zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Sorki za temat!



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
Musze zaczac nowy temat bo tamten zostal zamkniety wiec mam prosbe zeby go nie kasowac lub od razu zablokowac po moim poscie! Dostalem warunek zeby nagrac demko jezeli dobrze rozumiem z tym "zamknij inne menu" czy jakos a jak tego nie zrobie to 90% ze dostane bana, ja nie mam pojecia czy to bylo spowodowane wiec nie wymagajcie odemnie takiego czegos czego nie moge spelnic! Demka moge nagrywac na kazdej mapce ale nie wiem czym to jest spowodowane ze taki komunikat w danym momencie wyskakuje, ja w swojej grze czitow nie widze i nagrywam demka tylko dlatego zebyscie mi dali spokoj, skoro wy widziecie ze czituje to WY powinniscie miec dowody na to a nie ja wam je dostarczam! widzliescie kiedykolwiek czitera ktory sobie sam nagrywal demka i kopal tym samym grob? Zastanowcie sie o co wy mnie prosicie, mam nagrac jakis komunikat ktory mogl byc spowodowann 1000 czynnikow, wlacznie z tym ze sie gryzl z innym pluginem z serba. Tyle, jak mozecie to nie kasuje tylko zamknijcie albo przeniescie do tamtego tematu. Jeszcze tylko napisze to co Ci napisalem na gg karbi, wtedy jak Ci powiedzialem ze mialem taki komunikat to mi powiedziales przez mikrofon ze plugin byl wylaczany i ze go wlasnie wlaczyles i nic takiego nie moglem miec, po tym "wlaczeniu" pluginu rzeczywiscie pojawilo mi sie menu z wyborem pod koniec mapy i nawet pytales wtedy jak ono wyglada bo chyba pierwszy raz bylo uzywane na servie, i wszystko bylo ok. Bylo to na mapie oilrig wczoraj lub przed wczoraj. prosze o zamkniecie tego tematu przez moderatora zeby znowu nie bylo takiej dyskusji.

i jeszcze zacytuje rain'a:
"Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat. (Ciezar przeprowadzenia dowodu spoczywa na tym, kto twierdzi, a nie na tym, kto przeczy)." Wy twierdzicie ze mam czity, udowodnicjcie! Bo jak ja nagram demko to zaraz bedzie ze wylaczylem czity, ze slabo mi cos idzie i takie sranie w banie. z tematu glownego "czity na uni..." zrobilo sie "czity u h34t..." ehh

I nie wypowiadajcie sie pod tym tematem jak mozecie! Moderatorzy niech zrobia z nim co chca


............................................
Wto Paź 26, 2004 5:22 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
al!eneq napisał:
ehh to ze ty nagrasz demko co mi to da?
ja tez moge wlaczyc haxy powymiatac...pozniej ktos mnie podchwyci to wylacze nagram demko i powiem: o to demko jestem czysty
nie twierdze ze cos masz...ale tez takie demka nic nie wyjasniaja
btw. sorx za wypowiedz ale nie moglem w poprzednim bo zablokowano


al!eneq dokladnie to samo o nagrywaniu demek przezmnie napisalem 2 posty wyzej wiec... No ale do rzeczy, macie co chcieliscie, mapa de_kabul koncze gre chyba z wynikem 26:5 czy jakos, wedlug pluginu jestem najlepszy, 3sek przed tym jak powinno sie pojawic menu wciskam TAB i trzymam pare sek, puszczam i napis "Uwaga: Zamknij inne menu aby moc skorzystac z opcji wyboru mapy" nie znika, a powinien wedlug Rain'a zniknac po 2sek. Nie wiem Rain, jak mozesz i masz chwile czasu, checi to sprawdz to. w demku jest pieknie nagrane. to samo probowalem zrobic mapke wczesniej na speedball czy jakos ale za krotko trzymalem tab i pojawilo sie menu z wyborem. daje 3 demka, jak wam sie nie chce ogladac wszystkich to obejrzycie tylko kabul. italy trwa jakies 2minuty bo musialem wyjsc. na speedbal nie za bardzo mi szlo ale tez nie oczekujcie ze za kazdym razem bede konczyl mape z wynikiem 40:1...


kabul

italy

speedball


............................................
Wto Paź 26, 2004 8:29 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Dzisiaj juz tego nie sprawdze. Przy okazji zobacze, co na tym widac.


............................................
Wto Paź 26, 2004 8:43 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Ifoncia


Senior Petty Officer
::: 135 :::
STEAM_0:1:1783136

Jej chlopaki...to jest paranoja...gramy a ktos pisze "H34t nagrywaj demko!"...h34t podziwiam Cie za to wszystko...choc rozmawiam z Tobą na GG i wiem ze Cie to boli ....jak wszyscy Cie oskarzaja...ale podziwiam za to wszystko...i wierze ze Ci sie uda...znam Cie nie pierwszy dzien...ale 2 lata...nie raz ze soba gralismy...nie raz gralismy szacOOny ...na ktorych miales dobre zagrywki a w nie ktorych momentach cienko ...ale dzis mialam ubaw ogladajac je ...jeszcze sie do mnie burales ze Cie do sq wzielam ...hehe... ...Eh...zobaczymy jak to sie wszystko potoczy...a wierze ze i tak wygrasz...boshe...czuje sie jak w jakims sejmie ...I nie dlugo ma byc wyrok

Trzymaj się heta ...:*

Pozdrófka all....i dajcie jush mu spokoj....jakby mial czity to naprawde nei zgadzalby sie na to co robi.... ....


............................................
Wto Paź 26, 2004 8:58 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

mnie tez ciagle posadzaja o czity, i nie pekam : :hihi:


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:08 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


h34t


Chief Warrant Officer
::: 588 :::
STEAM_0:1:4087338
wiek: 40
hyhy dzieki kiwi za wspracie:) ja nie pekam, mnie ta sytuacja bawi i... no wlasnie "i" jezeli w mojej grze widziecie czity to powodzenia ile tu polecilo nie slusznych banow No ale to juz nie moja sprawa Sam nie wiem po cholere wam daje te demka itd, ja sobie przeciez wierze wy macie jakies ale to mnie zlapcie na czitach chce tylko zeby bylo tak jak jeszcze 3dni temu gdzie jak gralem na UNI to co 10os mowila ze mam czity a nie jak teraz co 2...


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:12 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
A ja mam o w zadzie
Pozdrawiam.


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:34 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
!marysia! napisał:
A ja mam o w zadzie
Pozdrawiam.


Dokladnie ... bez roznicy, co ktos bedzie mowil ... mam swoje oczy i potrafie je uzywac ... pamietam jak mnie posadzali o czity i nawet banowali --- jakos m nie to nigdy nie zmartwilo. No ale kazdy jest inny, tez uwazam ze demka nagrane przez niego nic nie dadza...

MOJA RADA:
- ALBO GO ZBANANUJCIE ( NIE WAZNE CZY CHLOPAK FARCI CZY SOBIE POMAGA ) - NIECH SIE NIE MECZY I MA JASA SYTUACJE
- ALBO GO NIE SZKALUJCIE - BO TO NIE PO BORGOWEMU


............................................
Wto Paź 26, 2004 9:41 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Weźcie już wyluzujcie. Żal mi to mówić, ale tylko pospolite lamy posądzają lepszych od siebie o czity zwyczjanie nie mogąc się pogodzić że ktoś ich zabija... Wejdźcie na jakiś skillowy serwer zagraniczny, tam gracze tacy jak h34t to normalka, i będą się śmiać z was, boście lamki Jak zaczynałem grać na zagranicznych to też często nie mogłem ogarnąć gry innych, niby gra tak jak pownien,wszystko oczywiste, gorzej z powtórzeniem takich akcji
Niestety taka jest prawda i mentalność dużej grupy graczy, szczególnie tych mniej doświadczonych:
Jest lepszy? Jest cziterem.
Wyluzujcie, przecież jakby chłopak grał taki okres czasu na czitach to NAPEWNO by już dawno wpadł. Czity da się ukryć przez godzinę, potem się do nich przyzwyczajasz i wpadasz na pierwszej lepszej akcji.

Przemyślcie to, pozdrawiam.


............................................
Wto Paź 26, 2004 10:02 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

jak ostatnio z nim gralem to nie zauwazylem zadnych wspomagaczy - gosc jest czysty i zostawcie go w spokoju bo zaczynacie popadac w cziterska paranoje.


............................................
Wto Paź 26, 2004 11:45 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
h34t, chciałem tylko powiedzieć że jestem pełen podziwu dla tego jak to znosisz i reagujesz

a teraz czekam tylko na wypowiedzy ekspertów i "ekspertów"


............................................
Sro Paź 27, 2004 10:22 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004