zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

czity na Uni



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Bolo napisał:
No ja przepraszam, ale za jakośc słyszenia odpowiada membrana głośników w słuchawkach, karta muzyczna, sterowniki i jakość okablowania - tyle i nic więcej. Natomiast jeśli chodzi o to że słyszy się w CSie z jakiejś tam kosmicznej odległości to nie rozśmieszajcie mnie bo mi się zajady robią, ale tym akurat steruje silnik gry, który poprostu nie uruchamia plików dźwiękowych u gracza jeśli przeciwnik jest dość daleko. Wniosek: Nie da się słyszec na dust2 siedząc na galerii, że tero imprezuje na respie albo siedzi na B dopóki nie podłożą bomby. Jakiekolwiek sugestje że mam zaczarowane słuchawki od świętego mikołaja jakoś do mnie nie przemawiają.
pozdrawiam


Podpisuje sie pod tym, nigdzie nie napisalem ze slysze siedzacych na respie cichutko przeciwnikow czy gdzie kolwiek indziej z jakiejs kosmicznej odleglosci, nie przekrecajcie moich wypowiedzi. Karbi pokaz mi w ktorym miejsu napisalem ze slysze kazdy szmer na calej mapie, moze ja nie wiem co pisze albo jestem jakis nie ten tego.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:35 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Stałeś na galerii a twierdziłęś, że słyszałeś mnie jak wychodziłem z respa i podałeś mi kierunek w którym idę a wchodziłem na pochylnie z prawej żeby wejść na galerie i jeszzce nie doszedłem do poręczy a już mi powiedziałeś na alltalk że wiesz gdzie pójde.I nie myliłeś się. Nie pisałeś o kosmosach - zgodze sie ale mówiłes o nich!

pozdrawiam


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:40 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Bolo napisał:
Stałeś na galerii a twierdziłęś, że słyszałeś mnie jak wychodziłem z respa i podałeś mi kierunek w którym idę a wchodziłem na pochylnie z prawej żeby wejść na galerie i jeszzce nie doszedłem do poręczy a już mi powiedziałeś na alltalk że wiesz gdzie pójde. Nie pisałeś o kosmosach - zgodze sie ale mówiłes o nich!

pozdrawiam


zacznijmy od tego Bolo, nic Ci nie moglem powiedziec na alltak czy innym poniewaz odkad gram w csa nie uzywalem jeszcze mikrofonu, druga sprawa z gali nie slychac jak ktos wybiega z respa terr, natomiast slychac z konca srodka od strony galeri tam gdzie sie konczy wzniesienie na lewo sie biegnie w strone bramy , jak sie tam zatrzymasz to slyszysz terr ktorzy sie znajduja za brama.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:46 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
h34t napisał:
Podpisuje sie pod tym, nigdzie nie napisalem ze slysze siedzacych na respie cichutko przeciwnikow czy gdzie kolwiek indziej z jakiejs kosmicznej odleglosci, nie przekrecajcie moich wypowiedzi. Karbi pokaz mi w ktorym miejsu napisalem ze slysze kazdy szmer na calej mapie, moze ja nie wiem co pisze albo jestem jakis nie ten tego.

Zedytowac poprzednia wypowiedz nie jest trudno. A ja nie zamierzam sie tez doszukiwac jakis konkretnych wyrazow. Z kontekstu twoich wypowiedzi wynika ze masz jakies pro-sluchawcze.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:51 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
No to Ci coś teraz powiem. Stałeś na górze na galerii wówczas bo mnei o tym poinformaowałeś na allsay a nei alltalk - przepraszam bo mysle o jednym a pisze drugie. ja wybiegłem z respa tunelikiem i szedłem w strone galerii i nawet nie wszedłem na pomościk po prawej an pochylni a Ty już mi zakomunikowałeś gdzie idę. Dziwi Cie to ?? Wcześniej myślałem że możesz to słyszeć ale poczytałem faq valve odnoście dźwięków w CSie i jak się okazuje pliki dźwiękowe nie są poprostu odtwarzane w takich sytuacjach. Chcesz mi powiezdieć, że słyszysz tero jak idzie ?? To pograj w totolotka - i podaj mi numery na sobotę bo chyba dla Ciebie to pikuś.

pozdrawiam


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:51 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Ifoncia


Senior Petty Officer
::: 135 :::
STEAM_0:1:1783136

Nagrajcie demko .....dajcie na couter-strike.pl ....sa tam ludzie ktorzy znaja sie na czitach.....


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:53 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Bolo napisał:
No to Ci coś teraz powiem. Stałeś na górze na galerii wówczas bo mnei o tym poinformaowałeś na allsay a nei alltalk - przepraszam bo mysle o jednym a pisze drugie. ja wybiegłem z respa tunelikiem i szedłem w strone galerii i nawet nie wszedłem na pomościk po prawej an pochylni a Ty już mi zakomunikowałeś gdzie idę. Dziwi Cie to ?? Wcześniej myślałem że możesz to słyszeć ale poczytałem faq valve odnoście dźwięków w CSie i jak się okazuje pliki dźwiękowe nie są poprostu odtwarzane w takich sytuacjach. Chcesz mi powiezdieć, że słyszysz tero jak idzie ?? To pograj w totolotka - i podaj mi numery na sobotę bo chyba dla Ciebie to pikuś.

pozdrawiam


Sory bole ale nie mam mega super pamieci i nie pamietam kazdej swojej akcji, jedyne co moge napisac ze slychac przeciwnika na gali jezeli stoisz na poczatku dlugiej tuz przy samej scianie, nie na samej gali ale jak juz wychodzi w strone bs'a. Moje pisanie to tak jak grochem o sciane, zaraz sie dopatrzycie w moim stylu biegania jakiegos czita lub w stylu jakim trzymam bron...

Karbulot napisał:
h34t napisał:
Podpisuje sie pod tym, nigdzie nie napisalem ze slysze siedzacych na respie cichutko przeciwnikow czy gdzie kolwiek indziej z jakiejs kosmicznej odleglosci, nie przekrecajcie moich wypowiedzi. Karbi pokaz mi w ktorym miejsu napisalem ze slysze kazdy szmer na calej mapie, moze ja nie wiem co pisze albo jestem jakis nie ten tego.

Zedytowac poprzednia wypowiedz nie jest trudno. A ja nie zamierzam sie tez doszukiwac jakis konkretnych wyrazow. Z kontekstu twoich wypowiedzi wynika ze masz jakies pro-sluchawcze.


Karbi wmow mi jeszcze ze jestem hacker'em, przeciez jak edytujesz wiadomosc po ktorej ktos napisal posta to jest "Ostatnio zmieniony przez Debesciak dnia Pon Paź 25, 2004 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz" tutaj zapewne tez mam czita ktory to usuwa.



Ostatnio zmieniony przez h34t dnia Wto Paź 26, 2004 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Paź 26, 2004 2:58 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ifoncia napisał:
Nagrajcie demko .....dajcie na couter-strike.pl ....sa tam ludzie ktorzy znaja sie na czitach.....

Oczywiscie pod dwoma warunkami. Po pierwsze Heat dobrze gra a nie przysyla jakies z dupy demo na ktorym akurat mi "nie szlo". Po drugie Heat na demie wygrywa mape, chce osobiscie zobaczyc komunikat ze ma zamknac jakies inne menusy i zobaczyc, ze nie ma odpalonego zadnego innego menu. I zadnej sciemy, ze akurat byl wlaczony tabulator czy menu gracza, bo sam pisales, ze zadnego menu nie miales odpalonego.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:58 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
h34t napisał:
Karbi wmow mi jeszcze ze jestem hacker'em, przeciez jak edytujesz wiadomosc po ktorej ktos napisal posta to jest "Ostatnio zmieniony przez Debesciak dnia Pon Paź 25, 2004 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz" tutaj zapewne tez mam czita ktory to usuwa.

Nie zawsze. Czasem edytujesz 3 razy i nic sie nie dzieje, czasem zedytujesz raz i juz masz dopisek.


............................................
Wto Paź 26, 2004 2:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Karbulot napisał:
h34t napisał:
Karbi wmow mi jeszcze ze jestem hacker'em, przeciez jak edytujesz wiadomosc po ktorej ktos napisal posta to jest "Ostatnio zmieniony przez Debesciak dnia Pon Paź 25, 2004 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz" tutaj zapewne tez mam czita ktory to usuwa.

Nie zawsze. Czasem edytujesz 3 razy i nic sie nie dzieje, czasem zedytujesz raz i juz masz dopisek.


Karbi nie znam sie na html czy jakimkolwiek innym jezyku, Ty w tym siedzisz wiec klocil sie z Toba nie bede, ale skoro mowisz to przyjmij do wiadmosci ze plugin ten ktory jest na servie tez czasem moze nawalic.


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:02 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
h34t napisał:
przyjmij do wiadmosci ze plugin ten ktory jest na servie tez czasem moze nawalic.


Powiedz to rainowi - on go pisał. BTW jesteś pierwszy któremu co mapa sie krzaczy - daje do myślenia nie? I jezscze to menu...

pozdrawiam


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:05 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
h34t napisał:

Karbi nie znam sie na html czy jakimkolwiek innym jezyku

to tylko ty tak twierdzisz :lol: :lol: :lol:
na pewno masz hacka na phpBB i możesz hackować tego boarda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ps. ech, przypomnę tylko pewne słowa, które już tu zabrzmiały - lepiej puścić winnego, niż zbanować niewinnego.
psi. skońcie te pogaduchy, bo od 20 postów w tym temacie piszecie DOKŁADNIE to samo, tylko innymi słowami


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:06 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
sadzik napisał:
na pewno masz hacka na phpBB i możesz hackować tego boarda :rotfl: :rotfl: :rotfl:


nooo tylko spróbuj


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:09 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Kurwa gowno wiecie a sie wypowiadacie, grasz Karbi 4 lata nie jestes dobrym graczem ale wiesz co widzisz ? nie zobaczyles cheatow u ewidentnego czitera a od kolesia ktory gra b. dobrze na sluch i potrafi przewidziec ruch widzisz czity ? Mientus Ciebie sie tez dziwie... wiekszosc xanaxow gra podobnie a ty tu cos widzisz...

Lamusow ktorzy siedza w cafe i grali na hubach nie potrafiliscie wykryc, albo niechcieliscie a do kolesia ktory jest czysty i ma zajebistego skilla dymicie i kij wie co...


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:11 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Panowie ja nie mam zamiaru sie z wami klocic, nie chce mi sie, probujecie mi udowodnic ze mam czity wiec to zrobcie, UDOWODNICJE! jezeli macie jakies sposoby dzieki ktorym sam sie moge oczyscic to prosze mi podac, nie wiem dajcie jakies servy gdzie graja pro gracze, umowicie mnie 1/1 z kim chcecie, nie wiem robta co chceta. Chcecie do mnie przyjechac do domu w celu sprawdzenia kompa, zapraszam. Ktos jest hacker'em? prosze bardzo wlamcie mi sie do kompa, tylko mam nadzieje ze w koncu jak dopne swego dacie mi spokoj w tym temacie


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:11 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004