zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

czity na Uni



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Cytat:
Łatwy
Powiem tak np. gra bohatera czy brytney mnie tam jakos nie razi, ale toon i h34t sa dla mnie chwilami jacys dziwni.


"jakby co to wejde na wh" - dla kumatych



Jak dlamnie amerykanie i angole najbardziej czituja... z francuzami da sie pograc o-o. Najgorsze sa nooby, ktore ledwo co zaczeli grac w cs'a i mysla ze wh czy aim to taki trainer do zrobienia sobie "lepszej postaci, zeby go odrazu nie zabijali" - bez kitu slyszalem taki txt od jakiegos dzieciaka w realu w cafe!

Najgorzej jest, gdy np. doswiadczony gracz nie koniecznie z dobrym skillem gra na wh... potrafi doskonale zmylac "demko" ze nie posiada wh a jednak podglada... niestety takie osoby sa wsrod BORGow ;/ IMHO robta se co chceta ale i tak smierdza ;] i niech mi tu nikt nie pisze ze znowu zaczynam ale taka jest prawda... ale przeciez sami swoich nie bedziecie cieli nie ? ... niby nieszkodliwe czity... dla mnie czit to czit i tyle


............................................
Pon Paź 25, 2004 8:03 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
M@d Bob napisał:

Debesciak napisał:

[BUC]Latwy_Cel napisał:



M@d Bob klopl to stara czita hyhyhyhyhhyhyhyyh


Tak jak podejrzewałem juz nas zaczynacie mylić :rotfl:
A pisałem kiedyś, ze 2 x M@d to za dużo
:rotfl: :rotfl:



OMG nauczsie nie tylko czitowac ale tez cytowac hahahahahahahahahahahahahahahaha no nie moge spadlem z krzesla - jaka delikatna manipulacja ja nic takiego nie napisalem

PS zabraklo ci tez jednego "/quote"
-a nie powinno to tak wygladac
M@d Bob napisał:

Debesciak napisał:

[BUC]Latwy_Cel napisał:



M@d Bob klopl to stara czita hyhyhyhyhhyhyhyyh


Tak jak podejrzewałem juz nas zaczynacie mylić :rotfl:
A pisałem kiedyś, ze 2 x M@d to za dużo
:rotfl: :rotfl:



............................................
Wto Paź 26, 2004 2:32 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
h34t też jest dla mnie dziwny na maxa. Czasami mam czas żeby wybrać w co strzelić a czasami nie zdąże nawet celownika ustawić.

Ale po tym co DoDo Junior w cafe wyprawiał w czasie 'świetności' jestem w stanie we wszystko uwierzyć. Nawet z cheatmi ludzie tak nie grali. Ale to solidna ręka taty hihihihi


............................................
Wto Paź 26, 2004 8:31 am


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
He he. Sorry "Łatwy" Quote zgubiło się przy skracaniu cytatu


............................................
Wto Paź 26, 2004 8:46 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Gadanie Heata ze ma dobre sluchawki mozna sobie w buty wsadzic. Wczoraj na tornie czterech cetekow umiejetnie rozstawionych pilnowalo porzuconej bomby. I co sie stalo? Heat wpadl i wszystkim ladnie posprzedawal hedy. Widac dobre te sluchawki, slysza nawet kroki wroga, ktory akurat stoi przykucniety w miejscu. Inbna sprawa, to zastanawia mnie to tajemnicze menu Heata. Wczoraj testowalismy plugin Raina do konceru zyczen. Wszyscy ladnie mogli wybrac mapki (ja tez raz wybieralem, fajnie to wyglada). A Heat jedyny nie mogl wybrac mapy. Mowil, ze pojawia mu sie napis, zeby zamknal wszystkie inne menusy. Ciekawe jakie menusy on tam moze miec stale odpalone w czasie gry. Ale wiem, ze Fabus mi kiedys pisal, ze OGC uzywa menu wyborow zabicia (czy jakos tak). I sorki Heat ale po tym co mi wczoraj napisales na serwie (dwa razy zreszta), mam co do ciebie watpliwosci.


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:11 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
He he, nawet o mnie na jednym z serwerów pomrukiwali o czitowaniu
Wszedłem gdy na Aztecu było 7CT v 9T i wynik 3:7 dla terro.
Po kilku udanych akcjach, a szczególnie TEJ :rotfl: (6! zabitych z 8 grających)
:: LINK ::
Koleś "dawno nie grałem" i "Sok" opuścili serwer, a "spaaać mi się chce" ... przeszedł do CT :rotfl:
- 4 zabiłem gdy zostałem sam na 4 - chłopaki chyba się rozluźnili
Popatrzcie na HP = 100 :rotfl:
A wiedzieli gdzie jestem, bo pilnowałem paczki
No i wtedy zaczęły się pomruki o czitach ...

Sesja skończyła się:
:: LINK ::
Jest nas więcej bo jak napisałem jak było 8v9 to 2 terro odeszło a jeden przeszedł do CT - można sprawdzić analizując nicki...

Druga ładna akcja to powstrzymanie rasza mostem (byłem sam, miałem AWP) Biegło 4 ale zamiast mnie zadeptać, to czaili się aby mnie zabić :lol: . Więc 3 zabiłem a czwarty zeskoczył z mostu ...
I to jest kolejny przykład jak dźwięk wystrzału z AWP odmóżdża graczy.
Zamiast mnie dopaść i zniszczyć, to dali się wystrzelać jak kaczki...
:: LINK ::

Jeżeli chodzi o skillorów i cziterów, to mnie tylko dziwią ludzie, którzy nie mają "słabych" dni i słabszych map ... Nieustająca forma, błyskawiczny refleks i nieustajace przewidywanie skąd nadejdzie wróg (nawet jak nie tupta) jest zastanawiające...
Nawet zawodowi sportowcy nie mają formy cały rok na okrągło, a zdolność przewidywania ma też swoje granice ... :szlug:
Ale cóż, jak nie ma dowodów, to nie ma co strzępić języka. :lol:
:papa:


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:23 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
M@d EasyDor napisał:

I jeszcze jedno - niech mi nikt do licha nie mówi "nagraj demko" bo JAK MAM NAGRAĆ JAK JESTEM W INNYM ZESPOLE?!?!
Od jakiegoś czasu wyłączony jest widok na drugi team (i dobrze!), ale to nie pozwala ło mi (w terro) nagrać gościa z CT. A z CT nikt do pomocy się nie kwapił


To trzeba się "poświęcić"
Jak zginiesz to idziesz na "spekta" i nagrywasz ...
:papa:
Update:
A to że widok na team przeciwny jest wyłączony to SUPER -fakt.
Jeszcze tylko żeby alltalk nie był włączany ...



............................................
Wto Paź 26, 2004 9:31 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
oj M@d ...sa takie akcje ale nie pojawiaja sie czesto a napewno nie caly czas ( mialem tak kiedys na bro na Off w 1 ryndzie mialem tylu zabitych ile mi kul brakowalo czyli 7 no i sie chlopaki z g0 zdenerwowali i dali mi bana - szkoda ze wtedy akurat siedzialem w Cyberze i sie sprawa bardzo wesolo zakonczyla ).

Ja tez gram przedewszystkim w oparciu o dzwieki i wiem mniejwiecej gdzie kto jest jezeli choc raz tupnie. Niestety w przypadku h34t gine przykucniety w miejcu o ktore sam bym sie nie podejzewal, najczesciej nie zdaze oddac nawet 1 wystrzalu. No nie wiem ale osobiscie uwazalem sie za osobe z wmiare wyrobionym refleksem - teraz uwazam ze chyba mi sie wada wzroku zrobila nagle z 0,25 dpt. na jakies np. 9 dpt. to by wiele tlumaczylo.


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:51 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nigdy nie uwazalem Heata za czita. Nawet moge uwierzyc, ze w sluchawkach swoich slyszy nawet nieruchomych graczy. Ale zastanawia mnie to jego "zamykanie menu". Tylko on tak ma. Zatem jego CS wydaje sie byc nieco "inny" od naszych. Niech sie rain wypowie, on robil ten plugin. Zreszta nie napisalem ze Heat to czit, tylko ze mam pewne podejrzenia. A podejrzewac mi chyba wolno. Nie jest napisane nigdzie, ze jego skill (czy kogokolwiek) uwazam za pewnik. Nie banuje go, nie wyzywam od czitow, pisze tylko, ze mam podejrzenia i mi to smierdzi.


............................................
Wto Paź 26, 2004 10:00 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

Karbulot napisał:
Slowo daje ty Debe masz jakies omamy. Kiedy ja dawalem woty na bany? Czy ja banuje kogos tylko dlatego ze dobrze gra? Wez sie chlopie zastanow. Wotekicki i wotebany dawane przeze mnie sa jajcarskie, daje je znajomkom i nigdy ich nie akceptuje. Raz mi sie lapa omsknela i przez pomylke zaakceptowalem votekicka na Piotrassie (za co go przeprosilem). Poza tym przypadkiem nigdy nikogo nie zbanowalem tylko dlatego, ze sadzilem ze czituje. Pokaz mi jakis dowod.


Binek z u.exec pamietam jak dzis


............................................
Wto Paź 26, 2004 10:05 am


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Wtedy to sie zgodze . Pijany bylem a gracze z mego teamu w kolko mi pod uchem mendzili "wywal tego czita" .


............................................
Wto Paź 26, 2004 10:10 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
[BUC]Latwy_Cel napisał:
oj M@d ...sa takie akcje ale nie pojawiaja sie czesto a napewno nie caly czas ( mialem tak kiedys na bro na Off w 1 ryndzie mialem tylu zabitych ile mi kul brakowalo czyli 7 no i sie chlopaki z g0 zdenerwowali i dali mi bana - szkoda ze wtedy akurat siedzialem w Cyberze i sie sprawa bardzo wesolo zakonczyla ).

Ja tez gram przedewszystkim w oparciu o dzwieki i wiem mniejwiecej gdzie kto jest jezeli choc raz tupnie. Niestety w przypadku h34t gine przykucniety w miejcu o ktore sam bym sie nie podejzewal, najczesciej nie zdaze oddac nawet 1 wystrzalu. No nie wiem ale osobiscie uwazalem sie za osobe z wmiare wyrobionym refleksem - teraz uwazam ze chyba mi sie wada wzroku zrobila nagle z 0,25 dpt. na jakies np. 9 dpt. to by wiele tlumaczylo.


Tak też napisałem na koniec. Akcje typu "auto_aim+God_Mode" :rotfl: się ZDARZAJĄ ale jeżeli są CIĄGLE i ZAWSZE to albo koleś powinien iść grać w CB i dać spokój nam amatorom, albo coś tu jest nie tak ...
Niech trenuje ze swoim klanem
Bo to jakby mistrz billardowy stawał do konkursu billardowego w Pubie - od razu wiadomo kto wygra i gra traci sens
Widziałem serwer o nazwie "Noob only", to może jeden z HUBów nazwiemy "Skillor ONLY" i niech się na sobie wyżywają :rotfl: :rotfl:
:papa:


............................................
Wto Paź 26, 2004 10:20 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


vernom


Lieutenant Junior Grade
::: 1010 :::
STEAM_0:0:276476

Karbulot napisał:
Wtedy to sie zgodze . Pijany bylem a gracze z mego teamu w kolko mi pod uchem mendzili "wywal tego czita" .


taa mendzenie karbiemu lub mendzenie karbiego czesto konczy sie banami szczegolnie jak karbi sie znieczuli

co do heata to nie wiem ale nie wydaje mi sie aby cos mial ale postaram sie przytargac napalma w weekend lub kogos o podobnym skillu celem sprawdzenia


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:04 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Jak gralem z bratem na lanie w csa 1.5 to ja widzialem przez sciany i nie bylo to spowodowane jakimis czitami bo on zainstalowal sobie ta sama wersje z mojego kompa i on widzial normalnie.I nie bylo zadnego bledu przy instalacji Czity bez czitow


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:21 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Karbulot napisał:
Gadanie Heata ze ma dobre sluchawki mozna sobie w buty wsadzic. Wczoraj na tornie czterech cetekow umiejetnie rozstawionych pilnowalo porzuconej bomby. I co sie stalo? Heat wpadl i wszystkim ladnie posprzedawal hedy. Widac dobre te sluchawki, slysza nawet kroki wroga, ktory akurat stoi przykucniety w miejscu. Inbna sprawa, to zastanawia mnie to tajemnicze menu Heata. Wczoraj testowalismy plugin Raina do konceru zyczen. Wszyscy ladnie mogli wybrac mapki (ja tez raz wybieralem, fajnie to wyglada). A Heat jedyny nie mogl wybrac mapy. Mowil, ze pojawia mu sie napis, zeby zamknal wszystkie inne menusy. Ciekawe jakie menusy on tam moze miec stale odpalone w czasie gry. Ale wiem, ze Fabus mi kiedys pisal, ze OGC uzywa menu wyborow zabicia (czy jakos tak). I sorki Heat ale po tym co mi wczoraj napisales na serwie (dwa razy zreszta), mam co do ciebie watpliwosci.



Eh karbi to ze mam sluchawki i slysze gosci poruszajacych sie, robiacych reload, czy jakis najmnieszt szelest spowodowany nawet pierdem nie ozancza ze mam czity. A co do tego "Widac dobre te sluchawki, slysza nawet kroki wroga, ktory akurat stoi przykucniety w miejscu" no sorry ale nawet najlepsi wymiatacze w cesa (ja sie do takich nie zaliczam) samym sluchem nie potrafia zabic, trzeba cos jeszcze potrafic, a to ze was wtedy wycialem to co sie dziwisz? Chodze po cichu sprawdzam kazde miejsce i problemu ze znalezniemiem CT wtedy nie mialem, bo dziwne zebyscie byli w innym miejscu niz bomba... Mozecie sobie dawac moje demka gdzie chcecie, wyzywac mnie do bólu od czitow itd, ale i tak nie znajdziecie w mojej grze czitow, przez ponad 3lata mojej gry gram jak gram, gralem na servach z CD, VAC i na zadnym NIGDY czita mi nie wykrylo, moze bedziecie pierwsi... Sory za bulwers ale to zaczyna mnie wpieniac troche, pal licho jak Cie wyzywaja gracze na servie od czitow, co innego to sie tyczy adminow. Macie watpkiwosci nagrajcie mi 10000 demek dajcie gdzie dusza zapragnie i problem z glowy, takie gdybaniem na forum bez dowodow nie zalatwicie nic!

Druga sprawa spowodoana tym waszym pluginem, karbi sam mowiles ze jest on w fazie testow wiec nie wiem czemu pojawilo mi sie 2x "Zamknij inne menu aby wybrac mape" czy cos podobnego, mam praktycznie default cfg, macie watpliwosci prosze bardzo config, na bidnach, skryptach itp tez sie kompletnie nie znam. Wyzywanie od czitow moze przez znajomych czasem jest zabawne ale bez przesady wszystko ma swoj umiar. ja osobiscie czita bym nie rozpoznal bo sie na tym kompletnie nie znam, 2x tylko gralem z gosciem ktory mial speed hack no ale to chyba kazdy potrafi. Przez te wszystkie lata trzymalem sie ok 4 servow, pierwszy byl misioo, zmienilem dlatego zaczeli robic za czesto zabawe mapcycle, pozniej dialog, admin+rcon, problemy z drugim HA, serv offline wiec trzeba bylo zmienic, next Crowley (CDP) pogralem 4miechy no ale dziecimi sie nie ciekawie gra, teraz jestem na Uni i co by sie nie dzialo bede tu gral,fajni ludzie tu graja i jest fajna atomosferka, tylko mam nadzieje ze sie w koncu do mnie przekonacie. Myslalem zeby napisac post o przyjecie do BORG, w tej chwili nie wydaje mi sie to rozsadnym posunieciem jak macie takie zadanie o mnie, bylo by 40 glosow przeciw.


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:34 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004