zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Wylaczyc adminom zmiany map



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Mam taka prosbe. Nie chce ci rain dlubac w plikach, wiec zrob to ty. Otoz chodzi o to, aby adminom wylaczyc mozliwosc zmiany map i wotow na mapy na Anarchii. Head Admini moga w razie co zmieniac mapy z rcona. Nie chce aby admini forsowali swoje racje i zapodawali mapy wedlug swojego widzimisie. Oni maja pilnowac porzadku a nie grac mapki jakie lubia najbardziej. Tam ma leciec mapcycle (koncert zyczen).


............................................
Nie Maj 01, 2005 11:22 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Dobra, ale za Anarchie sie zabiore dopiero za jakis czas. Teraz koncze ustawianie Neutral.


............................................
Nie Maj 01, 2005 11:31 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
No lol, ten topik mial isc do Rady Serwerow . Cos mi sie pochrzanilo. Ale moze byc w sumie i tutaj, zeby wiedzieli dlaczego nie beda mogli dawac wotow .


............................................
Nie Maj 01, 2005 11:42 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
ale lipa, zresztą tu nie chodzi o żadne forsowanie, myślisz, że fajnie jest grać we dwójkę na jakimś ratsie z dupy ?


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:03 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
Piotrass napisał:
ale lipa, zresztą tu nie chodzi o żadne forsowanie, myślisz, że fajnie jest grać we dwójkę na jakimś ratsie z dupy ?


ja mysle że fajnie ... :szlug:


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:12 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Piotrass napisał:
ale lipa, zresztą tu nie chodzi o żadne forsowanie, myślisz, że fajnie jest grać we dwójkę na jakimś ratsie z dupy ?

To co zes nawywijal wczoraj raczej nie bylo na ratsie. Wiem, ze nie lubisz iceworlda, zatem widzac cie na serwerze i widzac ze ma byc next - z ciekawosci obserwowalem cie z rcona. I nie mylilem sie, ledwo sie zaczal icek to zaraz zostala zmieniona na jackass. Graczy bylo sporo, zatem nie pitol mi tego. Pozniej za godzine znowu wlazles na serwer i zmieniles ponownie. Dlatego zabralem ci admina i oddam dopiero, jak zostana skasowane opcje zmian map dla adminow. Zmiany map chrzania tylko mapcycle i wprowadzaja burdel.

I malo tego, zostana skasowane takze speeche. Serwer jest pajacowaty i jest na nim wystarczajaca zamieszania zeby jeszcze admini sie popisywali swoim "Yes Gordon", "No Gordon", "Zrob mi laske Gordon". Wy macie pilnowac porzadku a nie dawac mapy wedlug swojego widzimisie. Tym bardziej ze ty nawet nie dales wota tylko zmieniles mape recznie.

Malo tego, dwa dni wczesniej w mojej obecnosci zmieniles mape wedlug swojego widzimisie i dales dwa razy restarty, bo ci poczatkowe rundy nie poszly za dobrze. Chociaz znasz doskonale zasady hierarchii admnow i wiesz, ze restarty i zmiany map to uprawnienia tylko dla najwyzszych adminow przebywajacych na serwie. Dlatego bede jeszcze bardziej zlosliwy i poprosze raina o zablokowanie restartow mapy przez adminow jak tylko wgra plugin automatycznego restartu.

I na dodatek powiem, ze bede jeszcze bardziej zlosliwy i najprawdopodobniej zablokuje takze mozliwosc pisania tsayem. Zauwazylem bowiem, ze admini na tym serwie zaczynaja go naduzywac do wlasnych pogawedek. Serwer pajacowaty, ale nie znaczy ze admini musza byc na luzie i naduzywac przywilejow. Wam zostanie wam tylko mozliwosc dawania kickow i banow, bo to jest potrzebne w przeciwienstwie do innych rzeczy.

Jeszcze jakies dyskusje?


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:20 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
ja sobie wypraszam jeszcze ani razu nie dalem resa, nie pisalem na tsay itd


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:32 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A co mnie to obchodzi? Nie bedziesz mogl to tym bardziej nie bedziesz tego robil.


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:37 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
Karbulot napisał:
A co mnie to obchodzi? Nie bedziesz mogl to tym bardziej nie bedziesz tego robil.



bez nerwow nie chcialem Cie zdenerwowac ...


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:39 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Po prostu denerwuje mnie jak prosicie o adminy to tacy jestescie slodcy, tak sie zaslaniacie swoja odpowiedzialnoscia. A pozniej wam rogi wyrastaja.

Zauwazcie, ze z adminami z priorutetem najwyzszym nigdy nie ma jakos problemow. Owszem czasem ja czy marys popajacujemy jak popijemy. Ale na co dzien ani ja, ani marys, rain, Mientus czy Zasadzka jakos nie pitolimy na tsayu. Z Adikiem, Vigeem czy innym Brunonem takze nie ma klopotu. Ale sa osoby ktore naprawde ostro przeginaja. I to sa zazwyczaj adminy z "nizszej polki". Czym nizszy priorytet tym admin ma wiecej do powiedzenia.


............................................
Nie Maj 01, 2005 2:47 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Moim zdaniem nie powinno się stosować rystrykcji.
Najlepszym sposobem będzie odbieranie admina niesfornym - w trybie natychmiastowym.
Pozdrawiam.


............................................
Nie Maj 01, 2005 3:21 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
!marysia! napisał:
Moim zdaniem nie powinno się stosować rystrykcji.
Najlepszym sposobem będzie odbieranie admina niesfornym - w trybie natychmiastowym.
Pozdrawiam.


tez tak uwazam napisz info do adminow a jak ktos sie nie przystosuje to zabrac adma i po sprawie

a ze Piotrus nie stosuje sie do zasady ze jak jest admin wyzszy ranga to admini sie nie wychylaja to nie nowosc


............................................
Nie Maj 01, 2005 3:31 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Karbi pitolisz. Na iceworldzie wszyscy prosili mnie o zmiane mapy na jackassa więc dałem vota, wszyscy byli ZA i zmieniłem dlatego nie rozumiem Twoich obiekcji.


............................................
Nie Maj 01, 2005 4:05 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pisalem ci na sayu zebys nie zmienial map bo od rana gnije na HLSW i testuje ktore mapy krzacza serwer i czy mapcycle prawidlowo jest kolejkowany.

Ten serwer jest specyficzny. Zalozony na moja prosbe wiec pozwolcie mi go prowadzic wedlug mojego uznania. Jak na razie wszyscy sa z niego zadowoleni. Nie widzialem na nim ani marysi ani Debesciaka, wiec po co te sugestie? Ja nie grywam na Source'u ani na Neutralu, wiec nie interesuje mnie kto tam ma admina i jakie sa prawa. Zajmuje sie tylko mapami, jesli chodzi o reszte to rain tam dlubie co sobie chce.

Ale spuszcze nieco z tonu i nie dam tych restrykcji. Jednak bede wnikliwie obserwowal innych adminow (tych niskich adminow, bo ci z Rady maja te same prawa co ja). Jak zauwaze jakies naduzycia bede karal czasowymi, a pozniej permanentymi zabieraniami adminow.

Aby nie bylo nieporozumien, napisze co mnie najbardziej wkurwia:

Admin tsay nie sluzy do powitan, pozegnan, innego pisania o pierdolach. Takie pisanie admina obniza morale serwera. Admi sluzy TYLKO do przekazywania waznych informacji, napominania graczy. Zeby dana osoba wiedziala, ze admin ja zjebal i to nie przelewki.

Zmiany map i restarty sa uzywane przez najwyzszego admina na serwerze. A restartow generalnie po wgraniu pluginu autrorestartowego nie powinno byc w uzyciu. Od tego jest on a nie admini. Podobnie jest ze speechami, zostana wylaczone. I to nie jest zadne okrawanie adminow, bo wszyscy admini zostana tego pozbawieni, takze ja. To sa po prostu rzeczy opcjonalne ktore mozna wlaczyc lub wylaczyc. A skoro nie sa potrzebne do zarzadzania serwerem nie musza byc dostepne i kusic niepotrzebnie.


............................................
Nie Maj 01, 2005 4:19 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
Karbulot napisał:
Po prostu denerwuje mnie jak prosicie o adminy to tacy jestescie slodcy, tak sie zaslaniacie swoja odpowiedzialnoscia. A pozniej wam rogi wyrastaja.

Zauwazcie, ze z adminami z priorutetem najwyzszym nigdy nie ma jakos problemow. Owszem czasem ja czy marys popajacujemy jak popijemy. Ale na co dzien ani ja, ani marys, rain, Mientus czy Zasadzka jakos nie pitolimy na tsayu. Z Adikiem, Vigeem czy innym Brunonem takze nie ma klopotu. Ale sa osoby ktore naprawde ostro przeginaja. I to sa zazwyczaj adminy z "nizszej polki". Czym nizszy priorytet tym admin ma wiecej do powiedzenia.



ale nie rozumiem czemu mowisz w liczbie mnogiej z tego co pamietam to mi sie nie zdazylo nadluzyc admina ... o ile go ostanio uzywalem, bo nie bylo potrzeby go uzywac ...


............................................
Nie Maj 01, 2005 4:23 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004