zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Do zbanowanych !!!



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
cRasola napisał:
LOL :lol: jestescie naprawde smieszni.Kazdy ma lepsze dni i gorsze a na wh nie gram i nie bede... HLg nic nie wykryl wiec mnie to tyle co zeszło roczny snieg Wy chyba nieraz zazdroscicie tym co maja lepsze staty lub skill'a od was(nie mowie tu ze ja jestem jakis prO wymiatacz) i przez to ze macie jakas władze na serwie(admina) wszystkich banujecie... A ty Bolo nie pierdol bo na wylapywaniu cziterow i sprawdzaniu demek znasz sie jak Szklarz na cienńciu drewna. :hihi: Widze ze jestescie Bardzo Elo Elo Młodziezowi
Pozdrawiam papa :papa:
PS.
Połowa borga gra na skryptach i innym gównie... Niby dlaczego Lolus i Dodo nie graja na UNI juz od kąd na serwie pojawil sie HLg.... Zreszta nie tylko oni A niedlugo inni beda spierdalac z tego serwa jak ćmy od ultra fioletu
PS.2
Ostatnio czytalem ze ten nowy HLguard jest tak skonfigurowany ze wykrywa nawet Multi-hacka czy WH wiec jakim dziewnym trafem wasz anty cheat nic mi nie wykryl.
Milego grania w gronie czitegow i innych gowien :fuck:


Za taki post powinienes z miejsca dostac bana na forum. Mam nadzieje, ze juz Cie tu wiecej nei zobacze


............................................
Pią Kwi 08, 2005 3:20 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon


:: :::

a ja was prosze... przestancie... naprawde przestancie... wczoraj a wlasciwie dzisiaj w nocy snilo mi sie ze hl guard mnie zbanowal... pewnie wy skojarzycie to sobie jako ze pewnie gra na czitach i mu sie jush snia... jednak tak nie jest... wedlugo mnie wplynal na to caly wczorajszy dzien... kazda godzina grania byla opleciona slowe czit albo hlguard... naprawde mialem i mam tego jush dosc... przestancie...


............................................
Pią Kwi 08, 2005 7:34 am


Odpowiedz z cytatem




Ho0ti3
huti


Lieutenant
::: 1599 :::
STEAM_0:0:4259883
wiek: 33
cRasola napisał:

Ostatnio czytalem ze ten nowy HLguard jest tak skonfigurowany ze wykrywa nawet Multi-hacka czy WH wiec jakim dziewnym trafem wasz anty cheat nic mi nie wykryl.


Tu sie zgodze.

cRasola napisał:

Połowa borga gra na skryptach i innym gównie... Niby dlaczego Lolus i Dodo nie graja na UNI juz od kąd na serwie pojawil sie HLg

NIe maja skryptow, przeciez Dod wczoraj z nami gral .

PS. Ja tez nie mam skryptow i jakos sobie radze :F


............................................
Pią Kwi 08, 2005 7:50 am


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pafiq


Lieutenant Junior Grade
::: 1442 :::
wiek: 31
cRasola edytuj posty

Zgadzam sie z Brunonem
Ps.Fajny ten nowy wystrój forum


............................................
Pią Kwi 08, 2005 8:01 am


•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Kompoty
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon


:: :::

ja bym chcial wam wyjasnic jedno sprawe... a mianowicie:
niektorzy wiedza, niektorzy nie ale jest dzial http://borg.celinternet.pl/counterstrike/bindy.php na stronie borga w ktorym zamieszczona sa takie wlasnei wspomagacze...moze nie sa one pokroju tych calych recoilow czy jak im tam ale jednak hl guard mysli o nich to samo co wlasnei o recoilu wiec nie wiem... moze mi ktos wyjasnic co jest czitem a co nie ? no bo moim zdaniem jak cos jest zamieszczone na stronie !BORGA! to to chyba nei mzoe byc czit ! a jednak hlguard ma inne zdanie wiec ja bym prosil kogos o wyjasnienie.
pozdrawiam...

ps. ja np dostalem bana na zastavie za ten skrypt na 4 strzly z glocka... wkurwilem sie bo myslaem ze to dozwolone a teraz wypierdolilem wpizdu ten caly autoexec i gram...


............................................
Pią Kwi 08, 2005 8:02 am


Odpowiedz z cytatem




cRasola


Petty Officer
::: 60 :::

Zbanowany
Goweg powiem ci tyle ze nie zdziw sie ze teraz po tym poscie w najbizszych 3 albu 4 dniach ktorychs z adminow sie najebie i bedzie mial taki kaprys i dostaniesz bana bo zabijesz 3 lub 4 osoby w tym jego a bolo nagra ci demo i powie ze masz WH


............................................
Pią Kwi 08, 2005 11:03 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


cRasola


Petty Officer
::: 60 :::

Zbanowany
Za taki post powinienes z miejsca dostac bana na forum. Mam nadzieje, ze juz Cie tu wiecej nei zobacze[/quote]

Brunon ten post nie tyczy sie ciebie!!


............................................
Pią Kwi 08, 2005 11:05 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Co do Bola - od dzisiaj mozesz uwazac mnie za czita - bo tez uwazam ze wiesz gowno o ciztach... przykladem chociazby nawet jest oskarzenie camela... i laskawie przestan sie tak wozic ze udalo Ci sie nagrac jakiegos czitera ktorego widac od reki ze ma mh czy inny shit. Udodownij osoba ktore BARDZO DOBRZE POTRAFIA grac na czitach, ze je maja - wtedy mozesz sie zaczac wypowiadac jako spec od tego.


Co do Crasooli, Hota, Musashiego - wszyscy 3 to lamy ktorym nagle skill skoczyl. Hot rozeslal skrypty musashiemu, musashi ziomkowi z osiedla... i w ten sposob powstaly jazdy z no recoilem ...

Goweg, Myhas, Mec, plujecie sie do wszystkich zeby sie nie wypowiadali bo to nie ich sprawa ( np. Ja, Brunon ) a gowno wiecie na ten temat itp. Myslice ze jak koles jest od was z klanu to jest 100% czysty... zebyscie sie qrwa nie przejechali.

Musashi sie przynajmniej przyznal, Crassola i Hot powinni od kopa dostac perma za to ze czitowali i niechca sie do tego przyznac, demko crassoli jest i wszystko na nim widac...

Musashiego mi w sumie zal... bo to kretyn ( i w tym momencie go nie orbnazam bo on wie ze go za takiego uwazam ;-] ) i poprostu glupio zrobil...


............................................
Pią Kwi 08, 2005 11:38 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Qwert


Master Petty Officer
::: 219 :::
STEAM_0:1:2012339

cRasola nie ma czitow na 100% a co do innych nie wiem sam co mam myslec


............................................
Pią Kwi 08, 2005 11:48 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


cRasola


Petty Officer
::: 60 :::

Zbanowany
KILIK napisał:


Musashi sie przynajmniej przyznal, Crassola i Hot powinni od kopa dostac perma za to ze czitowali i niechca sie do tego przyznac, demko crassoli jest i wszystko na nim widac...



Qrwa gowno widac ja naprawde na wh nie jechalem i nie jade wiec dajcie mi jakiegos linka z tym demem to zassam i dam naprawde jakiemus specjaliscie i niech on mi powie prosto czy widac czy nie bo qrwa nie mam zadnego wh


............................................
Pią Kwi 08, 2005 11:53 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
cRasola napisał:


Brunon ten post nie tyczy sie ciebie!!


Jezeli ten post byl skierowany do kogokolwiek z BORG, to tak jakbys to powiedzial do mnie. I niewazne jest komu chciales ublizyc. Obraziles BORG, grupe przyjaciol a to jest niewybaczalne.
Jezeli cos CI nie pasuje, to wyjdz stad i zamknij za soba drzwi. Niepotrzebujemy takich krzykaczy jak ty. Skoro nie masz odwagi sie przyznac to opusc to miejsce i nigdy nie wracaj. Musashi przynajmniej sie przyznal.

Dorosnij...


............................................
Pią Kwi 08, 2005 12:24 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC1


Fleet Recruit
::: 8 :::

KILIK napisał:
Co do Bola - od dzisiaj mozesz uwazac mnie za czita - bo tez uwazam ze wiesz gowno o ciztach... przykladem chociazby nawet jest oskarzenie camela... i laskawie przestan sie tak wozic ze udalo Ci sie nagrac jakiegos czitera ktorego widac od reki ze ma mh czy inny shit. Udodownij osoba ktore BARDZO DOBRZE POTRAFIA grac na czitach, ze je maja - wtedy mozesz sie zaczac wypowiadac jako spec od tego.


Co do Crasooli, Hota, Musashiego - wszyscy 3 to lamy ktorym nagle skill skoczyl. Hot rozeslal skrypty musashiemu, musashi ziomkowi z osiedla... i w ten sposob powstaly jazdy z no recoilem ...

Goweg, Myhas, Mec, plujecie sie do wszystkich zeby sie nie wypowiadali bo to nie ich sprawa ( np. Ja, Brunon ) a gowno wiecie na ten temat itp. Myslice ze jak koles jest od was z klanu to jest 100% czysty... zebyscie sie qrwa nie przejechali.

Musashi sie przynajmniej przyznal, Crassola i Hot powinni od kopa dostac perma za to ze czitowali i niechca sie do tego przyznac, demko crassoli jest i wszystko na nim widac...

Musashiego mi w sumie zal... bo to kretyn ( i w tym momencie go nie orbnazam bo on wie ze go za takiego uwazam ;-] ) i poprostu glupio zrobil...


Kolego... proszę o dowody, że jest tak jak twierdzisz... info z serverów przesyłowych, że nastąpił transfer takiego czita od HOT'a do kogoś tam... Poza tym to faktycznie gówno się na czitachj znasz (sam tak powiedziałeś), ale szumu to Ty potrafisz robic wokół siebie i tylko tyle...siejesz ferment podobnie do Szawła... więc... poprostu się zamknij...


............................................
Pią Kwi 08, 2005 12:31 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
KILIK napisał:
Musashiego mi w sumie zal... bo to kretyn

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


............................................
Pią Kwi 08, 2005 12:33 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Cytat:
Poza tym to faktycznie gówno się na czitachj znasz (sam tak powiedziałeś


kpisz czy o droge pytasz ?


............................................
Pią Kwi 08, 2005 12:37 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Goweg napisał:
moze mi ktos wyjasnic co jest czitem a co nie ? no bo moim zdaniem jak cos jest zamieszczone na stronie !BORGA! to to chyba nei mzoe byc czit ! a jednak hlguard ma inne zdanie wiec ja bym prosil kogos o wyjasnienie.

Czesc zamieszczonych skryptow jest zabroniona, ale ze wzgledu na to, iz rozpoznanie bywa czasem trudne (teoretycznie HLGuard sie myli przy bindzie +attack pod scroll, ale IMHO to jest wspomagacz - sprobujcie na dualach takie cos zrobic, najlepszy rewolwerowiec tak nie potrafi), to skrypty traktowane sa ulgowo. 1. wykrycie - ostrzezenie. Kolejne wykrycie tego samego (ewidentne granie na skryptach) traktowane jako normalny cheat. Wykrycie multihacka - perm za pierwszym razem. Aimbot przy obecnych ustawieniach HLGuarda (najlepsi gracze maja najwyzej 1 ostrzezenie na kilka map, aimbot = 4 w ciagu 10 minut) - perm.


............................................
Pią Kwi 08, 2005 12:40 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004