zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

dajcie spokój



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

PADI
Michał


Lieutenant
::: 1509 :::
wiek: 35
Brayan napisał:
Padi czytam i cierpliwie czytam i stwierdzam ze bardzo chciałbys sie zajmowac tym BOardem (...) tylko nagle zjawił sie PADi z 40 paroma postami i chce w dwoch postach zmienic Duzo...Szanuj sie Facet bo mi cie Szkoda....


Zirytowałeś mnie chłopie niekiepsko.

Nie zamierzam sie szeroko tłumaczyć, bo kto miał zrozumieć moje intencje juz chyba zrozumiał, a kto nie to trudno.

Jeżeli pisanie konkretnych postów, rozpoczynanie ciekawej dyskusji jest lizaniem dupy administratorom to tak - właśnie to robię i zamierzam kontynuować.

Ostatniego zdania Twojego posta może w ogóle nie będę komentował...

Generalnie -> zastanów się facet co piszesz.


............................................
Pią Mar 11, 2005 2:06 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
To co zostało przedstawione, to bardzo zdrowe i przytomne stanowisko kilku osób (pozdro PADI ), natomiast niektórzy jak zwykle potraktowali ten topic jak pierwszy lepszy z brzegu i postanowili się "ustosunkować" do tematu (szkoda tylko, że ich żart nie był śmieszny).

Tak jak napisałem wcześniej, istnienia postów z czterech liter nie unikniemy. Zawsze będą się pojawiały kolejne takie wypowiedzi, podobnie też na nasze forum zawitają nowi użytkownicy, którzy za wszelką cenę będą się chcieli pokazać (niestety od tej gorszej strony) i zwrócić na siebie uwagę.

Chciałem podkreślić, że istnieją odpowiednie metody działania, które dość skutecznie "policzkują" osoby bez wyobraźni i celu. Właśnie dzięki nim ja i pozostali moderatorzy, a także administratorzy mamy zajęcia i przynajmniej ja uważam, że są to zajęcia pomagające niektórym ludziom zrozumieć swoje błędy, a nie zwyczajnie ich ukarać.
Naprawdę nie cieszy mnie kasowanie postów, nie czerpię z tego osobistej satysfakcji. Chcę, aby nasz board nadal był miejscem ciekawych, budujących dyskusji, ale także polem służącym do zabawy, śmiechu i rozrywki. Napisałem już, że wszystko ma swoje granice i muszą istnieć odpowiednie proporcje. Nie można popadać ze skrajności w skrajność.


............................................
Pią Mar 11, 2005 2:38 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Dragunov napisał:
Głęboko w d**ie mam, czy ktoś cierpi na dysgrafię, dysleksję, czy inne zaburzenia. Są słowniki (książkowe, internetowe) i w prosty sposób znaleźć tam można odpowiedzi na niejasności i wątpliwości. Sam niekiedy do nich sięgam, bo zawsze miałem problemy z prawidłową pisownią ortograficzną niektórych wyrazów - szczególnie tzw. wyjątków. Ale jakoś prowadzę serwis CS'a, redaguje newsy oraz inne materiały bezbłędnie. Każdego newsa sprawdzam wielokrotnie przed zamieszczeniem.
Myslisz, ze to takie proste uczyc sie ortografii, gramatyki dla takich osob ? Ciekawe jakie mialbys uczucia, gdyby osoba stojaca obok ciebie, powiedziala dokladnie to, co ty. Skoro dyskryminujesz takie osoby, to wniskuje, ze inne tez sa u ciebie skreslone.
Dragunov napisał:

Inna kwestia to pisanie "dla licznika". W chwili obecnej mogę wymienić userów, którzy nabijają sobie konto w ten wymagający niezwykłego poświęcenia intelektualnego sposób.

prosze podac przyklady

Dragunov napisał:

Wiesz, tzw. margines społeczny zawsze jest obecny w codziennym życiu. W każdym społeczeństwie, każdej kulturze, wyzaniu religijnym, itp. Ale gdy margines zaczyna się rozrastać, jest to już zjawisko czysto patologiczne i należy nie tyle zwalczać je siłą, co po prostu jemu zapobiegać (wedle maksymy "lepiej zapobiegać, niż leczyć").


Mam rozumiec, ze BORG to nie grupa przyjaciol, ale grupa patologiczna ?


............................................
Pią Mar 11, 2005 3:55 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Brunon napisał:
Dragunov napisał:

Wiesz, tzw. margines społeczny zawsze jest obecny w codziennym życiu. W każdym społeczeństwie, każdej kulturze, wyzaniu religijnym, itp. Ale gdy margines zaczyna się rozrastać, jest to już zjawisko czysto patologiczne i należy nie tyle zwalczać je siłą, co po prostu jemu zapobiegać (wedle maksymy "lepiej zapobiegać, niż leczyć").


Mam rozumiec, ze BORG to nie grupa przyjaciol, ale grupa patologiczna ?

zle to zrozumiales Brunon grupa patologiczna to sa tzw. statsiarze bo jezeli w kazdej grupie spolecznej jest zjawisko patologi to i u nas ono wystepuje ja przynajmniej tak rozumieme slowa Dexa ja sie oczywiscie z tym nie zgadzam patologia nazwal bym coraz wieksza wulgaryzacje i to juz nie dla zabawy tylko aby ublizyc drugiej osobie a statsiarze hmm poprostu czy az trzeba ich uswiadomic ze nie jest celem pisania dla licznika totalnych glupot nie trzymajacych sie kupy i sensu "zdan"


............................................
Pią Mar 11, 2005 4:22 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


PADI
Michał


Lieutenant
::: 1509 :::
wiek: 35
Co do poprawności jezykowej. Nie chodzi o dyskryminowanie nikogo... Po prostu jeżeli ktoś wie, ze ma problemy z ortografia to niech sprawdzi na link-ftp jak się pisze dane słowo. Dysfunkcji się nie wybiera. Niektórzy się po prostu nią zasłaniają. Wśród uczniów jest to plaga - szczególnie przed egzaminami. Załatwic sobie papier - dłużej pisać - robić błędów więcej - a co tam...


............................................
Pią Mar 11, 2005 4:32 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
teqila, ty tez mnie nie zrozumiales. Chodzilo mi o to, ze (prawie) caly BORG to statsiarze. I dlatego tak napisalem


............................................
Pią Mar 11, 2005 4:38 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Brunon napisał:
Myslisz, ze to takie proste uczyc sie ortografii, gramatyki dla takich osob ?


A Ty myślisz, że to takie trudne sprawdzić prawidłową pisownię i wyłapać przynajmniej te najbardziej kardynalne błędy? A wielka sztuka przeczytać raz jeszcze to co się napisało przed zamieszczeniem? Jestem pewien, że właśnie większość takich szkolnych, głupich błędów powstaje przez zwykły pośpiech i nieuwagę, a nie przez złośliwość, czy różnego rodzaju przypadłości.

Dragunov napisał:

Inna kwestia to pisanie "dla licznika". W chwili obecnej mogę wymienić userów, którzy nabijają sobie konto w ten wymagający niezwykłego poświęcenia intelektualnego sposób.


Brunon napisał:
prosze podac przyklady


Odpowiednia lista powędruje do Ciebie jeszcze dziś.

Dragunov napisał:

Wiesz, tzw. margines społeczny zawsze jest obecny w codziennym życiu. W każdym społeczeństwie, każdej kulturze, wyzaniu religijnym, itp. Ale gdy margines zaczyna się rozrastać, jest to już zjawisko czysto patologiczne i należy nie tyle zwalczać je siłą, co po prostu jemu zapobiegać (wedle maksymy "lepiej zapobiegać, niż leczyć").


Brunon napisał:

Mam rozumiec, ze BORG to nie grupa przyjaciol, ale grupa patologiczna ?


W każdym stadzie są czarne owce - kilku odmieńców z zasadami, których nie akceptuje większość. O to mi chodziło. Niestety wczoraj, gdy pisałem te słowa, dość niezgrabnie użyłem słowa "patologia". Ogólnie mialem wczoraj "ciężką" głowę i nie powinienem się wypowiadać na takie tematy, bo rodzą się potem niepotrzebne nieporozumienia. Idę się przespać, bo nadal nie kontaktuje za dobrze. Także, wybaczcie niejasności i źle użyte wyrazy - to efekt przemęczenia, które powstało po kilku ostatnich spotkaniach ze znajomymi. :jaaasne:


............................................
Pią Mar 11, 2005 5:37 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


vernom


Lieutenant Junior Grade
::: 1010 :::
STEAM_0:0:276476

true

ciekawe kto mnie nazwie statiarzem
btw zanim to zrobicie proponuje sprawdzic date przylaczenia i liczbe postow :d


............................................
Pią Mar 11, 2005 5:56 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Dragunov napisał:

Odpowiednia lista powędruje do Ciebie jeszcze dziś.


Spoko, poczekam


............................................
Pią Mar 11, 2005 9:46 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


SearcH


Class Petty Officer
::: 34 :::

padi guru ... wsumie ma chlopaczyna racje


............................................
Pią Mar 11, 2005 11:26 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Brunon napisał:
Dragunov napisał:

Odpowiednia lista powędruje do Ciebie jeszcze dziś.


Spoko, poczekam

a do mnie a do mnie


............................................
Sob Mar 12, 2005 12:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
teqila napisał:
Brunon napisał:
Dragunov napisał:

Odpowiednia lista powędruje do Ciebie jeszcze dziś.


Spoko, poczekam

a do mnie a do mnie


Chyba niedługo zaczniemy mówić o niej "Lista Dragunova".
Żeby tylko żadnej afery nie wywołała.


............................................
Sob Mar 12, 2005 2:40 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Dex to wypuść i do mnie, tyż kcem
A może do kompletu jakiś przekręt zrobimy? bo inaczej to afery w telewizji nie pokażą
pozdrawiam


............................................
Sob Mar 12, 2005 3:02 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Bolo napisał:
Dex to wypuść i do mnie, tyż kcem
A może do kompletu jakiś przekręt zrobimy? bo inaczej to afery w telewizji nie pokażą
pozdrawiam

dokladnie to samo mialem na mysli z ta lista tez mi sie to skojarzylo z jakims przekretem ale zeby bardziej wiarygodnie to ktos musi ta liste wykrasc z kompa Dexa i wypuscic na neta


............................................
Sob Mar 12, 2005 3:10 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
teqila napisał:
ale zeby bardziej wiarygodnie to ktos musi ta liste wykrasc z kompa Dexa i wypuscic na neta


Problem w tym, że na kompie nie trzymam takich cennych rzeczy. Wszystko jest w mojej głowie, a tam dostępu nie macie.


............................................
Sob Mar 12, 2005 3:19 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004