zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Ja sobie nie zycze



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
keme ogólno się pisze !! a nie ogulno jak masz zwyczaj pisywać


............................................
Pon Mar 21, 2005 10:17 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
Boo|_u$ napisał:
keme ogólno się pisze !! a nie ogulno jak masz zwyczaj pisywać


mam zacząć przyglądać się Twoim wypowiedziom?


............................................
Pon Mar 21, 2005 10:27 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
nie musisz, masz kodowanie zepsute a ogólnie mi się w oczy rzuciło bo kiedyś też tam błąd robiło, btw wogóle MEC co ty mnie tak sie na forum czepiasz czego nie powiesz na serwie nic do mnie? (pisz na pw bo jakoś nie chce tego rozwijac na forum)


............................................
Pon Mar 21, 2005 10:47 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
Boo|_u$ napisał:
nie musisz, masz kodowanie zepsute a ogólnie mi się w oczy rzuciło bo kiedyś też tam błąd robiło, btw wogóle MEC co ty mnie tak sie na forum czepiasz czego nie powiesz na serwie nic do mnie? (pisz na pw bo jakoś nie chce tego rozwijac na forum)


W OGÓLE, a nie wogóle


............................................
Pon Mar 21, 2005 11:07 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
słowa wogóle czy w ogóle nigdy się nie naucze od bajtla tak mam


............................................
Pon Mar 21, 2005 11:12 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dobra napisaliscie sie to teraz ja napisze.

Po pierwsze muzyka mi sie naprawde podoba. Jest taka nietypowa, rzadko spotykana. Dla europejczyka to egzotyka. Jakze odmienna od tych rapujacych murzynow na jedna nute czy lupu cupu-techno. Nie wstydze sie muzyki ktora lubie i tyle.

Jesli chodzi o fanclub, to zalozylem bo mi sie podobalo. Czuje znudzenie CS-em, Borgiem, potrzebuje tez troche odmiennosci. Poza tym zafascynowalo mnie zrobienie czegos, czego praktycznie nie ma nie tyle w Polsce ale i w Europie. Dlatego probuje nawiazac znajomosci z fanclubami z calego swiata. Ja nie wnikam w to, ze na forum piejecie z zachwytu na temat np WoW-a. Nie wysmiewam sie ze to glupie itd. To wasza sprawa, wasze zainteresowanie i je szanuje. Dlatego tez prosze uszanowac to co ja lubie.

Jesli chodzi o tak zwane "dupowlazenie" to ja tego nie rozumiem. Innymi slowy kazdy kto mowi ze mu sie to podoba liczy na jakies specjalne wzgledy? To jest chore jak dla mnie. Naturalnie nie zamierzam tutaj lapac kazdego za jego zachwyty i doszukiwac sie jakis ukrytych podtekstow, ale na Boga ludzie. Zastanowcie o czym wy piszecie. Osobiscie nie lubie lizusostwa, za stary jestem aby sie z tego powodu podniecac jak szczeniak. Czemu zatem jak leca fasolki i wszyscy pieja z zachwytu (czasy LOLA) to jakos nikt nikomu nie zarzucal, ze podoba mu sie muza bo sie chce przypodowac LOLOWI. Przeciwnie, wszyscy byli zadowoleni. A teraz stawiacie ludzi w takiej sytuacji, ze jak cos ktos zorganizuje to z miejsca ich odstraszacie di tego, bo beda sie bali w to wejsc z obawy przed pomowieniami.

I podtrzymuje to co napisalem w topiku. Jak sie komus nie podoba Ya-Ya-yah to nie musi sie pchac na tamto forum aby zademonstrowac swoj negatywny stosunek. Ja nie laze po waszych topikach o filmach czy muzyce czy innych RPG i nie rozpowiadam szeroko, ze to SUX czy fakju. Moge tylko ewentualnie powiedziec, ze tego nie lubie, ale z pelnym szacunkiem dla ich milosnikow.


............................................
Wto Mar 22, 2005 1:32 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

myhas napisał:
KEME napisał:
cyniczne i sarkastyczne


keme spokiojnie ! nie rozpedzaj sie....wiesz magistrow to tu zbytnio nie znajdziesz a wiec dobierajslownictwo :rotfl:


widzisz myhas, z keme możemy sobie pogadać na poziomie, a przynajmniej będziemy mogli jak studia skończy


............................................
Wto Mar 22, 2005 6:23 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004