zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Cziterzy czy skillorzy czyli hańba czy sława ;-)



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ho0ti3
huti


Lieutenant
::: 1599 :::
STEAM_0:0:4259883
wiek: 33
THC napisał:
I dzięki mnie ten poziom wzrasta od słabego do przeciętnego co byście bezemnie zrobili :piwo: :fuck:


Nie zapomnijcie o mnie :szlug:


............................................
Pią Mar 25, 2005 2:00 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Już pisałem... , że nie mówię, że jesteśmy skillorami co zamiotą np. Pentagramem ... Napisałem wyraźnie, że W PORÓWNANIU do WIELU ZWYKŁYCH serwerów z PRZYPADKOWYMI graczami, ekipa na Uni nie ma się czego wstydzić.
Co jest w tym takiego śmiesznego??
Podzieliłem się z wami pewną obserwacją, zacytowałem ZABAWNE teksty.
Napisałem że nie uwazam się za skillora.
Co jest niezrozumiałe w tym tekście ?
Czy ja napisałem, że grają na Uni same skillory i że trzeba ustawić meczyk o Mistrzowstwo Polski bo jesteśmy tacy świetni??
Sam się z tego usmiałem, jak nas postrzegają, a wy mnie jedziecie jakbym chciał ustawiać mecz z Pentagramem - CONAJMNIEJ ..
Wczytajcie się w sens wypowiedzi, to wszystko jest W STOSUNKU do innych ogólnodostepnych serwerów...
UPDATE: jakaś dziwna przypadłość trawi ten kraj. Nawet jak jest się czym pochwalić, to znajdą sie tacy, co sami siebie wyśmieją i zdeprecjonują ... OOO ... BO SĄ OD NAS JESZCZE LEPSI, A MY TO JESTEŚMY GŁUPI I NIEZDARNI !

UPDATE 2: Napisze wam coś co powinno Wam się spodobać
"Na Uni grają same lole co nie potrafią trafić nawet we Free-fraga i na kazdym dowolnym serwerze dostaliby w Dupę" - ZADOWOLENI??
Teraz to bliżej prawdy??

Update 3 : Proszę o moderatora o skasowanie tego topicu, bo aż wstyd, żeby ktoś obcy czytał te komentarze wysmiewające nasz serwer.( jak na Uni grają same lamy, to sami siebie też do lam zaliczyliście... - i po co wogóle gracie na Uni jak to takie żałosne??)
N/C
EOT



Ostatnio zmieniony przez M@d Bob dnia Pią Mar 25, 2005 2:18 pm, w całości zmieniany 4 razy

............................................
Pią Mar 25, 2005 2:02 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
loooz
Na uni czuje respekt do graczy co czyni moją grę pełniejszą
latanie pomiędzy free fragami mnie nie spełnia!
Lubie ten moment kiedy zobacze nieduzy punkcik na mapie z daleka i komunikat jak z hukiem mientus mnie ubił z awp, motywuje i zmusza mnie do lepszej gry zamiast beztroskiego latania po mapie jak święta krowa.
BOB uspokój się przecież to tylko zabawa!
pozdrawiam


............................................
Pią Mar 25, 2005 2:14 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Byłem spokojny, wesoły i wyluzowany, PRZED przeczytaniem komentarzy.
Bawiło mnie, że są tacy co uważają nas za skillorów lub wręcz cziterów, ale po tym jak niektórzy wyśmiali totalnie nasz serwer, gdzie przynajmniej ludzie coś grają, a nie kręcą się jak kurczaki z obciętymi łbami, to mnie wkurzyło....
M.in. ze w realu też takie pozycje wielu zajmuje "my to banda głupków i wystarczy np. żeby przylazł jakiś Koreańczyk i już wszyscy uznają go za GURU ...
Jakiś kompeks niższości?
To nie ważne że od 1000 innych jesteśmy lepsi, jesteśmy idiotami i niedojdami, bo jest 100 lepszych od nas ??
Ja to juz jestem stary, ale wiekszość z Was ma przed sobą sporo latek, jak w realu tak będziecie podchodzić do życia to HF i GL
Sprobujcie popatrzeć na kraj, ktory co by o nim nie mysleć, odnosi sukcesy gospodarcze - w USA co druga firma w reklamie pisze, że jest N0. 1 na rynku ...

UPDATE: Dodatkowo kolejną cechą jest wyśmiewanie innych. (dowartościowujecie się tym?) Najwięcej poparcia ma ten co coś krytykuje. Bezpieczniej jest napisać że coś SUXX, bo wtedy znajdzie się 100 chętnych, co się z Tobą zgodzi, natomiast jak tylko napiszesz, że ci się coś podoba, to natychmiast 200 cię wyśmieje .
I jak tu być "wyluzowanym"?
Zobacz ilu z tych co spędzają pół dnia na Uni znalazło masochistyczną przyjemność w zdeprecjonowania włąsnego serwera...
To jest normalne?
Za słaby poziom? To idźcie na lepszy ...
Albo jeden z nowych serwerów BORG nazwijcie "tylko dla skillorów", nie będę was tam odwiedzal, bo nim nie jestem. ( a nie chcę Wam psuć zabawy i zaniżac poziomu)

Dzięki za miłe popołudnie, człowiek się odstresuje i wyluzuje w miłej atmosferze wśród przyjaciół Borgów ...
Wpadnie na board, znajdzie zrozumienie i miłe słowa ...
Eeeh, nie chce mi się z Wami gadać, na dzisiaj mam dosyć, może do jutra mi przejdzie złość po tym co napisaliście narq ...

[ A dzisiaj właśnie umówiłem się z Easydorem na nockę grania i chcieliśmy ją spędzić na Uni, ale teraz nie wiem, czy przychodzić i zaniżać wam poziom ... w końcu co takie lole jak my będą tam robiły...?]


............................................
Pią Mar 25, 2005 2:26 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


pafiq


Lieutenant Junior Grade
::: 1442 :::
wiek: 31
ale na INTERNALCIE sa czasem leszcze bo w 2 rundzie juz bylem 2


............................................
Pią Mar 25, 2005 3:36 pm


•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Kompoty
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Qwert


Master Petty Officer
::: 219 :::
STEAM_0:1:2012339

Nie lepiej walnac HLguarda ??


............................................
Pią Mar 25, 2005 5:00 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Qwert napisał:
Nie lepiej walnac HLguarda ??

Nie no ja bym chciał sobie jeszcze pograć z hadesem niekiedy
pozdrawiam


............................................
Pią Mar 25, 2005 5:04 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Ej a ja mam pytanie co do czitów - wspomnianych wcześniej
Czemu nie może być np. HLGuarda <-- wczoraj u nas na zastavaie wszedł ktoś z czitami (nie będę mówił kto) i go wywaliło w przeciągu jednej rundy ?? Tzn rozumiem, że może się nie dać ale nie wiem i dlatego pytam


............................................
Pią Mar 25, 2005 5:23 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
Ale to jest prawda.

Po graniu nonstop na uni przez 2 miechy wchodze na misioo i co ?! Przez 3 mapki jestem pierwszy. Kurde az sam sie zdziwnilem. Ale od czitow mnie nie wyzywali. Tylko sie pytali czy mamy mniejsce w [D&S]. :lol: :rotfl:


............................................
Pią Mar 25, 2005 9:12 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
Opinia krąży taka, że nie ma publika co by raz na godzinke cziter nie wszedł, tak mówią moi kumple którzy sobie darują publiki i grają gathy czy coś takiego. Ja uważam ze na uni poziom jest powyżej przeciętnego jak wbije xanax, boh i Ci rzekłbym długogrający wtedy przy odrobinie team worka ciężko fraga ubić. Jak chcecie dobrze grać to grajcie PCW bo na publikach za bardzo nie ma co się uczyć, a UNI ja przynajmniej traktuje jako miłe spędzanie czasu wśród zajebistych ludzi, gdzie pcw to dla mnie ciężka gra (bo ciężko spotkać lamy na ircu ) przy której trzeba się "napocić".
pozdrooo


............................................
Pią Mar 25, 2005 9:28 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


GUZ
last action hero


Lieutenant Junior Grade
::: 1228 :::
STEAM_0:0:13521115
wiek: 42
1. M@d Bob mysle, ze niepotrzebnie sie denerwujesz. Wiesz przeciez, ze nasza dewiza jest pajacowac zawsze i wszedzie. Taki klimat jest na serwerze, taki klimat czesto przenoszony jest tez na board.
2. Ja osobiscie uwazam, ze poziom UNI jest troche powyzej ogolnego poziomu jaki prezentuja serwery publiczne. Gram juz jakis czas i mialem mozliwosc przetestowac rozne. Smiem twierdzic nawet, ze moglby byc wyzszy, gdyby wiekszosc z nas nie miala lez w oczach ze smiechu w trakcie gry. To utrudnia widzenie i dobre celowanie.
3. W tym podpunkcie musze posluzyc sie cytatem, ktory rozbawil mnie do tego stopnia, ze spadlem z krzesla i obilem sobie lokiec:
AMI napisał:
jak by był wysoki poziom to bym nie był prawie cały czas 1

...wypowiedz ta jest dowodem na to, ze czesto musze grac bez okularow, albo z zamknietymi oczami, albo poplakany ze smiechu, bo kompletnie sobie takiej sytuacji nie przypominam. Chyba pierwszy......ale od konca :rotfl:


............................................
Sob Mar 26, 2005 2:08 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Na uni polowa tlukow to tylko biega za fragami, i nie ma pojecia co to TP ( nie wejdzie kurwa pierwszy tylko chodzi za toba ) .
Jedny slowem jeden wielki kociol, gdzie lamy wala dupszoty .
Chcecie grac FFA , ktore wyglada jak prawdziwa klanowka to sobie na Null grajcie .

A co do Unimatrixa poziom jest sredni ( ale i tak bardzo wysoki patrzac na inne serwy ) , i do tego prawda jest taka ze na pingu 80 do 120 wychodzi wiele dupszotow i duzo brakuje temu serwerowi do 20 ms na null ( i sposobu grania tam )

Co nie zmienia faktu ze na Uni nie gra sie dla statsow ( tylko szkoda ze niektorzy tego nie lapia ) .

Sumujac wole posmiac sie na Uni, niz grac na powaznie .


............................................
Sob Mar 26, 2005 8:27 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Termofor
zerofor


Lieutenant Junior Grade
::: 1338 :::
0:1:19725361
wiek: 37
buehehehe ... Dawno niegrałem na moim ulubionym serverku Uni... Ale chyba juz zauwarzyliscie iz Szalona Krówka czesto bywa na serverze. A to dlatego ze urzyczyłem mu swojego konta. Bo teraz większosc czasu zajmuje WoW. Teraz czekam na karte pre-paid. I ten czas zajmuje imprezowaniem.

btw. Zasadzka grywam czasem w source w kafejce LOCHy. I uwarzam ze w source grają nieprzeciętne lamy. Zwiedziłem niezliczoną ilośc serverów, w tym z 10 mnie zbanowali za "czity" w postaci statystyk 50:3 i podobnych. Ostatnio wbiłem sie na Tajemnoczy Server Herrflika, i strasznie sie zawiodłem. Za czasów 1.5, 1.6 na herrfliku grywali ludzie z ponad przeciętnym skillem. Z którymi grało sie naprawde spoko. A własnie jak grałem ostatnio to normalnie szkoda gadac... Na poządku dziennym było wyciecie całego teamu.


............................................
Sob Mar 26, 2005 9:05 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
Patrzcie

A nie mowilem ze na uni wyzszy poziom niz na misioo?!


............................................
Sob Mar 26, 2005 9:22 am


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Pajo napisał:
Patrzcie

A nie mowilem ze na uni wyzszy poziom niz na misioo?!


Jak zawsze twoje linki sa ... warte .


............................................
Sob Mar 26, 2005 9:31 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004