecie miec porzadny board a nie chlew.


............................................
Wto Sty 28, 2003 4:39 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Karbi tylko jedna sprawa, nie wiem czypodolacie w nadawaniu uprwnien i zarzadzaniu nimi. Grupowanie to uproszcz3enie wlasnie majace na celu automatyzacje, BORG ma na razie 140 dron, ale co bedzie jesli nagle zajdzie potrzeba pozmieniania czegos globalnie. Znow bedziecie siedziec z Dithorem przez 2-3 godziny i przeklepywac ?

Coz, mam nadzieje ze nic sie zlego nie podizeje ))


............................................
Wto Sty 28, 2003 5:20 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Duzo bylo roboty, bo musialem ustawiac dla 95 boardowiczow za jednym zamachem. Teraz to bulka z maslem. Ilu sie rejestruje osob dziennie? To minuta roboty rozdzielis dostep dla jednej, dwoch osob na dzialy. Grupowanie w tym boardzie nie jest takie proste jak w Icon Boardzie. Utworzylem grupe BORG w ktorej ustawilem zezwolenia do niemal wszystkich dzialow. Pozniej grupa Goscie z dostepem na ogolne. I co sie okazalo? Ze BORG nie mial dostepu tam, gdzie goscie maja. Musialem BORGom przygrupowywac zarowno BORG jak i Goscie. A rodzjuw uprawnien jest wiecej:

BORG
Goscie
Zarzad
Goscie ale dostep do jakiegos dzialu klanowego
BORGI z VS
BORGI z SORT

A do tego jeszcze dochodza rozmaite wariacje dostepu do szialu Sztab czy Ambasadorow i Sztab itd itp. Masz tu dostep, a nie masz tam i tak w kolko. No i pogubilem sie w tym wszystkim, bo wiecej wklepywania bylo niz korzysci. Niestety grupowanie dziala tylko jesli sa np dwa osobne fora. Forum 1 i Forum 2. Na Forum 1 dostaje jedna grupa, na Forum 2 druga. A tutaj jest dostep tak zagmatwany, ze nie sposob tego pogrupowac. Zatem lepsza kontrole sie utrzymuje jak jest przyznawanie uprawnien indywiduwalnie. Jak juz pisalem duzo bylo roboty bo musialem to zrobic przy prawie 100 osobach. Prowadzone na biezaco to zadna robota.


............................................
Wto Sty 28, 2003 5:31 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Może być jeden problem, mianowicie jak kto¶ niezarejstrowany chce wypozyczyć serw ¶ledzia...


............................................
Wto Sty 28, 2003 10:57 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
z tego co sie orientuje to jest jedyny dzial z po za ogolnych udostepniony dla gosci, Karbi juz gdzies o tym pisal...


............................................
Wto Sty 28, 2003 11:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004