zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

dajcie spokój



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Vigee napisał:
Jedyne co może zadziałać to robienie tego co Dragunov robi (czyt. kasowanie). Taki statsiarz momentalnie zobaczy spadek liczby postów


Wiesz, tzw. margines społeczny zawsze jest obecny w codziennym życiu. W każdym społeczeństwie, każdej kulturze, wyzaniu religijnym, itp. Ale gdy margines zaczyna się rozrastać, jest to już zjawisko czysto patologiczne i należy nie tyle zwalczać je siłą, co po prostu jemu zapobiegać (wedle maksymy "lepiej zapobiegać, niż leczyć").
W innym przypadku na każdym serwerze będą grać wyłącznie cziterzy, wszyscy mieszkańcy Krakowa będą chodzić w dresach Adias z ogolonymi łbami i posługiwać się językiem polskich nizin Hip-Hopowych.


............................................
Czw Mar 10, 2005 8:32 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


THC


Lieutenant Junior Grade
::: 1053 :::

Zbanowany
Ja nie wiem co wy macie do ludzi ktorzy chodzą w dresach..Ja chodze w dresach bo sie dobrze w nich czuje.Nie napadam nie bije sie z kazdym kto popadnie nie wyszyscą są tacy więc ocb.Każdy ma prawo do wyboru własnego stylu zycia. Jeden chodzi na czarno w glanach jedni skate, a nastepni dresik nie chodzi mi o to że adidas i kozaczek wielki.Każdy ubiera sie jak chce wiec o co wielkie halo.



Ostatnio zmieniony przez THC dnia Czw Mar 10, 2005 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Mar 10, 2005 9:02 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Dragunov napisał:
Vigee napisał:
Jedyne co może zadziałać to robienie tego co Dragunov robi (czyt. kasowanie). Taki statsiarz momentalnie zobaczy spadek liczby postów


Wiesz, tzw. margines społeczny zawsze jest obecny w codziennym życiu. W każdym społeczeństwie, każdej kulturze, wyzaniu religijnym, itp. Ale gdy margines zaczyna się rozrastać, jest to już zjawisko czysto patologiczne i należy nie tyle zwalczać je siłą, co po prostu jemu zapobiegać (wedle maksymy "lepiej zapobiegać, niż leczyć").
W innym przypadku na każdym serwerze będą grać wyłącznie cziterzy, wszyscy mieszkańcy Krakowa będą chodzić w dresach Adias z ogolonymi łbami i posługiwać się językiem polskich nizin Hip-Hopowych.

hmm statsiarza Uwazasz za margines spoleczny czy zle Cie zrozumialem


............................................
Czw Mar 10, 2005 9:04 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
O, no proszę. Wydało mi się, że tylko mnie irytują takie posty. Gdyby to ode mnie zależało kilka osób byłoby od dawna na tygodniowych wakacjach ostrzegwaczych, lub dłuższych ...


............................................
Czw Mar 10, 2005 9:04 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
Bolo napisał:
Ten board służy również do zabawy, payacować trzeba


Zgadzam się ale jest do tego odpowiedni dział.

Drag ma rację. Jak dla mnie jak moderator coś takiego zobaczy to powinien po prostu skasować posta i w dupie !!!

Jak ktoś nie umie pisać to niech się nauczy albo sobie do worda wkleja.
Przecież to jak piszecie świadczy o Was !!!!


............................................
Czw Mar 10, 2005 9:32 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Mientus napisał:
Przecież to jak piszecie świadczy o Was !!!!

Na podstawie tego posta stwierdzam, że jesteś upierdliwy jak ciocia halina
Czasem sa dyskusje ktore napinają sie za bardzo i jakiś wtrącony żarcik miło je urozmaica i rozładowuje. Nie mówie tutaj o postach typu: "ale sie nawalilem i z racji tego ssijcie wszyscy" ale o celnych wtrąceniach.
Wiadomo że nie daje sie topików "K**** znowu się naje*****" w sprawach ogólnych itp...
Payacowanie samo w sobie nie razi jeśli jest w dobrym guście i intelignetnym wydaniu oraz nawiązuje do tematu
pozdrawiam


............................................
Czw Mar 10, 2005 9:46 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Wiecie - trzeba też zaóażyć, że tak jak w CSie - zazwyczaj nie ma pracy zespolowej bo kazdy chce fragi i tak samo na forum ludzie pisza durne posty żeby nabić se fragi.. tzn. licznik Tak było od zawsze
Jest jeszcze druga strona medalu - są wypowiedzi które niektórzy zajażą a niektórzy nie - chodzi mi o takie nawiązujące do jakiejś byłej rozmowy lub jakichś wydażeń - gdzie ludziom którzy mają to zrozumieć wystarczy jedno słowo, a inni nie zrozumieją żartu nawet po 10 zdaniach tłumaczeń.
Przykład - jak Nermal napisałby temat o nazwie "Bek" i to samo "Bek" byłoby jako jedyne w jego treści ja bym miał ubaw mimo, iż raczej nikt inny by nie wiedział o co nam chodzi
Pozdarwiam


............................................
Czw Mar 10, 2005 9:48 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


THC


Lieutenant Junior Grade
::: 1053 :::

Zbanowany
Licznik pstów jest zbędny ale każdy chce wiedzieć ile postów juz nastukał na forum. Jeśli ktoś odpowiada na każdy topic pisząc posty z sesnem i bez błędnie to jest statsiarz?:hihi: .Rozumiem jesli w jednym temacie odpowiada co post i w temacie ma napisane 20 psotow na 30 napisanych to sie nazywa stasta Nie szukam tu wrogów lecz przyjaciół, a jeśli kogoś denerwuje moja obecność niech napisze pw.Nie chcę nikogo tu denerwować i miec wrogów. Każdy jest człowiekiem kazdy popełnia błędy każdy powinnen zrozumieć nie kazdy jest doskonały.Bardzo chcę tu postować i was poznawać krok po kroku i nie chodzi mi o licznik pstów bo to jest zbędne jak wspomniałem wcześniej.Każdy jest taki jaki jest nikt nie ma prawa go zmieniać. i to na tyle Heepy end pozdrawiam :papa:


............................................
Czw Mar 10, 2005 10:20 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Szawel napisał:
O, no proszę. Wydało mi się, że tylko mnie irytują takie posty. Gdyby to ode mnie zależało kilka osób byłoby od dawna na tygodniowych wakacjach ostrzegwaczych, lub dłuższych ...


no co ty, ja dopiero wróciłem :rotfl:


............................................
Czw Mar 10, 2005 10:21 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


PADI
Michał


Lieutenant
::: 1509 :::
wiek: 35
1) Nosić można na sobie co się chce, ale nie kiedy się chce i gdzie się chce.
2) Mnie kompletnie nie obchodzi czy ktos nosi dresy czy nie, ale jak ktoś przychodzi np. na maturę itp. w dresie... to chyba przesada.
3) Jak się mówi o dresiarzach, dresach itp. to się raczej nie ma na myśli ludzi, którzy ubierają się w dresy. Chodzi o tych, którym się na siłowni mózg przelał w biceps, siekacze zostały skutecznie usunięte przez spadającą sztangę, zakres używanych słów ograniczył się do wyrażania swojej niechęci do świata, a podstawowe czynności to picie, palenie, spanie i lanie po mordach. Także THC - spokojnie
4) Tylko w Polsce zdanie społeczeństwa o ludziach chodzących w dresach jest takie a nie inne. Taki stereotyp powstał i tyle - nic się na to nie poradzi.
5) W polsce jest generalnie bardzo mała tolerancja dla wygladu innych osób. Na zachodzie i północy nikt się nie przejmuje jak kto wygląda, bo to jego sprawa. Jak zobaczyłem w Szwecji zdjęcie klasowe koleżanki [Szwedki] to nie wiedziałem gdzie jestem. Jeden koleś z zielonym irokezem, drugi w srebrnych spodniach z pomaranczowymi paskami, inny w jakieś pidżamie, a nauczyciela rozpoznałem tylko po brodzie [bo w jeansach i bluzie z kapturem]. Jak przyjechałą do mnie do Wrocławia to się dziwiła czemu "wszyscy tak samo wygladają".
6) Poziom edukacji na świecie jest zasadniczo bardzo niski [u nas i tak jest nieźle]. Część Polaków lepiej umie angielski niż większość anglików. Jak siostra była w UK i dała swoje zadanie domowe [z tamtejszej wakacyjnej szkoły dla polaków] do zrobienia babce, u której mieszkała to.... prawie wszystko źle było. W USA najśmieszniej - tam sie uczą jak żyć, zarabiać pieniądze, a nie dlaczego są cztery pory roku. Domy mają jak klocki lego, klamki okrągłe osadzone zbyt blisko framugi, osobno ciepłą i zimną wodę, a prezydenta z wyrazem twarzy jak Mickey Mouse. Fakt, że jako państwo prawdopodobnie najwięcej znaczą na świecie pomijam. W przeciwieństwie do większości ludzi w naszym kochanym kraju mam bardzo kiepskie zdanie o Ameryce.

[Informacje odnoszące się do innych krajów mam od osób tam mieszkających - sam niestety jeszcze ani w UK, ani w USA nie byłem... jeszcze].


............................................
Czw Mar 10, 2005 10:24 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Szawel napisał:
O, no proszę. Wydało mi się, że tylko mnie irytują takie posty. Gdyby to ode mnie zależało kilka osób byłoby od dawna na tygodniowych wakacjach ostrzegwaczych, lub dłuższych ...


i z boardu zrobilabysie tablica ogloszen


............................................
Pią Mar 11, 2005 12:28 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
THC napisał:
Ja nie wiem co wy macie do ludzi ktorzy chodzą w dresach..Ja chodze w dresach bo sie dobrze w nich czuje.


I tu właśnie jest pies pogrzebany. Dość niezgrabnie się wypowiedziałem i wyszło takie nieporozumienie.

Generalnie sens mojej wypowiedzi był taki:

1. Istnieje w społeczeństwie grupa należąca do nizin.
2. Grupa ta z różnych przyczyn (alkohol, narkotyki, problemy psychiczne, itd.) nie jest akceptowana przez większość społeczeństwa.
3. Potocznie taką grupę osób nazywa się marginesem.

Gdyby nagle margines stał się większością społeczeństwa, to byśmy żyli w bardzo dziwnym i chorym kraju (o wiele dziwniejszym i bardziej chorym niż jest on obecnie). Porównanie do cziterstwa, czy dresiarzy, to po prostu pokazanie, że każdy byłby taki sam. Po prostu chodzi tu o jedno zasadnicze słowo "różnorodność". Ludzie z marginesu też są potrzebni, choćby dlatego, żeby inni ludzie mieli dzięki nim pracę lub czerpali satysfakcję z udzielania im wsparcia i pomocy. Jednak poza różnorodnością muszą być także zachowane odpowiednie proporcje.

A teraz pomyśl, co by było gdyby każdy używał szamponu Timotei, jeździł Oplem Omegą, chodził do tego samego sklepu, itd. Gdyby wszyscy byli tacy sami, tak samo się ubierali i mieliby taki sam styl, nasz świat byłby strasznie monotonny i cholernie nudny. To proste i logiczne.

teqila napisał:
hmm statsiarza Uwazasz za margines spoleczny czy zle Cie zrozumialem


Niezupełnie. Zależy jak rozumieć to słowo i z jakim typem statsiarza się spotykamy. Źle zacytowałem Viga i stąd wyszło takie nieporozumienie. Chciałem generalnie odnieść się do całości tematu i zjawisk patologicznych. Statsiarze są jak najbardziej potrzebni, głównie dlatego, żeby moderatorom\administratorom się nie nudziło.



Ostatnio zmieniony przez dEx dnia Pią Mar 11, 2005 5:09 am, w całości zmieniany 3 razy

............................................
Pią Mar 11, 2005 3:21 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bazalt


Ables Man
::: 12 :::

Nie to zeby post byl bez sensu...


............................................
Pią Mar 11, 2005 10:37 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Bazalt napisał:
Nie to zeby post byl bez sensu...

co chciales przekazac piszac tego posta bo jak narazie nawiazala sie ciekawa konwersacja i wymiana pogladow o takich postach jak ty przed chwila zaprezentowales wiec nie wydaje mi sie aby na miejscu bylo pisane go


............................................
Pią Mar 11, 2005 11:27 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Brayan


Petty Officer
::: 73 :::
STEAM_0:1:3927637

Padi czytam i cierpliwie czytam i stwierdzam ze bardzo chciałbys sie zajmowac tym BOardem . zauwazyłem ze bardzo lubisz wprowadzac i zmienac rózne rzeczy ale to nie od ciebie zależy tylko od Administratorow naszego BORGA wiec daj im podjac decyzje i nie narzucaj im Bezlistosnych pomysłow bo własnie ty w ten sposob chcesz sie podchlebic Administratorowi powiem ci sczerze ze nie Lubie ludzi ktorzy LIza ....niepowiem co wiec zastanow sie nad twoimi postami BORG istnieje juz kilka lat i jak do teraz było wszystko Ok tylko nagle zjawił sie PADi z 40 paroma postami i chce w dwoch postach zmienic Duzo...Szanuj sie Facet bo mi cie Szkoda....


............................................
Pią Mar 11, 2005 1:30 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004