zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Do wszystkich serwerowych fejkerów



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Chcialbym tutaj poruszyc pewna dosc istotna sprawe, zatem prosze dokladnie sie zapoznac z tym topikiem. Ewentualne pozniejsze pretensje wynikajace z niewiedzy tego tematu nie bede bral bowiem pod uwage.

Ostatnio na serwerze coraz modniejsze staje sie fejkowanie. W porzadku, wasza sprawa. Chcecie fejkowac? Prosze bardzo. Czepial sie nie bede. Ale chcialbym was ostrzec ze zbyt luzackim zachowaniem sie na fejku. Ja naprawde nie zamierzam dociekac, czy fejt ktory sie ze mna wita "siema Karbu buraq" lub w podobny sposob to BORG, czy ktos inny - nieznany. I jeszcze na pytanie "ktos ty", glupkowato pisze "zgadnij". Otoz moi przyjaciele zgadywal nie mam zamiaru. Jak bede chcial sobie pozgadywac, zapisze sie do "Familiady". Po prostu taki gracz dostanie ode mnie kicka i zalatwione. Chcecie fejkowac, to robcie to z jajami. Naturalnie nie mam na mysli stalych fejkow w stylu zly, z^, k^ czy inne PU. Bo jak ktos uzywa jednego fejka na stale, to juz inna sprawa. Mam na mysli tych, ktorzy za kazdym razem graja p[od innym nickiem. Moge go znac, moge i nie znac, zatem przy durnych tekstach czynicie to na wlasne ryzyko.

Inna sprawa to to, ze takie zagrywki psuja morale serwera. Bywaja sytuacje, ze wielu gracza (zwlaszcza nowych) zbyt szybko sie z nami spoufala. I naprawde trudno im zwrocic uwage, jezeli widza, ze jakies nicki z dupy za mocno pajacuja i nikt im nie zwraca uwagi. Wczoraj taki Rozq truje mi dupe, ze ten k^ to jakis podejrzany, czit itd. Naturalnie nie czepial by sie [BORG] Kermita, ale jakis k^ to juz inna sprawa. I nowemu moge powiedziec "Nie czepiaj sie [BORG] jakisnick bo to BORG". Ale trudno mu powiedziec, ze ten nick z dupy to ten co wczoraj gral jako xxx, przedwczoraj jako zzz, a w ogole to jest tofif". Tym bardziej, ze jak juz pisalem sam mam czesto problemy z lokalizacja danej osoby.

Dlatego jeszcze raz powtarzam. Fejker ma byc grzeczny. Jak za duzo bedzie pajacowal i sobie pozwalal, niech sie liczy ze moze dostac kicka a nawet bana. Bo ja nie zamierzam sie domyslac czy to BORG, czy ktos nowy na serwerze. Czynicie to na wlasne ryzyko.

Kolejna sprawa to dopisywanie sobie roznych dupereli do nicka. Dopisujcie sobie, wasza sprawa. Ale nie chce widziec jak to robicie wespol z tagiem. Innymi slowy rozmaite [BORG] nick (na lagu, wkurwiony, najebany, mastah) i tym podobne duperele. Tag jest dla was swietoscia. Najpierw pchacie sie do BORG jak glupi, a jak juz w nim jestescie zaczynacie fejkowac albo dopisywac rozmaite duperele. Macie do taga dopisywac taki nick, jaki sobie wybraliscie i jaki jest na stronie w dziale sklad. Jak jest [BORG] Marysia, to ma byc Marysia a nie jakis Wiking. Za Wikinga z tagiem moze dostac bana, a jak komus sie znudzil jego nick, niech najpierw zalegalizuje na stronie nowy.

I to tyle. I zeby na serwerze nie bylo pozniej, ze ktos nie wiedzial.


............................................
Sob Gru 04, 2004 9:26 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
No w sumie dobry. Szczegulnie patrzac na to ze ostatnio admini maja nowe hobby a mianowicie granie pod fejkami i niby szukanie jakis tam "rozrabiakow" czitow itp.


............................................
Sob Gru 04, 2004 10:17 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ifoncia


Senior Petty Officer
::: 135 :::
STEAM_0:1:1783136

KEME napisał:
No w sumie dobry. Szczegulnie patrzac na to ze ostatnio admini maja nowe hobby a mianowicie granie pod fejkami i niby szukanie jakis tam "rozrabiakow" czitow itp.


Wiesz to moze jako tako jest dobre jak admin gra pod fejkiem...bo jak ktos widzi adma to siedzi cicho..i jest pieknei ladnie..a gdy ne to graja z czitami,rozrabiaja i takie wsio pikusie

Chodzi tu ...tak mis ie wydaje przynajmniej...o luznych graczy...o graczy z zalozmy BORG ....o to ...ze sa pod fejkami i jaja sobie robia...z kogos...typu zgadnij i blablabla ...dobla jush skonczylam bredzic..


............................................
Sob Gru 04, 2004 10:42 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
To nie jest pomysl ani jakas propozycja, tylko ostrzezenie.

A admini graja pod fejkami, bo jak admina nie ma to jest burdel, a jak jest to wszyscy sie robia niepokojaco grzeczni. Zatem admini fejkuja w celu wylapania tych cwaniakow ktorzy za bardzo sobie pozwalaja jak nie ma admina. Ale admin na fejku nie zachowuje sie negatywnie.

Nie zrozumcie mnie zle, nie mam nic do waszego fejkowania. Ale musicie liczyc sie z tym, ze admin nie musi pamietac, ze gosc ktory co dzien gra pod innym nickiem to ten a nie inny kolega. Chce fejkowac, jego sprawa, ale niech liczy sie z tym, ze admin nie wie kim on jest i moze go ukarac za zbytnie pajacowanie.


............................................
Sob Gru 04, 2004 10:42 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


JaSiu
[BORG] JaSiu [m&s|sq]


Lieutenant
::: 1729 :::
STEAM_0:0:947706
wiek: 40
Ja tam praktycznie zawsze teraz gram na real nicku, gdyz niechce mi sie zmieniac.
Jak jeszcze gralem w 1.5 to nawet dosc czesto mi sie zdarzal fejk ale to gluwnie jak pilem cos, wtedy moim nickiem bylo to co pilem
Pozatym admina mam na nicka wiec musial bym sie bawic w zmiany nicka aby dac bana, lub kicka a delikfent mogl by juz uciec.


............................................
Sob Gru 04, 2004 11:19 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Karbi ale wez pod uwage to (chodzi o adminow), ze jak grasz pod real nickiem, to wszyscy sie zachowuja jak w kosciele, a jak nikogo nie ma z BORGa to zaczyna sie jazda bez trzymanki, chociaz ostanio sie poprawilo. I jak pogodzic te dwie sprawy


............................................
Sob Gru 04, 2004 12:43 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Fyfunia


Chief Junior Grade
::: 321 :::
STEAM_0:0:1617704

Dac admina osobie ktora gra od 23-00 do 2-00 , Panowie Unimatrix jeszcze tetni zyciem o tych godzinach , ale jak nie ma admina to jest niewesolo ( zmiana mapki , ktos musi kicka dostac itp ) a ludzi potem, sie rozlaza bo wystarczy jeden balwan lub "zla" mapka i server pustoszeje , a wystarczylby admin by zmienic te sytuacje... dajcie komus kto gra w tych godzinach np. M@d BoB . wystarczyloby by mogl zmieniac mapki i dawac kicki


............................................
Sob Gru 04, 2004 1:08 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sledz98


BORG Moderator
::: 499 :::
STEAM_0:0:889677
wiek: 44
No w koncu. Ja tam sie pierdolic w tancu z nikim nie zamierzam. Dlatego radze przy mnie grac z zalozonym tagiem. Mnie fejki nie interesuja. Kazdy fikajacy fejk moze liczyc na kicka albo banika ode mnie
Ja zawsze gram pod swoim nickiemi i tyle i chcialbym aby inni tez to robili.
Tyle w tym temacie.


............................................
Sob Gru 04, 2004 4:48 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
hyhyhyh w koncu juz tyle widzialem banow dla fejkow widze ze zasada coniektorych jest taka, jak mu nie idzie to gra na fejku a jak wymiata to zmienia nik jakby sie bal ze spadnie jego popularnosc

a co do adminow to admin widzi admina niewazne na jakim gra fejku pod warunkiem ze jest zalogowany

nie widzialem admina na Borgu coby zachowywal sie nagannie

no oprucz Karbiego ten to lubi popajacowac ale robi to z humorem :rotfl:


............................................
Sob Gru 04, 2004 5:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niech nikt sie nie wazy zamykac tego teamtu. Ten topik ma na celu dyskusji na temat fejkowania i konsekwencji jakie moga grozic z niektorych powodow. A to, ze Rozq zrobil tu sobie pole do wynurzen, to juz nie moja wina. Wywalic lub przeniesc zbedne posty, temat ma byc otwarty.


............................................
Nie Gru 05, 2004 5:59 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
a ja tam sobie czasami lubie pograć ja fejku to nic złego. Jak gram na swoim prawdziwym nicku to łatwo zgadnąć jaką mam broń i skrócić dystans


............................................
Pon Gru 06, 2004 9:33 am


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Mnie nie interesuje, ze ktos fejkuje. Jak chce fejkowac, jego sprawa. Ale niech pamieta, ze na fejku moze byc nie rozpoznany. Jesli zatem jakis "Jestem lamka" powie do admina "Siema Karbi dzifwko" z pewnoscia moze liczyc na bana, bez wnikania w szczegoly. Jak sie napierw przedstawi (moze to robic na admin_tsayu) to inna sprawa. Bo juz zauwazylem, ze nowi gracze zaczynaja sie za bardzo spoufalac "czujac klimat serwera" i po dwoch dniach gry rozdawac dzifki w prawo i lewo. Tylko zeby "czuc klimat serwera" trzeba na nim troche pograc i poznac sie z ludzmi. To, ze na ulicy podchodzi znajomy i sie ze mna wita "czesc Atrur" nie znaczy, aby zaraz wszyscy przechodnie mi rzucali "czeście".


............................................
Pon Gru 06, 2004 12:20 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
:: LINK ::
Czwart akapit, tam jest to opisane.
Admin nie wie, czy "dziwki" rozdawane przez jakis dwoch graczy sa przez obu akceptowane czy nie. Jesli jednak gracz zwroci sie z prosba do drugiego, ze nie zyczy sobie takich odzywek, tamten winien zaprzestac pod grozba wywalenia.


............................................
Pon Gru 06, 2004 12:25 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
A ja nie mam tego problemu i nawet trochę go nie rozumiem.
Nie po to pisałem o asymilację, żeby grać jako "fejk".
Mam taga, to z nim gram i finito.
Jak ktoś nie wierzy, to może zajrzeć do statystyk serwera...
( [BORG] M@d Bob )
Na innych serwqch też gram pod "real nickiem", bo wtedy ludzie wiedzą, czego się po mnie spodziewać i jak ktoś chce żeby go osłonić, czy pójść z nim na raszyk, to wie do kogo się zwrócić i czego się spodziewać...
Ponadto tag ułatwia życie.
Jak team łazi w kółko jak stado kurczaków z obciętymi głowami i dostaje w tyłek, to jak sie dołącza "tagowiec" i wrzeszczy "All B - RASZ!" to często daje się coś zorganizować i zacząć stawiac opór. Jak się dołącza jakiś "xxx^^" i cośtam pitoli, to jak go nie znają, to go oleją i dalej dają się wybijać po sztuce jak kaczki...
Ponadto zauwazyłem, że jak "tagowiec" poprowadzi nieudany rasz, to pójdą za nim próbować znowu i znowu, a jak nie masz taga to po pierwszej nieudanej próbie już nikt nie próbuje i go nie słucha.
Taki sam efekt jest przy miejscu w rankingu na mapie - im wyzej jesteś tym bardziej słuchają, ale czasem trudno miec dobry ranking, jak póbujesz kilka razy z rzędu prowadzić rasz i biegniesz pierwszy (a nie jesteś skillorem co sam wybija pół teamu przeciwnego ) :rotfl:
:papa:


............................................
Pon Gru 06, 2004 12:37 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Zasadzka napisał:
!marysia! napisał:
Dziś sprzedałem perma fejkowi.
LAG nazwał mnie szmatą. Nie wiem kto to nie wnikam. Perm.
Pozdrawiam.


Czy to znaczy, że jak mnie ktoś nazwie szmatą i wyślę skargę to też dostanie perma?
A może to dotyczy tylko tych, którzy mają "moc sprawczą".

Robi się ciekawie


Jest tylko kilka osób w naszym gronie, które w pewnej formie żartu mogą sobiue na to pozwolić.
Każdy inny ma przesrane.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Gru 06, 2004 6:56 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004