zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

czity na Uni



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
h34t napisał:
jezeli macie jakies sposoby dzieki ktorym sam sie moge oczyscic to prosze mi podac

sztuka czytania ze zrozumieniem zanika

we wcześniejszym poście karbiego jest wszystko napisane. czyli nagraj demko, na którym wymiatasz. wygraj mape. i niech ci się pojawi komunikat ze masz zamknąć inne menusy. jak sobie to karbi obejrzy, to będzie już wszystko wiedział. bo to wielki znawca jest

Karbulot napisał:
Ifoncia napisał:
Nagrajcie demko .....dajcie na couter-strike.pl ....sa tam ludzie ktorzy znaja sie na czitach.....

Oczywiscie pod dwoma warunkami. Po pierwsze Heat dobrze gra a nie przysyla jakies z dupy demo na ktorym akurat mi "nie szlo". Po drugie Heat na demie wygrywa mape, chce osobiscie zobaczyc komunikat ze ma zamknac jakies inne menusy i zobaczyc, ze nie ma odpalonego zadnego innego menu. I zadnej sciemy, ze akurat byl wlaczony tabulator czy menu gracza, bo sam pisales, ze zadnego menu nie miales odpalonego.


ps. wszelkie nowe posty z powtarzanymi argumentami lub tekstami będą usuwane


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:16 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


vernom


Lieutenant Junior Grade
::: 1010 :::
STEAM_0:0:276476

Ifoncia napisał:
Nagrajcie demko .....dajcie na couter-strike.pl ....sa tam ludzie ktorzy znaja sie na czitach.....


no jasne polowa ma takie zdanie polowa inne
znaja sie jak cholera
przypadek np butcha, roostera - uznali ich za czity to byla dobra robota "rutkowskich z cs.pl"


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
KILIK napisał:
Mientus Ciebie sie tez dziwie... wiekszosc xanaxow gra podobnie a ty tu cos widzisz...


myślę, że nie masz racji. Nie wiem czy pamiętasz młodego Juniora. Nawet jak graliśmy z P12 to kolesie się smiali, że bedzie postrachem jak podrośnie.
Nikt nie jest tak szybki i celny za każdym razem jak Pan h34t. Być może nigdy nie widziałem jak On ma zły dzień, może jestem uprzedzony.

Dobra więcej się nie będę odzywał bo faktycznie to przypuszczenia. Bez dowodów nie mamy prawa chopaka osądzać.
Ale bądźmy czujni Na KILIK-a też radze uważać

A może się spotkamy kiedyś i zobacze na własne oczy albo nawet będę miał przyjemność zagrać


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:47 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


vernom


Lieutenant Junior Grade
::: 1010 :::
STEAM_0:0:276476

wg mnie on jest czysty
poza tym wy juz macie paranoje tak to sie nazywa
czity wszedzie szczytem bylo jak nomen omen XaNaX wykryl u mnie czita
to chyba daje do myslenia na temat umiejetnosci co poniektorych do rozpoznawania czita
poza tym to wy macie udowodnic wine jak juz


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Nie wiem gralem dzisiaj na misioo, karbi byl, nagralem siakies demko dam je dlatego ze ktos tam widzial w jednej akcji czita chyba jury, prosze bardzo. http://www.h34t.aplus.pl/office.zip


............................................
Wto Paź 26, 2004 3:59 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
vernom napisał:
szczytem bylo jak nomen omen XaNaX wykryl u mnie czita
pewnie DoDo hahahahaha

u Ciebie czita ?? jak to znaczy udało Ci się kogoś zabić ??? niemożliwe


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:06 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Prosze bardzo demko z rana, nie mam w nim super extra zajebiscie kosmicznych statsow ale dowodzi ze ten nie zawodny plugin jednak jest zawodny, przewnincie do konca i zobaczcie, pojawia sie menu z wyborem mapy, wciskam 2x 9 "dalej" i plugn automatycznie wybiera aztec ktory jest nextmap w mapcycle, a na ekranie pojawia sie kawalek napisu "wybi" czy cos bo juz nie pamietam.

http://www.h34t.aplus.pl/dust2.zip

Postaram sie jeszcze nagrac gdzie jest ten napis "zamknij menu inne menu" czy cos, sprawdze czy z wcisnietym tabem takie cos sie pojawia.



Ostatnio zmieniony przez h34t dnia Wto Paź 26, 2004 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Wto Paź 26, 2004 4:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
h34t napisał:
Nie wiem gralem dzisiaj na misioo, karbi byl, nagralem siakies demko dam je dlatego ze ktos tam widzial w jednej akcji czita chyba jury, prosze bardzo. http://www.h34t.aplus.pl/office.zip


Heat ja to mowilem ironicznie
tak jak klik uwazam ze jestes czysty
po prostu bawi mnie ta cala dyskusja

ja wiem ze trzy tygodnie temu katowalem
przeciwnikow i gdzie sie nie odwrocilem
padal trup a ja tylko pojawialem sie tam
gdzie sie mnie najmniej spodziewali

zywcem akcje heata


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:17 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Myslalem ze to mowiles na powaznie W takie razie sorki, wiesz po tym jak napisales ze jedna akcja wydaje Ci sie podejrzana karbi od razu napisal "heat widze ze na misioo tez sie o Tobie przekonali " lub cos w tym stylu ( w demku to jest) , pewnie to bylo w formie zartu z jego strony tylko postawicie sie na moim miejscu gdzie jestem jechany z 10stron o czity, mnie juz takie zarty przestaly bawic a co do Ciebie bolo, pamietam jeszcze jak pisales na admin_tsay na srodku ekranu o mnie, "on nie ma czitow wiec nawet nie zaczynajcie" bylo to jakies 2 tygodnie temu, no szkoda ze zmieniles zdanie odnosnie mojej gry, no ale nic w koncu i Ty sie przekonasz...


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:22 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
sadzik napisał:
ps. ech, przypomnę tylko pewne słowa, które już tu zabrzmiały - lepiej puścić winnego, niż zbanować niewinnego.

A czy ktos go zbanowal? A podejrzenia mamy prawo chyba miec. Nikt nie napisal wprost "Jestes cziter, masz bana". Na razie polemizujemy.

KILIK napisał:
Kurwa gowno wiecie a sie wypowiadacie, grasz Karbi 4 lata nie jestes dobrym graczem ale wiesz co widzisz ? nie zobaczyles cheatow u ewidentnego czitera a od kolesia ktory gra b. dobrze na sluch i potrafi przewidziec ruch widzisz czity ?

Jak ty widzisz u kogos czity to jest dobrze. Jak my podejrzewamy to jest zle. Bo oczywiscie tylko KILIK jest taki pr0 ze ma prawo osadzac innych i zawsze ma racje. OK, nastepnym razem jak mi mrukniesz na serwie ze ktos tam czituje, zacytuje ci twoje slowa.

Mientus napisał:
myślę, że nie masz racji. Nie wiem czy pamiętasz młodego Juniora. Nawet jak graliśmy z P12 to kolesie się smiali, że bedzie postrachem jak podrośnie.
Nikt nie jest tak szybki i celny za każdym razem jak Pan h34t. Być może nigdy nie widziałem jak On ma zły dzień, może jestem uprzedzony.

No co ty. Junior czesto lami. DoDo tak samo.

h34t napisał:
Nie wiem gralem dzisiaj na misioo, karbi byl, nagralem siakies demko dam je dlatego ze ktos tam widzial w jednej akcji czita chyba jury, prosze bardzo. :: LINK ::

Gralem z toba na office na misku. Nie blyszczales tam zbytnio.


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:40 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Mialem edytowac poprzedni post no ale jak napisales to napisze nowego, chialem jeszcze dodac ze ja NIE ZAWSZE WYMIATAM! Jak kazdy mam lepsze i gorsze dni, mapy, godziny robicie ze mnie czita lub bardz dobrego gracza, czitem nie jestem, za b. dobrego gracza rowniez sie nie uwazam, tyle od siebie.


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:42 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
OK, widze, ze sie troche nazbieralo, wiec powoli.

Karbulot napisał:
Inbna sprawa, to zastanawia mnie to tajemnicze menu Heata. Wczoraj testowalismy plugin Raina do konceru zyczen. Wszyscy ladnie mogli wybrac mapki (ja tez raz wybieralem, fajnie to wyglada). A Heat jedyny nie mogl wybrac mapy. Mowil, ze pojawia mu sie napis, zeby zamknal wszystkie inne menusy.

Odnosnie menu. Nie wiem h34t, dlaczego masz takie objawy, ja moge tylko powiedziec, na jakiej zasadzie to dziala.

W momencie gdy gracz zostaje 'nominowany' do wyboru mapy, plugin sprawdza, czy nie masz otwartego jakiegos menu (kupowania, admin menu etc.). Jezeli nie, to wyswietla menu. Natomiast jezeli masz juz otwarte, to wyswietla komunikat z prosba o jego zamkniecie i do konca mapy probuje wyswietlic menu (sprawdza, czy zamknieto inne menu i dopiero wtedy umozliwia wybor mapy). Plugin korzysta z fukncji natywnej amx-a get_user_menu. Sprawdzalem u siebie i wszystko dziala, korzystanie z menu admina nie ma nic do rzeczy (wystarczy zamknac i odczekac 2 sekundy). Podobnie u reszty - nikt nie ma problemow poza Toba, wiec musi to byc dosc specyficzny bug.

h34t napisał:
Kolejny bug tego pluginu, 2wcisnalem przed momentem jak gralem 2x "9" tj zeby pokazal inne mapy i po drugim wcisnieciu automatycznie wybralo aztec...

Tez nie jestem w stanie nic pewnego powiedziec. Analiza kodu i testy wykazuja, iz takie cos nie powinno byc mozliwe. Zerkne na demo, to moze bede w stanie cos wiecej powiedziec.

A odnosnie cheatow - Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat. (Ciezar przeprowadzenia dowodu spoczywa na tym, kto twierdzi, a nie na tym, kto przeczy). Jest takie cos jak domniemanie niewinnosci, wiec poki nie mam dowodow na to, ze h34t cheatuje, nie bede sie wypowiadal za tak. Prawda jest, ze czesto ma duzo szczescia, ale moze akurat los jest dla niego bardziej laskawy.


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:57 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dobra wystarczy juz tych wynurzen.
Oto decyzja.

Masz 3 dni na nagranie demka o jakie zostales poproszony. Rain zweryfikuje plugin pod tym katem. Demko zostanie wyslane przez Vernoma na CS.PL i jego kolezkow-wymiataczy celem weryfikacji. Jesli okaze sie ze czitujesz, dostaniesz bana na serwer. Jesli jestes czysty wszyscy cie ladnie przeprosimy. Jesli do trzech dni nie podasz linku do demka Vernomowi i Rainowi na PM-a, to decyzje co do twojej dalszej gry na Unimatrixie podejmie Komitet Zaufania.

Topic closed.


............................................
Wto Paź 26, 2004 4:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

to jest smieszne zeby on sam sobie nagrywal demko - ludzie. Jak posadzacie kogos o czity to sami nagrywacie demko. Nie badzcie smieszni....


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:46 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
zgadzam się z Rymkiem i rainem
czy was już naprawdę powaliło?
chcecie udowodnić że czituje, to sami nagrywajcie!
ja pierdzielę, co tu się ostatnio dzieje, to ja nie mogę


............................................
Sro Paź 27, 2004 10:16 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004