zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

czity na Uni



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
z tego co zauwazylem nikt cie do cziterow jeszcze nie wyzwal poprostu jestes pod lupa - jezeli jestes czysty to tym lepiej dla ciebie. Wiesz ile osob bedzie obserwowalo twoje skillorskia akcje ...


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:50 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dokladnie Latwy. Przeciez napisalem ci Heat ze jestes dla mnie troche lewy i tyle. A to chyba kazdemu wolno powiedziec. Gram w CS-a 4 lata, moze nie jestem dobry, ale nauczylem sie patrzec. A co widze i wnioskuje to moje. Nie powiedzialem ze jestes czitem, nie zamierzam cie "profilaktycznie" banowac. A ze mi troche twoj skill wyglada podejrzanie, to juz trudno. Przynajmniej napisalem co mysle a nie gadam na ciebie za twoimi plecami.


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:55 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
[BUC]Latwy_Cel napisał:
z tego co zauwazylem nikt cie do cziterow jeszcze nie wyzwal poprostu jestes pod lupa - jezeli jestes czysty to tym lepiej dla ciebie. Wiesz ile osob bedzie obserwowalo twoje skillorskia akcje ...


Mam nadzieje ze sie szybko przekonacie o tym ze jestem czysty Druga sprawa, za skilla, pro nigdy sie nie uwazalem i nie bede uwazal, czasami sam sie dziwie swoim akcja Wczoraj postanowailem ze bede nagrywal sobie demka z kazdej mapki, udalo mi sie nagrac z jednej bo zawsze wychodzilem i zapomnilem dac stop Teraz do tego wroce, zapisze sobie gdzies na kartce i postram sie wam nagrac

Karbi ja do Ciebie jak i do zadnego gracz z uni jak i z misia nie mam i nie mialem, wiem ze mnie obswerwujecie, skoro tak ma byc to ja sie dostosuje.


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:56 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kiedys Fabus mi mowil, jak wyglada OGC. Pisal, ze masz normalne ceesowe menu, gdzie sobie wybierasz co akurat chcesz. Strzelanko z dupci, lepsze bieganko, przezroczyste scianki. Wiadomo ze pewnych opcji sie nie uzywa, zbyt latwo je wykryc. Ale takie menu podobno jest.

Teraz ty Heat nie mozesz wybrac mapy, bo nie mozna miec dwoch menusow jednoczesnie. Tobie pisze ze masz zamknac jakies menu. Skoro pisze to jest. Jakie to menu? Czyzbys grywal z odpalonym ciagle menu uzytkownika, gdzie w sumie nie ma nic co jest przydatne? Ja sobie z ciekawosci wejde w nocy na Uni z kims i ustale ze wygram mape. Przed wyborem mapki wlacze menu admina. Zobacze, czy mi sie wyswietli prosba o wylaczenie innych menusow.


............................................
Wto Paź 26, 2004 12:09 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
Karbulot napisał:
Heat mi mowil na serwie, ze jemu zamiast menu pojawia sie napis "Aby wybrac mape zamknij wszystkie inne menusy", czy jakos tak. Jakie on tam ma menusy?


naprawdę nie wiesz jakie ma menusy ??
Może Tof Ci powie
On się w końcu doczeka

Ja uważam, że ewidentnie masz cheaty i tyle. Oczywiście to jest moje prywatne zdanie. Gram kupe lat na super sprzęcie, dobrze znam budowę configów wiem jakie ludzie mają możliwości i jakie cuda się zdarzają z samą grą ale to chyba przesada. Chyba powinieneś się do reprezentacji załapać
Oczywiście to moje zdanie ale jak pokażesz demko kiedy nawalisz 40 fragów, wybiegasz z za rogu i walisz 4 heady na czekających na Ciebie ludzi to przeprosze za to co powiedziałem i zwrócę honor

No i bez urazy proszę. Chyba mogę powiedzieć co myślę.


............................................
Wto Paź 26, 2004 12:38 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Kolejny bug tego pluginu, 2wcisnalem przed momentem jak gralem 2x "9" tj zeby pokazal inne mapy i po drugim wcisnieciu automatycznie wybralo aztec... co do tego menu nie mam pojecia, bardzo czesto uzywam "tab" zeby zobaczyc kto jeszcze zostal, czasami co pare sekund, zaraz pewnie ktos wyskoczy "winny sie tlumaczy", myslcie sobie co chcecie tylko mowie, dajcie jakies dowody Na forum misio, kazdy ban ma miejsce po okazaniu, screena, demka, czy wyciagu z logow, nie filozofujcie tylko zbierajcie dowody, w konc sie przekonacie ze jestem czysty.
Urazy nie mam ale skoro jestes pewny w 100% ze mam czity to z koleji teraz tez bez urazy, malo wiesz o cs


............................................
Wto Paź 26, 2004 12:55 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
h34t ... nie kazdy ban , nie kazdy ... jezeli uwazam ze ktos czituje to walem mu PERMA i tyle....
... nie musze sie przed nikim tlumaczyc rowniez gram na niezlym sprzecie sluchawki mam Hi-Fi i gram od poczatku CS'a a wczesniej gralem w HL non stop. Gram tylko na sluch, ale czasami patrzac za toba normalnie nie slysze nic - ty natomiast slyszysz jak by ktos biegl i specjalnie tupal. Glosnosc mam tak ustawiona ze mi panna mowi z kuchni ...przycisz te sluchawki !!! wiec sadze, ze bym cos uslyszal.
Osobiscie jeszcze sie wacham, jezeli jednak dojde do wniosku ze cos masz to wale PERMA i nie bawie sie w demka itp. SORRY

To nie jest niechec w stosunku do twojej osoby ale ja naprawde grywalem jeszcze za swietnosci BRO i GRYNET'u z nimi w caffe. Widzialem wiele akcji , o ktorych myslalem ze sa niemozliwe do wykonania, nie zmienia to jednak moich przemyslen na twoj temat.

Podkreslasz ciagle, ze cie to nie obchodzi. To po co odpisujesz, sadze ze sie dowiesz pierwszy jezeli ktos jednak uzna cie za "lewego" i wlepi ci urlop.


............................................
Wto Paź 26, 2004 1:34 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Rozchodzi sie o to ze mnie to obchodzi a nie obchodzi... Nie napisze juz tutaj nic nowego bo nie mam co, jezeli uznasz ze mam czity to coz moge powiedziec, zbanujesz uczciwego player'a. No coz, widocznie byc troszke lepszym od innych to blad.


............................................
Wto Paź 26, 2004 1:38 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
Przychylam sie do wypowiedzi mietowego ...
zobacze - uwierze - przeprosze
a jezeli nie no to jw.

Psychiczne pietno po EWENTUALNYM wyplaceniu ci bana bedzie mi spedzalo sen z powiek przez dlugie, dlugie lata. Nie zdziwil bym sie jezeli smak piwa nie bedzie juz nigdy ten sam


............................................
Wto Paź 26, 2004 1:43 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


vernom


Lieutenant Junior Grade
::: 1010 :::
STEAM_0:0:276476

z ciekawosci sciagne przeciwnika dla heata

zlapali unm westaa itd zlapia kazdego

proste niech nagra demko da sciagnac wtedy sie oceni ale ja nie wierze zeby mial czity


............................................
Wto Paź 26, 2004 1:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
wystarczy DoDo anty-cheat hahahahahahaha


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:15 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Termofor
zerofor


Lieutenant Junior Grade
::: 1338 :::
0:1:19725361
wiek: 37
wprost uwielbiałem jak DoDo sie wnerviał i wyzywał wszystkich od czitrów


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
hehe no własnie.

O Termo jest w Zakopcu taka knajpa Stek Chałupa albo jakoś tak. Podają tam piwo z miodem i przyprawami. Nie znasz przepisu ??
jest zajebiste i pije 4 i nawalony - super.

Sory za offtopic


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:21 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A swoja droga to co to za sluchawki ze maja az takie niesamowite parametry jak slyszysz kroki na drugim koncu mapy? Moga miec czystszy dzwiek, lepsze basy itd, ale jakos mi sie nie chce wierzyc ze same podbijaja czestotliwosc odpowiedzialna za kroki czy siedzenie. Przeladowanie uslyszysz z pewnej odleglosci i juz, ale gadanie ze slyszysz co sie na mapie calej dzieje i co kto akurat robi bo masz jakies kosmiczne sluchawki to ja wloze miedzy bajki.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:25 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
No ja przepraszam, ale za jakośc słyszenia odpowiada membrana głośników w słuchawkach, karta muzyczna, sterowniki i jakość okablowania - tyle i nic więcej. Natomiast jeśli chodzi o to że słyszy się w CSie z jakiejś tam kosmicznej odległości to nie rozśmieszajcie mnie bo mi się zajady robią, ale tym akurat steruje silnik gry, który poprostu nie uruchamia plików dźwiękowych u gracza jeśli przeciwnik jest dość daleko. Wniosek: Nie da się słyszec na dust2 siedząc na galerii, że tero imprezuje na respie albo siedzi na B dopóki nie podłożą bomby. Jakiekolwiek sugestje że mam zaczarowane słuchawki od świętego mikołaja jakoś do mnie nie przemawiają.
pozdrawiam


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:32 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004