zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Rośnie samowolka na Unimatrix



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

M@d EasyDor
House MD


Lieutenant Commander
::: 2378 :::
STEAM_0:0:1818921
wiek: 44
Powoli szlag mnie trafia. Właśnie wyszedłem z serwera bo grać się dało. I tutaj nastąpi kilka uwag które mi się zebrały (sorry, że tak na głównym - do przeniesienia w razie co).

1) Warto, żeby niektórzy przestali przejmować się tylko statsami i zaczęli grać. To zaczyna być do bólu przewidywalne kogo zobaczę w danym teamie. Ta uwaga skierowana jest też do adminów - jeśli ma być fajna gra na servie to warto by jednak zareagować jak jest 19:0 dla Terro na Oilrig. I of kors statsy z Terro nie poczuwają się do zmiany teamu. "Fajnie się sieka".

2) Trzeba do diabła kontrolować trochę to "pajacowanie". Nie mam nic przeciwko jak sobie towarzystwo gada (fakt - w piątki jest zawsze i fajnie i wesoło :jaaasne: ), ale to przed chwilą (czwartek, g. 19.55) przechodzi ludzkie pojęcie. Jest zakaz muzyczek ale latają muzyczki. Właśnie zamknięty temat Debe o chamstwie - i same wyzwiska. Jak nijakiemu Garbusowi kulturanie napisałem że mi zablokował to się sypnęło... a koleś z xywą LOLO to już całkowicie w kulki sobie leciał... Reakcji admina brak.

Grałem akurat nie ze swojego kompa i do dupy mi szło. Nie wiem czy to jest tak że jak taki lol widzi, że mam 4:10 to od razu ma prawo mnie obrażać ???
Coś z tym trzeba robić. Dlatego proszę was - REAGUJCIE. Jak ja sam zwrócę koleżce uwagę to (_!_) z tego będzie. Ale jeśli zbiorą sie 2-3 osoby...

Rozpisałem się za co przepraszam... Wywalcie tego posta jak uznacie za stosowne. Napisane impulsywnie


............................................
Czw Paź 21, 2004 7:03 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lux


Lieutenant Commander
::: 2017 :::
wiek: 54
ma racje troche przesada z tym chamstwem i wogule, powinniscie admini ccos robic z takimi delikwentami !! ja w sumie tez troche chamsko gadalem ale ostatnio nie klne (no moze raz lub 2 razy powiem q...) ale juz sfolgowalem z tym za duzy jestem na takie dziecine wylgaryzmy


............................................
Czw Paź 21, 2004 7:54 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Właśnie wrócilem wq..... niezle ide na unimatrixa bo sprawa w sumie jeszcze swieza Zrobie im dobrze!

pozdrawiam


............................................
Czw Paź 21, 2004 8:05 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
M@d EasyDor napisał:
Powoli szlag mnie trafia. Właśnie wyszedłem z serwera bo grać się dało. I tutaj nastąpi kilka uwag które mi się zebrały (sorry, że tak na głównym - do przeniesienia w razie co).

1) Warto, żeby niektórzy przestali przejmować się tylko statsami i zaczęli grać. To zaczyna być do bólu przewidywalne kogo zobaczę w danym teamie. Ta uwaga skierowana jest też do adminów - jeśli ma być fajna gra na servie to warto by jednak zareagować jak jest 19:0 dla Terro na Oilrig. I of kors statsy z Terro nie poczuwają się do zmiany teamu. "Fajnie się sieka".

Z tym sie zgodz w 100% strasznie mnie takie zachowanie irytuje jak tak jak mad napisal w dupe ktorys team dostaje i statsy nie maja zamiaru sie przeniesc do slabszego teamu.Albo osobe ktora w chodzi na serwa i widzi ze jedna druzyna dostaje a druga wygrywa to idzie do teamu wygrywajacego zeby statsy nabic


............................................
Czw Paź 21, 2004 8:27 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
no co wy chlopaki przeciez jest spoko nie przesadzajcie za wrazliwi jestescie yhhyhyhy

moj temat tak ladnie sie rozwijal to zamkneli


............................................
Czw Paź 21, 2004 10:06 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
ok, to teraz ja Ci cos powiem:
1. admini nie ustalaja skladow. Jak ty to sobie wyobrazasz, ze na sile bede zmuszac kogos do bycia w CT na takiej a takiej mapie, bo jak nie to kick ?? czlowieku zastanow sie nad tym.

2. skad wiesz, ze gdy byla puszczana muzyczka, to byl admin ?? a jezeli go nei bylo, bo admini eni maja obowiazku przez 24 godziny na dobe siedziec i pilnowac porzadku. Jesli widzisz, ze ktos lamie regulamin, to upomnij to. W koncu kazdy moze pilnowac nasza piaskownice. A jesli to nei skutkuje, to skontaktuj sie z jakims adminem na gg. Czy to takie trudne ??

3. jezeli ktos Cie obraza, to rob screena, spisz SteamID a odpowiednie osoby sie takim delikwentem zajma. Zamiast zrzucac cala wine na adminow, pomoglibyscie im. ADMIN TO TEZ CZLOWIEK


............................................
Czw Paź 21, 2004 10:08 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Brunon napisał:
ok, to teraz ja Ci cos powiem:
1. admini nie ustalaja skladow. Jak ty to sobie wyobrazasz, ze na sile bede zmuszac kogos do bycia w CT na takiej a takiej mapie, bo jak nie to kick ?? czlowieku zastanow sie nad tym.

2. skad wiesz, ze gdy byla puszczana muzyczka, to byl admin ?? a jezeli go nei bylo, bo admini eni maja obowiazku przez 24 godziny na dobe siedziec i pilnowac porzadku. Jesli widzisz, ze ktos lamie regulamin, to upomnij to. W koncu kazdy moze pilnowac nasza piaskownice. A jesli to nei skutkuje, to skontaktuj sie z jakims adminem na gg. Czy to takie trudne ??

3. jezeli ktos Cie obraza, to rob screena, spisz SteamID a odpowiednie osoby sie takim delikwentem zajma. Zamiast zrzucac cala wine na adminow, pomoglibyscie im. ADMIN TO TEZ CZLOWIEK


Powiem więcej: Wracam do domu wnerwiony jak 100 nieszcześć wchodze na board i widze topik który mówi mniej wiecej "a bo na unimatrixie to szaleją" to wbijam szybko na serva a tam trzech adminów i to w róznych teamach a w tym karbi! Mówie jaki jest topik, że przyszedłem pożądek robić itd a tamci zdziwieni o co mi wogóle chodzi Pytam karbiego czy był w tych godzinach kiedy to pamiętny orlig był - karbi potwierdza i mówi że nic specyficznego nie miało miejsca. Ktoś tu przesadza panowie regulamin jest jeden dla wszystkich wiem, że już szerzą sie takie sytuacje że jest postulat żeby każdy wchodził na server pod stałym nickiem (tymbardziej, że mamy borgowe nicki), i dzięki temu już każdy wie czy na serverze jest admin czy nie i zależnie od tego pozwala sobie ile sie da. Od dzisiaj gram na fejkach a mój nick zobaczycie jak zaczniecie szaleć - ostrzegam i dobrze radzę czytajcie regulamin. A co do zachowań to jak was to tak razi że wytrzymac na serverze nie możecie to piszcie macie gg każdego admina na boardzie screeny i demka dzieci idące do komunii potrafią robić (patrz TOMI) chcecie pożadku? - pomóżcie
pozdrawiam


............................................
Czw Paź 21, 2004 10:17 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Gralem na oilrigu i nic zlego nie widzialem. Wprawdzie wszedlem w polowie mapy ale nie widzialem nic zlego. Nie wiem o co to cale zamieszanie. Screeny, demka - to mnie przekonuje a nie jakies topiki kobiet w ciazy z dupy.


............................................
Pią Paź 22, 2004 12:14 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


win0


Chief Warrant Officer
::: 724 :::
STEAM_0:0:3664002
wiek: 41
to ja tu napisze pare zdan na unimatrixie jest niezly ...... gralem pare razy i zakarzdym razem widzialem wyzwiska itp rzeczy ... typu ssij mi .... itp ktorzy gracze kierowali smi do siebie rowniez admini ... inne teksty tez mialy miejsce nie mozna wymagac na serverze czego co sami adini nie przestrzegaja i inni gracze moze to jest sranie we wlasnym gniezdzie ale rzeby zrobic porzadek trzeb go zaczac od osob stale tam grajacych


tomoje wrazenia ... po paru dniach grania na unimatrixie ... sporadycznie


............................................
Pią Paź 22, 2004 2:35 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Karbulot napisał:
Gralem na oilrigu i nic zlego nie widzialem. Wprawdzie wszedlem w polowie mapy ale nie widzialem nic zlego. Nie wiem o co to cale zamieszanie. Screeny, demka - to mnie przekonuje a nie jakies topiki kobiet w ciazy z dupy.

A terro wygralo do ilu ??? >
A na serio to sie ne nerwujcie .
Ja bym jakis plugin co rowna sklady podlaczyl >


............................................
Pią Paź 22, 2004 6:09 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
easydor ma troche racji
mimo zakazu kolesie puszczaja muzyczke
a mowienie za kazdym razem wylacz to jest uciazliwe
skoro calkowity zakaz to calkowity a nie "nie ma dmina
to puszcze"

ja gram czesto po 15:00 gdy na serwie siedza mlodzi
i niestety duzo strzepie jezyka, fajnie sie bawimy
ale to nie piaskownica dla 6 latka z zerowki
jak przydybie nagram demko i do lochu

ja zazwyczaj wciskam "5" po zaladowaniu mapki
ale sa wyjatki jak gra karbi zawsze zwala mnie
z krzesla jego "mmmmmm gitarrrra" ale ostatnio
sie opuscil


............................................
Pią Paź 22, 2004 6:15 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Slayer
rn: SlaYer_prk.


Ensign
::: 968 :::
STEAM_0:0:5985037
wiek: 33
Zbanowany
nie ma co , samowola rosnie - muzyke dalej puszczaja (to nie ja ) co chwila jakies "ssij" "dzifka" a nawet gorsze


............................................
Pią Paź 22, 2004 6:22 am


•  Clan Destructive Socks
•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
eee tam temat z dupy ;d a LOLO jest wpożądku gość

"która godzina pyta rodzina.."


............................................
Pią Paź 22, 2004 8:07 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d EasyDor
House MD


Lieutenant Commander
::: 2378 :::
STEAM_0:0:1818921
wiek: 44
Brunon napisał:
ok, to teraz ja Ci cos powiem:
1. admini nie ustalaja skladow. Jak ty to sobie wyobrazasz, ze na sile bede zmuszac kogos do bycia w CT na takiej a takiej mapie, bo jak nie to kick ?? czlowieku zastanow sie nad tym.


Brunon - nie wściekaj się na mnie od razu. Napisałem tego posta trochę impulsywnie i może się uniosłem niepotrzebnie. I nie musi Admin kickować ale powiedzieć słówko... Albo dać przykład i sam się przenieść (ja się przenoszę do słabszych). Plugin to też rozwiązanie do obgadania - dyskutowałem kiedyś z Bobem na ten temat, ale nie znam się na możliwościach konfigurowania...

Brunon napisał:
2. skad wiesz, ze gdy byla puszczana muzyczka, to byl admin ?? a jezeli go nei bylo, bo admini eni maja obowiazku przez 24 godziny na dobe siedziec i pilnowac porzadku. Jesli widzisz, ze ktos lamie regulamin, to upomnij to. W koncu kazdy moze pilnowac nasza piaskownice. A jesli to nei skutkuje, to skontaktuj sie z jakims adminem na gg. Czy to takie trudne ??


Napisałem, że przede wszystkim proszę GRACZY o reakcję! Nie chodzi o to, że jestem biedny miś i ktoś musi mnie bronić, ale nie ejst fajny ferment na serwie. W sesji o której mówię zwróciłem Garbusowi uwagę, a ten zaczął mnie wyzywać. Niby żartem, ale dołączył się LOLO. To wyszedłem z serwa. Nie będę się przecież kłucił ze szczeniakami.

Brunon napisał:
3. jezeli ktos Cie obraza, to rob screena, spisz SteamID a odpowiednie osoby sie takim delikwentem zajma. Zamiast zrzucac cala wine na adminow, pomoglibyscie im. ADMIN TO TEZ CZLOWIEK


I znowu... Brunon - ja nie zrzucam winy na adminów! Widziałem że jest Karbi na serwie, ale czy napisałem "skargę na Karbulota"? Nie! Bo chodzi mi o zachowanie graczy - nie adminów. Choć mimo wszystko - mój apel obejmuję także adminów - powinni dawać przykład i reagować w skrajnych przypadkach.


............................................
Pią Paź 22, 2004 8:19 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
na serwerze obawiazuje wolna gra kazdy gracz ma prawo wybrac tim i biegac po calej mapie sa kolesie co zmieniaja w czasie gry timy i ida do tego co wygrywa to jest ok kazdy gra jak chce ale wyzwiska i chamsto to lekka przesada


............................................
Pią Paź 22, 2004 10:22 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004